אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חניקה במהלך סקס

Master Bruce
לפני 14 שנים • 15 במאי 2010

Re: אם שקלתם ובחנתם מראש את הסיכונים

Master Bruce • 15 במאי 2010
Dan_Kap כתב/ה:
אם שקלת ובחנתם מראש את הסיכונים:
מוות או נזק מוחי לנחנק/ת.
תיק פלילי עם אפשרות להרשעה בהריגה או ברצח ומאסר בפועל לחונק/ת, עם בונוס אפשרי של רגשי אשמה

לכו על זה.

[ אם תרצו פירוט נוסף לגבי הסיכונים הכרוכים בחניקות, מכל הסוגים והמינים, אתם מוזמנים לקרוא ת המאמר המתורגם של ג'יי וייסמן במגזין של הכלוב - http://www.thecage.co.il/magazine,273.html ]

ולא, "עובדה שעד היום לא קרה לי כלום" איננה בעיני אמצעי בטיחות או דיון רציני בפעילויות שיש בהן סכנה לחיי אדם.
galit23a
לפני 14 שנים • 23 במאי 2010

היי לכולם, קראתי את השרשור הזה...

galit23a • 23 במאי 2010
היי לכולם, קראתי את השרשור הזה ואני רוצה לשאול את הבנים והבנות שמכירים את הנושא : אני הגעתי לנושא הזה של חניקות ארוטיות לפני כמה זמן מתוך הכרות עם יזיז, הוא הוריד מהאינטרנט סרטונים של "סקס קשוח" וברוב הקטעים רואים חניקה כזו או או אחרת.

אז אחר כך בהשראת הסרטונים ניסינו ודי חירמן את שנינו, אותי בעיקר icon_redface.gif

שאלתי בפורום אחר, וקיבלתי כמו כאן תגובות מעורבות, גם מזהירות מסכנה, וגם מעודדות. הבעיה ששנינו לא מנוסים בזה לא מבינים בזה ואולי עושים שטויות. לי זה לא נראה מסוכן, אם לא מגזימים ולא עושים דברים מטורפים ממשicon_redface.gif .

אצלי התפתחה איזו פנטזיה שמאד מאד מדליקה אותי ומעצימה ומגבירה את התחושושות והאורגזמה, וזה שלכמה שניות, ממש שניות ספורות, לא יותר, חונקים אותי ואני לא מסוגלת לנשום בכלל בכלל. אז השאלה שלי : ניתם בכלל ליישם את זה למעשה? כי לא הצלחנו. פעם אחת התעלפתי כנראה לשתיים שלוש שניות, כי הכל היה שחור ואפילו בשתי שניות האלה הספקתי לחךום שני חלומות עלילתיים icon_rolleyes.gif מסתבר שחלומות רצים בהילוך מהיר, בפעם אחרת ניצלתי מהתעלפות כי הטלפון של היזיז שחנק אותי בדיוק צלצל והוא עזב לי את הצוואר כדי לענות לשיחה ואז התאוששתי צ'יק צ'אק, אבל נראה לי שאם הוא היה ממשיך לחנוק אותי עוד כמה שניות גם הייתי מתעלפת או נרדמת או איך שקוראים לזה icon_cry.gif

טוב, אז למי שיש טיפים מעשיים אשמח מאד לשמוע, והאם אפשר בכלל בחניקה לעצור לכמה שניות את הנשימה לגמרי לגמרי, או שאין סיכוי icon_question.gif שקודם זה יביא בהכרח להתעלפות, ואת זה אני לא רוצה
Master Bruce
Master Bruce • 23 במאי 2010
גלית, בבקשה תקראי את המאמר על סכנות החניקה
חניקה זה לא מגניב
galit23a

היי שניטופר, תודה אבל קראתי...

galit23a • 23 במאי 2010
היי שניטופר, תודה אבל קראתי ושנינו קראנו את זה ואת כל האזהרות וחלילה לא בזלזול ואנחנו מודעים להכל. ואני אומרת לך שלפחות במקרה שלנו זה בטוח שלא מסוכן כי מדובר בחניקות ממש קצרות וברור שנקפיד על זה. נכון, פעם אחת קרה מה שקרה, אבל עכשיו זהירים יותר ותקלה כבר לא תקרה, אבל נכון שאנחנו לא מתמצאים, אבל זה לא מסוכן כמו שכל הזמן מזהירים.

ואגב, אולי לא כתבתי קודם, אנחנו לא שייכים ולא קשורים לבי.די.אס.אם., זה בכלל ללא קשר, וגם זה אולי יתרון, שאף אחד לא יסחף באיזה משחק בי.די.אס.אם אולי חסר שליטה.

אנחנו מנסים לשלב את זה בכל מיני משחקי תפקידים נחמדים, אבל בלי הרבה קשר לבי.די.אס. אם.
Master Bruce
Master Bruce • 23 במאי 2010
אם קראת את ההזהרות איך בדיוק את אומרת שזה לא מסוכן?!?

לא נעים לי להגיד את זה, אבל לפעמים אני מקווה שיקרו קצת יותר תקלות ואנשים ימותו רק כדי שיותר אנשים יזהרו ויבינו כמה זה מסוכן.

לא מגיעים לחנק אמיתי

נ-ק-ו-ד-ה

אפילו חנק של כמה שניות יכול לגרום לנזקים בלתי הפיכים ומוות
galit23a
galit23a • 23 במאי 2010
טוב, לא יודעת, אני התרשמתי שזה לא כזה מסוכן אם זה קצר מאד. ובעצירת נשימה בלבד הרי צוללים למשל בבריכה ולא נושמים זמן ממש ממושך ואני מכירה את זה, אז מה מסוכן בעצירת נשימה לכמה שניות.

אבל נכון שאנחנו לא בדיוק יודעים איך לעשות את זה, ונלווית לזה גם קצת התחושה של טשטוש, וזה אני רוצה למנוע.

אבל תודה בכל אופן על האזהרות. אולי אתה בכל זאת צודק, מקווה שלא.
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
גלית,
את יכולה להתאמן על עצירת נשימה ללא חניקה, פשוט לעצור אותה עצמאית כמה שאת יכולה. ללא עזרים ושאר מרעין בישין. את יכולה למצוא לעצמך גם כמה שיטות מדיטציה שמלמדות אותך לנשום עמוק ו"לרחף". בשיטה הזו, אני חושבת שלא יכול להיגרם נזק - ברגע שתצטרכי לנשום, מאחר ולא תהיה כל הפרעה חיצונת, הגוף שלך יתגבר על הכל וינשום. אבל אני לא לגמרי בטוחה, כדאי שתבדקי את זה עם מישהו שמבין קצת יותר. מישהו כאן יודע האם זה נכון? האם, כש"סתם" עוצרים את הנשימה כמה שיותר, יכול להיגרם נזק, או שמא הגוף לא יניח לזה לקרות?
אם את מתעקשת להיעזר במישהו חיצוני כדי שיחנוק אותך, אני ממליצה (בחוסר צניעות אופיינית) על הדרך שתיארתי קודם לעצירת נשימה: במקום לחנוק אותך, הוא יכול לחסום לך את מעברי האויר (אף+פה) כפי שתיארתי לעיל. אם אתם עושים את זה, חשוב לדאוג מראש לשני סימנים:
1. סימן אחד שאומר: "אני בהכרה". אם עברו שתי שניות ואת לא מסמנת - הוא מפסיק.
2. סימן שאומר "אני חייבת חמצן, עכשיו". ברגע שאת מסמנת את זה - הוא מפסיק.

משהו נוסף שאני חייבת להתייחס אליו:
galit23a כתב/ה:
ואגב, אולי לא כתבתי קודם, אנחנו לא שייכים ולא קשורים לבי.די.אס.אם., זה בכלל ללא קשר, וגם זה אולי יתרון, שאף אחד לא יסחף באיזה משחק בי.די.אס.אם אולי חסר שליטה.

אנחנו מנסים לשלב את זה בכל מיני משחקי תפקידים נחמדים, אבל בלי הרבה קשר לבי.די.אס. אם.

אני חושדת שהעובדה שמה שאתם עושים זה "לא בדס"מ" עלולה לגרום לכם לנהוג בחוסר זהירות. משחקי בדס"מ, למרות הרושם שכנראה קיבלת, הם לרוב לא משהו שיוצא משליטה; בדיוק בשביל זה יש את מילת/סימן הבטחון. למעשה, אני חוששת שאת אומרת לעצמך "זה לא בדס"מ אז זה בסדר", ובכך מכניסה את עצמך לאשליה של "אני עושה משהו שאינו מסוכן". במילים אחרות, בגלל שאת אומרת לעצמך שמה שאת עושה זה לא בדס"מ, את מתחמקת מלהבין את הרצינות של העניין ומלקחת עליו אחריות - כי זה לא בדס"מ אז זה בסדר. לקפוץ לפני רכבת נוסעת זה גם לא בדס"מ, האם פירוש הדבר שמדובר במעשה אחראי שלא עלול לצאת משליטה? אני בכוונה לוקחת דוגמה קיצונית, כי בכל מקרה מדובר כאן בסיכון חיים.
בלוסום​(לא בעסק)

Re: היי שניטופר, תודה אבל קראתי...

בלוסום​(לא בעסק) • 23 במאי 2010
galit23a כתב/ה:
היי שניטופר, תודה אבל קראתי ושנינו קראנו את זה ואת כל האזהרות וחלילה לא בזלזול ואנחנו מודעים להכל. ואני אומרת לך שלפחות במקרה שלנו זה בטוח שלא מסוכן כי מדובר בחניקות ממש קצרות וברור שנקפיד על זה. נכון, פעם אחת קרה מה שקרה, אבל עכשיו זהירים יותר ותקלה כבר לא תקרה, אבל נכון שאנחנו לא מתמצאים, אבל זה לא מסוכן כמו שכל הזמן מזהירים.

ודווקא זו הסיבה שדברים יכולים להשתבש מאוד מאוד לרעה! בבדס"מ, שאת חושבת שהוא כזה גרוע, יש מילת / סימן בטחון - והכל נפסק ומיד! במשחקי מיטה ונילים אין דבר כזה. תחשבי על זה. במובן זה, בדס"מ הרבה יותר בטוח מכל סקס ונילי שתעשי.