לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הנעל הנשית כרכושו של הגבר

נועד לגדולה​(נשלט)
לפני 14 שנים • 26 באפר׳ 2010

מדהימה

נועד לגדולה​(נשלט) • 26 באפר׳ 2010
גם ישבן מדהים
וגם הנעל סקסית

ואם כבר בענייני נעליים
אז אין על איזה מגף שחור או אדום במידה גדולה עם עקב קטן וסקסי
הכי מיני שיכול להיות
גורגי99
לפני 14 שנים • 26 ביולי 2010

Re: haam

גורגי99 • 26 ביולי 2010
KinKySplaSh כתב/ה:
מעניין מה מגיבי שרשור זה יחשבו על הנעליים שלי...גרר... icon_redface.gif
אני אוכל לומר על נעליים..שזה מסמל כמה דברים..קודם כל זה כוח,אישה שהולכת עם נעל כמו סנדל פתוח שרואים את האצבעות מלאות הלק הסקסי היפה..זה דבר מדהים,אישה יכולה להפיל גבר או עבד לצורך העניין בקלילות כזאת ,כשמנשקים או מלקקים נעל,זה סוג של אני אומר שאני סוגד לך מלכתי או גברתי ,איפה שאת דורכת אני אנשק ,יש בריח של נעל משהוא מטריף,והלהיות הזה למטה או ליד הנעל שזה המקום הכי נמןך ליד המלכה ,זה מטריף,לדעת שהמלכה מעלייך ואתה כל כך קטן למטה זה מדהים,אני אוהב לאכול ולשתות מנעל של אישה,אין דבר יותר משפיל מזה ,לקבל סטירות מנעל זה גם משפיל,לשתות את הרוק של המלכהלאחר שהיא ירקה לתוך הנעל...לדעתי נעל של אישה זה הכוח שלה ,ולגבי מגפיים הם סקסיות עד שמורידים אותם,ואז מתגלה כף הרגל המדהימה של המלכה...בקיצור אני חולה על פוט פטיש ,חולה על נעליים סקסיות ,ומקומי לידם...כנוע וממושמע..גרררר..כמה נעליים יש לך..את כולם אני מוכן לנשק..
ברונו
לפני 14 שנים • 14 בספט׳ 2010
ברונו • 14 בספט׳ 2010
[quote="underfoot"]ברונו, איך נראה זוג נעליים כזה שמסמל את כל מה שאתה לא אוהב בנעל? מעניין אותי לשמוע.

לא יכולתי שלא להזכר בפוסט הזה כשנתקלתי בדבר הבא:
http://www.youtube.com/watch?v=8HCsyX1G75Q
לא הייתי מסובב את הראש אחרי מישהי עם נעליים כאלה, אבל האישה הזו פשוט יודעת מה לעשות עם הנעליים.
קייסי
לפני 14 שנים • 21 בספט׳ 2010
קייסי • 21 בספט׳ 2010
כשנתקלתי בכותרת השרשור הזה בעבר, תחת שמו של פותח השרשור, לא התפתיתי להציץ בו. החפצת נשים (במישרין או בעקיפין) בפורום פאמדום עשויה להוות טוויסט חתרני ומשעשע בעיני פעם פעמיים.
כשהיא המיינסטרים של הפורום, החוזר על עצמו כתקליט שרוט, היא מתחילה לייגע.

ובכל זאת, לנוכח הזמן שחלף וההקפצה בשמו של פוג, פאמדומיסט מהאסכולה הישנה והחביבה עלי, הסתקרנתי ופתחתי. דיון מעניין, וחיבבתי מאוד את התגליות החדשות בו: מתיר אסורות וברונו.

בענין סרטון הטרמפלינג של ברונו, היה לי מוזר ברגע הראשון לראות את האקט הכוחני הזה בנעלי טינאייג'רית, אבל זו הוכחה לא רעה לכך שהאשה עושה את הנעליים.
ובאשר לי כחובבת טרמפלינג, לעיתים גם ברגליים יחפות, מעט מביך אותי להודות - אך לאחרונה יש לי חיבה מוזרה לדריכות בנעליים שערורייתיות ופרחיות במיוחד שאני שומרת למטרה זו בלבד.
נעלים מנומרות שעקביהן עולים על עשרה ס"מ.
משהו שהייתי מעדיפה למות ביסורים לפני שאנעל בפרהסיה, אך אני מוצאת כמשפיל באופן מענג יותר מכל זוג נעלי עקב מעודנות שיש לי, כשאני דורכת.
underfoot
underfoot • 21 בספט׳ 2010
[quote="קייסי"]כשנתקלתי בכותרת השרשור הזה בעבר, תחת שמו של פותח השרשור, לא התפתיתי להציץ בו. החפצת נשים (במישרין או בעקיפין) בפורום פאמדום עשויה להוות טוויסט חתרני ומשעשע בעיני פעם פעמיים.
כשהיא המיינסטרים של הפורום, החוזר על עצמו כתקליט שרוט, היא מתחילה לייגע.

לייגע את מי שנמצאת בפורום פאמדום לא מתוך עניין אישי אמיתי וכנה אלא מתוך אופורטוניזם נשי זול. מלכת-סאדו זה שם תואר שלעיתים מתפקד כתכשיט שהופך את הלובשת למאוד נחשקת, זה בסדר גמור אבל לשם מה הדיבורים על "האסכולה הישנה" וכן הלאה, אי אפשר להפגין ולו מעט הגינות אנושית?
אלימלך
אלימלך • 21 בספט׳ 2010
אנדרפוט, אתה מזכיר לי את הצבא שכל הזמן מחפש בארסנל התחמושת שלו להשתמש בפגי התוקף,
כך גם אתה חיפשת בארסנל הביטויים שלך ביטוי שלא השתמשת בו הרבה זמן וירית.
"אופורטוניזם נשי זול" וואאלה שיחקת אותה, הבאת אותה בביטוי מפוצץ,
למרות שאין קשר בין מה שקייסי כתבה לביטוי הזה, ולי אישית לא נראה שקייסי נמצאת בפורום פאמדום מסיבות פחות כנות משלך.
הלוואי על פורום פאמדום עוד הרבה מקייסי ומנשים כמותה, תענוג צרוף לקרוא דעות וחוויות של נשים שחיות את השליטה.

אנדרפוט, אתה לא צריך להפגע מזה שקייסי מעדיפה את דעותיו של פוג על דעותיך,
תתפלא, אבל יש גם נשים שלא אוהבות שמחפצצים בהן.