שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אישה יכולה להגיד לא!!!!

ראובן
לפני 14 שנים • 4 בנוב׳ 2009

האחריות שמאחורי הגדרה

ראובן • 4 בנוב׳ 2009
אם כן,

קהילה נוצרת כדי ליצור ולאפשר שפה משותפת.
עצם הדיון במושגים כגון ''ניצול'' הינו חשוב.
בכלל ניצול זה דבר מדליק, כולנו יודעים שזה מדליק אך חוששים להודות בכך.

חוצמזה איזו אחריות בראש שלך.
מסרים חשמליים על צג שטוח, לא יותר,

כעת חיי,
R
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 4 בנוב׳ 2009
מורדת במוסכמות1 כתב/ה:
tebayes כתב/ה:
כל ההודעה הזו נורא אמורפית.
ואני עדיין לא הבנתי מה קרה.

האם היה פה אונס?
כי אם כן אז תגידו בגלוי.

עד אז, אין לי עדיין שמץ של מושג מה באמת קרה, ועל מה מדובר, וכל השיג ושיח הזה הוא חסר פואנטה.

"כנראה שזה מחיר של נשלטת. זאת ההתייחסות אליה. זה לא שהוא עבר את הגבולות. הוא פשוט לא התייחס לשום גבול ועשה כרצונו. עצוב מאוד כי מדובר במישהו ותיק מהקהילה שמוכר כשולט בעל שם ידוע שפשוט איבד שליטה או שלא היתה לו מהתחלה. מעבר למה שהוא בעצמו עשה בטירוף הוא גם צרף מישהו נוסף מפה שהסתבר שהם חברים טובים ושניהם התנהגו כמו מטורפים. עצוב. הכאב הפיזי יחלוף בסוף. הנפשי ישאר ויזכיר תמיד

אתה חושב שזה לא מספיק גלוי... כי התגובה שלך מבחינתי עצובה מאוד

בכלל חצי מהשירשור התגובות עסקו לא בנושא

נשלטת נפגעה פיזית ע"י "אדון " שכביכול סמכה והאמינה בו כי שם את כל המסכות ואמר את כל המילים הנכונות.
ואותה נשלטת רושמת שזה מחיר הנשלטת!!!! זו התחושה שנשלטת אמורה להרגיש שהיא נפגעת שזה המחיר של ההגדרה שלה?
ואם היתה באתר איטלגנציה ריגשית הייתם מבחינים בתגובות בבלוג שכתבתי והייתם רואים נשלטת נוספת שחשה שכל מה שנכתב הוא עליה. ואם הייתם זוכים לקבל את אותם הודעות בפרטי שלי של אדונים נשלטות הייתם רואים שאף אחד באתר לא מופתע שמקרים כאלה קורים וכולם מודעים לזה שזה קורה הרבה.

והתגובות של אנשים פה זה להתעסק בציטוט של קטה או מי שזה לא יהיה במקום שיצאו כנגד אדונים שלא יודעים לכבד גבולות ומילות ביטחון. שיצאו כנגד הרגשתה של נשלטת שהיא צריכה לדעת שיש פה סיכון בגלל הגדרתה ככזו. כי אדם לא צריך להכנס לקהילה ולהרגיש לא מוגן.והקהילה הזו צריכה לעשות הכל כדי שהוא ירגיש ככה.

אבל כנראה שאנחנו לא מדברים על קהילה כי קהילה דואגת אחד לשני ולא עסוקה כל היום במזימות תככים . יש פה אוסף אנשים שאוהב במקרה את התחום אבל כל אחד עסוק בעיניינים האישיים שלו.

את רואה פה זלזול?
אני רואה נסיון להבנה.

עדיין בתוך כל זה, לא נאמר מה בעצם קרה.
אם לא נאמר מה קרה, אז איך נוכל להתייחס לזה?
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 4 בנוב׳ 2009
מורדת,

אני מבין שאת רוצה לצעוק זעקה גדולה אבל גם מוטב שתקראי תגובות בסובלנות
ולא תתנפלי על כל אחד שלא כותב "אמן", במיוחד כאלה שמנסים להבין על מה את
מדברת ביתר פירוט.

מה שכתבת הוא מאוד כללי (יש אדונים ש, יש שפחות ש)
וידוע ולכן אנשים ניסו להבין האם זה קשור למקרה ספציפי.

לאנשים כן איכפת מדברים כאלה וכן מנסים לעזור, במידה שקרה משהו.
מורדת וvelox{velox}
לפני 14 שנים • 5 בנוב׳ 2009
מורדת וvelox{velox} • 5 בנוב׳ 2009
Tom. כתב/ה:
מורדת,

אני מבין שאת רוצה לצעוק זעקה גדולה אבל גם מוטב שתקראי תגובות בסובלנות
ולא תתנפלי על כל אחד שלא כותב "אמן", במיוחד כאלה שמנסים להבין על מה את
מדברת ביתר פירוט.

מה שכתבת הוא מאוד כללי (יש אדונים ש, יש שפחות ש)
וידוע ולכן אנשים ניסו להבין האם זה קשור למקרה ספציפי.

לאנשים כן איכפת מדברים כאלה וכן מנסים לעזור, במידה שקרה משהו.

אני מנסה להבין מה לא ברור אני מצטטת נשלטת שאומרת ששולט עבר את כל הגבולות פגע בה פיזית ועוד הביא חבר....מה יכול להיות פחות ברור מזה.

אני מאוד סובלנית אבל נדמה קצת שאנשים מתממים.

אז צר לי כל אלה שטורחים להגיב בפרטי שלי ואני מקבלת פניות רבות טוענים שזה משהו שקרה וקורה ונשלטות רבות נפגעות.

אז כן זה הפך להיות ממקרה פרטי של אותה נשלטת שנאנסה ונפגעה משולט שעוד טרח ללא ידיעתה להביא חבר נוסף .למקרה שהוא כללי של מספר רב של נשלטות שנפגעות. כל הדיבורים על מילת ביטחון הם סיסמאות יפות אבל בשטח זה לא קורה כי יש פה גברים שלא יודעים לשלוט על עצמם ומנסים לשלוט על אחרים
מורדת וvelox{velox}
tebayes כתב/ה:
מורדת במוסכמות1 כתב/ה:
tebayes כתב/ה:
כל ההודעה הזו נורא אמורפית.
ואני עדיין לא הבנתי מה קרה.

האם היה פה אונס?
כי אם כן אז תגידו בגלוי.

עד אז, אין לי עדיין שמץ של מושג מה באמת קרה, ועל מה מדובר, וכל השיג ושיח הזה הוא חסר פואנטה.

"כנראה שזה מחיר של נשלטת. זאת ההתייחסות אליה. זה לא שהוא עבר את הגבולות. הוא פשוט לא התייחס לשום גבול ועשה כרצונו. עצוב מאוד כי מדובר במישהו ותיק מהקהילה שמוכר כשולט בעל שם ידוע שפשוט איבד שליטה או שלא היתה לו מהתחלה. מעבר למה שהוא בעצמו עשה בטירוף הוא גם צרף מישהו נוסף מפה שהסתבר שהם חברים טובים ושניהם התנהגו כמו מטורפים. עצוב. הכאב הפיזי יחלוף בסוף. הנפשי ישאר ויזכיר תמיד

אתה חושב שזה לא מספיק גלוי... כי התגובה שלך מבחינתי עצובה מאוד

בכלל חצי מהשירשור התגובות עסקו לא בנושא

נשלטת נפגעה פיזית ע"י "אדון " שכביכול סמכה והאמינה בו כי שם את כל המסכות ואמר את כל המילים הנכונות.
ואותה נשלטת רושמת שזה מחיר הנשלטת!!!! זו התחושה שנשלטת אמורה להרגיש שהיא נפגעת שזה המחיר של ההגדרה שלה?
ואם היתה באתר איטלגנציה ריגשית הייתם מבחינים בתגובות בבלוג שכתבתי והייתם רואים נשלטת נוספת שחשה שכל מה שנכתב הוא עליה. ואם הייתם זוכים לקבל את אותם הודעות בפרטי שלי של אדונים נשלטות הייתם רואים שאף אחד באתר לא מופתע שמקרים כאלה קורים וכולם מודעים לזה שזה קורה הרבה.

והתגובות של אנשים פה זה להתעסק בציטוט של קטה או מי שזה לא יהיה במקום שיצאו כנגד אדונים שלא יודעים לכבד גבולות ומילות ביטחון. שיצאו כנגד הרגשתה של נשלטת שהיא צריכה לדעת שיש פה סיכון בגלל הגדרתה ככזו. כי אדם לא צריך להכנס לקהילה ולהרגיש לא מוגן.והקהילה הזו צריכה לעשות הכל כדי שהוא ירגיש ככה.

אבל כנראה שאנחנו לא מדברים על קהילה כי קהילה דואגת אחד לשני ולא עסוקה כל היום במזימות תככים . יש פה אוסף אנשים שאוהב במקרה את התחום אבל כל אחד עסוק בעיניינים האישיים שלו.

את רואה פה זלזול?
אני רואה נסיון להבנה.

עדיין בתוך כל זה, לא נאמר מה בעצם קרה.
אם לא נאמר מה קרה, אז איך נוכל להתייחס לזה?

תקרא את דברי הנשלטת ובוא תסביר לי מה לא ברור???? מה לא הבנת מה צריך להגיד אנס או חדר כדי שתבין את האשמה המיוחסת?
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 5 בנוב׳ 2009
כן.
כשאת מאשימה מישהו.
יהיה מי שיהיה ולצורך העניין אין לי מושג על מי את מדברת.
אז כן.
את צריכה לומר בדיוק למה את מתכוונת.

ולא,
לא היה מובן לי מדבריך שום דבר, אחרת לא הייתי שואל.
כל מה שראיתי היו המון סימני קריאה וזעקות שבר, במקום שבו משפט אחד ברור יכל לעשות את העבודה.

אז אם את רוצה לומר לנו שהיה כאן מקרה אונס, תגידי את זה, ומי שיוכל לתת עצות בנושא הזה יתן אותן, ואם צריך להתריע נגד אותו אדם, אז תתריעי.

את יכולה לחשוב שאני בוטה, כי אני אכן כרגע בוטה.
אבל אם את רוצה שהשרשור הזה שכתבת יהיה יותר מעוד פסיק על דפי האתר שמחר יעלם אז כן,
דברי ברור ותאמרי מה היה.
עדיף גם עם מי היה.
מורדת וvelox{velox}
tebayes כתב/ה:
כן.
כשאת מאשימה מישהו.
אז כן.

ולא,
כל מה שראיתי היו המון סימני קריאה וזעקות שבר, במקום שבו משפט אחד ברור יכל לעשות את העבודה.

אז אם את רוצה לומר לנו שהיה כאן מקרה אונס, תגידי את זה, ומי שיוכל לתת עצות בנושא הזה יתן אותן, ואם צריך להתריע נגד אותו אדם, אז תתריעי.

אבל אם את רוצה שהשרשור הזה שכתבת יהיה יותר מעוד פסיק על דפי האתר שמחר יעלם אז כן,
דברי ברור ותאמרי מה היה.
עדיף גם עם מי היה.

אתה יודע הבוטות שלך לא בדיוק מזיזה לי ולצערי הרב כנראה יש פה חוסר הבנת הנקרא . כי מספיק אנשים הבינו והגיבו גם לפרטי וגם בבלוג שלי אז צר לי אם לא הבנת וצר לי אם משפט אחד היה מבהיר לך יותר. לדעתי דברי הנשלטת היו ברורים וחדים .קצת אינטלגנציה ריגשית חמוד
Uranus

טאבי... טום...

Uranus • 5 בנוב׳ 2009
עזבו,

בחייאת.
גולוסקלפרה​(נשלט)

Re: אישה יכולה להגיד לא!!!!

גולוסקלפרה​(נשלט) • 5 בנוב׳ 2009
מורדת במוסכמות1 כתב/ה:

היא האמינה
היא ציפתה
היא הרגישה שיכולה לסמוך
היא נתנה לעצמה להסחף עם תחושות נפלאות
הוא אמר כנראה את כל המילים הנכונות
הוא סיפר והבטיח חלומות
הוא נשא אותה על גל של פנטזיה ...של הגשמה
ואז כשהרגיש שהיא שם נפשית תקע סכין עמוק בנשמה
וסובב אותה בתוכה כמה פעמים כדי לוודא הריגה

עצוב לי שיש "שולטים" שמנצלים נקודות תורפה של נשים ועוברים גבולות

הם מנצלים את הפחד להתלונן ואת הידיעה שאישה, בגלל שמבקרת באתר זה, מפחדת להחשף לביקורות קשות ולתהיות האם "דרשה את זה".

בחורה יכולה להגיד לא!!!!!!!!
ושהיא אומרת לא זה לא נתון לפרשנותכם.

ברשותך, ודוקא בגלל שאני חושב שהשרשור הזה חשוב מכדי להפוך לעוד פסיק בדפי האתר, אנסה להסביר את הבעיתיות.
קודם כל לי, ואני מאמין שלרוב המגיבים כאן ברור מדברי אותה אשה שציטטת שהיא נפגעה. ואני מצר על כך, לא משנה מה היה שם.

השאלה היא מה מטרת השרשור הזה?

אם מטרתו פריקת תסכול ותו לא חבל, שכן לא הועלת למי שעדיין לא נפגעה וספק אם הועלת למי שכבר נפגעה
אותם אלה שאומרים את המילים הנכונות ואז תוקעים סכין בגב לא יחדלו מכך בעקבות הדברים שלך
לעומתם, נשים עלולות להכנס לפאניקה בגלל מקרה שאף אחד, מקוראי השרשור הזה, לא ממש יודע את פרטיו
והתוצאה? בלבול גדול עוד יותר מזה שכבר קיים, שרק מחזק את אותם מוכרי חלומות ותוקעי סכינים

מה כן יעזור? כמו שכבר הציעו כאן, רצוי מאד לקרוא לילד בשמו. תרתי משמע.

אם היה כאן אונס חובה מוסרית ואזרחית על הנפגעת להתלונן במקום המתאים לכך - במשטרה
לא פה בפורום יחרץ דינו של אף אחד אלא בבימ"ש, ואם המקרה אכן יגיע לשם ואותו אדם יורשע אז יהיה גם נכון לפרסם את פרטיו כאן באתר

אבל כל עוד הדבר לא מגיע לשם, ריבוי המלל והדיונים האלה רק עושים רע לנושא עצמו
שכן, כמו כל דבר שטוחנים עד דק, בסוף הוא יתפוגג ויתפזר עם הרוח
ועולם כמנהגו נוהג...
מורדת וvelox{velox}
מורדת במוסכמות1 כתב/ה:
tebayes כתב/ה:
כן.
כשאת מאשימה מישהו.
אז כן.

ולא,

דברי ברור ותאמרי מה היה.
עדיף גם עם מי היה.

אתה יודע הבוטות שלך לא בדיוק מזיזה לי ולצערי הרב כנראה יש פה חוסר הבנת הנקרא . כי מספיק אנשים הבינו והגיבו גם לפרטי וגם בבלוג שלי אז צר לי אם לא הבנת וצר לי אם משפט אחד היה מבהיר לך יותר. לדעתי דברי הנשלטת היו ברורים וחדים .קצת אינטלגנציה ריגשית חמוד

אותה נשלטת זוהי בחירתה אם להתלונן או לא.ואני לא אעשה אאוטינג לאף אחד.

מטרת השירשור לעלות את המודעות לנשים נשלטות ישנות וחדשות שעליהן להזהר ולשמור על עצמן כי גברים אלה מסתובבים באתר ועליהן לברור בקפידה יתרה.