לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

רוני גלילי - הרשעה בבית המשפט

Brave Dwarf
לפני 14 שנים • 22 בפבר׳ 2010
Brave Dwarf • 22 בפבר׳ 2010
לרגע לא טענתי אחרת. ואני אפילו מסכים אתך. מקרי אונס בין מכרים פוגעים יותר ולמעלה מכך - קשים יותר להוכיח (משהו שרציתי להפנות לצד השיני טרם הורחק) ועדיין אני רואה את ההבדל ביניהם. אני כן מאמין שארז אפרתי אנס. רוני גלילי לעומת זאת עשה דבר מה אחר. כי לא יכול להיות ששניהם עשו את אותו הדבר. זאת שארז אנס לא יכלה לזוז אחרי שאיגרף בה, רוני הזמין את הנאנסת לכוס קפה.

אני לא מגונן על אף אחד. ואם כן, הרי שעל נשים עצמן.
זאת​(שולטת)
זאת​(שולטת) • 22 בפבר׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
לרגע לא טענתי אחרת. ואני אפילו מסכים אתך. מקרי אונס בין מכרים פוגעים יותר ולמעלה מכך - קשים יותר להוכיח (משהו שרציתי להפנות לצד השיני טרם הורחק) ועדיין אני רואה את ההבדל ביניהם. אני כן מאמין שארז אפרתי אנס. רוני גלילי לעומת זאת עשה דבר מה אחר. כי לא יכול להיות ששניהם עשו את אותו הדבר. זאת שארז אנס לא יכלה לזוז אחרי שאיגרף בה, רוני הזמין את הנאנסת לכוס קפה.

באמת סליחה שאני מתערבת, אבל תגיד גמד, אתה גם קורא מה שאתה כותב?
אם הוא הזמין אותה לכוס קפה אז הוא הוא לא אנס?!
אם הוא הזמין אותה לכוס קפה אז מותר היה לו לעשות משהו בניגוד לרצונה?!
וזה באמת כל כך עקרוני אם הוא הזמין אותה לקפה לפני, אחרי, באמצע או שבוע מאוחר יותר?!

ההבדל, בין השניים, מלבד העובדה שאפרתי טרם הורשע, היא רמת האלימות, לא רמת ההסכמה.
Brave Dwarf
בוטן כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:

וזה באמת כל כך עקרוני אם הוא הזמין אותה לקפה לפני, אחרי, באמצע או שבוע מאוחר יותר?!

ההבדל, בין השניים, מלבד העובדה שאפרתי טרם הורשע, היא רמת האלימות, לא רמת ההסכמה.

אני קורא. אך מכיוון שזה הדדי. הרשי לי לשאול אותך.
ואת?
Brave Dwarf
אני חייב לנטוש את הדיון.
לדעתי יש מה לדון בו. אני מצר על כי נחסם הדן הראשי (מבלי לפגע בזכויותיו של הדן המקורי). אני מבין את הסיבות ומתנצל בשנית בפני כלובי על כי נהגתי בו בחוסר הגינות.

בכל מקרה. בתור אחד שרואה בעצמו אנס פטציאלי, אני כן מכיר בהבדלים.
walking dead
walking dead • 22 בפבר׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:

שניהם ביצעו מעשה אונס. רוני גלילי, בנוסף, מעל באמון אישי שנתנו בו. העובדה שהוא הזמין אותה לכוס קפה אח"כ רק מעידה על הזלזול העמוק שלו בנפגעת. אין לי ספק שבשביל הנפגעת ההזמנה הזו שהגיעה שניה אחרי שחיללו את גופה ואת נפשה כאבה יותר מכל אגרוף.

אני מקווה שהענישה במקרה של רוני גלילי לא תהיה שונה מכל אונס אחר. לא הייתי רוצה לחיות בעולם בו נשים חיות בחשש שמא הן יאנסו על ידי גברים שהן מכירות, רק כי הגברים יודעים כי יקבלו עונש קל יותר כי הם הכירו אותן קודם.
זאת​(שולטת)
זאת​(שולטת) • 22 בפבר׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
בוטן כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:

אני קורא. אך מכיוון שזה הדדי. הרשי לי לשאול אותך.
ואת?

איש איש באמונתו יחיה, גמד.
למרות שאני מוצאת שקשה לי להאמין שאתה באמת מאמין שמעשיו של גלילי "פחותים" או "נחשבים פחות" בגלל כוס קפה כזה או אחר... ולכן לא נותר לי אלא להצטרף לדברי הטעם והתובנה של פריי ספירט לגבי בתי המשפט.
Brave Dwarf
פרי ספיריט.
אני מעשן את הסיגריה האחרונה שלי מול דבריך. "מעל באמונה" זה אינדיווידואלי. וכדי אשכרה להגיע לעומקם של דבריך אנחנו חייבים להגדיר מהו "אמון" ומהי "מעילה" ובעיקר מהי מעילה באמון כי מדובר במושג נזיל. וכן, אני מאמין שקיים הבדל, וכך מאמינים גם חוקרים וקְרִימִינוֹלוֹגים למיניהם.

בכל מקרה... תודה על זמנך.
walking dead
walking dead • 22 בפבר׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
פרי ספיריט.
אני מעשן את הסיגריה האחרונה שלי מול דבריך. "מעל באמונה" זה אינדיווידואלי. וכדי אשכרה להגיע לעומקם של דבריך אנחנו חייבים להגדיר מהו "אמון" ומהי "מעילה" ובעיקר מהי מעילה באמון כי מדובר במושג נזיל. וכן, אני מאמין שקיים הבדל, וכך מאמינים גם חוקרים וקְרִימִינוֹלוֹגים למיניהם.

בכל מקרה... תודה על זמנך.

תודה לך גם על זמנך icon_smile.gif

בשמחה רבה אשמח לדון בהגדרות של "אמון" ואפילו של "מעילה", ועוד יותר אשמח לקבל הפניות ביבליוגרפיות לחוקרים וקרימינולוגים שעמדו על ההבדלים.
אך הדיון הזה שננהל, מרתק ומעשיר ככל שיהיה, לא משנה את העובדה שכשדיברתי על מעילה באמון התכוונתי לאותה אישה שהכירה גבר וסמכה עליו שיכבד אותה כאדם, לא יראה בה אובייקט מיני ויחלל את גופה לעולם ללא רשותה וחרף האמון שנתנה בו, הוא ביצע את כל האקטים הנוראיים האלו. על כן, לעניות דעתי בלבד, במקרה של האישה שנאנסה על ידי רוני גלילי, איני מאמינה כי המושג "מעילה באמון" היה ערטילאי או נזיל אלא דווקא די ברור ומוצק.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 22 בפבר׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:

כן. זאלופון.
אתה בדיוק הסיבה שאני כאן. )-:

האדם שמגן על רוזי במשך עשרים עמדים נגדי כשהיא יורדת על פלג ואחרי שמגלה כי פלג זו לורי, מלקק לשתיהן. אותו אחד שזועק "עזריאל" בכל פעם שהוא רואה אותי ומגן על זאת שתוקפת בשישה ניקיה בבלוג שלי בטענה שהיא קדושה ומיד אחר כך מגיבה בעוד שניים בבלוג שלי (מתבלבלת ולכן מסגירה את עצמה).

שקרים מספר 1 + 2 + 3. על רוזי (וואו, מאיפה שלפת אותה? זה לא היה לפני שנתיים או שלוש? מה נסגר?) הגנתי בדיוק בשתיים וחצי תגובות, ובצדק. את לורי תמיד חיבבתי, את האלטר-אגו פלג פחות, ואת גרייס אני מחבב גם. מה הבעיה? ליקוקים לא נרשמו. עזריאל כונית בשרשור אחד, בו אכן התרתחת... כידוע לך, התנצחנו בשרשורים רבים. כמובן שמעולם לא טענתי כי מגיבת הבלוג שלך קדושה, אלא רק כי ההתקפה שלך עליה היתה מכוערת ובהמית. עודי סבור כך.

ציטוט:
נו... זאלו. אתה לא היית זה שתקף את אדון שי בכל צעד ושעל וכאשר התחיל להתגונן בבלוגו נכנסת לשם וכתבת לו: בוא כלב כשכש בזנבך, אני מבטיח לך שלא אתלונן בפני כלובי, אך ברגע שאלו שלא נימנים בין חבריך כתבו לך עד כמה הסתברת מכוער, אצת רצת אל כלובי על קצות אצבעותיך ומאז אין "שי"?

שקרים מספר 4 + 5. לא אני תקפתי את שי (הוא עוד מלפני רוזי, לא? כמה זמן אגרת את זה רק בשבילי? מתוק אתה) בכל הזדמנות כי אם הוא תקף אותי, באותו בלוג שבו לא "התגונן" אלא שילח בי ארס באובססיביות שעולה אף שלך. לא הבטחתי לו שלא התלונן, אלא שאין לי בעיה שיכתוב מה שהוא רוצה כל עוד לא יפיץ שקרים. הפיץ, וגם בתחום זה התעלה עליך.

ציטוט:
אתה במקרה לא חבר של גברת שמידט? הנפיחה שמשסיימה עם אדון שי, אותה הודדת, ומיד רצה להעיר בכל מיני בלוגים ולסגור עמם חשבונות מחטאים שנעשו בפורום אדונים ומשרתים?

שקר מספר 6. אני לא מכיר את גברת שמידט. יתכן שפעם, בשרשור כלשהו, היינו באותו צד. אם רקמת קשרים בינינו במוחך הקודח, המעבדה של עלילות הזויות רבות, הרי זה באחריותך בלבד. לא שיש לי בעיה עם גברת שמידט, אני פשוט באמת לא מכיר אותה.

ציטוט:
תקן אותי.

יש לי זיכרון מעולה. אתה פעם קראת לי "נוֹנְשָׁלַנְטִי". אבל ראה כמה מפתיע. סירחון של נבלה אפילו אני מרגיש.

וזה מה שעצוב. אני מאמין לך שיש לך זיכרון מעולה. לכן אני לא קורא לסילופים שלך "טעויות" אלא "שקרים". כי זו דרכך. זוהי דרכך לשמור טינה לאנשים, להזכירם לגנאי בכל מקום אף אם לא התקרבו אליו, לתקוף אותם לו אך ניתנת לך ההזדמנות, לעוות את דבריהם ולטעון טענות חסרות שחר אודותיהם. העובדה כי מעולם לא פניתי לכלובי בעניינך מעידה שדווקא יש לי סבלנות לשקרנים אובססיביים, עד גבול מסוים ודי נרחב.

ציטוט:
ובכל זאת ניצחת. פרט למקרים נדירים, איני משתתף.
אתה רואה זאלו? הבמה כולה שלך. ולכן היא נראית ככה.

אחרי הכל, אתה זה (אוח אתה!) שטוען שמה שאינך מרגיש אינו קיים. ומה אתה מרגיש מר נילס?

אני טוען שמה שאיני מרגיש אינו קיים? שקר מספר 7, או שאתה רוצה לצטט אותי אומר את המשפט הזה במדויק?
כך או כך, אני מרגיש שבזמן האחרון אני משתתף עוד פחות ממך, ולכן הבמה אינה *כולה שלי* (שקר מספר 8? לא, סתם בחירת מילים לא מוצלחת). אני מרגיש גם שאתה קורא את הבלוג שלי. נאה מצדך, אפילו אם זה רק בכדי לבקש לך תחמושת לנגח אותי. למותר לציין שאין לי כוונה לרדת לרמתך ולעקוץ אותך בסיוע תוכנו של הבלוג שלך.

נ.ב.
פעם, כשהייתי בן שמונה או תשע, אכלתי עוגיות לפני האוכל אפילו שאמא ביקשה שלא. ראיתי ששכחת להזכיר זאת במגילת ההאשמות ההיסטוריות שלך. לתשומת לבך.
נילי ונילי
נילי ונילי • 22 בפבר׳ 2010
Psychic כתב/ה:
שוטרת* כתב/ה:
מה שקרה זה שיש נשים שמותר להן הכל. לקלל להכפיש לקשקש שטויות כאילו הן עובדות, אך ברגע שמחזירים להן - הצד המחזיר נחסם.
כנראה שיש כאן איזשהו עיקרון של לאלף את הגברים לתת את הלחי השניה כשהם חוטפים סטירה., כי ברגע שאנדרפוט עונה לאותה אחת שלא מפסיקה להטיל אימה וסותמת פיות לכל נשלט ממוצע- הוא נחסם. כאשר הצד השני עונה לכל אחת שפותחת נגדו חזית- הוא נחסם.

באמת שאני כבר לא מבינה את דרך ההתנהלות שכאן.

כלובי?

אוייש באמת שהיא לא מבינה , כמה קשה הוא הדבר ...

בתור נקבה בזויה שאוהבת מאוד להגן על מאסטאר חור , מן הראוי שתסתמי את הפה שלך אחת ולתמיד .

שוטרת , את נקבה טיפשה . ולמרבה הצער גם מסכנה . לכי חפשי את הכחול בחייך .

נ.ב - מותק . את זקנה . כבר לא יפה כמו פעם . עילגת בצורה מחרידה . חשוב שתפנימי זאת

כלובי ? היא לא מבינה את דרך ההתנהלות כאן . נו באמת . בחייך . תעזור לה להבין .

חסמו לך את "הצד השני". אתה באמת רוצה שיחסמו גם את psychic?