ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מכתב פתוח לכלבלב יקר

hun
hun
לפני 15 שנים • 7 ביוני 2009
hun • 7 ביוני 2009
אנה דן החביבה , מקודם השתדלתי לא להרחיב על הנושא ממבט אישי אלא לפנות בצורה עניינית כללית .
דווקא בתגובה שלך , את מדגישה את אותן נקודות אשר אני ציינתי אשר בדרך כלל מוסתרות או לא זוכות למקומם הראוי .

רצוי שהנשלט יהיה גאה בעצמו ובמה שהוא עובר תחת מרות אישה אהובה (כשמדובר בקשר זוגי\ מלא אהבה) שלם עם עצמו ומלא ברגשות חיוביים בנוגע להתמסרות ולברית הנוצרה ביניהם , אממה קיימים מקרים ופעילויות המתנגשים באותה תחושת גאווה , ערכים מנוגדים שנפגשים , טמינת הראש בחול לא תגרום להם להיעלם ובטח שלא תבטל את תחושת ההשפלה .

כתבת : למה שלא יתענג על ההנאה שלי במקום להרגיש שיש משהו משפיל בלשרת אשה אהובה?

זה לא צריך לבוא אחד על חשבון השני , הוא יכול להנות ממגוון רחב של תחושות בהתאם לפעילות אותה אתם חווים ולרב ממדיות שבו , הוא יכול להנות ולשמוח ,לפחד ולהסתקרן , לחוש מושפל ומובס וכל רגש\תכונה אחרת אשר בעיטיה הוא נכנס למימוש הצורך שלו בשליטה ,מדריכה טובה תעודד אותו לגעת בטווח רחב של רגשות ותחושות מתוך ידיעה שהחיים אינם חד ממדיים .
ממה שאת כותבת ניכר היטב שאין לגיטימציה לחקור ולהנות מתחושת השפלה ,מבוכה ,לגלוג וכן הלאה בתוך מערכת BDSM ואם אדם רוצה לחוות זאת מטיחים בפניו שזה לא נכון לחוש כך ואו שאוהבים או שלא אוהבים והמקום לביטוי עצמי של אותו נשלט בטל כי מקומו הוא לחוות ולהזדהות עם הנאתך . לטעמי שליטה היא מקום בו גם הנשלט מבטא ומגשים את צרכיו המיניים והנפשיים .

אני חייב להוסיף שאת כתבת על שליטה כקשר זוגי או חברי אוהב , אך ישנן מערכות יחסים אחרות
בהן נשים נשואות מחזיקות עבדים , קשרים פוליגמים , שליטה ללא רגש של אהבה ועוד .

בנוגע לפסקה השניה שלך ,ניסחת היטב את הנקודה עליה דיברתי והנה הציטוט :
"דיברנו על תחושת ההשפלה, לא על נזק מוחשי לחיים הפרטיים."
בדיוק , השפלה ,ביזוי או איך שלא תקראי לזה ותיישמי זאת - טמון בכך סיכון .
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
מובל כתב/ה:
אנה דן החביבה , מקודם השתדלתי לא להרחיב על הנושא ממבט אישי אלא לפנות בצורה עניינית כללית .
דווקא בתגובה שלך , את מדגישה את אותן נקודות אשר אני ציינתי אשר בדרך כלל מוסתרות או לא זוכות למקומם הראוי .

רצוי שהנשלט יהיה גאה בעצמו ובמה שהוא עובר תחת מרות אישה אהובה (כשמדובר בקשר זוגי\ מלא אהבה) שלם עם עצמו ומלא ברגשות חיוביים בנוגע להתמסרות ולברית הנוצרה ביניהם , אממה קיימים מקרים ופעילויות המתנגשים באותה תחושת גאווה , ערכים מנוגדים שנפגשים , טמינת הראש בחול לא תגרום להם להיעלם ובטח שלא תבטל את תחושת ההשפלה .

כתבת : למה שלא יתענג על ההנאה שלי במקום להרגיש שיש משהו משפיל בלשרת אשה אהובה?

זה לא צריך לבוא אחד על חשבון השני , הוא יכול להנות ממגוון רחב של תחושות בהתאם לפעילות אותה אתם חווים ולרב ממדיות שבו , הוא יכול להנות ולשמוח ,לפחד ולהסתקרן , לחוש מושפל ומובס וכל רגש\תכונה אחרת אשר בעיטיה הוא נכנס למימוש הצורך שלו בשליטה ,מדריכה טובה תעודד אותו לגעת בטווח רחב של רגשות ותחושות מתוך ידיעה שהחיים אינם חד ממדיים .
ממה שאת כותבת ניכר היטב שאין לגיטימציה לחקור ולהנות מתחושת השפלה ,מבוכה ,לגלוג וכן הלאה בתוך מערכת BDSM ואם אדם רוצה לחוות זאת מטיחים בפניו שזה לא נכון לחוש כך ואו שאוהבים או שלא אוהבים והמקום לביטוי עצמי של אותו נשלט בטל כי מקומו הוא לחוות ולהזדהות עם הנאתך . לטעמי שליטה היא מקום בו גם הנשלט מבטא ומגשים את צרכיו המיניים והנפשיים .

אני חייב להוסיף שאת כתבת על שליטה כקשר זוגי או חברי אוהב , אך ישנן מערכות יחסים אחרות
בהן נשים נשואות מחזיקות עבדים , קשרים פוליגמים , שליטה ללא רגש של אהבה ועוד .

בנוגע לפסקה השניה שלך ,ניסחת היטב את הנקודה עליה דיברתי והנה הציטוט :
"דיברנו על תחושת ההשפלה, לא על נזק מוחשי לחיים הפרטיים."
בדיוק , השפלה ,ביזוי או איך שלא תקראי לזה ותיישמי זאת - טמון בכך סיכון .

"אנה דן החביבה"? icon_rolleyes.gif
טוב, בכל מקרה...

אני חושבת שהפעם הבנתי יותר טוב למה התכוונת.
כל מה שכתבת כאן נשמע מצויין, אבל...
זה לא שאני בעד להדחיק רגשות, חלילה. אבל החיבור הזה בין עונג להשפלה... טוב, כנראה שזה פשוט לא מובן לי. אני לא שופטת את מי שכן מבין את זה, אבל מאד קשה לי להבין. לא, זה לא נראה לי לגיטימי להרגיש שיש בעונג הדדי משהו משפיל. אבל זו כמובן רק אני. קשה לי לתת לזה לגיטימציה בתוך הקשרים שלי. זה לא אומר שום דבר על לגיטימיות כללית, כמובן (אם יש דבר כזה בכלל, בעניין שבו אנו עוסקים כרגע).

אני מאד אשמח אם אנשים ימשיכו לנסות להסביר icon_smile.gif
אנדרפוט
אנדרפוט • 7 ביוני 2009
אין הרבה מה להסביר, זה פשוט מן טעם שכזה, כמו לאהוב גלידה מלוחה. אנשים מפיקים פנינות מין מתחושת ההשפלה האותנטית והם מחפשים להרגיש מנוצלים מנודים ודחויים ולכן כל הסיפור הזה של להכאיב באהבה, או לדרוך תוך כדי חיבה הוא פשוט לא לעניין. תכאיבי מתוך אכזריות מלגלגת, תדרכי מתוך ניצול ציני, את האהבה והרצון לענג תשמרי מחוץ לארון המשחקים של הסאדו-מאזו.
ברור שהשליטה היא "שליטה" ושהעבד הוא "עבד", אבל השורה התחתונה של המיניות היא הסיפוק המיני ולא הסרת המרכאות ממילים ומשמעויות, ולכן כאשר אקט פיזי שמסמל השפלה הכאבה וזלזול גורם לנו לחוש מושפלים מזולזלים וכואבים - זה טוב וכך זה צריך להיות.
hun
hun
hun • 7 ביוני 2009
"אנה דן החביבה"?

טוב, בכל מקרה...

כן חביבה , גם אם את דעותייך שונות משלי .

אנדרפוט ניסח בצורה קצרה ותמציתית את ההנאה נטו ,אוסיף שאצל כל אחד זה אחרת ויש את אלו הרואים בהשפלה עונג מתוק דווקא כשהיא מגיעה בחסות האהבה .
Morticia
Morticia • 7 ביוני 2009
אנדרפוט כתב/ה:
אין הרבה מה להסביר, זה פשוט מן טעם שכזה, כמו לאהוב גלידה מלוחה. אנשים מפיקים פנינות מין מתחושת ההשפלה האותנטית והם מחפשים להרגיש מנוצלים מנודים ודחויים ולכן כל הסיפור הזה של להכאיב באהבה, או לדרוך תוך כדי חיבה הוא פשוט לא לעניין. תכאיבי מתוך אכזריות מלגלגת, תדרכי מתוך ניצול ציני, את האהבה והרצון לענג תשמרי מחוץ לארון המשחקים של הסאדו-מאזו.
ברור שהשליטה היא "שליטה" ושהעבד הוא "עבד", אבל השורה התחתונה של המיניות היא הסיפוק המיני ולא הסרת המרכאות ממילים ומשמעויות, ולכן כאשר אקט פיזי שמסמל השפלה הכאבה וזלזול גורם לנו לחוש מושפלים מזולזלים וכואבים - זה טוב וכך זה צריך להיות.

שמעת ליידי תמרה היקרה?
זה פאמדום, לא מה שאנחנו אומרות
מה שהמזוכיסט אומר
הבנת?

ויש כאלה שנהנים להתעלל בנשים שממש לא נהנות מזה
זה מיילדום לנשים שאוהבות לתפוש בעלות על פאמדום
ולקבוע לבדן את החוקים

חוצפניות!
icon_evil.gif

אבל זה פאמדום, הבנת?
זה לא פתוח לויכוח!

עכשיו תהיי יפה ותשתקי
icon_wink.gif
rimmer
rimmer • 7 ביוני 2009
אנדרפוט כתב/ה:

אני פה קצת עם אנדפוט.
( אני רק לא יודע מה זה פנינות מין )

אנשים, ואולי זה המקום להשתמש במילה מזוכיסטים, מחפשים להרגיש את ההשפלה,
את הכאב, את הדחיה.
זה מה שמטריף את המזוכיסט, זה מה שלוקח אותו לגהנם ולגן עדן בו זמנית.
ולכן הוא נקרא מזוכיסט.

כן, יש מקום לאהבה, וקירבה, ואינטמיות, ויחד, ונתינה, והכל.
לא רק שיש מקום, רובנו צריכים את זה לא פחות מאשר את הסאדיזם. ממש אבל.
רק שאנחנו צריכים את זה בנפרד.
אנחנו צריכים את הכאב שבהשפלה מצד אחד
ואת הליטוף שבאהבה מצד שני.
וטוב לנו עם שנהם, באמת, אנחנו רק לא צריכים לערבב אותם.
שהכאב יכאב, והליטוף ילטף.
זה מה שאנחנו צריכים. ככה אנחנו צריכים את זה.

ובבקשה לא לפחד מהמילה השפלה, לרובנו טוב עם המילה והפעולה הזו.
Morticia
Morticia • 7 ביוני 2009
ובמילותיו של אבי ה"פאמדום" המנוח, האדון פון-מאזוך:

"מזוכיסטים שולטים!"

עכשיו נראה עד כמה אפשר לחנך את החתולה הזו...
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
Morticia כתב/ה:
אנדרפוט כתב/ה:

שמעת ליידי תמרה היקרה?
זה פאמדום, לא מה שאנחנו אומרות
מה שהמזוכיסט אומר
הבנת?

ויש כאלה שנהנים להתעלל בנשים שממש לא נהנות מזה
זה מיילדום לנשים שאוהבות לתפוש בעלות על פאמדום
ולקבוע לבדן את החוקים

חוצפניות!
icon_evil.gif

אבל זה פאמדום, הבנת?
זה לא פתוח לויכוח!

עכשיו תהיי יפה ותשתקי
icon_wink.gif

cheerleader.gif
rimmer
rimmer • 7 ביוני 2009
Morticia כתב/ה:

"מזוכיסטים שולטים!"

אני מבין שקשה לך שגם למזוכיזסט יש צרכים יצרים רצונות ודחפים,

למעשה מורטישיה, רק למתים אין.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
rimmer כתב/ה:
Morticia כתב/ה:

"מזוכיסטים שולטים!"

אני מבין שקשה לך שגם למזוכיזסט יש צרכים יצרים רצונות ודחפים,

למעשה מורטישיה, רק למתים אין.

מורטישה, אני מקימה מועדון חברים לנקרופיליות, את באה? icon_razz.gif

יש הבדל בין להיות בעל רצונות ודחפים, לבין לבוא לאשה עם "תשרתי אותי, תעשי לי ככה ותעשי לי ככה". ולא כי יש בעיה עם עצם זה שמביעים רצונות, אלא כי כשמדברים *ככה* אין "יחד", יש רק שני צדדים, מחד מזוכיסט שלא מבין למה נחמדים אליו, ומאידך דומית שלא מבינה מה זה כל הפקודות האלה.

אנדרפוט, אני חושבת שיש דווקא המון מה להסביר. אולי אפשר להשוות את הגלידה המלוחה (אחלה דוגמה icon_smile.gif) לכאב, אבל - טעמים חשים עם הלשון, עם הגוף. השפלה חשים עם הראש. עם המחשבות. אמנם יש לזה ביטוי פיזי, אבל זה מתנהל לחלוטין בדמיון, ובפרשנות שאנחנו נותנים לדברים. אם מי שעומד מאחוריך בפקק יתחיל לקלל אותך, זה יגרה אותך? ואם הוא יבוא וידרוך עליך?
אלה לא רק הפעולות, זה ההקשר שלהן. זה צריך להיות בסיטואציה מסויימת, עם כוונה מסויימת, זה צריך להיות משהו שאתה יכול לפרש כמגרה, וזה בעצם כבר לא תלוי בצד השני.
בגלל זה חלקנו חושב שלהיות מוכר נעליים זו אחלה עבודה - כי אותן הפעולות לובשות משמעויות שונות בעיניים שונות - הן לובשות את המשמעות שאנחנו מייחסים להן.
זה לא רק עניין של "מחרמן".
יש בחורות שחושבות שלמצוץ לגבר זה משפיל. יש כאלה שלא מבינות מה משפיל בזה.
עכשיו, אלה שחושבות שמשפיל, יכולות לסרב לעשות את זה, והן יכולות בכל זאת להתגרות מזה, והן יכולות להתגרות מעצם ההשפלה והן יכולות לבקש את זה - אבל הן כולן כאחת חושבות שיש השפלה באקט הזה.
חושבות.

רימר, דיברת על הפרדה: על הנייר זה נשמע סביר, אבל לא ברור לי איך ניתן ליישם את זה. מה, לפתח פיצול אישיות? איך אפשר לקחת מערכת יחסים, ולהפריד אותה לגורמים? מה, בשעה שתיים חיבה ובשעה חמש מכות? איך בן אדם יכול לקחת את הרגשות שלו ולחוות כל אחד בנפרד?
ומה עם אהבה? כי אהבה זה הרי בליל של רגשות, ואם יפרידו ביניהם היא תתמוסס...
ומה אם התאהבתי במזוכיסט? מה עושים?