שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

המלכה לא מסופקת

חתולה והייטק
לפני 14 שנים • 3 בנוב׳ 2009

Re: בדיוק

חתולה והייטק • 3 בנוב׳ 2009
humiliated כתב/ה:
כמה שיותר גברים מאומנים ומצוידים לאישה המחליטה , רצוי שגיעו עם הפניות וקורות חיים המציגים כישורים רלוונטים כגון יכולות ליקוק , סיבולת וא.ק.ג. והחשוב מכל נקיים מרצון לקשר רגשי .

בהמשך לדברי נולי חשובה מאוד יכולת הסיום , על העבד לדעת באופן טלפתי מתי לגמור ולאיזה מרחק להשפריץ את התכולה ולא פחות חשוב שצבע הזרע יהיה על פי בקשת השולטת .
הסוד הוא בתכנות הגבר להיות מכונה פונקצוינאלית ,שתמיד יהיה מסוגל לספק את הסחורה כיאה למכונה .

ניסיתי לעקוב אחר השתלשלות העניינים אחורה עד לנקודה האחרונה שבה החתולה הגיבה לאותו
ת'רד וחייב לומר שכיוון העניינים השתנה בצורה מפתיעה ולא צפויה בעליל לויכוח על תפיסות
מגדריות שאחריו היה לא קל לעקוב... icon_biggrin.gif

מה שכן, מצאתי את נקודת ההתחלה של היומיליאטד (לא ההודעה הראשונה שלו בת'רד) שהיא
מעניינת, כי בהחלט הגבר מוצג כאן כצעצוע לעינוג האישה, אוטומטון מאומן לגמירה ע"פ ספירה
וכו'. נקודה שאני קצת פחות מסכים עימה אבל נלך קדימה.

ההודעה הבאה שלך היא זו:
humiliated כתב/ה:
אני תוהה עד כמה נשים מסוימות הן בעצם אותו דבר כמו גברים שובינסטים שרואים את האישה כאובייקט מיני נטו , כמה מלל נשפך פה על הזין ותפקודו וכיצד הגבר צריך לפעול ומתי הוא שווה ואינו שווה . נכון שזה פורום ספציפי הדן בשליטה ובהשפלה אך עדיין הרושם שנוצר שמדובר כאן ביותר מטיזינג והתגרות נפשית ,מדובר כאן בהלך רוח בתפיסת הגבר כצעצוע מיני (רעיון משעשע בסביבה אינטימית) הניתן להחלפה ולזריקה בכל עת משום שזאת מהותו היחידה .

חלק מהמשתתפות מתנהגות כמו חבורת נשים עם כרסי בירה אשר עטות על חשפן בכדי לממש את איברו , עוד פעם רעיון נחמד כפנטזיה או כמשחק אך כשזה הופך להיות חלק מההתנהגות שלכן כלפיי גברים זה לא מוסיף חן או כבוד בלשון המעטה .

רבים לא מבינים כי השפלה בקונטקסט של שליטה אין משמעותה לפגוע בדימוי העצמי או הערכה העצמית של הנשלט כאדם ביום יום , אלא לגעת בנפש ולשחק עם האגו הגברי .

לא קצת סותר? כי ההודעה שהייתה בסנדוויץ' (אחת מהן) בסה"כ מינפה את שלך והזכירה עוד
תחליף גברי עם "זין גדול", hardly מה שיגרום לשינוי הכיוון דנן.

אם יורשה לי לתרום בשמי ובשם החתולה (תוך סיכון מסוים מצידי לא לייצגה כראוי כמובן icon_redface.gif )
יש הרבה בפנטזיות ובטיזינג על ההשפלה שבהחלפת בעל/חבר/S.O/ווטאבר במישהו אחר, "גבר",
שיודע את העבודה/בעל זיין גדול/<בחר את הקריטריון שעובד לך כאן>.

הנפש הגברית הרגישה במיוחד של נשלטים יכולה להתחבר עמוקות לפנטזיה מעין זו, ואם היא
הופכת במשורה לאמיתית (התווספות פרטנר/ים להרחבת סיפוק ועינוג הגברת) יש בה משהו
מאוד מיוחד.

אין לי ספק שכוונתו המקורית של פרשס בפתיחת הדיון לא הייתה לגרור לכיוון הודעות של:
"כמובן שעל העבד לספק למלכה רשימת מועמדים עם זין גדול להחליפו" (אם כי היה ברור שגם זה
יקרה בסופו של דבר). כמו שהחתולה כבר אמרה ומורטישה התבטאה בבירור בנושא, הזין הגדול
הוא תמה בפנטזיה ולא מה שבפועל יסגור את העסקה.

לצערי, התנהגות ברברית קיימת בכל החברה, ומין הסתם תקרה גם פה (אם כי הדיון נראה לי
תרבותי למדי, בהחלט לנוכח אחרים שקראתי ונדרש איפוק רב לא להגיב בהם).

לסיכום (קצת התברברתי), יש פה שילוב של שחרור נשי עם טיזינג ופנטזיה שאחיזתה במציאות
צריכה להיות במידה הרצויה לאותו קשר ולקבל פרופורציה ממנו.
ואם הפנטזיה הופכת למציאות - היא כך כי האשה רוצה בכך (ברמה זו או אחרת) והגבר מתחבר
לכך (אם כקוקהולד ואם מרצון לאפשר ולתמוך). צמצום הגבר במשוואה אינו בהכרח המטרה,
אם כי אני מעריך שיש כאלה שתשמנה זאת כמטרה (היומיליאטד - אליהן אתה מכוון?)

ומילה אחרונה להיומי (סליחה על הקיצור כבר מאוחר) - תודה לך על המחמאה לתגובת החתולה.

הייטק
union
union • 3 בנוב׳ 2009
הפסקה המציגה את הגבר כצעצוע הינה צינית וסרקסטית המתובלת בהגזמה
חדי העין יוכלו להבחין בכך שהדברים נכתבו בכוונה כדי שיראו כמופרחים
אומנם באתר הזה עם רצף הפנטזיות הרחב זה עלול להתפרש כמשאת נפש
ומי שבוחר לעשות כן לבריאות שיהיה לו ,אך כוונתי היתה להציג את הצד המגוחך לטעמי האישי .

אני לא חושב שהדיון התפתח לדיון מגדרי , למרות שעלו מספר נקודות על נשיות וגבריות
הנקודה היא לאוו דווקא מה עושים אלא איך עושים ועם מי ועד כמה מסעירים את המוח (והנפש)
ועדיין שומרים על קרבה וצמיחה בקשר (כמו שהפלאתם לתאר בבלוג שלכם)

אני מכוןן לאותן נשים המוניות שמוציאות שם רע למונח שוק .

אין בעד מה הייטק וכחובב מגפיים מושבע ובכובעי האחר כחבר בועדה לבחירת דומיות עטויות עור
אני חש אחראי לומר לך שהציבור ממתין לתמונת מגף גבוה וחורפי כמובטח .

פרשס ,אחרי ארבעה דפים של תגובות , מעניין לשמוע מה דעתך והאם אתה ומיס פרשס הפקתם תועלת מן הדיון הזה .
אנדרפוט
אנדרפוט • 3 בנוב׳ 2009
ייתכן ופרשס הוא סוכן פרווקטור, זה כבר הפוסט השני שלו שמעורר טונים רמים של דיון. פעם על מלחמת עולם ופעם על נשים-גברים, אני תוהה האם הפוסט הבא שלו יכלול את דניאלה ווייס בשורת הנושא.
חתולה והייטק

ואולי...

חתולה והייטק • 3 בנוב׳ 2009
נראה אותו בתמונה בהלבשה תחתונה מאותה הרשת icon_surprised.gif
פרשס
לפני 14 שנים • 4 בנוב׳ 2009
פרשס • 4 בנוב׳ 2009
האמת אנדרפוט, גם אני שואל את עצמי בדיוק את אותה השאלה.
כיצד הדיון גלש למקומות כל כך רחוקים.
בסך הכל תיארתי ערב מיני ביני ובין אישתי. (וזה נכון גם לפוסט הקודם שהפך לשיחת היסטוריה מרתקת)

כנראה יש כאן אנשים שרק זקוקים ל"טריגר" בכדי לשחרר קיטור....אין לי בעיה עם זה.

ואגב, במקרה של דניאלה וייס......אני מעדיף להתחלף בתפקידים ולהיות המצליף....
ליך

כמה זמן אני יכולה

ליך • 4 בנוב׳ 2009
לא מודדת את הזיין שלי
המנייק בקושי עומד
לא גדול אולי 14 או 15 ס"מ בזקפה מלאה

הסיפור אמיתי
הלכתי לזונה
100 ש"ח 1.2 שעה
התפשטתי
היא קצת גירתה אותי
מצה קצת
שמה קונדום
החליטה שהוא זקוף
שאלה איך אני רוצה לזיין
התמהמתי
החליטה שאכנס מאחור
זינתי קצת מאחור
התכווצות שרירים
אמרתי לא יכול יותר כואב לי הרגליים
ניסת להביא לי ביד
לא גמרתי
פתאום הודיע לי
עברה חצי שעה
אמרתי תודה
התלבשתי ואמרתי להתראות

המלכה ליך
המכשפה קירקה

Re: בדיוק

המכשפה קירקה • 4 בנוב׳ 2009
humiliated כתב/ה:
כמה שיותר גברים מאומנים ומצוידים לאישה המחליטה , רצוי שגיעו עם הפניות וקורות חיים המציגים כישורים רלוונטים כגון יכולות ליקוק , סיבולת וא.ק.ג. והחשוב מכל נקיים מרצון לקשר רגשי .

בהמשך לדברי נולי חשובה מאוד יכולת הסיום , על העבד לדעת באופן טלפתי מתי לגמור ולאיזה מרחק להשפריץ את התכולה ולא פחות חשוב שצבע הזרע יהיה על פי בקשת השולטת .
הסוד הוא בתכנות הגבר להיות מכונה פונקצוינאלית ,שתמיד יהיה מסוגל לספק את הסחורה כיאה למכונה .
חחח...
אם נולי יודעת את הסוד היא כבר יכולה לפתוח קליניקת און-גמור, תהיה לה פרנסה טובה..
1, 2.....20- גמור
1, 2....30- גמור... וכו', כולן תהינה מאושרות, מלכות/שפחות ומה שביניהן..
וכמובן שלא מדובר בכל הגברים, רק הרוב..
המכשפה קירקה
Shimmy כתב/ה:
ממה שאני מבין העניין הוא בטכניקה שתגרום לך לא לגמור .
מהנסיון שלי אני מכיר שתי דרכים : אחת לחשוב מחשבות מייבשות, כאלו שיורידו ל ך את החשק, זה הקל.
היותר קשה וחזק זה לנסות להאטם, להכינס לריכוז של"אני לא גומר ולא חשוב מה" .
צריכים לדעת לא לחשוב על הסיטואציה המשפילה.
לא להתחרמן מהטיזיניג, להגיד לעצמך כל הזמן לא גומר,לא גומר לא גומר.
אם האימון תבוא היכולת .

ובאשר לסיפוק: הלשון היא המכשיר הכי "קטלני ".

לגבי הכלי הקטלני- הלשון, הכלי הזה מצוי אצל כל הגברים ולרוב רק בודדים יודעים להשתמש בו כהלכה לרוב הגברים הוא משמש רק לזיוני מוח.
עשיתי עבודת דוקטורט על זה (:
Beta Male
Beta Male • 4 בנוב׳ 2009
המכשפה קירקה כתב/ה:
Shimmy כתב/ה:
מהנסיון שלי אני מכיר שתי דרכים : אחת לחשוב מחשבות מייבשות, כאלו שיורידו ל ך את החשק, זה הקל.
אם האימון תבוא היכולת .

לגבי הכלי הקטלני- הלשון, הכלי הזה מצוי אצל כל הגברים ולרוב רק בודדים יודעים להשתמש בו כהלכה לרוב הגברים הוא משמש רק לזיוני מוח.

כי אף פעם לא תמצאי לשון בחנות דגים icon_cool.gif
המכשפה קירקה
little pet כתב/ה:
המכשפה קירקה כתב/ה:
Shimmy כתב/ה:
אם האימון תבוא היכולת .

כי אף פעם לא תמצאי לשון בחנות דגים icon_cool.gif

אני לא מכירה אותך, אבל ראיתי אותך כבר מגיב באותו המשפט בדיוק למישהי אחרת בנושא אחר, לכן אני מבינה שהמשפט הזה הוא תרופה למחלת התיסכול שלך, תהיה בריא