ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לחברינו בעוטף עזה והסביבה

נילי ונילי
לפני 15 שנים • 28 בדצמ׳ 2008

Re: אסכים

נילי ונילי • 28 בדצמ׳ 2008
the winner takes it all כתב/ה:
לדעותיך ב100%

זו הייתה הכוונה
קשה לכתוב בלי שגיאות כשיש אזעקות כל הזמן...

התגובה הראשונה שלי היתה "דמגוגיה", אבל מכיוון שכבר ביקשת ממני להפסיק לדבר גבוהה קבלי תרגום לשפתך: "טוב, את נורא מסכנה. מה את רוצה עכשיו? שקל?"
A v​(שולט)

A v​(שולט) • 28 בדצמ׳ 2008
נילי ונילי כתב/ה:
לדעותיך ב100%

זו הייתה הכוונה

התגובה הראשונה שלי היתה "דמגוגיה", אבל מכיוון שכבר ביקשת ממני להפסיק לדבר גבוהה קבלי תרגום לשפתך: "טוב, את נורא מסכנה. מה את רוצה עכשיו? שקל?"

נילי תשמעי את כל כך חכמה...

Av
נילי ונילי

חזק ורגיש כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
לדעותיך ב100%

זו הייתה הכוונה

Av

ואתה כל כך שולט ודומיננטי.
A v​(שולט)

נילי ונילי כתב/ה:
חזק ורגיש כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
לדעותיך ב100%

זו הייתה הכוונה

Av

תודה..

וביום שתוציאי את האצבע מהתחת ואולי אז תפתח לך הנשמה

אולי תוכלי להבין מה זה פחד של אנשים על ילדיהם.

חוץ מלרחם עלייך לא נשאר כלום.

Av
נילי ונילי

חזק ורגיש כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
חזק ורגיש כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
לדעותיך ב100%

זו הייתה הכוונה

Av

תודה..

Av

טוב. בסדר. בקצת יותר פירוט עכשיו, כי אם לא מאכילים בכפית, אז כנראה שקשה התפיסה.

אני לחלוטין מבינה דאגת הורים לילדיהם וחלוטין מזדהה עם הפחד במציאות חיים של שבע שנים תחת התקפות נמשכות. שבע שנים חיים תושבי הדרום במציאות בלתי נסבלת והם לא עוצרים לחשוב אפילו פעם אחת על איך זה שנזכרו בהם רק עכשיו.
שבע שנים אתם חיים בשכחון לאומי ואף אחד לא שם זין עליכם, אז אתם כל כך שיכורים מתשומת הלב הפתאומית הזו, שהיא מסנוורת אתכם מלראות שגוזרים קופון בחירות על חשבון הגב שלכם? אתם לא רואים ששלושה פוליטיקאים שמתמודדים על ראשות הממשלה מנצלים ניצול ציני את הסבל שלכם ומשכנעים את כל העולם שמלחמה בעזה היא הדבר הנכון עכשיו? עד עכשיו "רגיעה" היתה מילת הקסם, ורק עכשיו, חודש וחצי לפני הבחירות, פתאום היא נהיתה מילה מגונה? מה פתאום? מה השתנה?

תושבי הדרום מסונוורים מהבעת התמיכה והסולידריות שלא זכו לה שבע שנים. אפילו שרשור הזדהות הם קיבלו פה בכלוב. פה! בכלוב!! הידד!!! שרשור הזדהות שלם. ואף מילה על חשיבה ביקורתית על המצב.

אתה יודע מה? אתה צודק. עזוב אותך. זה הרי במילא להשחית מילים לחינם. תמשיך להאמין שמישהו שם זין על הסבל שלהם. תמשיך להאמין שלא היו מניחים להם לסבול עוד שבע שנים בסבבה, אלמלא היתה שנת בחירות פתאום. עזוב אותך, אני מיישרת קו. הריני להביע את הזדהותי עם סבלם של ילדים קטנים בנתיבות ועם שגיאות הכתיב של the winner takes it all

אתה רק יודע מה מצחיק פה? שבמצב העניינים הנוכחי, אתה מצוי תחת הרושם שאתה הוא זה שמרחם *עליי*.
bael{בורדו בי}

bael{בורדו בי} • 28 בדצמ׳ 2008
חזק ורגיש כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
חזק ורגיש כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
לדעותיך ב100%

זו הייתה הכוונה

Av

תודה..

Av

חזק ורגיש אני אמנם לא מכיר אותך, אך קבל עצה קטנה וידידותית ממני.........אל תגיב לאנשים מרירים, זה אף פעם לא נגמר איתם.

המטרה של השירשור הזה היתה טובה עד שהגיעו תומכי ארגון בצלם ושו"ת.

מה בסה"כ רצינו? להביע הזדהות וקצת אמפטיה לתושבי עוטף עזה?............ ומה קיבלנו?........ דמגוגים שמאלנים. שמאלנים יקרים....תזדינו לנו מהעינים עם התגובות המחליאות שלכם. בני עמכם יושבים במקלטים נצורים תחת אש ואתם מיללים על פאקינג כמה זבלנים שהלכו לפגוש את הבתולות שלהם?

ועכשיו לדבר האמיתי....... אם יש מישהו מאזור עוטף עזה שזקוק לאיזו שהיא עזרה....אשמח להיות לעזר. חיזקו ואימצו !!
A v​(שולט)

נילי ונילי כתב/ה:
חזק ורגיש כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
חזק ורגיש כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
לדעותיך ב100%

זו הייתה הכוונה

Av

תודה..

Av

טוב. בסדר. בקצת יותר פירוט עכשיו, כי אם לא מאכילים בכפית, אז כנראה שקשה התפיסה.

אני לחלוטין מבינה דאגת הורים לילדיהם וחלוטין מזדהה עם הפחד במציאות חיים של שבע שנים תחת התקפות נמשכות. שבע שנים חיים תושבי הדרום במציאות בלתי נסבלת והם לא עוצרים לחשוב אפילו פעם אחת על איך זה שנזכרו בהם רק עכשיו.
שבע שנים אתם חיים בשכחון לאומי ואף אחד לא שם זין עליכם, אז אתם כל כך שיכורים מתשומת הלב הפתאומית הזו, שהיא מסנוורת אתכם מלראות שגוזרים קופון בחירות על חשבון הגב שלכם? אתם לא רואים ששלושה פוליטיקאים שמתמודדים על ראשות הממשלה מנצלים ניצול ציני את הסבל שלכם ומשכנעים את כל העולם שמלחמה בעזה היא הדבר הנכון עכשיו? עד עכשיו "רגיעה" היתה מילת הקסם, ורק עכשיו, חודש וחצי לפני הבחירות, פתאום היא נהיתה מילה מגונה? מה פתאום? מה השתנה?

תושבי הדרום מסונוורים מהבעת התמיכה והסולידריות שלא זכו לה שבע שנים. אפילו שרשור הזדהות הם קיבלו פה בכלוב. פה! בכלוב!! הידד!!! שרשור הזדהות שלם. ואף מילה על חשיבה ביקורתית על המצב.

אתה יודע מה? אתה צודק. עזוב אותך. זה הרי במילא להשחית מילים לחינם. תמשיך להאמין שמישהו שם זין על הסבל שלהם. תמשיך להאמין שלא היו מניחים להם לסבול עוד שבע שנים בסבבה, אלמלא היתה שנת בחירות פתאום. עזוב אותך, אני מיישרת קו. הריני להביע את הזדהותי עם סבלם של ילדים קטנים בנתיבות ועם שגיאות הכתיב של the winner takes it all

אתה רק יודע מה מצחיק פה? שבמצב העניינים הנוכחי, אתה מצוי תחת הרושם שאתה הוא זה שמרחם *עליי*.

בואי באמת נעשה סדר. קודם כל אני לא גר שם.

ונגיד שאני מקבל את הטענה שלך ובאמת זה הכול פוליטיקה (משהוא שאני מקווה בכל ליבי שלא נכון)

בסופו של דבר עושים משהו שכנראה לא היתה ברירה אלא לעשות אותו.

את בטח יודעת שאת לא חייבת להזדהות עם אף לא אחד,אבל העוקצנות שלך כלפיה כן מדליקה את הפיוז

בסופו של דבר אנחנו עם קטן שמלא רוצים לחסל אותו. ואת יודעת מה לא תפריע טיפה אחדות לפחות לקטע שחילים שלנו מסכנים שם את חייהם.

Av
נסיך הכתר

תתעוררו עובדות מהשטח.

נסיך הכתר • 28 בדצמ׳ 2008
ראשית כל bael מילים כדורבנות.
ועכשיו לעצם העיניין- אני לא יודע אם כמה מכם יודעים שאמש בלילה התקיימה עצרת מחאה של
הצפונבונבונים מול הסינימטק .
העצרת היתה כנגד הפעולה שהחלה אמש בצהרי השבת- ןממשיכה בעצם השעות האלה.
אם חשבו החמאסיניקים שהיהודים הם לא עד כדי כך משוגעים, ומטורפים .... אז אני מעדיף להיות משוגע ובלבד שאזרחינו יחיו במציאות אחרת ממה שהורגלו אליה בשנים האחרונות.
רק על מנת לסבר את האוזן...ביום רביעי האחרון לפני 4 ימים נורו לעבר יישובי עוטף הרצועה 60 טילים, ופצמרים.... איזו מדינה בעולם היתה מוכנה לסבול מציאות יום, יומית כמו שהורגלנו אליה בשנים האחרונות..... אני שגדלתי בילדותי ונערותי תחת מטחי הקטיושות שנורו בצפון יודע בוודאות באיזו מציאות חיים תושבי הדרום כיום.
הצבא שלנו לא יסיים את המבצע עד שלא נשנה את המציאות שנכפתה עלינו עד כה.
ולסיום אני שולח מכאן חיבוק חם ויישר כח לתושבי הדרום על עמידתם בגבורה נוכח המציאות שהורגלו אליה... ובראש ובראשונה לכוחות הביטחון שעושים ימים ולילות ומחרפים נפשם על מנת שאנו אזרחי ישראל יחיו בשקט.
נילי ונילי

Re: תתעוררו עובדות מהשטח.

נסיך הכתר כתב/ה:

ועכשיו לעצם העיניין- אני לא יודע אם כמה מכם יודעים שאמש בלילה התקיימה עצרת מחאה של
הצפונבונבונים מול הסינימטק .

תן לי לנחש: שלחת חמישה סמסים לבובליל ועכשיו אתה מרגיש פראייר של פרידמנים מתים ושל בנות במשקפיים כהים שסורגות בסינמטק.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 28 בדצמ׳ 2008
ציטוט: שבע שנים אתם חיים בשכחון לאומי ואף אחד לא שם זין עליכם, אז אתם כל כך שיכורים מתשומת הלב הפתאומית הזו, שהיא מסנוורת אתכם מלראות שגוזרים קופון בחירות על חשבון הגב שלכם? אתם לא רואים ששלושה פוליטיקאים שמתמודדים על ראשות הממשלה מנצלים ניצול ציני את הסבל שלכם ומשכנעים את כל העולם שמלחמה בעזה היא הדבר הנכון עכשיו? עד עכשיו "רגיעה" היתה מילת הקסם, ורק עכשיו, חודש וחצי לפני הבחירות, פתאום היא נהיתה מילה מגונה? מה פתאום? מה השתנה?

* ההדגשה בקו היא שלי.

כנראה שנילי מחכה עד שהחמאס יעבור את מחסום ה-10000 טילים
שנשלחו לישראל, בשביל שתוכל להגיד.

טוב, אולי עכשיו נגיב בהתקפה נגדית"

בנוגע ל"רגיעה", אף אחד לא היה מרוצה ממנה, למעט הפוליטיקאים ואנשים כמוך
שנהנו לדמיין שכאילו באמת יש רגיעה, רק כי אצלהם הטילים לא נחתו

וישראל לא פתחה במלחמה.
המלחמה קיימת כבר 8 שנים רצופות.
זו בסך הכל הפעם השנייה בשמונה שנים שישראל מגיבה בחריפות כזאת
ומגיבה (אחרי מלחמת לבנון השניה)
כן, מ-ג-י-ב-ה.
לא פותחת במלחמה, רק מגיבה ומגינה על קיומה.
אם מזעזע אותך לחשוב שישראל צריכה להגיב על התקפות נגדה,
אולי את במדינה הלא הנכונה

אנחנו רחמנים בני רחמנים אם אנחנו עושים 2 התקפות נגד בשמונה שנים
של הפצצות עלינו, ועוד יש לך תלונות על המתקפה והעיתוי שלה?!?!

התקפת הנגד תעביר מסר ברור ומוחלט שישראל לא תעבור על
ההפגזות האלה בשתיקה. זה מסר חשוב.

אף אחד לא אוהב הרוגים בצד שלו.
ואצלהם יש כבר הרבה.