בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עתידו של המגזין

נילי ונילי
לפני 14 שנים • 10 בנוב׳ 2009

Re: נילי,

נילי ונילי • 10 בנוב׳ 2009
זונת סושי כתב/ה:
זה בערך כמו שאני אגיד שאין לי בעיה לנצל עובדים זרים במשוכרת רעב, כי בהודו מעסיקים קטינים.

אז נדמה לי שמה שניסיתי להגיד זה שזו לא באמת האנלוגיה הנכונה.
*מנגינה*{התווים שלו}

Re: אל יתהלל

*מנגינה*{התווים שלו} • 10 בנוב׳ 2009
ראובן כתב/ה:
מנגינה,

המימרה ''אל יתהלל חוגר כמפתח'' פירושה - לא להתפאר לפני שהעבודה הושלמה. מקור הביטוי בתקופת התנ''ך והוא מתייחס לאפוד הקרב של אז, שכלל בעיקר את חגורת הנדן של החרב. המימרה מציעה למי שיוצא לקרב (חוגר האפוד) שלא להתפאר כאילו כבר ניצח את הקרב (''מפתח'' - כלומר פותח את האפוד ומסירו לאחר הקרב). אין קשר בין הביטוי, ודאי תביני, לבין עשייתו של העורך. למעשה הוא רק חגר את חרבו הספרותית ואמנם סיפוריו מופיעים בתדירות גבוהה, אבל הקרב (על רהיטות, סיפורים בעלי תוכן, מקוריות ועניין) עדיין בעיצומו. בינתיים רמת הסיפורים עלתה, הן לשונית והן תוכנית, אמת?

אם להידרש לביטויים, אז אתם מוזמנים להפסיק לפסול במומכם, ליטול קורה מבין עיניכם ולהתחיל לכתוב תכנים טובים, במקום להתלונן.

R

שאפווו על הפגנת הידע והעשרת השרשור, ראובן
אין כמוך מתבל את כתיבתך במיגוון של פתגמים
( בקצב הזה אתה עוד תהפוך לסגן עורך המגזין icon_biggrin.gif )
בהשאלה משתמשים בפתגם הזה כשרוצים לשאול מישהו:
רק התחילת את עבודתך וכבר חושב שאתה טוב מאחרים?
מתאים?
מתאים icon_exclaim.gif
לא קשורה

Re: מסכימה עם אחותופל

לא קשורה • 10 בנוב׳ 2009
*מנגינה* כתב/ה:
אין עוררין על כתיבתו המשובחת של העורך
מאז ומעולם נהנתי לקרא אותו ואף פירגנתי לו על כך.
ובכל זאת גם אני חשה אי נוחות מסוימת נוכח הקפדתו לשים את יצירותיו בקביעות בראש המגזין.
שנאמר:
" אל יתהלל חוגר כמפתח"

אכן אין עוררין על עיסתו המשובחת של הנחתום.

שנאמר:
עַל טַעַם וְעַל רֵיחַ אֵין לְהִתְוַכֵּחַ ואל תדין את חברך עד שתגיע למקומו

בברכת, זנב לאריות.

Grey / Green
Grey / Green • 10 בנוב׳ 2009
הבדס"מ שלי הוא שחיתות שלטונית. ככה אני אוהב את זה, ועל פי המקובל בפורום, על טעם וריח אין להתווכח. חכו ליום הולדתי החל באפריל, אז יהיה במגזין ספשל: סיפורים שלי בלבד.

ועכשיו ברצינות, המגזין פתוח לכל מי שמסוגל לכתוב, ו"בראש המגזין" אין פירושו אלא הסיפור האחרון שפורסם.
Bent

היי

Bent • 10 בנוב׳ 2009
אם כבר תלונות על כתיבתו של הירוק אפור,

אני רוצה להתלונן רשמית על זה שהוא כותב הרבה יותר טוב ממני, וגם יותר פורה ממני, ותיכך יגידו שהוא יפה יותר, חכם יותר ושאר ירקות.

מצד שני, עצם העובדה שדיקטטור אכזר שכמוהו מנהל את המגזין, ושלראשונה מזה תקופה ארוכה מתפרסם תוכן חדש,מעניין ומספק סיבה לקריאה (מה שכבר מזמן לא קרה עד כדי התייבשות כול הקוראים המשובחים שהיו פה, כן זה גם סיבה למה משעמם פה כבר זמן), את זה אני מבקש למחוק מהפרוטוקול כעדות לא קשורה (או עדותה של נילי על ישבנו הצחור).

BENT שתוהה האם כול מעשה בתלונה סופו.
גברים​(שולט)

Re: היי

גברים​(שולט) • 10 בנוב׳ 2009
bent_wordsmith כתב/ה:
את זה אני מבקש למחוק מהפרוטוקול כעדות לא קשורה (או עדותה של נילי על ישבנו הצחור).

אני באופן אישי מעדיף את עדותו של ירוק אפור (או כל אחד אחר ... ) על ישבנה הצחור של נילי.

אבל כל אחד והעדפותיו הוא .... (וכמה מחבריי הטובים הם ... )
Grey / Green
Grey / Green • 10 בנוב׳ 2009
בתור הדיקטטור הרשע של המגזין, אני אוסר על כולכם להמשיך לדון בישבנים שלי ושל אחרות במהלך הדיון הזה. אני לא רוצה להביא את הגיליוטינה מהמחסן של הכלוב, אל תכריחו אותי.
Bent

Re: היי

Bent • 10 בנוב׳ 2009
גברים כתב/ה:
bent_wordsmith כתב/ה:
את זה אני מבקש למחוק מהפרוטוקול כעדות לא קשורה (או עדותה של נילי על ישבנו הצחור).

אני באופן אישי מעדיף את עדותו של ירוק אפור (או כל אחד אחר ... ) על ישבנה הצחור של נילי.

אבל כל אחד והעדפותיו הוא .... (וכמה מחבריי הטובים הם ... )

QED
נילי ונילי
נילי ונילי • 10 בנוב׳ 2009
טוב, אי אפשר להגיד שלא הבאתי את זה על עצמי. icon_eek.gif
Bent
Bent • 10 בנוב׳ 2009
נילי ונילי כתב/ה:
טוב, אי אפשר להגיד שלא הבאתי את זה על עצמי. icon_eek.gif

עליך ועל ראשך (ואחוריו של הדיקטטור).

דיון אחורי מותר? או נאור ומאור ?