אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הפלצתי על גבירתי

בלוסום​(לא בעסק)
לפני 14 שנים • 18 בינו׳ 2010
בלוסום​(לא בעסק) • 18 בינו׳ 2010
אני צוחקת פה לא על הדברים שכתבה בת יא ענה בשרשור המקורי, אלא על כך שהיא כשלה להבין, שכשכותבים משהו בפומבי, הוא מופקע מהכותבת (למדתי זאת לא פעם על בשרי), ואז כבר אין לה שום שליטה על מה שנכתב, על אחת כמה וכמה על התגובות.

בחרת לכתוב בפורום פומבי? זו בחירה מודעת שלך. שאי בתוצאות שיש אפשרות שאנשים לא יאהבו את מה שכתבת ויגיבו על כך, או שלא תכתבתי בפורום פומבי. אלה שתי הבחירות שעומדות בפני כל אדם שעומד לכתוב בפורום פומבי, לעניות דעתי.

האמת שלקח לי הרבה זמן להגיד את זה, כי התחבטתי ביני לבין עצמי איך אני אגיב אם זה יקרה לי. האמת שזה בהחלט קרה לי, שכתבתי ואנשים נכנסו בי על זה. אז לא, זה לא נחמד, אבל בשביל זה יש בלוג, שם אפשר לכתוב מה שרוצות בלי לדפוק חשבון.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 18 בינו׳ 2010
icon_sad.gif
עצוב לי לקרוא את זה מפיך, חתולונת.

וזה הרגע בו אני מתנצל בפני נתי

אתם מוזרים אנשי הכלוב. משל קורצתם מחומרים אחרים.
בלוסום​(לא בעסק)
Brave Dwarf כתב/ה:
icon_sad.gif

אתם מוזרים אנשי הכלוב. משל קורצתם מחומרים אחרים.

מה נולד קודם? הביצה או התרנגולת? אנשים שלא סופרים אף אחד ממטר ומסרסים פורומים פומביים (תנחש לבד למי כוונתי), או אנשים שלא כותבים בהם?

פורום פומבי כשמו כן הוא - פומבי. אם בת רוצה לכתוב משהו אישי, שתכתוב בבלוג. אם פתחה משהו בפומבי, שלא תצפה שאם יש למישהו משהו לומר שלא יגידו את זה. השאלה היא, גמד, *איך* אומרים! יש אנשים, שחיים שלמים בביה"ס לנימוסין והליכות לא יעזרו להם בשיט (תנחש לבד למי כוונתי). על זה אפשר לדון, רק עשה טובה? אל תבקש סליחה מאנשים שלא מבינים את מהות המילה והמעשה, אוקי?
Brave Dwarf
לא
אני לא מנחש למי כוונתך.

אני מעין כזה לא ניחושי שכזה.

אני ישר כמו סרגל. דפוק. ארס תמים. נמוך בשמלה ורודה.

ואם את יודעת מי היא ובטוחה כי בניפולציה מדובר. יש את כלובי. שמניסיוני, אחד האנשים הכי בעד הקהילה שיידע לברור ולברר. ואם בדרכם של בני אדם אינו רואה, הרי שמקלדתך לך לחלוק עם עצמנו את חשדותיך.

אבל לצחוק על היקר של אחרת שמחר יכולה להיות אשתי ולפנים הייתה אשה יקרה לי, ועודה, כי את יודעת דבר מה אולי ולא בהחלט....

סלחי לי, אך זו הדרך הבטוחה ביותר להשאר בחברתן/ם של שמידטות זמניות, ואלו הסוגדים להם/ן.
בלוסום​(לא בעסק)
Brave Dwarf כתב/ה:
icon_sad.gif

.

ברגע זה הפכת את היוצרות. במקום להתנצל בפני, זו שנפגעה על לא עוול בכפה, אתה הולך *לתוקפת* ומתנצל כקורבן. עכשיו אני ברורה?
Brave Dwarf
כן יקרה שלי. את ברורה בחשדותיך.

אבל היכן ההוכחות?

סססומו ארס של הכלוב הזה.
בלוסום​(לא בעסק)
Brave Dwarf כתב/ה:
כן יקרה שלי. את ברורה בחשדותיך.

אבל היכן ההוכחות?

סססומו ארס של הכלוב הזה.

בבקשה. שלושה עמודים שמבוססים על קנאה טהורה:

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=26661
Brave Dwarf
מיידלע שלי אני הגנתי עליך שם. אני דפוק דפוק אבל מבחירה.
אבל את כרגע מתנפלת על מישהי אחרת. על ניק אחר. למה? וגם אם זו אותה אחת שמספרת את סיפורה, למה לנו לשמור לה טינה?

מה, אין לנו דברים מדהימים לעשות? האובססיה הזאת משגעת אותי. בואי, תני לי את ידך ואני אראה לך דברים חשובים הרבה יותר שקורים כרגע בעולם.
בלוסום​(לא בעסק)
Brave Dwarf כתב/ה:
מיידלע שלי אני הגנתי עליך שם. אני דפוק דפוק אבל מבחירה.
אבל את כרגע מתנפלת על מישהי אחרת. על ניק אחר. למה? וגם אם זו אותה אחת שמספרת את סיפורה, למה לנו לשמור לה טינה?

מה, אין לנו דברים מדהימים לעשות? האובססיה הזאת משגעת אותי. בואי, תני לי את ידך ואני אראה לך דברים חשובים הרבה יותר שקורים כרגע בעולם.

מודעת היטב לדברים המדהימים שאפשר לעשות בחיים, ועושה אותם. וכשמישהי פוגעת בי, בצורה כזו? לא שוכחת כל כך מהר. והיי, אתה זה שהעלית את זה... *חתולונת מיתממת*
Inside your head
Inside your head • 18 בינו׳ 2010
חתולונת סוררת 1607 כתב/ה:
אני צוחקת פה לא על הדברים שכתבה בת יא ענה בשרשור המקורי, אלא על כך שהיא כשלה להבין, שכשכותבים משהו בפומבי, הוא מופקע מהכותבת (למדתי זאת לא פעם על בשרי), ואז כבר אין לה שום שליטה על מה שנכתב, על אחת כמה וכמה על התגובות.

בחרת לכתוב בפורום פומבי? זו בחירה מודעת שלך. שאי בתוצאות שיש אפשרות שאנשים לא יאהבו את מה שכתבת ויגיבו על כך, או שלא תכתבתי בפורום פומבי. אלה שתי הבחירות שעומדות בפני כל אדם שעומד לכתוב בפורום פומבי, לעניות דעתי.

האמת שלקח לי הרבה זמן להגיד את זה, כי התחבטתי ביני לבין עצמי איך אני אגיב אם זה יקרה לי. האמת שזה בהחלט קרה לי, שכתבתי ואנשים נכנסו בי על זה. אז לא, זה לא נחמד, אבל בשביל זה יש בלוג, שם אפשר לכתוב מה שרוצות בלי לדפוק חשבון.

שמעי עיניים,
זה שאת מוכנה לספוג עלבונות על גבי הפורום בכל הנוגע לכתבייך, זה אינו מכשיר את השרץ עבור אחרים (יש לי דה ז'ה וו).
מצטערת עבורך אם החלטת לקבל זאת.
ישנו הבדל מהותי בין להגיב לגופו של פוסט לבין להגיב לגופו של האדם שכתב אותו.
בשום זכות אין לאחר את הלגיטימציה להגיע לחלקה הקדושה שלך, לטנף אותה, לדרוס אותה קדימה וברוורס בהצדקה מגוחכת של "ברגע ששתפת על גבי הפורום, את כבר נחלת הכלל".
הפוסט - מסכימה, נחלת הכלל. לא מזדהים עם מה שנכתב? יש צורת הבעה בסיסית ואנושית שלא תראה כאחרון הג'ורות של המחראות הציבוריות שנאספו משירותים כימיים.
האדם שכתב - הולד איט! הויסה! מכירים אותו? (במקרה הזה, אותה) ברור שלא. אין לכם ולו השמץ הקלוש ביותר בכל מה שקשור אליה, בה. מה שמעביר בי קלס על עזות המצח של אנשים אחרים להעביר ביקורת לגופה שלה.

למרות שאני מרגישה שמדובר בטחינת מים אינסופית, מקווה שדברים אלו יצליחו לחלחל בין הסדקים.
ואולי אני אופטימית... who gives a shit.