צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תמיד אישה

bigboy20​(שולט)
לפני 14 שנים • 18 בנוב׳ 2009
bigboy20​(שולט) • 18 בנוב׳ 2009
Tulle skirt כתב/ה:
מי מפחד מסושי קטנה? מי? מי? מי?
ולינק חמוד,קוראים לזה לינק.
אין ממש חשיבות לאות גדולה או קטנה כשעושים העתק הדבק אתה יודע..
(או שלאicon_sad.gif)

אז גם משיעורי עברית הברזת\לא קלטת את החומר הנילמד?

קישור - קטע מסומן בדף אינטרנט שלחיצה עליו עם העכבר מובילה ליעד אחר באותו דף או לדף אחר. http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A2%D7%96%D7%A8%D7%94:%D7%A7%D7%99%D7%A9%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%9D

אז יש לעדכן: לחזור לשיעורי העזר באנגלית, וכן שיעורי עזר בעברית.
אם אין התקציב מאפשר, נא לרדת על הברכיים בצומת מרכזית ברחבי כבישי ישראל ולבקש יפה ובנימוס כמה שקלים. אם לא נותנים תמיד אפשר לחזור למקצוע הישן והמוכר...
שוסי

אתה מתחיל להילחץ חמוד?

שוסי • 18 בנוב׳ 2009
כי השגיאות כתיב רק מתגברות..
תשמע,
איי וויל גיב יו א ברייק,
לך,תאכל משו,תנשום,תתקלח(למרות שהיום הוא לא ראש חודש).
תחזור רענן ועם כוחות מחודשים ויהיה לשנינו כיף להמשיך להסתלבט עלייך.
כי הרמה שאתה יורד אליה עכשיו,
זה בעיקר מביך.
(גם לי אגב,עצם ניהול הדיאלוג המעאפן הזה,זה פשוט לא כיף כשהיריב לא עומד במינימום ההכרחי.)
Morticia
Morticia • 18 בנוב׳ 2009
כן, סלחו לי שאני לעוד רגע מתעכבת על הגנון פה
ואנא אל תערבו אותי או תצרפו אותי לאחת החזיתות
(או תפיצו עליי שמועות, תטיחו בי את הפסיכוזות שלכם או שאר ירקות חולות, רק בגלל שלפעמים אני מגיבה גם בנושא שנאת שמנות)

אבל למען ההגינות יש לציין שהמילה העברית שנקבעה על ידי האקדמיה ללשון למילה הלועזית link
היא אכן קישור

שיהיה המשך לילה טוב
icon_smile.gif
שוסי
שוסי • 18 בנוב׳ 2009
לא טענתי אחרת.
ציינתי שאין מן הנמנע שאותו לינק או קישור אם תרצו, יועתק כאשר האות הראשונה היא אות קטנה.
רק לפעמים.אהה,
ובכלל את מצחיקה,הכאילו מחתרתיות בה את מאשימה אותי בפתולוגיות שאת וראובן בוודאי חולקים את אותו ידע לגביהן.
אבלל,
עזבי נו,לינקקת (קישרת,קישרת,טוב?!) אחלה בחלה של שיר בבנות על הבנים,לא בא לי להכנס בך עכשיו.
bigboy20​(שולט)
לפני 14 שנים • 19 בנוב׳ 2009

Re: אתה מתחיל להילחץ חמוד?

bigboy20​(שולט) • 19 בנוב׳ 2009
Tulle skirt כתב/ה:
כי השגיאות כתיב רק מתגברות..
תשמע,
איי וויל גיב יו א ברייק,
לך,תאכל משו,תנשום,תתקלח(למרות שהיום הוא לא ראש חודש).
תחזור רענן ועם כוחות מחודשים ויהיה לשנינו כיף להמשיך להסתלבט עלייך.
כי הרמה שאתה יורד אליה עכשיו,
זה בעיקר מביך.
(גם לי אגב,עצם ניהול הדיאלוג המעאפן הזה,זה פשוט לא כיף כשהיריב לא עומד במינימום ההכרחי.)

אוי רגזנית,
טקסט אנגלי בעברית מעיד על הפחד שלך מכתיבתו באנגלית שיגרור איתו שורה של שגיאות
או שמא חששת להפעיל את המורפיקס שוב ולהתחיל "להעתיק" כמו שאת נוהגת לעשות?

ואפרופו סתלבט, את אחת הדמויות הקומיות המשעשעת ביותר שנתקלתי בהם לאחרונה באתר הזה, ואני רואה שאני לא היחיד כאן שחושב כך, אז שוב אני חוזר להצעתי ממקודם, גשי לאחד הצמתים המרכזיים, אולי יזרקו לכיוונך כמה שקלים בעזרתם תוכלי לממן שיעורי עזר באנגלית ובעברית, ואת המקלחת? יריקות הנהגים יעשו כבר את העבודה מבחינתך...
bigboy20​(שולט)
bigboy20​(שולט) • 19 בנוב׳ 2009
Morticia כתב/ה:
כן, סלחו לי שאני לעוד רגע מתעכבת על הגנון פה
ואנא אל תערבו אותי או תצרפו אותי לאחת החזיתות
(או תפיצו עליי שמועות, תטיחו בי את הפסיכוזות שלכם או שאר ירקות חולות, רק בגלל שלפעמים אני מגיבה גם בנושא שנאת שמנות)

אבל למען ההגינות יש לציין שהמילה העברית שנקבעה על ידי האקדמיה ללשון למילה הלועזית link
היא אכן קישור

שיהיה המשך לילה טוב
icon_smile.gif

מורטישיה, אבל תודי, הקטע שהיא הביאה עם "מורפיקס" היה הרבה יותר אינפנטילי מהרף שהיא קבעה לעצמה, או שאני טועה? icon_wink.gif
ראובן

''כי השגיאות כתיב''

ראובן • 19 בנוב׳ 2009
גברת בחצאית בד דקה וזולה,

שגיאת סמיכות כגון זו המופיעה בכותרת (ובכתיבתך), הינה גרועה בדיוק כמו שגיאת כתיב - ובחוגים מסוימים גוררת עונש לא פחות מדוקדק.
בקשה לי אליך: אנא הימנעי מלהעלות את שמי על דל שפתיך ואצבעותיך ובכלל, טוב תעשי אם תזכרי שהגברים פה אינם אבא שלך.
אם את רוצה לסגור חשבון עם מישהו, התחילי איתו.

R
שוסי

ראובן,

שוסי • 19 בנוב׳ 2009
שגיאות כתיב לכשעצמן אינן בהכרח מפריעות לי.
אך לעיתים הן מתריעות מפני עילגות אינטלקטואלית,כמו במקרה של הנ"ל.
עוד שילוב מעניין הינו עילגות אינטלקטואלית לא מודעת, העושה שימוש בשפה גבוהה ורהוטה.(למשל המקרה שלך).

והנה בהערה האחרונה שלך, אתה רק מוכיח את טענתי כלפי מורטיצה המעתיקה ממך את אותו סגנון כתיבה, השולח פתולוגיות אל עבר היריב הוירטואלי מתוך אי יכולת/רצון לענות לעצם העניין.
במקרים רבים זה אכן עובד על קהל הצופים הלא מיומן,לא כאן.
אחת הסיבות העיקריות לכך היא, לשניכם אין באמת מודעות או הבנה בסיסית של אותם המושגים בהם אתם כה מרבים להשתמש.לפעמים זה מקומם,לפעמים זה פשוט מצחיק.
ועלכך לא נותר לי אלא להודות לך מקרב לב,כמוה וכמו הגמד(אולי גם הוא יקפוץ פתאום ואז בכלל תהיה כאן פגישת מחזור נחמדת)אתם רק מקלים לי את העובדה.

מש"ל,מש"ל,מש"ל.
שוסי
שוסי • 19 בנוב׳ 2009
אוי כמעט שכחתי,
טולהינו חומר המרכיב את מרבית שמלות החתונה בזמננו.
על כן,זול הוא לא.
והנה דוגמא חיה וטרייה לשימוש המוטעה שאתה עושה במושגים נתונים.

מש"ל כבר אמרתי?