שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אתר של ממורמרים

Lanya Colson
לפני 15 שנים • 28 באפר׳ 2009
Lanya Colson • 28 באפר׳ 2009
מגדלנה כתב/ה:
Lanya Colson כתב/ה:
המלט כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
המלט כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
Lanya Colson כתב/ה:
בואו נישאר צמודים לנושא.
כמה זמן עד שאדון אבישי חוזר לאתר?

שתי דקות וחצי עד הניק הכפול הבא. כנראה משהו בעל צליל שונה ולא מסגיר, שונה לחלוטין שנשמע אחרת לגמרי. נניח, "אדון אביחי".

או לחלופין, בהכירנו את האתר ואת האיכויות: ניק באנגלית שמעיד על בטחון עצמי איכותי וצנוע. משהו כמו master dom או dom master. בקאפס לוק.

לכו לכתוב משהו על פמיניזם רדיקלי, יחסי יהודים-ערבים, פשעי מלחמה בעזה, או סתם לאונן.

המלט, תקרא לי משוגעת אבל יש לי הרגשה שאתה לא מחבב אותי יותר.
לא יודעת, נדמה לי שחשתי נימה דקה ובלתי מורגשת של עויינות בתשובה שלך. אני מאוד חדת אבחנה בעניינים שכאלו. עשיתי משהו? רגע. אל תגיד לי, אני אנחש לבד: זה משהו שכתבתי?

["לכו"?]

הפכת להיות פלצנית ומתנשאת כלפי אנשים שאינם מתקרבים כלל לרמתך. זה סוג של
טרנספורמציה שעברת כאן בכלוב. אם לא תיזהרי, תהפכי להיות לניה קולסון. אז יש לך שתי
אפשרויות: או שתחדלי מזה, כי ככה הרבה יותר יפה לך בלחיים, או שלפעמים שוחרי שלום כמוני
יתעצבנו עלייך, וחתיכות מהרפש שפיזרת מסביב יעופו לך בהפוכה לעין.

[לכו], את והחברותא שלך להתעללות באבישי.

ולא, מעולם לא חדלתי מלאהוב אותך עד כלות.

יש לך בעיה איתי?

זאת שאלה רטורית? נראה לי שכן

זו לא שאלה רטורית, זו הזמנה לליבון ובירור.
שלווה

פוסט משובח

שלווה • 28 באפר׳ 2009
מיקרוקוסמוס של החברה הישראלית בת זמננו , רווית שנאה השתלחות באחר , גסות
והכל תחת כסות של הבעת דיעה וניהול דיון אמיתי .

חבל שתגובות ענייניות נעלמות להן בצורה זו מן העין .
Morticia

Re: פוסט משובח

Morticia • 28 באפר׳ 2009
שלווה כתב/ה:
מיקרוקוסמוס של החברה הישראלית בת זמננו , רווית שנאה השתלחות באחר , גסות
והכל תחת כסות של הבעת דיעה וניהול דיון אמיתי .

חבל שתגובות ענייניות נעלמות להן בצורה זו מן העין .

ותודה לקדוש ברוך הוא על שנתן לנו את אמנות הציטוט
ולא רפה מכוחנו את הדגש
ולא לקח מאתנו את הילת הטוהר שבקדושה
אצל השכן

למען יראו וייראו!

ואהבת לרעך כמוך
icon_cool.gif
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}

גאוני

איזה כיף, יש שרשור מיוחד שבו אפשר לנקז את כל המרמורים, ולעזוב את השרשורים האחרים לנפשם. איך לא חשבנו על זה קודם? זה בדיוק מה שהיינו צריכים!

dance.gif
זאלופון​(שולט)

Re: אתר של ממורמרים

זאלופון​(שולט) • 28 באפר׳ 2009
רפאל כתב/ה:
המלט כתב/ה:
בזמן האחרון יש רושם שבכלוב נוצרה קבוצה קולנית וצורמת של עורבים קולניים שיודעים בעיקר לקרוא. קרא-קרא.

מלבד משל העציץ, שבשמו המלא נקרא משל ה"בום בום עציץ בום בום עציץ", משל העורבים הוא מהטובים שבמשלי המלט. ואני לגמרי איתו בדברים שהוא כתב בשרשור עד עכשיו. ישנה קבוצה גדולה של "עורבים" שאורבים בפורומים, ומחפשים הזדמנויות ללעוג לאנשים, להיכנס בהם, להזהיר מפניהם, לצאת חכמים וגדולים על חשבונם, והכל במסווה של צדקנות מאוסה והרבה מעבר לטעם הטוב. זה מעייף, מתיש, ובעיקר פוגע במקום הזה כמקום שאמור להכיל מגוון רחב של אנשים, תשוקות וצרכים.

אני כבר מזמן טוען שתוקפנות וירטואלית היא לפעמים לא המחלה אלא חומר החיטוי שנועד לטפל בה. אפשר להתווכח על השאלה מהי המחלה: האם אלו אנשים שמנצלים-לכאורה אנשים אחרים בשם הבדסמ? אנשים שהפנטזיות שלהם כתובות באיכות ירודה? אנשים שיורדים על שני הסוגים הראשונים? כאמור, אפשר להתווכח.

מה שפחות נתון לויכוח, לדעתי, הוא שאי אפשר להתלונן על תוקפנות וירטואלית בו בזמן שעושים בה שימוש, גם אם אתה מאמין שהתוקפנות שלך היא חומר החיטוי וזו של אחרים היא המחלה. מה שאתה והמלט עושים פה היא אותה פעולת שיטור אגרסיבית שבה נקטו מושאי התוכחה שלכם, אלא שלכם מפריע X ולהם הפריע Y. זה לא אומר שהביקורת שלכם לא מוצדקת, אבל המקום השונה שבו אתם שמים את עצמכם (לפחות כך הורגש אצלי) בהחלט לא מוצדק.
Dunbar{Supreme93}
Dunbar{Supreme93} • 28 באפר׳ 2009
"רפאל כתב/ה:
המלט כתב/ה:
בזמן האחרון יש רושם שבכלוב נוצרה קבוצה קולנית וצורמת של עורבים קולניים שיודעים בעיקר לקרוא. קרא-קרא.

מלבד משל העציץ, שבשמו המלא נקרא משל ה"בום בום עציץ בום בום עציץ", משל העורבים הוא מהטובים שבמשלי המלט. ואני לגמרי איתו בדברים שהוא כתב בשרשור עד עכשיו. ישנה קבוצה גדולה של "עורבים" שאורבים בפורומים, ומחפשים הזדמנויות ללעוג לאנשים, להיכנס בהם, להזהיר מפניהם, לצאת חכמים וגדולים על חשבונם, והכל במסווה של צדקנות מאוסה והרבה מעבר לטעם הטוב. זה מעייף, מתיש, ובעיקר פוגע במקום הזה כמקום שאמור להכיל מגוון רחב של אנשים, תשוקות וצרכים.

אני כבר מזמן טוען שתוקפנות וירטואלית היא לפעמים לא המחלה אלא חומר החיטוי שנועד לטפל בה. אפשר להתווכח על השאלה מהי המחלה: האם אלו אנשים שמנצלים-לכאורה אנשים אחרים בשם הבדסמ? אנשים שהפנטזיות שלהם כתובות באיכות ירודה? אנשים שיורדים על שני הסוגים הראשונים? כאמור, אפשר להתווכח.

מה שפחות נתון לויכוח, לדעתי, הוא שאי אפשר להתלונן על תוקפנות וירטואלית בו בזמן שעושים בה שימוש, גם אם אתה מאמין שהתוקפנות שלך היא חומר החיטוי וזו של אחרים היא המחלה. מה שאתה והמלט עושים פה היא אותה פעולת שיטור אגרסיבית שבה נקטו מושאי התוכחה שלכם, אלא שלכם מפריע X ולהם הפריע Y. זה לא אומר שהביקורת שלכם לא מוצדקת, אבל המקום השונה שבו אתם שמים את עצמכם (לפחות כך הורגש אצלי) בהחלט לא מוצדק.
"

זאלופון - מה שאתה עושה פה היא אותה פעולת שיטור אגרסיבית שבה נקטו מושאי התוכחה שלך, אלא שלך מפריע X ולהם הפריע Y. זה לא אומר שהביקורת שלך לא מוצדקת, אבל המקום השונה שבו אתה שם את עצמך (לפחות כך הורגש אצלי) בהחלט לא מוצדק.

מישהו רוצה להגיב לי באותה צורה? אפשר לשאוף לאינסוף
    התגובה האהובה בשרשור
Morticia
Morticia • 28 באפר׳ 2009
צ'ארנוחה כתב/ה:
"רפאל כתב/ה:
המלט כתב/ה:

"

זאלופון - מה שאתה עושה פה היא אותה פעולת שיטור אגרסיבית שבה נקטו מושאי התוכחה שלך, אלא שלך מפריע X ולהם הפריע Y. זה לא אומר שהביקורת שלך לא מוצדקת, אבל המקום השונה שבו אתה שם את עצמך (לפחות כך הורגש אצלי) בהחלט לא מוצדק.

אחחחח יה צ'ארנוחה
תביא לי בוסה!

גדול אתה
חופשי ככה

ואין סוף לאינסוף של האינסוף הזה

הללויה!
icon_lol.gif
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 28 באפר׳ 2009
צ'ארנוחה כתב/ה:

נדמה לי שכל כך התלהבת מההזדמנות להתחכם עד שלגמרי פספסת את משמעות דבריי. נו שוין.

(נ.ב.: ראית איזה נחמד אני? כתבתי תגובה שגם *אותה* אפשר להפנות כלפיי ולהמשיך בכך את המשחק הבוגר והנפלא הזה שבו דברים עוברים על אנשים עם קקה בידיים. מי אמר שלא כיף יותר לכתוב בכלוב?)
נילי ונילי
נילי ונילי • 28 באפר׳ 2009

תהיי נחמדה. תחייכי. למה את לא מחייכת? יש לך חיוך יפה כל כך. אז מה, אם את חושבת שהוא טיפה עקום. תחייכי. מה יש? למה את תמיד ממורמרת? למה את תמיד חייבת להתנהג כמו איזו לסבית מהגהנום? תהיי נחמדה. תמרטי גבות. את יודעת, זה לא נעים להסתכל עלייך, כשאת זועפת לך מתחת לשפם. תגידי תודה בבקשה סליחה. תבואי לליל הסדר ותנשקי את כל הדודים. תהיי נחמדה להורים, נחמדה למורים, נחמדה לבוס, נחמדה לנהג המונית שצבט לך בתחת. אם תחייכי לשוטר ותפתחי כפתור, אולי הוא יוותר לך על הדו"ח. תחייכי, נו. למה את תמיד חייבת להתחיל מריבות? לא הכל אידאלים בעולם, את יודעת. וגם אם כן, למה את והחברות שלך לא יכולות להיות טיפה יותר נחמדות? תחייכי. נו, בשבילי, תחייכי. אם תחשבי חיובי- יהיה חיובי, את יודעת. זה רק בגלל שאת זועמת כל הזמן, שבאות הצרות. ובכלל, הרבה יותר יפה לך ככה, עם חיוך. אני אוהב אותך, את לא מבינה? את לא רוצה לשמוע את זה, אבל זה לטובתך, אני אומר. את לא יכולה לחיות את החיים שלך בזעף. את לא יכולה תמיד ללחום. זה לא נעים להיות בסביבה שלך, כשאת ככה. זה לא נעים לאהוב אותך כשאת שוברת מוסכמות. תחייכי. אל תיראי כאילו כופים את זה עלייך. תחשבי חיובי. תחשבי טוב. תעשי מסביבך סביבה חמה ואוהבת. אנשים אוהבים שמכילים אותם. אנשים יאהבו אותך אם רק תקלי עליהם קצת. תחייכי מדי פעם. תלבשי שמלות. תני לאנשים לראות קצת מחשוף. תפסיקי להיות כזו ממורמרת כל הזמן. הרי אין לך באמת סיבה להיראות לא מרוצה, אני יודע שאת מקבלת זין באופן סדיר. יום יבוא ואת תתחתני ויהיה לך בעל, ובינתיים אני יודע שיש לך יופי של חיי מין. החיים יפים, את שומעת? תחייכי. זה יפה לך בלחיים. זה יפסיק לך את הקמטים. זה יגרום לאנשים לאהוב אותך יותר. את תראי, זה יסדר לך את החיים.

המלט כתב/ה:

טרנספורמציה שעברת כאן בכלוב. אם לא תיזהרי, תהפכי להיות לניה קולסון. אז יש לך שתי
אפשרויות: או שתחדלי מזה, כי ככה הרבה יותר יפה לך בלחיים, או שלפעמים שוחרי שלום כמוני

סטיקר פמיניסטי (וגם ספר של חנה ספרן) ידוע: לא רוצות להיות נחמדות.
Morticia
Morticia • 28 באפר׳ 2009
נילי ונילי כתב/ה:

תהיי נחמדה. תחייכי. למה את לא מחייכת? יש לך חיוך יפה כל כך. אז מה, אם את חושבת שהוא טיפה עקום. תחייכי. מה יש? למה את תמיד ממורמרת? למה את תמיד חייבת להתנהג כמו איזו לסבית מהגהנום? תהיי נחמדה. תמרטי גבות. את יודעת, זה לא נעים להסתכל עלייך, כשאת זועפת לך מתחת לשפם. תגידי תודה בבקשה סליחה. תבואי לליל הסדר ותנשקי את כל הדודים. תהיי נחמדה להורים, נחמדה למורים, נחמדה לבוס, נחמדה לנהג המונית שצבט לך בתחת. אם תחייכי לשוטר ותפתחי כפתור, אולי הוא יוותר לך על הדו"ח. תחייכי, נו. למה את תמיד חייבת להתחיל מריבות? לא הכל אידאלים בעולם, את יודעת. וגם אם כן, למה את והחברות שלך לא יכולות להיות טיפה יותר נחמדות? תחייכי. נו, בשבילי, תחייכי. אם תחשבי חיובי- יהיה חיובי, את יודעת. זה רק בגלל שאת זועמת כל הזמן, שבאות הצרות. ובכלל, הרבה יותר יפה לך ככה, עם חיוך. אני אוהב אותך, את לא מבינה? את לא רוצה לשמוע את זה, אבל זה לטובתך, אני אומר. את לא יכולה לחיות את החיים שלך בזעף. את לא יכולה תמיד ללחום. זה לא נעים להיות בסביבה שלך, כשאת ככה. זה לא נעים לאהוב אותך כשאת שוברת מוסכמות. תחייכי. אל תיראי כאילו כופים את זה עלייך. תחשבי חיובי. תחשבי טוב. תעשי מסביבך סביבה חמה ואוהבת. אנשים אוהבים שמכילים אותם. אנשים יאהבו אותך אם רק תקלי עליהם קצת. תחייכי מדי פעם. תלבשי שמלות. תני לאנשים לראות קצת מחשוף. תפסיקי להיות כזו ממורמרת כל הזמן. הרי אין לך באמת סיבה להיראות לא מרוצה, אני יודע שאת מקבלת זין באופן סדיר. יום יבוא ואת תתחתני ויהיה לך בעל, ובינתיים אני יודע שיש לך יופי של חיי מין. החיים יפים, את שומעת? תחייכי. זה יפה לך בלחיים. זה יפסיק לך את הקמטים. זה יגרום לאנשים לאהוב אותך יותר. את תראי, זה יסדר לך את החיים.

המלט כתב/ה:

סטיקר פמיניסטי (וגם ספר של חנה ספרן) ידוע: לא רוצות להיות נחמדות.

גברת נילי ונילי היפה
icon_exclaim.gif

וגם אנה דודל בחורה המלכה ההורסת
icon_exclaim.gif

בואו שתיכן אתי

עוד הערב

נרוץ ערומות ליערות

ונשרוף גמדים קטנים

נצא במחולות

נשתולל

ומי יודע?
מי יודע?