לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

AFTER SHAVUOT FETISH PARTY - יום שישי 05/06/2009

bael{בורדו בי}
לפני 15 שנים • 4 ביוני 2009

Re: מאשר התייצבות !!!

bael{בורדו בי} • 4 ביוני 2009
D M Dogy כתב/ה:
bael כתב/ה:
אורלי,
סוף סוף את מרגיעה לי את הדודה....
את מבינה מה זה שבועיים לאדם נרקוטי???

טיש,
פליליסט של בננה רמה, בוני אם וכו' בדרך אליך icon_smile.gif

דוגי,
אפשר לקבל את השירטוט של הבר? מיקום...וכו' על מנת להזמין מקום כי בטח יהיה מה זה מפוצץ.

שו מקום על הבאר?
אתה באמת חושב שדרור וטיש יתנו למישהו לשבת?
הולך להיות משהו שהקהילה לר הכירה רמה כזאת של תיקלוט
ורמה כזאת של סאונד....

דוגי...כמה פעמים אמרתי לך...אל תתחצף !!!!
שלח את השרטוט.......
חצוף אחד.....כנראה ששכחת שהלקוח תמיד צודק......
כעונש על החוצפה שלך, אתה הולך לשבת על הברכים שלי ולהתכונן ל"הקפצות" icon_smile.gif
j25
j25
לפני 15 שנים • 4 ביוני 2009
j25 • 4 ביוני 2009
וואי איזה כיף הולך להיות...המקום באמת אחלה מקום...
סחטיין אורלי על ההשקעה...ודוגי, אם לא היית אוהד מכבי היית מושלם icon_biggrin.gif
009​(אחר)
לפני 15 שנים • 5 ביוני 2009
009​(אחר) • 5 ביוני 2009
בקר נפלא לכולם!

קמתי,התרחצתי,צחצחתי שיניים............ארוחת בקר ביפו באבו חסן ואחרי זה למספרה והכל לכבודכן...........עשיתי תספורת ,פאן וצבע..........ושוב הכל לכבוד הבנות החדשות שמגיעות הלילה למועדון החדש.............העבד שלי מוכן ומזומן ללילה הזה .............דוגי למעלה מחכה בכיליון עיניים ..............אורלי הסכימה ............טיש גם הסכימה ,לחרמן אותי כל הלילה עם המוזיקה הבת זונה שלה.......... לס"ע הבטיח לי מציצה שעוד לא נראתה כזו...........דוגי גם הבטיח אבל אני לא יכול לגלות מה הוא בדיוק הבטיח...........ועוד כהנה וכהנה הפתעות הפתעות הפתעות שעל חלקן חל צו איסור פרסום..............בקיצור מי שלא מגיע מפסיד מסיבת על!.................009 חרמנית אש יותר מתמיד............תתארו לכם מה זה יותר מתמיד.............אני מקווה שהאורחים שלי מניו יורק יגיעו גם הם להילולה..............בקיצור אין טעם יותר בדיבורים ...............בואו בהמוניכם ולא תתחרטו.............מי שלא מצליח להתחרמן בלילה הזה מקבל את כל הכסף בחזרה............. icon_wink.gif
Winner​(מתחלפת)
Winner​(מתחלפת) • 5 ביוני 2009
009 כתב/ה:
בקר נפלא לכולם!

קמתי,התרחצתי,צחצחתי שיניים............ארוחת בקר ביפו באבו חסן ואחרי זה למספרה והכל לכבודכן...........עשיתי תספורת ,פאן וצבע..........ושוב הכל לכבוד הבנות החדשות שמגיעות הלילה למועדון החדש.............העבד שלי מוכן ומזומן ללילה הזה .............דוגי למעלה מחכה בכיליון עיניים ..............אורלי הסכימה ............טיש גם הסכימה ,לחרמן אותי כל הלילה עם המוזיקה הבת זונה שלה.......... לס"ע הבטיח לי מציצה שעוד לא נראתה כזו...........דוגי גם הבטיח אבל אני לא יכול לגלות מה הוא בדיוק הבטיח...........ועוד כהנה וכהנה הפתעות הפתעות הפתעות שעל חלקן חל צו איסור פרסום..............בקיצור מי שלא מגיע מפסיד מסיבת על!.................009 חרמנית אש יותר מתמיד............תתארו לכם מה זה יותר מתמיד.............אני מקווה שהאורחים שלי מניו יורק יגיעו גם הם להילולה..............בקיצור אין טעם יותר בדיבורים ...............בואו בהמוניכם ולא תתחרטו.............מי שלא מצליח להתחרמן בלילה הזה מקבל את כל הכסף בחזרה............. icon_wink.gif

מי לא מצליח להתחרמן כשהבייבי ואני באות???
תראה לי אותו מיד!!!!!
D M Dogy​(מתחלף)
D M Dogy​(מתחלף) • 5 ביוני 2009
כל מי שמסתבך
או לא מוצא
או לא מכיר
או פוחד להתבלבל
מוזמן להשאיר לי הודעה בפרטי
ואני אחזור אליו,עם הוראות מדויקות ופשוטות למקום
למרות שזה ממש משחק ילדים להגיע לשם.
המלכה קרן​(שולטת)
המלכה קרן​(שולטת) • 5 ביוני 2009
D M Dogy כתב/ה:
כל מי שמסתבך
או לא מוצא
או לא מכיר
או פוחד להתבלבל
מוזמן להשאיר לי הודעה בפרטי
ואני אחזור אליו,עם הוראות מדויקות ופשוטות למקום
למרות שזה ממש משחק ילדים להגיע לשם.

זה מיקום מעולה מבחינה גאוגרפית וגם יש יחסית חניה בסביבה icon_wink.gif
tch​(נשלט)
tch​(נשלט) • 5 ביוני 2009
קיבוץ גלויות הוא רחוב שחוצה את רחוב הרצל.
מספר 49 יוצא ממש ליד רחוב אבולעפיה.
מאוד קל להגיע .
להתראות icon_smile.gif