לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה כלובי חסם את אנדרפוט ועוד שאלות

שוסי
לפני 14 שנים • 12 בפבר׳ 2010
שוסי • 12 בפבר׳ 2010
[

(רק אל תלקקי לשוטרת יותר מדי - היא מזוכיסטית מדי בשביל ליהנות מזה, מה שעלול לדאבונה לשרת אותך היטב)[/color][/size][/quote]
מש"ל של של.
Morticia
Morticia • 12 בפבר׳ 2010
אז מה שאת בעצם אומרת זה שבניק הזה לפחות את יודעת לכתוב בערך רק ארבע מילים?

נו טוב

(לפחות תתאמצי להשתמש בהן כשהן רלוונטיות)
פלינט​(שולט)

אם נכון הדבר

פלינט​(שולט) • 12 בפבר׳ 2010
אין ספק בליבי שמוריטישה צודקת בטענתה שחסר פורום פמדום רציני בכלוב.
יחד עם זאת, אם המחיר לפורום כזה הוא "סתימת פיות" אני מוותרת מראש על התענוג
(המאוד מפוקפק לטעמי), על אחת כמה וכמה כשמדובר בכותב מוכשר כמו אנדרפוט.

ישנם מספיק כלים וירטואליים לעצירת מפגעים
באשר ל-"מחדל" שעליו מדובר, ניתן היה למחוק את ההודעה / לאלץ אותו להתנצל וכו'.
באשר לשאר התבטאויות / דעות ... זה בדיוק העניין ! דווקא הויכוחים האלו הם הכלי להסביר מהו פמדום אמיתי ונכון.
שפת הקללות אולי "מושכת" צופים, אבל היא לא כלי יעיל לשכנוע, היא כלי גרוע להסברים.

לטעמי, יש איזה חוסר משווע של *רמת ציפיות* בין עבד, ובעיקר אלו שהולכים למלכות בתשלום לבין נשים שמהותן פמדום. הדרך לפשר על החוסר הוא בדיאלוג בונה ורציני, לא בהתלהמות של מי מהצדדים.

וכהרגלי בקודש, *סתם עוד נקודה למחשבה*
שיר-לילית

נ.ב. מפתה לכתוב שבת מחוייכת. אבל בידיעה שיש פה כמה ששלהם ממש לא, אמנע.
gilsherr

נשים

gilsherr • 12 בפבר׳ 2010
מהסוג של מורטי האדומה יש פה הרבה, הרבה יותר מדיי, וחבל.
גברים אינטיליגנטיים יש פה מעט מדיי. חלקם מצונזרים חלקית, חלקם מצונזרים לנצח, חלקם מצונזרים מרצון.
גברים טפשים יש פה הרבה. הרבה יותר מדיי, הם לא כותבים ואלו שכן עדיף שלא יחטאו בכך.
אישית, חבל לי על כל אחד שעוזב: חבל לי על המון שעזבו בשל הרדידות שמורטי ודומותיה בעבר מנסות, הצליחו ומצליחות להשליט פה,
בדרך כלל מדובר בנשים היסטריות, מבוהלות מעצמן(ומבט קצר במראה מצדיק את הבהלה ואף מעבר לכך) חסרות אישיות מגובשת או בכלל(ניקים מרובים, ניקים "לצורך" ועוד) המציגות עצמן כמומחיות לענייני הסאדו- מאזו כאילו הייתה זו תורה מוגמרת וסדורה. הן יודעות הכול. להן, אין אף פעם שאלות, רק תשובות והן "מפרות" אחת את השניה בתבן.
אני באופן אישי משתדל להימנע ממגע עם נשים כאלו, אני מציע גם לכן/ם
Morticia
Morticia • 12 בפבר׳ 2010
סליחה, אבל צר לי צער רב על כל פרשנות לקויה שאי פעם נעשתה לבקשה שלי לפתוח ערוץ לשליטה נשית כמקום לסתימת פיות

לפעמים אני תוהה עד כמה קוראים לעומת עד כמה נוהרים כעדר מתלהמים
(וזה לא מופנה ישירות כלפי אף אחד)

זה משהו שאני מעולם לא אמרתי, מעולם לא חפצתי בו וגם לעולם לא הייתי עושה

זה פשוט מבחינתי לא אומר שהאופציה היחידה שנותרה לי היא להצטרף לשורות המיילדום ולאכול בתחת

כלובי חסם את אנדר
לא אני
המלט חברו הטוב שהביא זאת לידיעתכם טוען שזה קרה לאחר מספר אזהרות
אז מה אתם רוצים ממני?

אני ביקשתי להתייחס לשקר שהופץ כלפיי
וזו לגמרי זכותי!

אני שואלת את עצמי מנין באה התוקפנות הזו כלפיי
ומדוע בעיניכם כל האלימות התוקפנית הזו, בין אם מוסכמת ובין אם לוא, היא כה לגיטימית בעוד בחירתו של כלובי לחסום את מי שלא מכבד אותו בביתו לא

האם הסקתם שהאצבע המאשימה כאן נועדה עבורי כי:

אנדר מאשים אותי בפרופיל שלו בשם חוסר האחריות כללי בהתנהלותו?
או מזה שקראתם את דברי הנאצה שהוא ללא הרף כתב לי ועשיתם חשבון שנראה לכם הגיוני?

באם באופציה הראשונה בחרתם, המלצתי לכם היא אף פעם לא ללכת שבי אחרי דברי אחרים ותמיד לשמור מקום לבחינה אישית ועצמאית את הדברים

ואם באופציה השניה בחרתם, אז באמת דרשני...

אבל שום דבר מזה לא מצדיק את ההאשמות ומטחי האש כלפיי
אני לא חסמתי את אנדר ולא ביקשתי לחסום את אנדר
כלובי הוא לא השפוט שלי
ואני מניחה שיש לו סיבה טובה לעשות דברים מתוך עולם השיקולים לו
באמת שרק הוא יכול לומר והוא לא חייב את זה כאן לאף אחד
ואני לא היחידה שזכתה לכינויי חיבה עילאיים על שחשבה אחרת מהשתלטן ששלח לי רשימת הוראות התנהגותיות בסביבתו אך בעל פנטזות אלימות מצד נשים שדעתן ורצונן מעניינות לו את הביצה השמאלית
אני גם לא הייתי חוסמת אותו בפורום פאמדום
אבל שם הייתי זוכה לומר את דעתי מבלי לזכות לאיומים וכתובות נאצה בציבורי ובפרטי

בטח ובטח לא רק כי אמרתי את דעתי!
זה הכל

ואם נדמה למישהו שאני עכשיו יושבת ומחייכת באושר על שחסמו את האדם הזה שלא סבלתי ולא נהנתי משניה במחיצתו האלימה לצדי טזי צריך הוא דחוף לעשות בדק בית עם עצמו ולצאת לאיזה פיקניק באגם כדי להיות קצת פחות כבשה בעדר וקצת יותר מחובר לעצמו, ומשם לסביבתו הטבעית

(מדהים איך אנדר פתאום נהיה המרטיר!)
פלינט​(שולט)

-חח-

..." צריך הוא דחוף לעשות בדק בית עם עצמו ולצאת לאיזה פיקניק באגם כדי להיות קצת פחות כבשה בעדר וקצת יותר מחובר לעצמו, ומשם לסביבתו הטבעית "

אם את מארגנת? אני בעד !
אפשר להיות ממש חצופה ולבקש גם סדנת ויפסנה?
שיר-לילית
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 12 בפבר׳ 2010
המלט כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
אז...

למחיקת הודעה פוגעת יש ערך רב. והרי הדברים הם קל וחומר: אם אמנם נגרם נזק מיד עם פרסום
ההודעה, הריהו נגרם עקב חשיפה של פרט מביך כזה או אחר לעיני הציבור. חשיפה מועטה = נזק
קל,וחשיפה מוגברת ומצטברת = נזק חמור. בנוסף, גם בפן המשפטי יש חשיבות רבה להסרה או
אי הסרה של הודעה פוגעת.

המלט, כמיטב הבנתי, הייתה התערבות של היועץ המשפטי של האתר ואם הלה לא המליץ על המחיקה, כנראה העניין לא כזה קריטי או לפחות לא ברמה בה אתה מציג ("חשיבות רבה"). לחילופין, אולי מיטב הבנתי לוקה בחסר. אני כיוונתי דווקא לחברי הכלוב שקוראים את ההודעות ASAP ולמעשה רוב השרשורים שנפתחים ברי קיימא לאורך יממה בממוצע. מה שהופך את הנזק לכמעט מידי.

מהו גודל הנזק ממילה שנזקרת באתר כלוב, זה כבר אינדיווידואלי ואני לא חש את עצמי בעל זכות להביע דיעה בנדון. מה שכן, גם השרשור הזה שפתחת לדאבוני הכן הפך למעין הוכחה נוספת שהיה עדיף אילו אנדרפוט לא היה יורד לרמה אליה ירד כי יש פה די שיעשו את העבודה הזאת במקומו ואילו כלובי (שעדיין לא הגיב) היה מאפשר מצידו פתרונות יותר חבריים (ו- IMHO יותר יעילים) למקרים בהם הלשון מחליקה בכעס. כגון התנצלות פומבית.

מתנצל בפני הגמד, בפומבי, על כי צמצמתי את את דבריו לכדי שלוש נקודות. מסך קטן משכנתא גדול.
Morticia

Re: -חח-

Morticia • 12 בפבר׳ 2010
שריר ושירלילית כתב/ה:
..." צריך הוא דחוף לעשות בדק בית עם עצמו ולצאת לאיזה פיקניק באגם כדי להיות קצת פחות כבשה בעדר וקצת יותר מחובר לעצמו, ומשם לסביבתו הטבעית "

אם את מארגנת? אני בעד !
שיר-לילית

את יכולה מה שטוב לך
אבל ממני זה לא יועיל כי ויפסנות וכאלה זה לגמרי לא הקטע שלי

על מה הציניות הזו?
כאילו, לא להגיב לך כשאת מפרשנת לא נכון אותי?

אני בחיים לא ראיתי פתיחת פורום פאמדום כמקבילה לפורום סתימת פיות
לרבות פי!

ואני לא חסמתי את אנדר
ולא איימתי עליו בציבורי איומים אלימים בזמן ששלחתי לו הוראות הפעלה מיילדומיות למהדרין בפרטי

וכל זה לא קשור לפוסט בשום צורה, באמת

זה הכל
פלינט​(שולט)

Re: -חח-

Morticia כתב/ה:
שריר ושירלילית כתב/ה:

אם את מארגנת? אני בעד !
שיר-לילית

את יכולה מה שטוב לך
אבל ממני זה לא יועיל כי ויפסנות וכאלה זה לגמרי לא הקטע שלי

על מה הציניות הזו?
כאילו, לא להגיב לך כשאת מפרשנת לא נכון אותי?

אני בחיים לא ראיתי פתיחת פורום פאמדום כמקבילה לפורום סתימת פיות
לרבות פי!

ואני לא חסמתי את אנדר
ולא איימתי עליו בציבורי איומים אלימים בזמן ששלחתי לו הוראות הפעלה מיילדומיות למהדרין בפרטי

וכל זה לא קשור לפוסט בשום צורה, באמת

זה הכל

אני חוששת מוריטישה יקירה, שדבריי לא היו מובנים דיים.
כדעתך, דעתי. יש מקום ומקום חשוב מאוד לפורום (זה או אחר, לא עקרוני) שייצג פמדום אמיתי.
אני לא חושבת / מאשימה שלך באופן אישי יש קשר כזה או אחר להשתלשלות העניינים.
וכל זמן שכלובי לא יגיב ויגיד את *האמת שלו*, אף אחד מאיתנו לא באמת יודע מה או איך...
יחד עם זאת,
אני מצביעה פה על תופעה שלדעתי היא לא במקומה: התהלמות של שני הצדדים גם של "מלכות" וגם של "עבדים" והתוצאה הלא סבירה של "סתימת פיות".
(ובהתלהמות אני מתכוונת לחילופי דברים שמתחילים בשפה קצת "לא נקייה" ומגיעים לצערי עד חילופי האשמות קשים, בפורום ובפרטי)

ושוב יקירה, אין פה אצבע מאשימה כלפי אף אחד. אלא רק המחשבה שלי על איך הייתי רוצה לראות התנהלות דיונים בכלל באתר, ובפורום פמדום (שאכן חסר כ"כ!) בפרט ...
ובאשר לציניות שלי? נניח לזה כאן, אין קשר לשרשור
שיר-לילית
Morticia
Morticia • 12 בפבר׳ 2010
תודה על ההבהרה שיר-לילית

ואני מסכימה אתך והלוואי והייתי יכולה לקחת בחזרה את אחת ההתלהמויות שלי מהעבר הלא מאוד רחוק לאחר שתיקה ממושכת
קצת הרגיש כאילו פספסתי את הגבול והגברתי את האש על סיר הלחץ הפנימי שלי

אני לא באמת רבה כאן עם חצי מהאנשים
(מה שהגמד כתב, על המתלהמים כאן עם או בלי אנדר, זה גם עם או בלעדיי באותה מידה, תאמיני לי ועם זאת, מעולם לא נתקלתי בלינץ' כה ממוקד וכפייתי כפי זה שאנדר ללא הרף ביצע בי)

אני באמת אומרת את דעתי
אני לא לקקנית מרכז חברתית
מעולם לא הייתי

אבל את יודעת, לטעות זה הכי אנושי

ואולי אם היה נראה שיש מי שיתנצל, זה לא היה מגיע לזה
(שימי לב לתגובתי רגע לפני שהבנאדם כתב לי להזהר מהפיכתו לשק האגרוף שלו אבל באמת שאני חוזרת לתגובתי המקורית ומאחר והוא לא כאן לדבר, גם אנחנו צריכים לשתוק בנושא לדעתי וכלובי יבחר אם נכון או לא נכון לו להצדיק את המעשה שלו בפנינו. אחרי הכל, זה אתר שלו ואתר פרטי)

המשך לילה נפלא ושבת שלום