שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לגבי לבוש

kashmir​(לא בעסק)
לפני 15 שנים • 31 בינו׳ 2009
kashmir​(לא בעסק) • 31 בינו׳ 2009
איך שאלה על הבדלים חיצוניים במסיבות בין שולטים לנשלטים הפכה לויכוח על מהות המין הנשי?
מנפלאות הכלוב...
לשאלה המקורית - יש סממנים חיצוניים כפי שאמרו לפני. קולר, מחוך לנשלטים. שוט צמוד לשולטים. (מגפיים - לא בהכרח. כמה נשים את מכירה שלא אוהבות מגפיים?)
אבל לפי דעתי זה בעיקר שפת גוף. ככל שעובר הזמן לומדים לזהות טוב יותר.
ויש נשלטים שלא ממש מעניין אותם מה תפקידך בכוח. אולי בכל זאת תסכימי להשתמש בהם ככסא.
(ביננו לפעמים כסא במסיבות זה נחוץicon_smile.gif )
ובקשר לויכוח הסוער.
יש שחושבים ככה ויש שחושבים אחרת
ותודה למהפיכה הצרפתית שהחזירה את הדמוקרטיה לעולם המודרני.
shuki boy​(נשלט)

Re: מסכים: איכס

shuki boy​(נשלט) • 31 בינו׳ 2009
Jake כתב/ה:
tranny boi כתב/ה:
אליסיה, את בטח גם מאמינה שכל הלסביות צריכות גבר, ושהן בסופו של דבר תתפכחנה.

לא שמעתי את אליסיה אומרת זאת..... מעניין שהדברים יצאו דווקא מפיך.

חמוד, זו היתה אנאלוגיה, "כל הנשים הן נשלטות, גם אתן בסופו של דבר תתפכחנה" זו הכללה על נשים, כפי שהנ"ל היתה הכללה על לסביות (מלבד העובדה שאם כל הנשים נשלטות, אז מה עושות נשים ללא גבר? שוכבות על הגב ומחכות? אלא אם כן נגיע למסקנה שלסביות אינן נשים).

Jake כתב/ה:
tranny boi כתב/ה:
זה אינפנטילי, סקסיסטי ומיותר, מי שיש לה פטיש לסקסיזם ו/או מוצאת מהותנות מגדרית משהו מחרמן, שיהיה לה בסבבה - אבל למה להחיל את זה על כולן?

האם את/ה מודע/ת להגדרת המילה "פטיש" (FETISH בלע"ז)? איך ניתן למצוא בסקסיזם פטיש? ולמה את/ה חושב/ת שהיא זו שמחילה זאת על כולן בעוד שאת/ה זו שעושה זאת כרגע.

אוקי, קיבלתי, יש לי נטיה להרחיב את המילה פטיש - שפרושה משיכה לדברים שלא נחשבים סקסיים באופן קונבנציונלי, כדי לתאר גם עצמים אבסטרקטים, ולא רק אובייקטים של ממש.
כלומר פטיש לסקסיזם או לחילופין פטיש למגפיים, כלומר שהנ"ל מוצאת סקסיזם כמשהו סקסי, או מגפיים כמשהו סקסי - כאשר למעשה באופן קונבנציונלי אין שום דבר מחרמן במגפיים או בסקסיזם. אולי הייתי צריך לומר שהקינק שלה הוא סקסיזם.
כל הכבוד - קבל 2 נקודות ועוגיה!

Jake כתב/ה:
הדיון מתנהל בפורום "הבנים על הבנות", קרי, מיילדום/שליטה גברית על נשים. לא נדיר כאן שתמצא/י "מאצ'ואים" וסקסיסטים שמוצאים לנכון להשתתף/לעקוב אחר הדיונים המתנהלים בפורום הזה דווקא.

אז? יש סקסיסטים בכל מקום. למה פה זה לגיטימי? מיילדום לא זהה לסקסיזם, כמו שבדס"מ לא זהה להתעללות. לומר "כל הנשים נשלטות" זו למעשה הפעלת דעות סקסיטיות על כל הנשים, כאשר ברור שחלקן לא מסכימות לכך. זה שונה לגמרי מלומר "אני נשלטת כי אני אשה". ההסכמה ההדדית, זה ההבדל בין בדס"מ לגועל נפש. ו"כל הנשים נשלטות" זה לא בדס"מ, וזה לא מיילדום, זה פויה.

Jake כתב/ה:

tranny boi כתב/ה:
יש גם אנשים שנהנים לשחק את היהודון שמושפל מול קצין האס-אס. אין פסול בפנטזיות שליטה סקסיסטיות כמו שאין פסול בפנטזיות שליטה גזעניות.

כאן כאן אני לא מסכים איתך. אולי זו שמרנות יתירה הנובעת מהיותי שובניסט, אבל דעתי היא, כי שימוש בנאציזם לצרכי הנאה מינית אינה לגיטימית כלל, אינה נכללת בגדר "בדס"מ" אלא מצביעה על הצורך בטיפול פסיכיאטרי ו/או קליני.

מי שאל אותך בכלל? עובדה שנאציזם, סקסיזם, גזענות, שנאת נשים, הומופוביה, כולם דכאניים ומזעזעים - אבל כולם יכולים לחרמן אותנו. מי שמך להחליט איזה סקס לגיטימי ואיזה לא כשמדובר בהסכמה בין אנשים בוגרים? כל עוד זה לא גולש מחדר המיטות לדעות הפוליטיות ולאמונות של האדם - למי אכפת?

יש יותר מ6 מליון נשים שנאנסות בעולם בכל שנה. מדוע אלימות נגד נשים זה משהו סביר, אבל אלימות נגד יהודים ואנטישמיות זה כבר דורש פסיכיאטר?

דווקא אדם שוביניסט מוצהר כמוך צריך הסתכלות, כדי להבין מה לעזאזל גורם לו לחשוב שנשים הן נחותות ממנו. אדם שמשחק בקציני אס-אס במיטה, אבל אינו חושב באמת שיהודים הם נחותים , או שהגזע הארי שולט - הוא אדם בריא לחלוטין.

Jake כתב/ה:

tranny boi כתב/ה:
. אל לך לבטל חוויות של נשים אחרות שמתחברות לנשיות שלהן בצורה שונה............
זו לא "הבעת דעה", זה לא "מכבד נטיות אחרות" - אלא בדיוק ההפך, זו דה-לגיטימציה לכל אפשרות למיניות אחרת, שאינה דומה לשלך.

מי בכלל דיבר על "נשיות"או "מיניות"? איך עולם השליטה משפיע עלה "נשיות" או מהווה ביטוי שלה?

הבנת הנקרא: "כל הנשים נשלטות" - טוען שיש קורלציה מלאה בין מגדר ומיניות. כלומר בין היותך אישה לבין היותך נשלטת.

Jake כתב/ה:

נ.ב. סלחו לי, אבל אמצע הלילה, אני לא מצליח לישון ואני גם מעט מבוסם (:

אז תטרח לכתוב ולקרוא כאן כשאתה לא שיכור. אולי זה יעזור בהבנת הנקרא.

נ.ב.
אני לא מבין דבר אחד, יש סיבה מיוחדת שאת/ה פונה אלי עם סלאשים כמו במודעת דרושים/ות?
Morticia
Morticia • 31 בינו׳ 2009
טראני, חבל על האנרגיות...
עושה רושם שיש כאן איזה מטען שלילי של גבריות ממורמרת
{ואני לא מתכוונת אליך, חלילה!}
שכנראה מאוד מתוסכלת מחוסר היכולת שלה להשתלט על עם שמעורר בה משהו בין הערצה לקנאה
{פרשנות אפשרית גם להיטלר ביחס ליהודים, תכלס}

אז למה לנו לדפוק את הראש בקיר?

קשמיר צודקת
וטוב שכך

מה גם שאולי שווה לתת את הדעת על המילים בפרופיל של פותחת הדיון
המגישות נושא מפרה ומעניין לא פחות, אם לא יותר
ועל פניו גם עושה רושם סובלני יותר

אפשר לראות בזה שיעור ערכי
icon_smile.gif
in_the_dark​(מתחלפת)
in_the_dark​(מתחלפת) • 31 בינו׳ 2009

icon_redface.gif
תודה
corona​(נשלטת)

פסט...בואי רגע הצידה...

corona​(נשלטת) • 31 בינו׳ 2009
in_the_dark כתב/ה:

icon_redface.gif
תודה

icon_eek.gif

הכתב הכחול הזה עושה לי לחשוב שאני זקוקה דחוף למשקפיים ואני לא.
סורי..לא קשור לנושא, פשוט הארה לכל משתמשי הכחול. עדיף שתשאירו אותו בראש icon_smile.gif
היילני

Re: מסכים: איכס

היילני • 31 בינו׳ 2009
tranny boi כתב/ה:
Jake כתב/ה:
tranny boi כתב/ה:
אליסיה, את בטח גם מאמינה שכל הלסביות צריכות גבר, ושהן בסופו של דבר תתפכחנה.

לא שמעתי את אליסיה אומרת זאת..... מעניין שהדברים יצאו דווקא מפיך.

חמוד, זו היתה אנאלוגיה, "כל הנשים הן נשלטות, גם אתן בסופו של דבר תתפכחנה" זו הכללה על נשים, כפי שהנ"ל היתה הכללה על לסביות (מלבד העובדה שאם כל הנשים נשלטות, אז מה עושות נשים ללא גבר? שוכבות על הגב ומחכות? אלא אם כן נגיע למסקנה שלסביות אינן נשים).

Jake כתב/ה:
tranny boi כתב/ה:
זה אינפנטילי, סקסיסטי ומיותר, מי שיש לה פטיש לסקסיזם ו/או מוצאת מהותנות מגדרית משהו מחרמן, שיהיה לה בסבבה - אבל למה להחיל את זה על כולן?

האם את/ה מודע/ת להגדרת המילה "פטיש" (FETISH בלע"ז)? איך ניתן למצוא בסקסיזם פטיש? ולמה את/ה חושב/ת שהיא זו שמחילה זאת על כולן בעוד שאת/ה זו שעושה זאת כרגע.

אוקי, קיבלתי, יש לי נטיה להרחיב את המילה פטיש - שפרושה משיכה לדברים שלא נחשבים סקסיים באופן קונבנציונלי, כדי לתאר גם עצמים אבסטרקטים, ולא רק אובייקטים של ממש.
כלומר פטיש לסקסיזם או לחילופין פטיש למגפיים, כלומר שהנ"ל מוצאת סקסיזם כמשהו סקסי, או מגפיים כמשהו סקסי - כאשר למעשה באופן קונבנציונלי אין שום דבר מחרמן במגפיים או בסקסיזם. אולי הייתי צריך לומר שהקינק שלה הוא סקסיזם.
כל הכבוד - קבל 2 נקודות ועוגיה!

Jake כתב/ה:
הדיון מתנהל בפורום "הבנים על הבנות", קרי, מיילדום/שליטה גברית על נשים. לא נדיר כאן שתמצא/י "מאצ'ואים" וסקסיסטים שמוצאים לנכון להשתתף/לעקוב אחר הדיונים המתנהלים בפורום הזה דווקא.

אז? יש סקסיסטים בכל מקום. למה פה זה לגיטימי? מיילדום לא זהה לסקסיזם, כמו שבדס"מ לא זהה להתעללות. לומר "כל הנשים נשלטות" זו למעשה הפעלת דעות סקסיטיות על כל הנשים, כאשר ברור שחלקן לא מסכימות לכך. זה שונה לגמרי מלומר "אני נשלטת כי אני אשה". ההסכמה ההדדית, זה ההבדל בין בדס"מ לגועל נפש. ו"כל הנשים נשלטות" זה לא בדס"מ, וזה לא מיילדום, זה פויה.

Jake כתב/ה:

tranny boi כתב/ה:
יש גם אנשים שנהנים לשחק את היהודון שמושפל מול קצין האס-אס. אין פסול בפנטזיות שליטה סקסיסטיות כמו שאין פסול בפנטזיות שליטה גזעניות.

כאן כאן אני לא מסכים איתך. אולי זו שמרנות יתירה הנובעת מהיותי שובניסט, אבל דעתי היא, כי שימוש בנאציזם לצרכי הנאה מינית אינה לגיטימית כלל, אינה נכללת בגדר "בדס"מ" אלא מצביעה על הצורך בטיפול פסיכיאטרי ו/או קליני.

מי שאל אותך בכלל? עובדה שנאציזם, סקסיזם, גזענות, שנאת נשים, הומופוביה, כולם דכאניים ומזעזעים - אבל כולם יכולים לחרמן אותנו. מי שמך להחליט איזה סקס לגיטימי ואיזה לא כשמדובר בהסכמה בין אנשים בוגרים? כל עוד זה לא גולש מחדר המיטות לדעות הפוליטיות ולאמונות של האדם - למי אכפת?

יש יותר מ6 מליון נשים שנאנסות בעולם בכל שנה. מדוע אלימות נגד נשים זה משהו סביר, אבל אלימות נגד יהודים ואנטישמיות זה כבר דורש פסיכיאטר?

דווקא אדם שוביניסט מוצהר כמוך צריך הסתכלות, כדי להבין מה לעזאזל גורם לו לחשוב שנשים הן נחותות ממנו. אדם שמשחק בקציני אס-אס במיטה, אבל אינו חושב באמת שיהודים הם נחותים , או שהגזע הארי שולט - הוא אדם בריא לחלוטין.

Jake כתב/ה:

tranny boi כתב/ה:
. אל לך לבטל חוויות של נשים אחרות שמתחברות לנשיות שלהן בצורה שונה............
זו לא "הבעת דעה", זה לא "מכבד נטיות אחרות" - אלא בדיוק ההפך, זו דה-לגיטימציה לכל אפשרות למיניות אחרת, שאינה דומה לשלך.

מי בכלל דיבר על "נשיות"או "מיניות"? איך עולם השליטה משפיע עלה "נשיות" או מהווה ביטוי שלה?

הבנת הנקרא: "כל הנשים נשלטות" - טוען שיש קורלציה מלאה בין מגדר ומיניות. כלומר בין היותך אישה לבין היותך נשלטת.

Jake כתב/ה:

נ.ב. סלחו לי, אבל אמצע הלילה, אני לא מצליח לישון ואני גם מעט מבוסם (:

אז תטרח לכתוב ולקרוא כאן כשאתה לא שיכור. אולי זה יעזור בהבנת הנקרא.

נ.ב.
אני לא מבין דבר אחד, יש סיבה מיוחדת שאת/ה פונה אלי עם סלאשים כמו במודעת דרושים/ות?

תודה, טראני.

מעניין שג'ייק מגן על אליסיה, נצמד ל"לדעתי" שלה ובאותה נשימה גורס שמה שמכונה 'נאצי פטיש' (וגם אני מרחיבה כאן את השימוש במילה 'פטיש') אינו ראוי, תוך הודאה בהיותו שובניסט. זה מה שקורה כששולטים פורשים אידיאולוגיה בדס"מית - מעין ספר חוקים של 'נכון ולא נכון' - עומדים על תקופתה, מחילים אותה על כל הסובבים/ות אותם ופועלים על-פיה. מי שאינו/ה מציית/ת למסכת החוקים הזו, הוא/היא משהו + התואר מסוכן/ת.

ג'ייק, אולי מחמאת ה"ילדה טובה" שלך ערבה לאזני אליסיה, אבל היא לא ערבה לאזני נשים שמבינות שהדברים הם הרבה יותר מורכבים; שהאמרה SSC ו/או care and protect ו/או RACK רחוקות מלהכיל את כל המקרים והגוונים; שלומר "אני שובניסט" זה גם לא אינפורמטיבי וגם לא מצחיק; ושלמרות שקשה עד בלתי אפשרי להמנע מהכללות, בכל דיון שהוא, אנחנו שומרות על פיקחון וצניעות, גם כשאנחנו "ילדות רעות".

ולמי שפתחה את הדיון: למרות שקל לומר "הרגשתי, הבחנתי שהוא/היא כך וכך, לא בהכרח בגלל הלבוש או המבט", בסופו של יום, אין לדעת. עצה פשוטה - שאלי. אם פונות אליך בצורה שאינה נעימה לך, העירי על כך.
Jake​(שולט)

כמה תגובות בפוסט אחד

Jake​(שולט) • 31 בינו׳ 2009
ראשית לפותחת השרשור,

קשה מאוד לקבוע מסגנון לבוש מהי נטייתו של אדם - שולט/ת או נשלט/ת. עצתי הנה, כי תגשי למישהו/י שנראה/ית ידוע/ה ואו מוכר/ת ותשאלי אותה מי הוא/היא מי, ואולי אף שתעשה לך היכרות עם באי המקום.

היילני,
לכל אדם יש גבולות, יהיו אילו שיהיו, אם זה סקאט, סנאף, אונס או נאציזם. אצלי, נאציזם מהווה גבול בל יעבור. הדבר מקבל משנה תוקף כאשר נאציזם מעורר יצר מיני אצל יהודי/ה. במקרה כזה אני בהחלט ממליץ על טיפול פסיכולוגי. הוא הדין לגבי נשים מוכות שנשארות עם בני זוגן, מי שסנאף מעורר אצלו יצר מיני וכיוב'.

זו לא הפעם הראשונה שנושא הנאציזם עלה וזו לא ההתכתשות הראשונה שלנו בעניין. אני מניח שדעותנו ישארו חלוקות בנושא זה.

טראני בוי,

ראשית, אני פונה אליך הן בלשון נקבה והן בלשון זכר כדי להמנע מפגיעה ברגשותיך. מהכינוי איני מבין אם רצונך להחשב כגבר או כאשה. אם תעמיד אותי על רצונך, אפנה אליך בלשון המתאימה.

לגבי האנלוגיה, סלח לי, אבל בהתאם למקורותנו ישנן 13 דרכים בהן התורה נדרשת. "גזירה שווה" נעשית על ידי מעלה הטענה, לא על ידי הטוענים כנגדה. מה שעשית היה להכניס מילים לפי הטוענת - זו אינה אנלוגיה אלא דמגוגיה.

לעניין הגדרת "פטיש", אני מודה לך על העוגיה, בתנאי שזו עוגיה נטולת כולסטרול.

לעניין אופי הפורום "על בנים ועל בנות"
"אם כבר קמת, תביאי בירה" זו הדרך ההומוריסטית של בעל האתר להבהיר, כי פורום זה עוסק בענייני שליטה גברית. זה לא פורום לשמירה על זכויות אדם, לקידום מעמד האישה או להגשת שלום כלל עולמי. שולטים נוטים להיות סקסיסטים כמו ששולטות נוטות להיות ספרג'טסיות/פמיניסטיות. מי שלא מתאים לה לשמוע דעות שובניסטיות, יכולה לשוטט בפורומים אחרים.
מעולם לא העברתי ביקורת על שולטת בפורום "הבנות על הבנים", למרות שברור על פני הדברים כי דעתי תהיה שונה. מדוע? כי מי שרוצה להתעסק בשליטה נשית - בין שולטת ובין נשלט - ש/יבוסם לו. אם שולטת טוענת שנשים הן "המין היפה" או "המין החזק", או אם נשלט טוען שמקומה של האישה למעלה - והוא עושה זאת בפורום המתאים - שיבוסם לו/לה/להם.

נשוב לנושא הנאציזם:
מי שאל אותי? מי שאל אותך! אתה העלית את הטענה שאין פסול בפנטזיות שליטה נאציות - ועל זאת אני חולק. גם כשיש הסכמה בין פרטנרים בוגרים, לעתים ההסכמה עולה כדי הפרעה נפשית - כמו מקרים של מוטילציה, בין עצמית ובין על ידי הזולת, נטיות אובדניות וכיוב'.
יהודי שחושק להיות נתון במצב המדמה דיכוי נאצי - הוא אדם שלדעתי הנו בעל נטיות אובדניות או בעל הפרעה רצינית אחרת. איני מתיימר להיות פסיכולוג, אך אני בהחלט מאמין שרצוי שאדם מעין זה יחפש תחילה סיוע נפשי ורק לאחר מכן, שינסה לממש את הפנטזיה החולנית הזו.

לגבי הגדרת אדם "בריא לחלוטין" - אני בספק אם יש קונצנזוס בקרב בעלי המקצוע הפסיכולוגי/פסיכיאטרי לגבי ההבחנה הגורפת שלך כאן. לצערי, לפי דעת רוב המומחים, אף העוסקים בבדס"מ ה- SSC לא נחשבים בעיני רוב המומחים "בריאים לחלוטין".

לבסוף, אמרה כמו "כל הנשים נשלטות", טוען שמגדר שלם נשלט - זה לאו דווקא מתייחס למיניות, שכן הנטיה לשליטה או לכניעה אינה תמיד נטיה מינית.

ובנימה אישית - אין לי בעיות בהבנת הנקרא, אך בניגוד אליך, גם אין לי בעיה בכתיבה ובניסוח טיעונים לוגיים ללא שימוש בדמגוגיה זולה
היילני
לפני 15 שנים • 1 בפבר׳ 2009

Re: כמה תגובות בפוסט אחד

היילני • 1 בפבר׳ 2009
ג'ייק,

אתה מבקר את טראני בוי על שימושו בדמגוגיה, אבל תגובתך שלך רחוקה מלהשתמש בדדוקציה או באינדוקציה.

ראשית, אתה טוען שנאציזם מהווה עבורך גבול. אשריך. מדבריך משתמע שאתה משתמש במילה 'גבול' כנגד המונחים 'אידיאולוגיה' או 'ספר חוקים' בהם אני השתמשתי. אבל כמה שורות לאחר מכן אתה טוען שיש פסול בפנטזיות נאציות, ומציע לבעלי הפנטזיות הללו טיפול פסיכולוגי. מה מאשש את הקפיצה שאתה עושה בין הגבול הפרטי שלך, לבין משנה סדורה לאופן ה"טיפול" ב"אנשים כאלה"? אני לא מתווכחת איתך לגבי 'נאצי פטיש'; אני מבקרת אותך על הביקורת שלך כלפי טראני בוי שאינה מוחלת על עצמה. לו הייתי באמת דמגוגית, הייתי מנחשת שאתה עו"ד. ולענייננו: שוב, אתה מציין את זה שאין קונצנזוס לגבי בריאות נפשית, ושאף אתה עלול להכלל בקטגורית "האנשים האלה שזקוקים לטיפול", ויחד עם זאת, קורא לחלק מהעוסקים במלאכה "לא בריאים בנפשם". אני בטוחה שאתה מבחין בסתירה. ולמען חידוד הטיעון שלך, הייתי מציעה שתבחין בין פנטזיות שבעליהן חפצים להשאירן אך ורק בגדר פנטזיות, לבין משאלות לב: פנטזיות שבעליהן רוצים להגשימן. על פנטזיות אתה לא יכול לפקח; על מעשים - כן.

שנית, לעניין שמות הפורומים. אותי, אישית, מצחיקה כותרת המשנה: "אם כבר קמת, תביאי בירה". וזאת משום שאני לא גוזרת ממנה שהכותבים/ות בפורום הזה הם/הן שובניסטיים/ות. אתה כותב:
"שולטים נוטים להיות סקסיסטים כמו ששולטות נוטות להיות ספרג'טסיות/פמיניסטיות". מהיכן המסקנה הזו? מה הקשר הלוגי או הסיבתי בין מיילדום ושובניזם ובין פמדום ופמיניזם? נהופוכו, אני בטוחה שישנם שולטים שמעידים על עצמם שהם פמיניסטיים, כמו שישנן שולטות שמעולם לא נכסו לעצמן את התואר הזה (היינו, פמיניסטית). וסליחה, האם נשים שולטות מונעות מלכתוב בפורום הזה? האם אתה כשולט לא יכול להביע את דעתך בפורום 'הבנות על הבנים'?

שלישית, האמרה "כל הנשים שולטות" ועוד איך מקשרת בין שליטה/כניעה ומגדר. אבחנה נוספת שאתה זקוק לה היא בין מגדר ומיניות. אתה יכול להחזיק בטענה שבדס"מ אינו נטיה מינית, בלי לטעון שמגדר שלם - גברים נשים ועוד - הוא כך או אחרת. אליסיה קשרה בין מגדר ו/או מין ביולוגי - גבר/אישה - ובין נטיה בדס"מית. מיותר לציין שגם זה טיעון בטל.

אין לי בעיה עם דעות חלוקות. גם כאן, במעוז השליטה הגברית, יש מקום לפלורליזם. אבל זה עדין, כפי שאתה בעצמך יודע. לך קשה לשמוע פנטזיות נאציות, ואילו לי קשה לשמוע אמירות שובניסטיות. עם כשלים לוגיים והכללות דה-בולשיט דווקא לא קשה לי.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 1 בפבר׳ 2009
זה מוזר. לי אף פעם לא הייתה בעייה לזהות מי שולט ומי נשלט ומי סתם בא לראות את הפריק שואו.. ההליכה, המניירות. אנחם ואומר שכנראה שמתרגלים אחרי כמה פעמים במועדונים. גם הכרות מועילה, למרות שיש כלכך הרבה אנשים.

ועתה לנושא השולי השני..

ראשית, כיון שייתכן ודבריי יהיו קשים להבנה, או יישמעו ציניים, אז מראש אבהיר שהם לא. הדברים הבאים נכתבים ברצינות תהומית, ותוך כבוד לכל הנוגעים בדבר. לאלה שאין לי כבוד, לא אגיב. נסו לקבל את הדברים כפשוטם.

נראה לי בכלל לא לעניין לתקוף את אליסיה על "הכללה" שהיא עושה, או שהיא "פוגעת" בציבור ה"מגדר", או שהיא מבטלת ציבור שלם. או שההקשרים הלוגיים שלה ושל תומכיה חלשים ודמגוגיים. הרי לכם חוסר יכולת להבין את השונה ממך.

אליסיה כתבה בפורום מיילדום, שכל הנשים הם נשלטות, רק שחלקן צריכות להתפכח. זה משפט לוגי לחלוטין, ובעיקר.. מחרמן! אותה. נראה לי שלנשלטת זה נורא נורא עושה נעים לחיות בעולם שבו הנשים כולן נשלטות, וזו דרך הטבע, כי שגברים הם השולטים. וזה חזק מכולנו. כל מי שפועל אחרת, בעצם פועל נגד טבע האדם.
זה נורא כיף! הקשרים לוגיים? זה הרגיז אתכם. תאמינו לי, זה הרגיז אותי הרבה יותר (ראו סוגריים למטה). אז מה? כבוד לזולת? להעביר זקנות את הכביש? על מה אתם מדברים/מדברות? זה פורום מיילדום, וזה פשוט נעים. למה שלא תתנו לה לחיות ולהנות?

(אם יורשה לי, כמובן שהיא טועה לחלוטין. ברור שהעולם נועד לשליטה נשית, וכל מי שחושב אחרת, הולך נגד טבע האדם. אמא שולטת בבן, נשים יפות מקבלות כל מה שהן רוצות. נשלטות גורמות לדומים לעשות בדיוק מה שהן רוצות.. זה כלכך מובן מאליו שנשים נועדו לשלוט וגברים נועדו מעצם מהותינו להכנע ולהשפיל מבט. זה שאני חייב לטרוח לכתוב את הסוגריים האלו זה הוכחה בשבילי שאני כותב בפורום לא נכוון. הנה דוגמא לשליטה נשית כזאת:

אליסיה כתב/ה:
אנחנו , החברה בה אנחנו חיים נתנו להם את הלגיטימציה להתנהג ככה, אנחנו לא מצפות מהם לשום גבריות ,גזלנו מהם את מקומם הטבעי, הם הפכו נשיים ואנחנו הפכנו גבריות,

מאוד נעים לי לחשוב שאנחנו מתנהגים ככה כי אתן גזלתם את הגבריות שלנו.. בהזדמנות תרחיבי.)

ודרך אגב, אבקש משולטים לא להכנס לפורום הבנות על הבנים. תודה ושלום.
Morticia
Morticia • 1 בפבר׳ 2009
פוג, זה נשמע שאתה לא מכבד את כל מי שראה או ראתה לנכון להעיר לאליסיה על כתביה
והרי זו זכותנו
ולמה בעצם?

לא ידעתי שיש חוק שמיילדום זה שוביניזם
פמדום זה פמיניזם
ועלינו להתחלק לכתיבה בהתאם לנטיות המיניות שלנו
שגם הן יכולות להיות שונות ומגוונות
במסגרת בה התכנסנו הלום

גם בעיני נשים שולטות
מכל הכיוונים שלא תהפוך

ההכללה היתה גסה
המשטור של פאמדום כאישה קרה, אלימה ורעה
הוא חטא ועוון למושג הערכי של מלכה ואישה אצילה

חצי מהנשלטים שולטים מלמטה

מה העניינים עם כל החוקים?

בני אדם כולנו, לא?

זו נראית הכללה אחת טיפ-טיפה פחות גסה
...

ובאמת שנדמה לי שפותחת השרשור ביקשה להצביע על דברים קצת יותר חשובים.

כמה אנחנו קטנים?