לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חשבתי שיש באתר הזה יותר עניין

purified​(שולטת)
לפני 15 שנים • 5 בספט׳ 2009
purified​(שולטת) • 5 בספט׳ 2009
אני חושבת שהוא צודק..
זאת האווירה גם מסיבות הקהילה ולא רק באתר.. החדשים נדחקים הצידה,הוותיקים בחבורות..
אבל ככה העולם בנוי וככה בני האדם מתנהגים.. לחדשים תמיד קשה .
בריז'יט​(אחרת)
לפני 15 שנים • 5 בספט׳ 2009
בריז'יט​(אחרת) • 5 בספט׳ 2009
אז הנה...נשארת ונראה אפילו שהשרשור הזה הדליק לך קצת ת'שעמום

מה דעתך? אולי אתה תביא כמה רעיונות אל תוך הקיבוץ. היום בקיבוצים יש יותר פתיחות לקבל מבחוץ ובמיוחד אם יש להם רעיונות יצירתיים ומדליקים

אהה

כמעט שכחתי....

ברוך הבא (-:
aka BODYGUARD
לפני 15 שנים • 6 בספט׳ 2009
aka BODYGUARD • 6 בספט׳ 2009
קיבלת תגובות וכמעט מכות,

למדת את דרך ההתנהלות ותשלם על חטאך הגדול-

10 ימי רישום...

אם ציפית לדילוגי שמחה מבתולות הכלוב הרי שטעית,

אם ציפית לשאגות חדווה בשל צילומיך- שוב טעית,

אם ציפית לתגובות בכלל - טעית בשלישית.

האתר מהווה פלטפורמה להכרות, לעיתים תמצא את מה שאתה מחפש, לא תמיד.

דברי חוכמה לא נשמעים כאן ממש מזו תקופה ארוכה והשירשור הזה בדיוק מציג

את הנושא במערומיו.

חיפוש בגוגל אולי יביא לך תוצאות אחרות ואולי לא אולם בעוד 3 שנים,

כשתסתיים תקופת ה"טירונות" שלך,תעבור לפחות 3 הרחקות,תכתוב לפחות 1000 תגובות

בפורומים, תפתח לך קבוצת אוהבים וקבוצת שונאים-

רק,ורק אז, תזכה לתואר חבר מהמניין.

שווה לך התואר המפוקפק??? הזמן???

בהצלחה !!!

icon_cool.gif
זעקה אילמת​(נשלטת)
לפני 15 שנים • 7 בספט׳ 2009
זעקה אילמת​(נשלטת) • 7 בספט׳ 2009
EXP,
אלו כוחן של המילים, חיים ומוות של ניקך בידי הלשון !
אתה מודע לעובדה שחרצת פה את גורלך?
לעולם אין הזדמנות שנייה לעשות רושם טוב בפעם הראשונה.
חרטה אמיתית על מילותיך, כוללת בחובה שינוי. החלף ניק והתחל דף חדש, נקי. העמד פנים כמצטרף לתהלוכה (אשר אינך מעוניין בה), כדי להגיע למחוז חפצך. התנהל בהיפוקריטיות, כתוב לחנים אשר ינעמו לאוזן חברי הקהילה ותתקבל בברכה.
אם טרם הבנת, אנשים פה לא אוהבים את אלה המסירים את המסווה מעל פניהם. הרוב הם עדר גדול וממורק המורכב משני מחנות עצומים – המשעממים והמשועממים. (הערס שכתב את התגובה שלפניי שייך ל-2 המחנות)
אבל אני מניחה שאת זה כבר הבנת לבדך ...
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
זעקה אילמת כתב/ה:
EXP,
חרטה אמיתית על מילותיך, כוללת בחובה שינוי. החלף ניק והתחל דף חדש, נקי. העמד פנים כמצטרף לתהלוכה (אשר אינך מעוניין בה), כדי להגיע למחוז חפצך. התנהל בהיפוקריטיות, כתוב לחנים אשר ינעמו לאוזן חברי הקהילה ותתקבל בברכה.
אם טרם הבנת, אנשים פה לא אוהבים את אלה המסירים את המסווה מעל פניהם. הרוב הם עדר גדול וממורק המורכב משני מחנות עצומים – המשעממים והמשועממים. (הערס שכתב את התגובה שלפניי שייך ל-2 המחנות)

למה תמיד אני אוהב את זעקה אילמת...
זעקה אילמת​(נשלטת)
זעקה אילמת​(נשלטת) • 7 בספט׳ 2009
אמוץ כתב/ה:
זעקה אילמת כתב/ה:
EXP,

למה תמיד אני אוהב את זעקה אילמת...

מממ...
מממ....... משום שהיא אוהבת אותך? : )
ריפרף
ריפרף • 7 בספט׳ 2009
לי תמיד נראה שהמשעממים והמשועממים הם תמיד אותם אנשים,

לעניין של EXP ישנם צ'אטים שבהם יש את כל האקשן, ששם באים רק בשביל להזדיין ולא לשום מטרה אחרת. האמת שגם לפה באים בסופו של דבר כדי להזדיין אבל הולכים סחור סחור זה נכון.
בכל אופן, אתה יכול להכנס עכשיו שלצ'ט של 300 משתתפים שהדברים היחידיים שהם אומרים אחד לשני זה מקום- איפה גרים- גיל- האם ניידים או ממוקמים, והעדפות מיניות כאלו ואחרות. ואנשים באים לשם רק כדי להזדיין ותו לו. וזה גם עובד כי כל מי ששם מעוניין להזדיין.
כנס עכשיו לצ'ט הומואים של תפוז, תמצא את כל האקשן שאתה מחפש.
אבל לא עם נשים, צחוק הגורל שנשים בדרך כלל אוהבות שמחזרים אחריהן, הן אוהבות את הסחור סחור המקולל הזה, לא תמיד ולא כולן כמובן, אבל מנסיוני האישי < וממחקר מדעי שפעם ערכתי>
נשים לא כל כך אוהבות לשכב עם מי שהן לא מכירות, לפחות יחסית לגברים שלהם לא אכפת בשיט
את מי לזיין. ואם חשבת שפה העסק עובד אחרת באופן מהותי, אז הוא לא.
icon_arrow.gif
T O M​(שולט)
לפני 15 שנים • 8 בספט׳ 2009
T O M​(שולט) • 8 בספט׳ 2009

EXP
על איזה פעילויות בדיוק חשבת?
והאם התכוונת למשהו קבוצתי או אחד על אחד?
EXP
EXP
EXP • 8 בספט׳ 2009
זעקה אילמת כתב/ה:
EXP,

הבנתי, גורלי נחרץ במרחב הוירטואלי של קיבוץ הסוטים. אוי נו מילא. איפה עוד אוכל ללבוש בגדי אישה ולצפות בבחורה עם איבר פלסטיק? איפה עוד אוכל לקשור שלוש בחורות ולומר להן שאני מקווה שלא שכחו את מגני הברכיים. איפה עוד אוכל לבקש מבחורה לנבוח או לנבוח בעצמי? אה בעצם אפשר פה, רק מחליפים ניק. אבל אני לא כזה. אני אחד שמשנה מבפנים icon_smile.gif

חוץ מזה שנראה לי שיש פה לא מעט ממורמרי הכלוב אז אולי נקים לנו פה קומונה פנימית
EXP
EXP
EXP • 8 בספט׳ 2009
Tom. כתב/ה:

EXP
על איזה פעילויות בדיוק חשבת?
והאם התכוונת למשהו קבוצתי או אחד על אחד?

לא התכוונתי לפעילות מסויימת. התכוונתי ליותר פתיחות. שיהיו פה חוקים קצת שונים אבל בסופו של דבר חלים כאן אותם החוקים של מה שמכונה פה העולם הונילי. השמרנות אותה שמרנות שאולי מתחתיה מתגלה פתיחות גדולה יותר אבל בטח לא בשלב הראשוני.

אולי אנשים פה מאוכזבים מדי ממה שנגלה במציאות עם דמויות אחרות מהאתר, לי זה לא ברור. ציפיתי שיהיה פה יותר רצון לשחק ולהעיז אבל כנראה שטעיתי