ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הסכמה או אי הסכמה

רפאל
לפני 15 שנים • 27 באפר׳ 2009
רפאל • 27 באפר׳ 2009
כפייה עושה לי את זה מאוד.
ראובן

דבר והקשרו

ראובן • 27 באפר׳ 2009
שלגי,

לדעתי אין טעם להפריד את האינוס משאר היבטי השליטה. ההנאה ההדדית של השולט והנשלטת מבוססת על היצירתיות שלו וההכלה שלה והדבר כולל אקטים של אינוס: מיניים, פיזיים ורגשיים. ניתן לומר גם שנשלטת חזקה חייבת לעבור אקטים של כפייה, אחרת לא תבוא על סיפוקה במובן של הכלת השולט והפקת רצון מלפניו. הדבר גם תלוי בהתפתחות הדיאלוג בין גבר לאישה והמקומות בהם שליטה באה לידי ביטוי בקשר ביניהם.

אם ישנה הסכמה הדדית, משיכה ועניין הדדי, מאותו רגע האתגר של השולט הוא להכניע את הנשלטת באופנים רבים ומופלאים והאתגר שלה הוא הכלת אותם אופנים, גם אם הדבר אינו לרוחה. הדברים הללו אמורים בגברים ונשים שהשליטה היא חלק ממהותם. עם ה'קינקיים' וה'רוצות אבל מפחדות' הסליחה.

ראובן
טיגריס כחולה
טיגריס כחולה • 27 באפר׳ 2009
רפאל כתב/ה:
כפייה עושה לי את זה מאוד.

ואמרו 'אמן'
electro-z
electro-z • 27 באפר׳ 2009
מעט מאד מאיתנו יקפצו מחר לתהום הפעורה של המצוק של מכתש רמון, אבל רבים וטובים יעלו על רכבת הרים.

הריגוש עשוי להיות דומה אלא שבמקרה המצוק התוצאות עשויות פאטאליות ואילו ברכבת רוב הסיכויים שתשרוד בכדי לקנות את קלטת הוידאו שלך, צורח מהנאה כשאתה מרוח בקיא של הילדה שישבה לפניך בקרון ולא סיימה לעכל את המקדונלס שלה באורך מושלם.
הדרופ דיי דומה, זה מרגיש כמעט אותו הדבר, אבל יצאת שלם.

זה הטריק בפנטזיית אונס עם הפרטנר הנכון (ואולי גם ליחסים בדסמים - אולי בואו לא נגזים - נסתפק בסשנים). יש אחלה חגורת בטיחות והמהנדס חישב מצויין את הכוחות בלופ ומקסימום נזק זה שיקיאו עליך. קורה. לא מתים מזה.

אם לבצע חלוקה של טיפוסים לפי האלגוריה הזו:
1. רוצה מצוק אבל תסתפק ברכבת
2. לא חושבת אפילו על המצוק כאופציה מחרמנת אבל מתה לנסות את הרכבת
3. נפלה במצוק ורוצה להיות שם שוב, בקונטרול, להרגיש מוגנת - ברכבת
4. לא מעניינות אותה נפילות או פנטזיות עליהן והיא יושבת בחושך ושותה מי ברז

אגב, אף אחד לא חושב שמי שנהנה ברכבת ירוץ למצוק. אבל לך תדע...

תכלס, עוד פנטזיה, ברת מימוש, אמנם קצת אקסטרימית אבל בתכלס - לא סתם באנו ללונה פרק, אה?
שלגי

Re: דבר והקשרו

שלגי • 27 באפר׳ 2009
ראובן כתב/ה:
שלגי,

לדעתי אין טעם להפריד את האינוס משאר היבטי השליטה. ההנאה ההדדית של השולט והנשלטת מבוססת על היצירתיות שלו וההכלה שלה והדבר כולל אקטים של אינוס: מיניים, פיזיים ורגשיים. ניתן לומר גם שנשלטת חזקה חייבת לעבור אקטים של כפייה, אחרת לא תבוא על סיפוקה במובן של הכלת השולט והפקת רצון מלפניו. הדבר גם תלוי בהתפתחות הדיאלוג בין גבר לאישה והמקומות בהם שליטה באה לידי ביטוי בקשר ביניהם.

אם ישנה הסכמה הדדית, משיכה ועניין הדדי, מאותו רגע האתגר של השולט הוא להכניע את הנשלטת באופנים רבים ומופלאים והאתגר שלה הוא הכלת אותם אופנים, גם אם הדבר אינו לרוחה. הדברים הללו אמורים בגברים ונשים שהשליטה היא חלק ממהותם. עם ה'קינקיים' וה'רוצות אבל מפחדות' הסליחה.

ראובן

ראובן,

הסוגייה שהעלת מעניינת מאוד, אולם אינה קשורה לנושא שעליו פתחתי את הפוסט.
הדיון אינו על יחסי שליטה אלא על פנטזיות - המחשבות הקטנות שלנו בזמן האוננות
(למי שמאונן רחמנא לצלן)

כפייה או כניעה, זאת השאלה.

מה מרטיב/מעמיד לכם.
Morticia

Re: דבר והקשרו

Morticia • 27 באפר׳ 2009
ראובן כתב/ה:
שלגי,

ראובן

המתמטיקה לא מחייבת קיומו של מינוס אחר
כדי שהפלוס שלך יתקיים
TooT​(נשלטת){פטרוניוס}

Re: הסכמה או אי הסכמה

TooT​(נשלטת){פטרוניוס} • 27 באפר׳ 2009
אניסיה פוטפוב כתב/ה:
שלגי כתב/ה:
בהמשך לפנטזיית האונס שהוטעלתה כאן,
מבחינתי אונס אינו דבר מעניין או מגרה (בפנטזיה ב פ נ ט ז י ה), בבסיס הפנטזיות שלי יש את ההסכמה שלי לסיטואציה וההנאה שלי מהעניין - מה שמרגיש יותר משפיל ולפיכן - יותר מחרמן icon_cool.gif .
לפני שנים רבות (רבות מאוד אפילו, כנראה שחלקכם עוד לא היה קיים במצב מוצק), גם אצלי כיכב נושא אי ההסכמה (חטיפה) - כבסיס הפנטזייה - אבל עם השנים זה נעלם לגמרי ולא קיים יותר.
יתכן משום שאז הייתי זקוקה ללגיטימציה כלשהי לכך שאני שם (סתם פסיכולוגיה בגרוש, לעת מצוא).

כל אחת מהפנטזיות הללו היא לגיטימית כמובן, מעניין אותי לשמוע - מה נטיית לבכם (או חלקים אחרים של הגוף) בסוגיה?

באלוהים, אם אני אקרא עוד אישה מתעסקת בנושא האונס אני פשוט אצרח, נשבעת לכם כולכן דפוקות, בכלל הטרוסקסואליות זה קונספט מאוד בעייתי. ועוד שלגי, ממך ציפיתי ליותר, גם את בעניין? עד שלא תפסיקו לקשר מין ואלימות (וכמובן זה תמיד אלימות של גברים נגד נשים) תמשיכו להיות שטיחי ריצפה עם ליפסטיק ועקבים. שליטה לא צריכה להיות קשורה באלימות, ופנטזיית אונס זה התחתית שבתחתית מבחינה התפתחותית. אלוהים ישמור. מה נהיה. מה.

גם אני מתעסקת בנושא. מאוד.

את מוזמנת לצרוח.

icon_rolleyes.gif
שלגי
שלגי • 27 באפר׳ 2009
electro-z כתב/ה:
מעט מאד מאיתנו יקפצו מחר לתהום הפעורה של המצוק של מכתש רמון, אבל רבים וטובים יעלו על רכבת הרים.

הריגוש עשוי להיות דומה אלא שבמקרה המצוק התוצאות עשויות פאטאליות ואילו ברכבת רוב הסיכויים שתשרוד בכדי לקנות את קלטת הוידאו שלך, צורח מהנאה כשאתה מרוח בקיא של הילדה שישבה לפניך בקרון ולא סיימה לעכל את המקדונלס שלה באורך מושלם.
הדרופ דיי דומה, זה מרגיש כמעט אותו הדבר, אבל יצאת שלם.

זה הטריק בפנטזיית אונס עם הפרטנר הנכון (ואולי גם ליחסים בדסמים - אולי בואו לא נגזים - נסתפק בסשנים). יש אחלה חגורת בטיחות והמהנדס חישב מצויין את הכוחות בלופ ומקסימום נזק זה שיקיאו עליך. קורה. לא מתים מזה.

אם לבצע חלוקה של טיפוסים לפי האלגוריה הזו:
1. רוצה מצוק אבל תסתפק ברכבת
2. לא חושבת אפילו על המצוק כאופציה מחרמנת אבל מתה לנסות את הרכבת
3. נפלה במצוק ורוצה להיות שם שוב, בקונטרול, להרגיש מוגנת - ברכבת
4. לא מעניינות אותה נפילות או פנטזיות עליהן והיא יושבת בחושך ושותה מי ברז

אגב, אף אחד לא חושב שמי שנהנה ברכבת ירוץ למצוק. אבל לך תדע...

תכלס, עוד פנטזיה, ברת מימוש, אמנם קצת אקסטרימית אבל בתכלס - לא סתם באנו ללונה פרק, אה?

ברור לי לחלוטין שאני חוזרת על עצמי אבל בכוונה הדגשתי את הנושא כמדבר על פנטזיות.

במציאות הדברים שונים לחלוטין וכפי שכבר ציינתי, הפנטזיות שלי קיצוניות למדי ואת חלקן אין לי כוונה לממש אי פעם.

מעניינות אותי הפנטזיות של כל אחד עם עצמו בלי כל מגבלות המציאות המוסר והסביבה.

שם, מה מרגיש לך נכון?