צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה דעתכן על קשר שליטה שבו האישה מתפקדת כגבר וההפך?

slave2love
לפני 14 שנים • 24 בנוב׳ 2009

גם אני משתין בישיבה וגם אני עקרב אחותי!

slave2love • 24 בנוב׳ 2009
קיבינימאט עם כל הנורמות .
שכל אחד יעשה מה שבדילדו שלו.....
Morticia

Re: גם אני משתין בישיבה וגם אני עקרב אחותי!

Morticia • 24 בנוב׳ 2009
slave2love כתב/ה:
קיבינימאט עם כל הנורמות .
שכל אחד יעשה מה שבדילדו שלו.....

כל אחד וכל ואחת...
בדילדו שלו או בסטראפ-און שלה...

עם טחינה, סחוג ובלי סלט בשבילי - זה מרטיב לי ת'פיתה ומבאס לי ת'נשמה

אמן!
icon_biggrin.gif
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 24 בנוב׳ 2009
..... בלה בלה בלה כתבתי. ועוד בלה בלה ונפל לי המחשב. תמיד דופקים את השחורים.

איפה אמרתי שלהעניק זה "אנטי דומיננטי"? או שהמוביל אינו נותן? אני מאוד זהיר בתגובותיי ולחלוטין מודע למה שאני אומר.

Morticia, אני לא יודע למה התכוון פותח השרשור. הרבצתי ניחוש. הוא משום מה הפסיק לשתף פעולה ועבר לאביזרי מין. קורה. מה שלא מונע מאף אחד מהמגיבים להתייחס לרעיון שהעליתי. עמו כמדומני הסכמת - שקיים הבדל בין גבר לאישה.

לגבי כל השאר. מפאת גובהי, אני סובל מאי-אלו אי נעימויות. בבית החדש שאהובתי ואני בונים תהיה משתנה. לחבר שלי יש אחת בצורת כוס יין. חשבתי ללכת על פרח צבעוני. (-:
Morticia
Morticia • 24 בנוב׳ 2009
איזה באסה שזה קורה אה?

שיהיה במברוק בבית החדש

עם הרבה אהבה

(ובוא נאמר שזין הגובה שלך זה לא האיום הכי נורא לזונה הפטישיסטית הזו)

icon_smile.gif
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 24 בנוב׳ 2009
אני פרופורציונלי ושבור אצבעות אחרי שהדפסתי את המילה הזאתי. (-:

היי... אדומה שכמותך. גם אם לא הסכמנו, נהניתי מהשיחה. תודה על זמנך.
Morticia
Morticia • 24 בנוב׳ 2009
Brave Dwarf כתב/ה:
אני פרופורציונלי ושבור אצבעות אחרי שהדפסתי את המילה הזאתי. (-:

היי... אדומה שכמותך. גם אם לא הסכמנו, נהניתי מהשיחה. תודה על זמנך.

בכבוד
icon_smile.gif
Tobias​(אחר)

Re: מה דעתכן על קשר שליטה שבו האישה מתפקדת כגבר וההפך?

Tobias​(אחר) • 24 בנוב׳ 2009
Brave Dwarf כתב/ה:
tebayes כתב/ה:
כיום אין ממש סממנים של מה זה כן גבר גבר ביחס לנשים, מאחר וכל הנושא המגדרי הזה השתנה מאוד ולנשים כיום בניגוד לבעבר מותר להשתמש בכל הסממנים וסמלי הסטטוס הגברים מבלי שזה ירים ממש גבה.מה שכן עדיין קיים, הם סממנים של מה הוא --לא-- גבר גבר, ובזה עושים שימוש נרחב בכל תחום הניוש.

ואללה טאבי, אני חושב שפוג פה עלה על משהו. יש כזה דבר – התנהגות נשית והתנהגות גברית. אני לא חושב שזה תלוי בליקוקי הפרח או בפינוי פח האשפה המשפחתי אבל בהחלט למה שפוג הסתלבט עליו.

אם אספר לך שאתמול הייתי כל כך שיכור עד שעמד לי רק להישען על הפעמון עם כתף ומיד לכשפתחו לי, להישפך בכל גודלי על הרצפה. שהצד השני הזדעק מיד כמה דאג, איזה חזיר אני שנעלמתי ככה והנה הבומבה הכחולה על הפרצוף המתנפח שלי מצביעה על כי בנוסף לכל אף התקוטטתי ולכן אני גם חסר אחריות כי מה אם היו הורגים אותי. ושהלוואי ויום אחד יהרגו אותי ושכשזה יקרה לי שלא אחזור הביתה כי נמאס... ועכשיו שבוע לא אקבל. עונש!

לא היית מנחש שזאת אישה שניצבת מולי?

לחילופין, אני מדמיין לעצמי אותה נשענת על פעמון הדלת בכתפה כי היא מתודלקת כל כך עד שלא מסוגלת לעמוד על הרגליים, נופלת לתוך הבית בזמן שהוא, עטוף בסינר, מדלג אחורה כדי שלא תמחץ אותו למוות וברגע שנוחתת, מסנן מבין שיניו כמה בלתי אחראית היא ובקול צורמני וצווחני פורץ בהאשמות ארוכות, מבריז לחדר שינה, כובש את פניו בברכיו וממלמל שהוא פגוע מהתנהגותה הבלתי אחראית ואז פורץ בבכי מר בווליום מספיק נמוך כדי להישמע דרמטי אך גם מספיק גבוה כדי שהיא, שם על הרצפה, תשמע אותו ותרגיש מה זה אשמה! אחר כך, כשמבין שהיא לא מסוגלת לקום אפילו כדי לנחם אותו ולהתנצל, שולף סטייק מהמקרר ובפנים חתומים ושיניים חורקות מניח אותו על עינה הנפוחה. תראי איזה קדוש וחמל אני, יאעני, אפילו כלפיך, יא חזירה.

אני אפסיק כאן, טרם היא מורידה את הסטייק (ואני מאבד את יכולת ההקלדה שלי) מעינה ולוחשת בקול נכלם: מותק, מלאך שלי, נסיך, לא חבל לבזבז חתיכת בשר כזאת טובה על הפרצוף המכוער שלי? תעשה קפיצה למטבח. דקה של טיגון על כל צד. אני מה זה רעבה.

אין אפס. קיימת התנהגות נשית והתנהגות גברית. הרי בסופו של דבר היא גם זאת שתצמיד את הקרח אל פניו ויהיה לה ניחוח של פרחים ולעורה מגע עדין ורך. השאלה האם זה משהו שאנחנו הגברים יכולים לשחק אותו? אין לי מושג. נדמה לי שלא, לא מבפנים וגם לא מבחוץ.

אבל הנה, בתגובתו האחרונה, מר בחור פותח השרשור, טוען שזה אפשרי, מניסיון ומשמיעה. אז, אם אתה, מר בחור אומר שכן, אני מאמין לך. אני כן חושב שהגבר צריך להיות מאוד מאוד מיוחד כדי לעמוד במשימה שכזאת. למען הסר ספק, אין ולו קורט של לעג בתגובתי, גם אם היא משועשעת משהו ובגלל ההערה שלך על פורום ליברלי, אתוודה שאני חושד שהכרתי בעברי זכר שהיה עומד בקריטריון למלא את אותו התפקיד הנשי עליו אתה מדבר. לפחות מספיק כדי לעורר בהומופוב דומיננטי שאני, לא מעט רגשות.

תשמע, אלימות פיזית באמת עדיין נחלתם של הגברים(הידד!)
אני בספק אם אישה תגיע הביתה עם פנים מפוצצות ותגיד שאיזה בן זונה עקף אותה בכביש ואם אתה חושב שהיא נראית רע אז אתה צריך לראות את הבחור השני.

אבל תכלס...כמה סממנים אחרים חוץ מזה כבר יש שאם אישה תעשה את זה יאמרו עליה שהיא לא אישה..
פרלין​(נשלטת){ש}

ואני תמיד חשבתי

פרלין​(נשלטת){ש} • 24 בנוב׳ 2009
שכל העניין של משחקי שליטה הוא עניין של משחקים עם מגדר. אם זה מיילדום, אז זו הקצנה של יחסי כוח שלכאורה קיימים בחברה בין גברים לנשים, אם זה פמדום, אז זה בדיוק להיפך. שבירה של יחסי הכוח.

לא זה מה שעושה "את זה"? וחוץ מזה, בחייאת אחים, אי אפשר באמת להגיד שאין תפקידים כאלה או סממנים של תפקידים כאלה בחברה. כמה גברים נשארים עם הילד אחרי הלידה? כמה נשים מרוויחות יותר מהגבר שאיתן? כמה גברים אחראים על תחזוקת הבית יותר מהנשים שלהם? כמה גברים מרגישים אשמים (כן! אשמים!) כשהכיור מלא?
Tish Adams

Re: מה דעתכן על קשר שליטה שבו האישה מתפקדת כגבר וההפך?

Tish Adams • 24 בנוב׳ 2009
tebayes כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
tebayes כתב/ה:
כיום אין ממש סממנים של מה זה כן גבר גבר ביחס לנשים, מאחר וכל הנושא המגדרי הזה השתנה מאוד ולנשים כיום בניגוד לבעבר מותר להשתמש בכל הסממנים וסמלי הסטטוס הגברים מבלי שזה ירים ממש גבה.מה שכן עדיין קיים, הם סממנים של מה הוא --לא-- גבר גבר, ובזה עושים שימוש נרחב בכל תחום הניוש.

ואללה טאבי, אני חושב שפוג פה עלה על משהו. יש כזה דבר – התנהגות נשית והתנהגות גברית. אני לא חושב שזה תלוי בליקוקי הפרח או בפינוי פח האשפה המשפחתי אבל בהחלט למה שפוג הסתלבט עליו.

אם אספר לך שאתמול הייתי כל כך שיכור עד שעמד לי רק להישען על הפעמון עם כתף ומיד לכשפתחו לי, להישפך בכל גודלי על הרצפה. שהצד השני הזדעק מיד כמה דאג, איזה חזיר אני שנעלמתי ככה והנה הבומבה הכחולה על הפרצוף המתנפח שלי מצביעה על כי בנוסף לכל אף התקוטטתי ולכן אני גם חסר אחריות כי מה אם היו הורגים אותי. ושהלוואי ויום אחד יהרגו אותי ושכשזה יקרה לי שלא אחזור הביתה כי נמאס... ועכשיו שבוע לא אקבל. עונש!

לא היית מנחש שזאת אישה שניצבת מולי?

לחילופין, אני מדמיין לעצמי אותה נשענת על פעמון הדלת בכתפה כי היא מתודלקת כל כך עד שלא מסוגלת לעמוד על הרגליים, נופלת לתוך הבית בזמן שהוא, עטוף בסינר, מדלג אחורה כדי שלא תמחץ אותו למוות וברגע שנוחתת, מסנן מבין שיניו כמה בלתי אחראית היא ובקול צורמני וצווחני פורץ בהאשמות ארוכות, מבריז לחדר שינה, כובש את פניו בברכיו וממלמל שהוא פגוע מהתנהגותה הבלתי אחראית ואז פורץ בבכי מר בווליום מספיק נמוך כדי להישמע דרמטי אך גם מספיק גבוה כדי שהיא, שם על הרצפה, תשמע אותו ותרגיש מה זה אשמה! אחר כך, כשמבין שהיא לא מסוגלת לקום אפילו כדי לנחם אותו ולהתנצל, שולף סטייק מהמקרר ובפנים חתומים ושיניים חורקות מניח אותו על עינה הנפוחה. תראי איזה קדוש וחמל אני, יאעני, אפילו כלפיך, יא חזירה.

אני אפסיק כאן, טרם היא מורידה את הסטייק (ואני מאבד את יכולת ההקלדה שלי) מעינה ולוחשת בקול נכלם: מותק, מלאך שלי, נסיך, לא חבל לבזבז חתיכת בשר כזאת טובה על הפרצוף המכוער שלי? תעשה קפיצה למטבח. דקה של טיגון על כל צד. אני מה זה רעבה.

אין אפס. קיימת התנהגות נשית והתנהגות גברית. הרי בסופו של דבר היא גם זאת שתצמיד את הקרח אל פניו ויהיה לה ניחוח של פרחים ולעורה מגע עדין ורך. השאלה האם זה משהו שאנחנו הגברים יכולים לשחק אותו? אין לי מושג. נדמה לי שלא, לא מבפנים וגם לא מבחוץ.

אבל הנה, בתגובתו האחרונה, מר בחור פותח השרשור, טוען שזה אפשרי, מניסיון ומשמיעה. אז, אם אתה, מר בחור אומר שכן, אני מאמין לך. אני כן חושב שהגבר צריך להיות מאוד מאוד מיוחד כדי לעמוד במשימה שכזאת. למען הסר ספק, אין ולו קורט של לעג בתגובתי, גם אם היא משועשעת משהו ובגלל ההערה שלך על פורום ליברלי, אתוודה שאני חושד שהכרתי בעברי זכר שהיה עומד בקריטריון למלא את אותו התפקיד הנשי עליו אתה מדבר. לפחות מספיק כדי לעורר בהומופוב דומיננטי שאני, לא מעט רגשות.

תשמע, אלימות פיזית באמת עדיין נחלתם של הגברים(הידד!)
אני בספק אם אישה תגיע הביתה עם פנים מפוצצות ותגיד שאיזה בן זונה עקף אותה בכביש ואם אתה חושב שהיא נראית רע אז אתה צריך לראות את הבחור השני.

אבל תכלס...כמה סממנים אחרים חוץ מזה כבר יש שאם אישה תעשה את זה יאמרו עליה שהיא לא אישה..

המון.
נראה אותך מתייחס בנשיות למישהי מוזנחת (כן יקיריי רובכם לא בדיוק...), שתשב לך עם קיסם שיניים ותתקע גרפץ כשהיא שותה מכוס ליטר הבירה שלה בג'לוק אחד.
שאמשיך?