ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האישה כאישה מעל הגבר

כלבלב מתנשא
לפני 15 שנים • 17 ביוני 2009
כלבלב מתנשא • 17 ביוני 2009
Morticia כתב/ה:
כחולית כתב/ה:
כלבלב מתנשא כתב/ה:
כחולית כתב/ה:
אם נשים עליונות על גברים לדעתך, או את כאישה עליונה על גברים, למה את כתבת בפרופיל שלך:

"לא "מלכה" ולא "גבירה", אפשר לכנות אותי "מאסטר" אם וכאשר אני מתירה ו/או דורשת את זה."

!?!?

למה שאישה תכנה עצמה בתואר גברי, אם היא פמדומית!?!?

זה כמו לנייש גבר ולהשפיל אותו בזה שהוא דומה לאישה, כאילו אישה היא בזויה. זה בעצם לבעוט כדור שחוזר אלייך.

אני חושב שניוש זה דבר משפיל, לא בגלל שאני חושב את המין הנשי לנחות (דווקא להפך), אלא שבקונטקסט החברתי הקיים בעולמנו זה מתפרש כך. זו לא בדיוק סטירה, אלא יותר ניצול של דעות קדומות לטובת הנאתנו המינית.

אני מסכימה שזו עוד נקודת מבט, ולזה, בין השאר התכוונתי. למען האמת, מדובר באותה תוצאה - הרי הנשים נחשבות נחותות לעומת הגברים אך ורק בגלל התרבות הפטריאכלית שבה אנו חיים.
זאת ועוד, אם זה לא היה משפיל בהקשר הזה, למה שעבדים יעשו את זה? ולמה אישה לא תהיה מושפלת מללבוש בגדי גבר?
כי בחברה שלנו זה בסדר ואפילו רצוי שאישה תגלה תכונות גבריות, אבל ממש לא רצוי ואף בזוי שגבר יגלה תכונות שנחשבות נשיות (אופי, טיפוח, עיסוק וכל פרמטר אחר)

כמובן שזה שונה אם גבר ואישה משחקים במשחק הזה כדי לבעוט במוסכמות ולייצר סוג מסויים של ניגוד למציאות, לבין אם הגבר באמת חושב שזה משפיל להיות אישה, בדיוק כמו שיש הבדל בין גבר שנהנה כשלעצמו לשלוט באישה לבין גבר שושב באמת ובתמים שגברים צריכים לשלוט בנשים

ואני דווקא חושבת שעדיף לנצל את הנאתנו המינית לטובת שינוי דעות קדומות ולא להפך

אתה מושפל מ"ניוש" כי החברה רואה בזה אקט משפיל ולכן אתה עושה אותו?

לא ירדתי לסוף דעתך...
אתה משרת את הקיבעון של החברה?
לא נראה לי שזו סיבה נעלה לעשיית המעשה בעיני שולטת,
תהיה זו גבירה, מלכה, או סתם פייטרית עם חגורה שחורה

אכן לא מצאתי סתירה
אבל בהחלט יתכן ונמצאת כאן עילה לסטירה

(ועל זה מחייה השפה העברית הקים חרוזים עצלים ושלחם לעבודה)

הייתי מעדיף לומר שאני 'מנצל' את הקיבעון של החברה ולא 'משרת' אותו. בכל מקרה, יש כאן אלמנט נוסף שקשור למין, אותו לא הזכרתי בהודעה הקודמת. מכיוון ש'מודל' הלבוש הנשי מותאם לכך שהנשים הן הנדפקות והגברים הם הדופקים, הוא מאוד חושפני וסקסי, להנאתו של הגבר הצופה (וכך שירצה ל*** אותה). מכיוון שאני נוטה להפוך תפקידים בעניין זה, החושפניות של הלבוש הנשי יותר מתאימה לי.

אולי זו באמת סיבה יותר טובה, ללבוש לבוש נשי...
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 17 ביוני 2009
למה לא, למשל, להשפיל את הגבר על הגבריות שבו? לדוגמה על הזין שלו, על הגוף על התיפקוד הלוקה או חוסר התיפקוד שלו בדברים אחרים וכו'...
או, לדוגמה, להלביש אותו בחוטיני סקסי? או חגורת צניעות? כמו כן, לא חסרים בגדי פטיש לגברים שיכולים להיות סקסיים להחריד. בכלל, לדעתי גבר בחליפה ועניבה שהולך על ארבע וגוררים אותו בעניבה (שהיא סמל גברי), הרבה יותר סקסי מגבר שלובש משהו שאני לבשתי מקודם. במקרה הבודד שניישתי גבר, בעיקר צחקתי על כמה שזה מגוחך ולא תואם לגוף ולמראה הכן גברי שלו, אבל לא מתוך השפלה נשית- באותה מידה הייתי צוחקת אם הוא היה מתלבש כליצן או הולך עם תחתונים על הראש. זה בטח לא נראה לי משהו שמגרה, אבל כל אחד וכוס השתן שלו...
אם אתה שואל אותי, הכי טוב כשהגבר ערום, ככה אפשר לבחון אותו כראוי icon_wink.gif
כלבלב מתנשא
כלבלב מתנשא • 17 ביוני 2009
כחולית כתב/ה:
למה לא, למשל, להשפיל את הגבר על הגבריות שבו? לדוגמה על הזין שלו, על הגוף על התיפקוד הלוקה או חוסר התיפקוד שלו בדברים אחרים וכו'...
או, לדוגמה, להלביש אותו בחוטיני סקסי? או חגורת צניעות? כמו כן, לא חסרים בגדי פטיש לגברים שיכולים להיות סקסיים להחריד. בכלל, לדעתי גבר בחליפה ועניבה שהולך על ארבע וגוררים אותו בעניבה (שהיא סמל גברי), הרבה יותר סקסי מגבר שלובש משהו שאני לבשתי מקודם. במקרה הבודד שניישתי גבר, בעיקר צחקתי על כמה שזה מגוחך ולא תואם לגוף ולמראה הכן גברי שלו, אבל לא מתוך השפלה נשית- באותה מידה הייתי צוחקת אם הוא היה מתלבש כליצן או הולך עם תחתונים על הראש. זה בטח לא נראה לי משהו שמגרה, אבל כל אחד וכוס השתן שלו...
אם אתה שואל אותי, הכי טוב כשהגבר ערום, ככה אפשר לבחון אותו כראוי icon_wink.gif

אין בעיה,
סיכמנו על חוטיני icon_wink.gif ? (זה מה שהתכוונתי אליו מלכתחילה)

כל אחד ומה שהוא חושב שסקסי. אני אישית גם אוהב גרביונים למיניהם בסיטואציות כאלה
Morticia
Morticia • 17 ביוני 2009
כחולית כתב/ה:

גבר בחליפה ועניבה שהולך על ארבע וגוררים אותו בעניבה

מממממ.... סאונדס גוד טו מי...
icon_razz.gif

ובכלל, איך שבא לי...

[לא מקובעת ולא ממש מתחברת למניעים של חלק מחובבי הניוש... אבל כמובן שאיש אישה באמונתם יחיו]
Dunbar{Supreme93}
Dunbar{Supreme93} • 17 ביוני 2009
סליחה, אבל אני לא מבין איך אפשר לא להבין את המשפט של אנדר.
"גם מכשיר נשי מופלא כמו הרחם הוא די מיותר וסתמי בלי הגבר שיזריע אותו."
לא רק שהמשפט פשוט לירי ויפה, הוא מביע בתוכו השתאות הן כלפי הפלא שהוא האשה, והן כלפי הפלא שהוא האינטימיות בין זכר לנקבה. חבל שלקחתן אותו למקומות הלא נכונים.
Morticia
Morticia • 17 ביוני 2009
צ'ארנוחה כתב/ה:
סליחה, אבל אני לא מבין איך אפשר לא להבין את המשפט של אנדר.
"גם מכשיר נשי מופלא כמו הרחם הוא די מיותר וסתמי בלי הגבר שיזריע אותו."
לא רק שהמשפט פשוט לירי ויפה, הוא מביע בתוכו השתאות הן כלפי הפלא שהוא האשה, והן כלפי הפלא שהוא האינטימיות בין זכר לנקבה. חבל שלקחתן אותו למקומות הלא נכונים.

אתה בטוח שאתה לא פשוט מת שמישהי תכניס לך קצת מכות?
...
Dunbar{Supreme93}
Dunbar{Supreme93} • 17 ביוני 2009
גם נכון, אבל גם המשפט יפה לא? את האמת icon_smile.gif
Morticia
Morticia • 17 ביוני 2009
צ'ארנוחה כתב/ה:

תתחנן...
icon_whipper.gif
bigboy20​(שולט)
bigboy20​(שולט) • 17 ביוני 2009
צ'ארנוחה כתב/ה:

אבל אתה מתייחס לאישה כאילו היא עציץ או איזה זבל.
משפט מאוד פוגעני למלכות כאן, אני בטוח שהן נאכלות.
Morticia
Morticia • 17 ביוני 2009
בוגר
icon_rolleyes.gif