שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

נדרש חוק חדש

קטסטרופה{Adonai}
לפני 14 שנים • 21 בינו׳ 2010

Re: הסכמה

קטסטרופה{Adonai} • 21 בינו׳ 2010
רפאל כתב/ה:
Dan_Kap כתב/ה:
BODYGUARD כתב/ה:
huan כתב/ה:

ההבדל בין בדסמ לכת של גואל רצון הוא שאלמנט ההסכמה התקיים רק בתאוריה כאשר בפרקטיקה הוא סורס ובוטל על ידי אותם מאפיינים העושים כת לכת קריא שטיפות מוח, טכניקות שליטה וטרור, מידור מידע ועוד.

.

נדיר אבל קורה-

מסכים לחלוטין עם חואן בקטע המצוטט.

ואני מסכים עם שניהם.

1. זו לדעתי התחמקות מהשאלה. אין הרבה משמעות למושג של הסכמה, אם מגדירים מראש מערכות יחסים מהסוג של גואל רצון כמשהו שלא יכול להתקיים בהסכמה. ואם בוחרים לסווג כל הסכמה להיות בקשר כזה כ" הסכמה כוזבת" בהכרח, וכתוצר של שטיפת מוח וטרור.

2. חואן, כמו הרבה אחרים, שוכח שקשרים בדס"מים מבוססים בסופו של דבר על אלימות, על שליטה, ועל הפקעת החרות והאוטונומיה של אדם. להגיד שכל אלו הם במצב אחד תוצר של הסכמה, ואילו במצב אחר ביטוי לשלילת ההסכמה - זה משהו מוזר. ובמילים אחרות, אני לא רואה איך ההסבר של חואן מאפשר הבחנה קטגורית בין ההרמון של דן קאפ, למשל, לבין ההרמון של גואל רצון. ולא איך אפשר להשתמש בדבר כדי להגדיר בדס"מ באופן משפטי ולא על פי תחושת בטן.

3. כל פילוסופית ההסכמה היא בעייתית ומסוכנת. כי היא מתעלמת מן העובדה שאפשר להסכים לפעולות הרסניות. העובדה שמזוכיסט מסכים שינהגו בו באופן סדיסטי אינה הופכת את אותו אקט של סאדיזם למעשה של חסד ואהבה. הסאדיזם מוסיף להיות מעשה של אלימות נגד אדם, המונע על ידי יצרים הרסניים. הסכמה אינה מכשירה תמיד דברים. העובדה שפועלים מסכימים לעבוד בתנאים של ניצול אינה מכשירה את אותם תנאים של ניצול. העובדה שאנשים מסכימים לצפות בטלויזיה בזבל שמראים להם אינה מכשירה את לוח השידורים. והעובדה שמישהו מסכים לכך שירביצו לו אינה מכשירה תמיד את המכות.

וואלה, מה אני אגיד לך, יש עוד צדיק בסדום.
חוץ ממני...
צלילה

Re: לשיטתי?

צלילה • 21 בינו׳ 2010
קטסטרופה כתב/ה:
אין בכל הבדל בין גואל רצון למרבית המשעבדים כאן.
ההבדל היחידי שיש כאן זה שגואל רצון עשה מה שרבים כאן היו רוצים לעשות אבל לא יכולים.
לגואל רצון יש כריזמה רבה מה שקשה להגיד על רוב השולטים שאני מכיר כאן.
רובכם הרי היו רוצים הרמון עם נשים מסתובבות ומשרתות וחלקכם אפילו ברי מזל למצוא את אותן נשים מוגבלות ש"רוצות" לשרת ולהשתעבד לאותו אחד.
עיינו ערך אדון ברוך.

חלקכם מצאתם נערות שאמנם היו "בגיל המותר", היינו 18 והלאה ושיעבדתם אותן לצרכים שלכם במסווה של חיוך ואהבה.
עיינו ערך צ'יטה וחבריו.

החוק היחיד שצריך לחוקק זה נגד אלה שמנצלים את החוק הקיים קרי, מותר הכל עם אדם בגיר "בהסכמה" אבל מה לעשות עם אדם בגיר עם מוח של קטין?
אתם הרי יודעים שיש הרבה כאלה ואתם הרי יודעים שאתם מנצלים אותן.
י ו ד ע י ם!

אין חוק שיגונן בפני אלה שהפסיקו להתפתח מנטלית מגיל מוקדם, אין חוק שיגן על אלה שגרו בבית הרוס ושפגע בהם פגיעה, אין חוק שמגן על פגוע נפש אבל לא מוגדר כחולה נפש.
בהם מותר להתעלל, הם הרי בגירים.

גואל רצון קיים יחסי מין קטינים אולי ועליו לשאת במלוא חומרת הדין.

אבל מה על אלה שמקיימים יחסי מין עם בגירים שיש להם כישורים מנטליים של קטין?
מי יעמיד אותם לדין?
אף אחד.
למה?
כי אין חוק כזה.

אל תלכו רחוק, לכו לבלוגים ולפורומים, תקראו חומר שאותם "בגירים" כותבים ותבינו, אולי, על מה אני מדבר.
לכו תבינו מה גורם לאדם לרצות שיתפרו לו את השפתיים, שיחתכו אותו, שיחנקו אותו, שיסרסרו בו, שיענו אותו ושישפילו אותו עד עפר.
לכו תבינו ואז תחזרו אלי עם תשובות הגיוניות כי אני, ברוב כסילותי, לא מבין את זה ולא אבין את זה כי זה לא אנושי ובטח לא טבעי.
אבל מה?
זה חוקי.

מוסריות עצמית אי אפשר לקנות בשום מקום ואפילו לא להשאיל.
המנצלים הם אנשים לא מוסריים וזה בלשון המעטה, הם משתמשים בציניות בחוק הקיים אבל מה שמקומם הוא זה שהם מלינים על אחד שעושה את זה טוב מהם בהרבה רק כי הוא מסוגל והם לא.
עיינו ערך מאסטר אור.

כבר כתבתי בעבר שאני מכיר את כל התופעות האלה לא רק מקריאה או שמיעה אלא כי פשוט בתחילת דרכי הייתי שם.
השפטתי, ניצלתי וריסקתי.
מודה.

אני מאחל לכולם שיקרה להם מה שקרה לי בסוף והוא שהתעוררתי מזה מהר מאוד, עשיתי חשבון נפש לא פשוט ופשוט חדלתי ממעשיי הבזויים.
אני הרי יכול ללמד את כולכם מה זו שליטה אבל אין בליבי רצון לכך שכן אני יודע שתנצלו את זה לרעה ואני יודע שלרובכם פשוט אין את זה וההשליטה שלכם מתחילה ונגמרת ב"תמצצי כלבה" ולכי תכתבי כמה את אוהבת אותי וכמה אני מאסטר נהדר.

מלכות.

עליהן אני לא מדבר שכן המצב כאן הפוך.
הן אלה עם המוח של ציפור והן אלה שלמעשה מנוצלות ע"י אותם עבדים כביכול.
נגד זה לא צריך להוציא חוק, פשוט צריך לבקש יפה ממשרד הבריאות להקים חוות הרזייה בחינם ולספק טיפול נפשי שיגרום להן להבין מאיפה הן באו ובעיקר לאן הן הולכות.

סיכום:

אין דבר כזה שאדם ירצה שיתעללו בו. אין דבר כזה.
הנ"ל פשוט צריך את זה ויש הבדל תהומי בין רצון חופשי לצורך.
את הצרכים האלה שלהם אתם ממלאים בחדווה ובחיוך כאילו זה הדבר הכי נורמלי בעולם וכאילו אני הוא זה שלא שפוי.
עיינו ערך נרקומן ש"רוצה" את הסם שלו.

חומר למחשבה:

הכרתם אי פעם חתול או גמל שרצה שיחרטו לו על הישבן "משוייך לאדון קונילמל" ו/או מסניף קוקאין?

אני לא.

הדברים שלך מעניינים חלקם שטות גמורה לטעמי וחלקם עם הרבה טעם .
אכן צריך להזהר מלהבחין בין צורך לרצון
גם אני נפלתי פעם אחת בפח הזה ותרגמתי התנהגות לא שפויה להשתעבדות אלי בעוד שזה היה לטעמי התנהגות שהעידה על בעיה נפשית ולא על התמסרות.

יחד עם זאת לפעמים אנשים נהנים מכאב ואין בזה פגם או עדות לבעיה נפשית בדיוק כמו מסאג חזק יש כאלה שאוהבים אותם מאוד מאוד חזק ונהנים מהכאב האם יש בכך עדות לבעיה נפשית ?

לגבי ההנאה מהשפלה האם כל אדם שנהנה שבת הזוג שלו למשל קושרת אותו למצב של חוסר אונים הוא פגוע נפשית ?
רוצה לומר, יש אמת בדבריך ויחד עם זאת הנושא יותר מורכב משתארת.

לגבי האבחנה שלך על האם גמל רוצה הרי שזאת אבחנה דמגוגית בעיני משום שלגמל אין את הבינה להמון דברים אחרים שאנחנו עושים ולכן ההשוואה לא במקומה .

ושאלה אחת קריטית רק
איפה ההרשמה לחווה ???
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 21 בינו׳ 2010
דבר אחד מפתיע אותי.

מר רפאל היקר, שטוען שבדס''מ מושתת על אלימות בעוד שהוא מונה לניהול פורום אלפוני.

הכצעקתה?

האם כבודו טוען בנשימה אחת למישנתו שהינו מנהל פורום אלפוני, בדס''מי כי הרי איזו הצדקה

יש לניהול פורום אלפוני שהינו החשוב בקטגוריות כאן לטעמי ולטעמם של רבים,

ובאותה נשימה למעשה טוען שהוא אדם אלים?

ברור לי שלא נקבל תשובה מניחה את הדעת בנושא, אבל ביננו?

זו לא תהיה הפעם הראשונה.
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 21 בינו׳ 2010
יולי Yuli כתב/ה:
התחושה שעולה מהפרסומים בעניינו של גואל רצון, היא שמה שהוא עשה לא מצא חן בעיני אף אחד, וסוף סוף הצליחו למצוא איזה משהו לא חוקי שהוא עשה בשביל שיהיה תרוץ להכניס אותו לכלא ולסגור את ההרמון.

אל תבינו אותי לא נכון, אני שמחה שעצרו אותו וליבי עם הנשים שעכשיו צריכות להשתקם ממרותו.

אבל הוא לא נעצר על עצם ניהול ההרמון, אלא על דברים מסויימים שעשה בתוכו - כמו אלימות, פיתוי קטינות ולא יודעת מה עוד, וגם אין לי ניחוש לגבי מה באמת קרה שם, מה נופח ומה הוסתר.

הבעיה בכל הסיפור הזה, שעצם היחסים עם עשרות נשים שעל פניו בוחרות באורח החיים הזה - גורם לכולם לתחושה שזה לא בסדר וכולם רוצים למצוא דרך לגרום לו להפסיק, אבל אף אחד לא יכול לומר מה בעצם לא חוקי, בעצם זה שיש הרמון. אז סבבה שעצרו אותו אבל הדבר האחד שמלכתחילה גרם למשטרה להתעסק בו, לא מהווה עילה למעצר.

אז מה עושים? יש למישהו רעיון איך לנסח חוק שימנע שידור חוזר של אותו מצב בעוד כמה שנים עם דמויות אחרות?

מסכימה עם יולי, גואל לא נעצר בגלל ההרמון שבנה לעצמו, פשוט חיפשו סיבה לפרק את הדבר שנראה ביזארי לאנשים, במקרה מצאו שהוא גם פדופיל (ועוד כמה מחלות נפשיות למינהן)

המעשים של גואל שהביאו את אותן בחורות אינטלגנטיות להיות אובססביות לגבי גבר בלי שום סיבה ברורה לעין, זה שהוא סיפק להן צורך נפשי שלא היה להן וניצל זאת לרעה, ועל זה אני לא יודעת עד כמה ניתן להאשים אדם(למרות שמבחינה הומאנית זה חטא שאין עליו מחילה)
רפאל
רפאל • 21 בינו׳ 2010
BODYGUARD כתב/ה:
האם כבודו טוען בנשימה אחת למישנתו שהינו מנהל פורום אלפוני, בדס''מי כי הרי איזו הצדקה

יש לניהול פורום אלפוני שהינו החשוב בקטגוריות כאן לטעמי ולטעמם של רבים,

ובאותה נשימה למעשה טוען שהוא אדם אלים?

ראשית, אינך צריך לפנות אלי בלשון "כבודו" או בלשון "מר רפאל היקר". ואם זו ציניות או לעג, אמור לי בבקשה כדי שאדע להתייחס לשאלותיך בהתאם בפעם הבאה. אם בכל זאת היית רציני, הנה תשובתי:

הפורום הוא כאן בשביל אנשים שהיצרים שלהם הם, בין השאר, אלימים/סדיסטים/מזוכיסטים. יצרים כאלו מלווים לרוב בקושי מסוים. לאורם נשאלת לא פעם השאלה מה כן ומה לא, ואם כן אז איך ועד כמה. הניסיון מלמד שלרוב זה לא הולך לאנשים חלק. וכאן אפשר לשאול, ולחלוק ידע מתוך ניסיון.

הפורום הזה אינו כאן מבחינתי בשביל ללמד אנשים כיצד להצליף, לסטור, להעניש, ובסופו של יום גם להגיד "אני? אלים? איזו חוצפה." במילים אחרות, זהו פורום למטרות לימוד והשכלה ולא פורום למטרות הכחשה קולקטיבית.
huan
huan • 21 בינו׳ 2010
רפאל כמו בהרבה מקרים אתה משליך את התינוק ובמקום לראות את העולם כמקום מורכב מעדיף לראות אותו בצורה דיכוטומית למדי.

הסכמה היא אכן מונח מורכב למדי, היא מורכבת במובן שלא ניתן להתיחס אליה באופן פשטני כאקט של רצון שמקורו אך ורק באדם עצמו. אלה לאקט של רצון חופשי המתבצע בתוך מסגרת היחסים של אדם-סביבה וחייבים להתקיים תנאים מסויימים אצל שני הצדדים בכדי שהוא אכן יתרחש.
קריא לאדם צריכה להיות רצון ויכולת לתרגל אותו (במובן שהוא מבין את המעשה והקונטקסט בו יתורגל הרצון שלו) והסביבה צריכה להיות כזאת שתאפשר את החופש הנדרש לצורך תרגולו של הרצון.

כך אדם מתחת לגיל מסויים או הנמצא במצב מסויים (פסיכוטי למשל) א-פריוריט איננו יכול להיות שותף באקט של הסכמה גם עם בצע משהו מתוך רצונו וזאת מכיוון שאינו מבין די הצורך את הסיטואציה ואל כן הוא איננו חופשי להסכים אלה מוגבל על ידי העדר הידע שלו או תפיסת המציאות המעוות שלו.(מדובר מן הסתם במשתנה סקלארי וכל אחד ישים את הנקודה במקום אחר - אך העיקרון עצמו אמור להיות ברור די הצורך).
לדעתי אדם איננו יכול לבצע אקט של הסכמה גם במידה והסביבה עצמה איננה ממלאת תנאים מסויימים, כך למשל עובד הרעב לחם והנמצא בסביבת יחסי עבודה נצלנית איננו יכול לבצע אקט של הסכמה ולוותר על זכויות מסויימות. כלומר הוא יכול "להסכים" לעבוד בתנאי ניצול אך הוא לא היה חופשי להסכים לכך בגלל תנאי הסביבה. הדבר תקף גם עבר ילד במערכת היחסים המשפחתית או של מטופל במערכת יחסים עם מטפל ועוד מגוון סביבות נוספות.

בהתיחס לכתות הרי מבחינה סוציולוגית ופסיכולוגית מדובר במערכת השוללת רצון חופשי עקב המאפיינים המתקיימים בה של תלות מוחלטת של האדם בקבוצה ותחושה כי ללא הקבוצה הוא לא יוכל להתקיים (כפי שהעובד לא יכול להתקיים עם לא יעבוד בתנאי ניצול) וההלכיה כנגד הקבוצה שווה למוות, ובהנחה שהאדם מתוכנת לחיות ולשרוד הרי שבמצב זה אין למעשה אלטרנטיבה ואליו "להסכים" ו"לבחור" בדרך האחת והיחידה הניצבת בפניו. במקרה זה זו היא ההבחנה המבדל בין כת למערכת יחסים זוגית "רגילה" (שכן כבר ראינו מערכות זוגיות בין גבר ואישה שגם בהם ששרו תנאים שמנעו מאחד מבני הזוג תרגל את הרצון החופשי שלו).
במידה וב"הרמון של דאן קאפ" מתקיימים אלמנטים המטילות מגבלות חמורות על היכולת של המשתתפים בו לתרגל לבצע אקטים של הסכמה הרי שאין שוני מהותי בינו ובין גואל רצון (מהכרותי עם דאן קאפ ספק עם זה המצב, זאת בניגוד למאסטר אור). לכן לדעתי האישית אין זה משנה האם יש בכת התעללות או לא (למרות שזה יקבע את העונש המגיע למנהיג הכת או מי מחבריה) אלה עצם ההתארגנות מטבעה היא לא לגיטימית ורצוי שלא תתקיים ויש לנסות ולמנוע אותה תוך איזון הזכויות האחרות המשתתפות בתהליך.

כמובן שיש נושאים מורכבים וברורים פחות מכתות כמו נושא ההתאבדות (או ההסכמה למות) והאם אדם אכן יכול "להסכים" להתאבד (לדעתי כן, בחלק מהמקרים) או שא-פריורית התאבדות נכנסת תחת ההגדרה של "תפיסת מציאות לקויה" ואל כן איננה יכול להיות אקט של הסכמה ורצון חופשי.
אך אני מציע שלא נכנס לתחומים אפורים שכאלה.

כמובן שגם במקרה הזה הערך של ה"רצון החופשי" איננו מוחלט ולעיתים אנו כחברה יכולים לקבוע את המאזן המתאים ביו הפרקטיקה של הרצון החופשי וערכי חברה אחרים - אך זה גם כן נושא לדיון אחר.

רפאל אני מסכם לך עכשיו במספר פסקאות נושא שניתן היה (ואכן נכתבו עליו) ספרים שלמים. כך שבמידה ואתה רצון לנהל דיון ענייני בנושא אל תתפל לזוטות ואל תגרור אותו לפופוליזם (כפי שכמה אנשים פה כבר ניסו לעשות).

כמובן שכאשר אנו מדברים על הסכמה ורצון חופשי אנו פועלים בתוך מסגרת המכירה באופן תאורטי בקיומו ולפרדיגמות השוללות את הרצון החופשי א-פריורית נמצאים מחוץ למסגרת זו ואין להם מקום בדיון (גם אם אני אישית תומך בהם).
קטסטרופה{Adonai}

קטסטרופה{Adonai} • 21 בינו׳ 2010
ללא גבולות כתב/ה:
קטסטרופה כתב/ה:
אין בכל הבדל בין גואל רצון למרבית המשעבדים כאן.
ההבדל היחידי שיש כאן זה שגואל רצון עשה מה שרבים כאן היו רוצים לעשות אבל לא יכולים.
לגואל רצון יש כריזמה רבה מה שקשה להגיד על רוב השולטים שאני מכיר כאן.
רובכם הרי היו רוצים הרמון עם נשים מסתובבות ומשרתות וחלקכם אפילו ברי מזל למצוא את אותן נשים מוגבלות ש"רוצות" לשרת ולהשתעבד לאותו אחד.
עיינו ערך אדון ברוך.

חלקכם מצאתם נערות שאמנם היו "בגיל המותר", היינו 18 והלאה ושיעבדתם אותן לצרכים שלכם במסווה של חיוך ואהבה.
עיינו ערך צ'יטה וחבריו.

החוק היחיד שצריך לחוקק זה נגד אלה שמנצלים את החוק הקיים קרי, מותר הכל עם אדם בגיר "בהסכמה" אבל מה לעשות עם אדם בגיר עם מוח של קטין?
אתם הרי יודעים שיש הרבה כאלה ואתם הרי יודעים שאתם מנצלים אותן.
י ו ד ע י ם!

אין חוק שיגונן בפני אלה שהפסיקו להתפתח מנטלית מגיל מוקדם, אין חוק שיגן על אלה שגרו בבית הרוס ושפגע בהם פגיעה, אין חוק שמגן על פגוע נפש אבל לא מוגדר כחולה נפש.
בהם מותר להתעלל, הם הרי בגירים.

גואל רצון קיים יחסי מין קטינים אולי ועליו לשאת במלוא חומרת הדין.

אבל מה על אלה שמקיימים יחסי מין עם בגירים שיש להם כישורים מנטליים של קטין?
מי יעמיד אותם לדין?
אף אחד.
למה?
כי אין חוק כזה.

אל תלכו רחוק, לכו לבלוגים ולפורומים, תקראו חומר שאותם "בגירים" כותבים ותבינו, אולי, על מה אני מדבר.
לכו תבינו מה גורם לאדם לרצות שיתפרו לו את השפתיים, שיחתכו אותו, שיחנקו אותו, שיסרסרו בו, שיענו אותו ושישפילו אותו עד עפר.
לכו תבינו ואז תחזרו אלי עם תשובות הגיוניות כי אני, ברוב כסילותי, לא מבין את זה ולא אבין את זה כי זה לא אנושי ובטח לא טבעי.
אבל מה?
זה חוקי.

מוסריות עצמית אי אפשר לקנות בשום מקום ואפילו לא להשאיל.
המנצלים הם אנשים לא מוסריים וזה בלשון המעטה, הם משתמשים בציניות בחוק הקיים אבל מה שמקומם הוא זה שהם מלינים על אחד שעושה את זה טוב מהם בהרבה רק כי הוא מסוגל והם לא.
עיינו ערך מאסטר אור.

כבר כתבתי בעבר שאני מכיר את כל התופעות האלה לא רק מקריאה או שמיעה אלא כי פשוט בתחילת דרכי הייתי שם.
השפטתי, ניצלתי וריסקתי.
מודה.

אני מאחל לכולם שיקרה להם מה שקרה לי בסוף והוא שהתעוררתי מזה מהר מאוד, עשיתי חשבון נפש לא פשוט ופשוט חדלתי ממעשיי הבזויים.
אני הרי יכול ללמד את כולכם מה זו שליטה אבל אין בליבי רצון לכך שכן אני יודע שתנצלו את זה לרעה ואני יודע שלרובכם פשוט אין את זה וההשליטה שלכם מתחילה ונגמרת ב"תמצצי כלבה" ולכי תכתבי כמה את אוהבת אותי וכמה אני מאסטר נהדר.

מלכות.

עליהן אני לא מדבר שכן המצב כאן הפוך.
הן אלה עם המוח של ציפור והן אלה שלמעשה מנוצלות ע"י אותם עבדים כביכול.
נגד זה לא צריך להוציא חוק, פשוט צריך לבקש יפה ממשרד הבריאות להקים חוות הרזייה בחינם ולספק טיפול נפשי שיגרום להן להבין מאיפה הן באו ובעיקר לאן הן הולכות.

סיכום:

אין דבר כזה שאדם ירצה שיתעללו בו. אין דבר כזה.
הנ"ל פשוט צריך את זה ויש הבדל תהומי בין רצון חופשי לצורך.
את הצרכים האלה שלהם אתם ממלאים בחדווה ובחיוך כאילו זה הדבר הכי נורמלי בעולם וכאילו אני הוא זה שלא שפוי.
עיינו ערך נרקומן ש"רוצה" את הסם שלו.

חומר למחשבה:

הכרתם אי פעם חתול או גמל שרצה שיחרטו לו על הישבן "משוייך לאדון קונילמל" ו/או מסניף קוקאין?

אני לא.

הדברים שלך מעניינים חלקם שטות גמורה לטעמי וחלקם עם הרבה טעם .
אכן צריך להזהר מלהבחין בין צורך לרצון
גם אני נפלתי פעם אחת בפח הזה ותרגמתי התנהגות לא שפויה להשתעבדות אלי בעוד שזה היה לטעמי התנהגות שהעידה על בעיה נפשית ולא על התמסרות.

יחד עם זאת לפעמים אנשים נהנים מכאב ואין בזה פגם או עדות לבעיה נפשית בדיוק כמו מסאג חזק יש כאלה שאוהבים אותם מאוד מאוד חזק ונהנים מהכאב האם יש בכך עדות לבעיה נפשית ?

לגבי ההנאה מהשפלה האם כל אדם שנהנה שבת הזוג שלו למשל קושרת אותו למצב של חוסר אונים הוא פגוע נפשית ?
רוצה לומר, יש אמת בדבריך ויחד עם זאת הנושא יותר מורכב משתארת.

לגבי האבחנה שלך על האם גמל רוצה הרי שזאת אבחנה דמגוגית בעיני משום שלגמל אין את הבינה להמון דברים אחרים שאנחנו עושים ולכן ההשוואה לא במקומה .

ושאלה אחת קריטית רק
איפה ההרשמה לחווה ???

אוי לל"ג לל"ג, תוציאי את הראש מהאדמה או שתבקשי ממני יפה להסביר לך את מה שככל הנראה לא הבנת מדבריי.
להיות בת יענה זה נחמד, עוף חביב למדי אבל לטמון את הראש בחול ולצרוח לעצמך "אני צודק, אני צודק" עלול הן ליצור לך בעיות רפואיות והן, חלילה, זה עלול לגרום לך בעצם להאמין בזה.

אני אחדד לך ולו רק כי את מותק ומארחת למופת.

אף אחד כולל אף אחד לא המציא את ההנאה שבכאב או את החדווה שבהשפלה.
כולם, בסך הכל רוצים לחיות את החיים שלהם בשלום ולנהל חיים תקינים ונורמטיביים.
אם אפשר פה ושם לגוון את חיי המין שלנו אז יופי, אני בעד.
חניקה/חריטה ותפירה זה לא גיוון נערה חביבה, זה טירוף.

נכון, לא אני אקבע את הנורמה של האחר אבל בכל זאת, כמי שיודע דבר אחד או שניים בחיים אני יודע בפירוש שאף אחד לא רוצה להיות שם מרצון אישי ומחרות מחשבתית.
כולנו תוצר של העבר שלנו.

אז יופי, האחד נהנה להיות מושפל, השניה נהנית להכאיב והשלישי פשוט מעדיף שתן על קוקה קולה.
השאלה הנשאלת היא, מאיפה זה בא בעצם?
זה הרי "לא נורמלי".

אני אגלה לכולכם מאיפה זה בא.
זה בא מהעבר של כל אחד ואחד מאיתנו, לרוב זה עבר שחור משחור, עבר טראומתי, חינוך לקוי ומשפחתיות מעוותת.

שאלתם אי פעם את עצמכם למה אחוז גבוה מהנשים הנשלטות פה נאנסו בעברן ו/או הוכו קשות ע"י אבא/אמא/בעל/ שכן?
שאלתם אולי למה אחוז גבוה מהנשלטים כאן סובלים מתסביך האמא הקשוחה?
שאלתם למה רוב השולטים כאן היו ילדי כאפות בעברם?

שאלתם?
לא.
ברור שלא.
מה שמעניין זה כאן ועכשיו. אני רוצה להשפיל ולתפור כי כזה אני.
על הזין שלי מאיפה זה בא ועוד יותר על הזין שלי איך הגיעה הקורבן לאן שהגיעה שכן אני לא פסיכיאטר ולא באתי לכאן לחפש מטופלים.
באתי לזיין.
נקודה.

הדבר הכי קשה לאדם זה להודות שהוא דפוק והדבר הכי נפוץ זה לא לדעת בכלל כמה אתה דפוק.
זה מאוד נוח להגיד זה אני וזה מה יש.

לצערי רובכם משנן את זה יום יום לעצמכם, השיירות עוברות, מסתכלים עליכם ומגחכים, אתם לא יותר מקרקס מהלך במקרה הטוב ומאסטר אור במקרה הרע.

לל"ג לל"ג, טלי קורה מעינייך ואל תשחקי אותה כאילו את לא מבינה על מה אני שח.
זו לא בושה להודות שמשהו דפוק בנו וצריך אומץ לנסות ולשנות את זה.
אתם, בעצם המעשים שלכם רק מחמירים עם זה.

בקשר לשאלה הקריטית שלך:
עוד לא קמה החווה הזו אבל אם תקום?
את האחרונה שצריכה להיות שם.
מה שמניע אותך זה לא המראה המופלא שלך אבל בכל זאת, נסי לראות פסיכולוג.
זה לא יזיק.

לי זה עוזר יופי.
מודה, אני דפוק. לא פחות מכם אבל אני לפחות מנסה להבין למה ומאיפה זה בא.
ואני מוצא.

הלוואי עליכם.

נ.ב.
בקשר לגמל ההוא, יש גם יש לו בינה. אין לו תודעה.
לו היתה לו תודעה היה בטח אומר לעצמו "ראבק, אין צדק בעולם, איך זה שאני כאן, כלוא בגן והם מסתובבים ככה חופשי בלי פיקוח צמוד".
Grey / Green

Grey / Green • 21 בינו׳ 2010
קטסטרופה כתב/ה:
בלה בלה בלה בלה בלה

חביבי, מה אתה עושה באתר הזה? בכנות תענה. למה אתה מעניש אותנו בנוכחותך? אני באמת רוצה לדעת.
נוריתE

תתעוררו!!

נוריתE • 21 בינו׳ 2010
אף חבר כנסת
שפוי בדעתו האישית או הפוליטית(וזה מה שמשחק אצלהם)
לא יוציא אפילו הצעה לקריאה טרומית
בנושא שלנו
אם הוא או היא רוצים להשאר בכנסת לעוד קדנציה.
שכחו מזה
גם אם כל הקהילה תצעד כל שנה במצעד הגאווה
גם אם כולנו נצא מהארון
גם אם נקים מצעד משלנו
גם אם נציף את כל חברי הכנסת באין ספור מכתבים והצעות
גם אם כל אחת ואחד מאיתנו יצליחו להתראיין כל בוקר באיזו תכנית בוקר

מה שאנחנו,רובנו כ"קהילה" עושים בין ארבע קירות
אין לאף אחד שום דבר נגד זה וזה גם לא מעניין אפ אחד
זה עניין בין שני בוגרים בהסכמה
(עקרונית,ניתן לדיון/וויכוח במיקרים מסויימים)

אלא אםכן זה הופך למשהו בעל נופך של עברה פלילית
(אונס,איומים,ניצול ,סרסרות, וכאלו) ומישהי או משיהו גם מגישים תלונה
וזאת בתנאי שאחרי שהשוטרים יסיימו לצחוק
הם גם יקחו אתזה ברצינות
אז החוק אולי יגן על הניפגע/ת
ואנחנו כבר ראינו פה בקהילה מה שווה החוק...
ראו מיקרה אתם ידועים מי...

אנחנו לגיטימיים למה כי אף אחד לא"סופר "אותנו.

נגד הגועל אמנם הוצא סעיף אישום מאוד איזוטרי
(מ2006)
סעיף 5 7 3 א לחוק העונשין
"החזקת אדם לשם עבדות"

פעםראשונה בהיסטוריה המישפטית
(כשלמעשה כל בעל מכון ליויי ש"מיבא" אוקראיניות או רוסיות או מכל לאום אחר ומחזיק כולא אותן באיומים לצורך אינוס אין סופי מצד "לקוחות משלמים"צריך להשפט על זה)

אולי בגלל שהוא ניצל את כולן כספית והן עבדו בשבלו ונתנו לו את כל הכסף שלהן ועוד כמה דברים שלא ממש ידועים לנו.

שלא לדבר על סעיף חשוב יותר שהוא התעללות בקטינים שזה אולי רק אולי יפיל אותו ברצינות

אבל זה לא קשור אלינו.
אנחנו ככלל חוקיים לחלוטין וכשרים,אז למה להעיר רוחות מרבצן ולכוון אלינו עיניים מיותרות??
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 21 בינו׳ 2010
אני פונה לאנשים איך שמרגיש לי נוח, מר רפאל. כזה אני.

אתה יכול לבחור להתעלם.

מעבר לכך לא היתה נימה של בוז בדבריי, רק תמיהה שמעט יושר אישי שלך היה מביא

למענה ישיר וברור על השאלה שנשאלת.

אתה מניח כאקסיומה שבבדס''מ מתקיימת מישוואה של אלימות , ונשאלת, כמנהל פורום,

האם אתה מציג עצמך כבדס''מי ואם כן האם אתה אדם אלים?

התחמקת באלגנטיות.

אני מניח שלתשובה שלך תהיה השלכה על 17 האנשים שעוד חושבים שפורום אלפוני

נועד לדברים אחרים ובניגוד למה שציינת.

המינוי שלך הינו מטעם בעל האתר, ענין שלו את מי הוא מניח על הכסא אבל כאדם

המצהיר על עצמו בדס''מי, אני, איני מוצא שום הקשר בין המילים שלך,לפורום אותו

אתה כביכול מנהל, למעט אם מונית לראש ועדת קישוט וביקורת ספרותית.