לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלום. אני עוזבת.

epimetheus
לפני 14 שנים • 27 באפר׳ 2010
epimetheus • 27 באפר׳ 2010
נמאס לי.
אני יותר מפנים יפות ואמן לחימה אקסלוסיבי +הרפיה.
אני גם יודע לפתוח עם ב' ולשמור על כללי הדקדק.
זה שאני מתמלא אחרי שני ביסים וחצי, לא אומר שאני לא אנין טעם!!!
בשרשור הנעצה הזה ספגתי עלבונות.
ג'ינגית. ההערה שלך פגעה לי בשפגט.
ועכשיו לעניין השני של השרשור. לפי דבריה של היילני אני צריך להיות רכז השטח בקואליצית הנשים.
הייתי רוצה לדעת מה התפקיד כולל, מה ההטבות וכמה משלמים לי. כמו כן הייתי רוצה לדעת אם אני בכיר מהדובר או שווה לו.

פפריקה אל תעזבי.
בבקשה.
בבקשה עם בורקס.
בבקשה עם בורקס וביצה.
הבטחת לנו את הבלוג ראליטי שלך: איך כמעט ונהייתי מלכה.

לא משנה מה, אני תמיד אחשוב עלייך כשאצטרך לשים חיתול, כשאפיק אנטיביוטיקה מפטריה, או כשיהיה לי אנגאובר הפכפך ואבלה את מיטב שנותיי בחיבוק האסלה.
את הדבר האמיתי. אור בחשיכה. דוגמא ותפארת.
השיר הזה מוקדש לך:
איך זה שכוכב אחד לבד מעז.
איך הוא מעז, למען השם.
כוכב אחד לבד.
אני לא הייתי מעז.
ואני, בעצם, לא לבד.
קייסי
קייסי • 27 באפר׳ 2010
epimetheus כתב/ה:
נמאס לי.
אני יותר מפנים יפות ואמן לחימה אקסלוסיבי +הרפיה.
אני גם יודע לפתוח עם ב' ולשמור על כללי הדקדק.
זה שאני מתמלא אחרי שני ביסים וחצי, לא אומר שאני לא אנין טעם!!!
בשרשור הנעצה הזה ספגתי עלבונות.
ג'ינגית. ההערה שלך פגעה לי בשפגט.
ועכשיו לעניין השני של השרשור. לפי דבריה של היילני אני צריך להיות רכז השטח בקואליצית הנשים.
הייתי רוצה לדעת מה התפקיד כולל, מה ההטבות וכמה משלמים לי. כמו כן הייתי רוצה לדעת אם אני בכיר מהדובר או שווה לו.

פפריקה אל תעזבי.
בבקשה.
בבקשה עם בורקס.
בבקשה עם בורקס וביצה.
הבטחת לנו את הבלוג ראליטי שלך: איך כמעט ונהייתי מלכה.

לא משנה מה, אני תמיד אחשוב עלייך כשאצטרך לשים חיתול, כשאפיק אנטיביוטיקה מפטריה, או כשיהיה לי אנגאובר הפכפך ואבלה את מיטב שנותיי בחיבוק האסלה.
את הדבר האמיתי. אור בחשיכה. דוגמא ותפארת.
השיר הזה מוקדש לך:
איך זה שכוכב אחד לבד מעז.
איך הוא מעז, למען השם.
כוכב אחד לבד.
אני לא הייתי מעז.
ואני, בעצם, לא לבד.

א. הכי חשוב לשמור על כללי הדקדק
ב. אם פפריקה עוזבת, זו עילה למופע עתידי בפארק 'פפריקה חוזרת' (עם עגבת זה נשמע יותר טוב)
philia'
philia' • 27 באפר׳ 2010
בטי בום כתב/ה:
פיליה, מה נהיה?
10 דקות אני עוזבת אותך ואת מצטרפת לdark side?
מה פפי אמרה לך philia i'am your father ?

ועוד נקודה אחת למחשבה, אם יורשה לי, מבלי להיות קטנונית ...
אם תכתירי אותה כמו שהיא רוצה אז תלמדי אותה שביללות ואיומים מקבלים כל מה שרוצים, זה חינוך ?
אני כמלכה ואם בישראל, יועצת חינוכית וטייסת חלל, אומרת לך שזו לא הדרך,
תני לה זמן והיא תחזור על ארבע.
וכשהיא תחזור שתביא איזה קפה מארומה בדרך.

זה לא הייתי אני. אני נמנמתי בכלל.
ואת. למה לא הבאת לי שמש בכלל? יאא-טייסת חינוכית ויועצת חלל.

יאללה שפפריקה תכנס כבר לאוטו ותיסע!
קייסי

אגב

קייסי • 27 באפר׳ 2010
אם כבר מונרכיה, אני לא רואה מועמדת טבעית יותר מפפריקה, נצר לבית הבסבורג-אבולעפיה, שבורקס פטריות זורם בעורקיה, לביסוס המשטר המלוכני הזה.
גברים​(שולט)
גברים​(שולט) • 27 באפר׳ 2010
בטי בום כתב/ה:
על כל השקרים שניסית להפריח אני אפילו לא אגיב, קצת בעיות בשרירי סוגריים עוד לא הרגו אף אחד,

אנחנו, הגברים שבגברים, מצהירים כאן קבל עם ועדה, לאחר בדיקה מעמיקה שביצענו, בחלק לא מבוטל ממלכות ממלכת הכלוב שפנו אלינו בחודשים האחרונים על מנת ש"נבדוק" אותן, ולאחר שהועבר סכום הכסף המתאים לחשבון הבנק ש"לא" שייך לנו בפנמה, שמלכת המולקות והמולקים, האחת והיחידה , זו שאין שנייה לה, זו שמבטה מטיל חיתה ואימה על כל באי הממלכה, היא – הבטי.

ובהזדמנות חגיגית זו, שבה התכנסנו כאן כדי להלל ולשבח את מלכתנו האצילית, אנו רוצים להפריך את הטענה הזדונית שנרמזה בשרשור הזה, כאילו אנחנו אחראים לבעיית הסוגרים (הקלילה, יש לציין) של לבנבנה הענוג של מלכתנו.

אנחנו הזהרנו את הפפ-הריקה, עוד כשהיא הזמינה אותנו, כמתנה מלכותית למלכתה האחת והיחידה, שזה מה שעלול לקרות ללבנבן בתולי מלכותי, אשר לא ידע איבר רציני, לאחר טיפול גברים טיפוסי.

אבל היא, הפפ-הריקה, רק אמרה – "יהיה בסדר" וכבשה לה חיוך זדוני מתחת לשפמה האדמוני.
קליבר​(שולט)

פפריקה עוזבת ?

קליבר​(שולט) • 27 באפר׳ 2010
יאללה שתלך , יבואו עוד 1000 כמוה , כבר היום ...
icon_wink.gif
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 27 באפר׳ 2010
גברים כתב/ה:
בטי בום כתב/ה:
על כל השקרים שניסית להפריח אני אפילו לא אגיב, קצת בעיות בשרירי סוגריים עוד לא הרגו אף אחד,

אנחנו, הגברים שבגברים, מצהירים כאן קבל עם ועדה, לאחר בדיקה מעמיקה שביצענו, בחלק לא מבוטל ממלכות ממלכת הכלוב שפנו אלינו בחודשים האחרונים על מנת ש"נבדוק" אותן, ולאחר שהועבר סכום הכסף המתאים לחשבון הבנק ש"לא" שייך לנו בפנמה, שמלכת המולקות והמולקים, האחת והיחידה , זו שאין שנייה לה, זו שמבטה מטיל חיתה ואימה על כל באי הממלכה, היא – הבטי.

ובהזדמנות חגיגית זו, שבה התכנסנו כאן כדי להלל ולשבח את מלכתנו האצילית, אנו רוצים להפריך את הטענה הזדונית שנרמזה בשרשור הזה, כאילו אנחנו אחראים לבעיית הסוגרים (הקלילה, יש לציין) של לבנבנה הענוג של מלכתנו.

אנחנו הזהרנו את הפפ-הריקה, עוד כשהיא הזמינה אותנו, כמתנה מלכותית למלכתה האחת והיחידה, שזה מה שעלול לקרות ללבנבן בתולי מלכותי, אשר לא ידע איבר רציני, לאחר טיפול גברים טיפוסי.

אבל היא, הפפ-הריקה, רק אמרה – "יהיה בסדר" וכבשה לה חיוך זדוני מתחת לשפמה האדמוני.

גברים יקרים, דבר ראשון סגרנו איתכם על הנחות לועד עובדים , לא?
אז למה פפי שלמה מחיר מלא?
שנית, אני מעולם לא נתקלתי בבעיה של שריר סוגרים בגלל לשון אפילו שהלשון שלכם באמת גדולה (אמרו כבר שיש קשר בין מידת לשון לגודל הרגל? )
תודה על האמון בעבודה הקשה שאני עושה פה, ימים כלילות.
אני היחידה שמשקיעה זמן באוכלוסיות הנחשלות בכלוב , מעולם לא היה פה עלם צעיר ובודד שלא זכה בליטוף על ישבנו ממני, לא היתה שפחה עם בעיות גב עקב חזה ענק שלא קיבלה ממני עיסוי רקטלי להקלה על בהמאמץ.
אני להבדיל הפפי, לא עסוקה רק בעצמי אלא גם באנשים אחרים.
אנשים שצועדיים איתי שכם לשכם, עקב בצד אגודל וסטרפ עמוק בתחת.

פפי, בואי ניפגש במקום נטרלי ונעשה שלישיה עד שיצא עשן ונמצא פיתרון?
לבנבנה
לבנבנה • 27 באפר׳ 2010
גברים כתב/ה:

... אנחנו אחראים לבעיית הסוגרים (הקלילה, יש לציין) של לבנבנה ...

icon_wink.gif
philia'
philia' • 27 באפר׳ 2010
בטי בום כתב/ה:
גברים כתב/ה:
בטי בום כתב/ה:

גברים יקרים, דבר ראשון סגרנו איתכם על הנחות לועד עובדים , לא?
אז למה פפי שלמה מחיר מלא?
שנית, אני מעולם לא נתקלתי בבעיה של שריר סוגרים בגלל לשון אפילו שהלשון שלכם באמת גדולה (אמרו כבר שיש קשר בין מידת לשון לגודל הרגל? )
תודה על האמון בעבודה הקשה שאני עושה פה, ימים כלילות.
אני היחידה שמשקיעה זמן באוכלוסיות הנחשלות בכלוב , מעולם לא היה פה עלם צעיר ובודד שלא זכה בליטוף על ישבנו ממני, לא היתה שפחה עם בעיות גב עקב חזה ענק שלא קיבלה ממני עיסוי רקטלי להקלה על בהמאמץ.
אני להבדיל הפפי, לא עסוקה רק בעצמי אלא גם באנשים אחרים.
אנשים שצועדיים איתי שכם לשכם, עקב בצד אגודל וסטרפ עמוק בתחת.

פפי, בואי ניפגש במקום נטרלי ונעשה שלישיה עד שיצא עשן ונמצא פיתרון?

סלחתי מראש מ//על ההתעלמות!

יאאאה!!! שלישי-מה???????

כמעט מצדיקה את קליבר, אלא שכמות הפפריקה אינ-בכלל.
רק שהיא אפילו לא מודעת להמצאות חנויות עם חריצים במקומות הנכונים לעציצים בנים!
ועוד רצה למלוכנות,
בקצב הזה, לא תהיה לזאתי ברירה. אלא לשוב ולשתוק!

כדרכן של פולניות. בלונדיניות. קטנות וזהו.

למה אפאחד לא רואה מה חסר לפפריקה באמת. למה?
או שרק זאתי עצובה שלקחו לך סרטים של ימי שישי שהרסו נמנום? בכי ונהי.
אתם לא אנשים טובים.
פפריקה צריכה גבר-גבר.
אחד כזה שיסחוף אותה עמוק בשערות התלושות.
שיעשה לה צמרמורות בחוט של השידרה.
שהיא תרצה ללמוד לבשל בשבילו מטעמים מבית
ולכתוב לו מילות של אהבה.
האם נוצר ה-גבר בשבילה?
אהההה?
icon_rolleyes.gif
זאת​(שולטת)

טויף, פסדר,

זאת​(שולטת) • 27 באפר׳ 2010
שוברת שתיקה
זה אומר שעכשיו אני שופטתתתת ?