שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

טיש אדמס שיחקה אותה בגדול

SPENKY{שייכת}
לפני 15 שנים • 20 בדצמ׳ 2008
SPENKY{שייכת} • 20 בדצמ׳ 2008
נולי כתב/ה:
יש כל כך הרבה גברים שנעצרו על אונס ונסיונות אונס ואף ריצו תקופות מאסר. (וגנבים ומועלים ורוצחים ועבריני תנועה ועוד) כולם ממשיכים לעבוד ולנהל עסקים וסביר מאוד שכל "יפי הנפש" הקוראים להחרים, באים איתם במגע מבלי דעת.
אי הידיעה אינה פוטרת.

אבל תחשבו רגע, אי אפשר לעצור את החיים. זה שאתם באופן אישי לא תגיעו יפגע בכם. אם תצליחו לארגן את כולם שלא יגיעו והעסק יסגר, זה יפגע בעברין/"עבריין" באופן זמני כי הרי הוא חייב להתפרנס. אז תתקלו בהם במקום אחר.

ותחשבו על זה.

את רצינית נולי?
העסק הזה שהוא מנהל הוא לא איזה פיצוציה, זה מועדון, מועדון שיש בו מסיבות שהנושא שלהן הוא בדסמ.
את באמת לא מבינה את ההבדל?
מי ביקש לעצור את החיים? יש אלטרנטיבה את יודעת. AIR מארגן מסיבות לא רעות, יש מסיבות בבתים פרטיים. ובשבילי זה מספיק . אני לא רוצה להניח את רגלי על מפתן מועדון שמנוהל ע"י עבריין מין (ונראה שהעברות חוזרות על עצמן ולא מדובר במקרה חד פעמי), בטח לא בלבוש הנהוג במסיבות מהסוג הזה. אני שומרת על עצמי. זה אומר שאני יפת נפש??
הפעם הבודדת שביקרתי בלימיט היתה לפני שידעתי על עברו הצבעוני של רוני גלילי , ויסלחו לי המשתלחים שמאז שגיליתי את העובדות קצת קשה לי להגיע לשם .
באמת שקט לכם בנפש כשאתם רוקדים שם, עושים סשנים, שותים מבלים? אני לא מסוגלת.
ולפני שאתם נכנסים בי- שימו לב שאני מדברת אך ורק על עצמי- רק קצת מוזרה לי התנהלות בת היענה של חלקכם.
מאוד מוזרה
venus in our blood​(שולטת)
לפני 15 שנים • 21 בדצמ׳ 2008
venus in our blood​(שולטת) • 21 בדצמ׳ 2008
זילות חיי אדם, נאמר כאן.
ובצדק.

ואני תוהה לעצמי איך היו מגיבים אותם אנשים שאוהבים את הלימיט\ המסיבות או דואגים לשמור על ''שמו הטוב '' של גלילי ( באמת, אל תתנו לעובדות לבלבל אתכם. האדם כבר הורשע פעם אחת באונס. וכעת הוא חשוד פעם נוספת. הראשונה הייתה פעם אחת יותר מדי. ), אילו זה היה נוגע בכם.
אז כל עוד זה לא נוגע בכם- מדיניות הבת יענה \ תסמונת העדר , היא משהו שקל לכם איתו.
רק תהייה אחת : מה היה קורה אילו הנאנסת הייתה את ? זו שמבלה ולא מזיז לה?
או, במקרה, בת זוגתך, או אחותך?

ואין הדברים מכוונים לאדם ספציפי אלא לכל העדר .

זילות בחיי אדם כנראה מקבלת משמעות רק כאשר זה נוגע באנשים קרובים.

עצוב. מאוד.