בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מאבק גופני -זיוף?

האדון אבישי
לפני 14 שנים • 12 במאי 2010
האדון אבישי • 12 במאי 2010
RIR כתב/ה:
האדון אבישי כתב/ה:
מי זאת מורטישיה מwwe?????
גבר יותר חזק מאישה אין מה לעשות
אלא אם כן היא גורילה ואז המצב לא טוב

אדון אבישי,
1. אני מודה לך על המחמאה, אבל אני עדיין לא מורטישיה.
2. אסביר שוב, הפעם יותר לאט: זה לא עניין של כח, זה עניין של טכניקה. להסביר שוב? זה לא עניין של כח, זה עניין של טכניקה. להסביר שוב? אדם עם טכניקה טובה יכול לנצח אדם חזק ממנו. להסביר שוב?

מצד שני, אחד הדברים שיכולים לפעול לטובתי זה זלזול של היריב בי. אז אתה יודע מה, אדון אבישי? תאמין במה שאתה רוצה. רק אל תתפלא כשתמצא את עצמך מוכנע ע"י ילדונת ששוקלת חמישים קילו.

הייתי מציעה לך גם ללמוד לקרוא ו/או לחשוב קצת יותר לעומק, אבל לא נראה לי שזה יעזור.

וגם: מה שפרלין אמרה. (סליחה, ראיתי את ההודעה שלך רק אחרי ששלחתי את שלי.)

הצחקת אותי באמת...
אבל באמת התכוונתי למורטישיה שהגיבה בתחילת השירשור פשוט לא היה לי כוח לצטט
מה טכניקה יענו חיה בסרט של קראטה קיד ילדונת ששוקלת 50 קילו מרים אותה באויר זורק אותה על המיטה וסוגר את העימות
אם יצא לך להכניע גבר (עבד) זה כי הוא נתן לך את פשוט לא יודעת
האדון אבישי

Re: טכניקה

האדון אבישי • 12 במאי 2010
אי זוגי כתב/ה:
הטכניקה הכי פשוטה לאישה להכניע גבר - לאיים עליו ,שאם הוא לא נכנע ,היא פשוט מתחילה להקריא לו את התגובות של מורטישה בפורומים השונים

+1
Rise

Re: RIZE

Rise • 12 במאי 2010
שין כתב/ה:
RIR כתב/ה:
1. קרה לי גם שהכנעתי גברים, וגם שגברים הכניעו אותי. כמו שאתם מנחשים, זה קרה בעיקר באימונים.
2. היה לי בן זוג שגם התאמן איתי, עכשיו יש לי יזיז שמתאמן איתי. בהחלט, אנחנו נאבקים לפעמים. פעם הוא מנצח, פעם אני. וזה מגרה בכל אחת מהפעמים. icon_smile.gif
3. גבר בהחלט יכול להיכנע לאישה. זה חלק מהדברים היפים שלומדים כשמתאמנים: לא לזלזל באף יריב, ולוותר על האגו. או להנמיך אותו קצת.
4. אישית, אני מאוד אוהבת להיאבק ולהכניע. אני לא רוצה שהגבר יתן לי לנצח אותו, כי אז - מה עשינו פה? אני אוהבת מאבק אמיתי, לנצח באמת. בגלל זה לא איכפת לי להפסיד מדי פעם: גם כדי לגלות רוח ספורטיבית (כן בטח icon_twisted.gif ), וגם כי זה ממחיש לי את העובדה שהמאבק הוא אמיתי.
והאמת? לא תמיד הכי חשוב לי לנצח, הרבה פעמים עצם המאבק הוא שמלהיב אותי.

5. לשאלה המקורית של פותח השרשור: באופן כללי, גבר חזק יותר מאישה. באופן כללי, גברים מחונכים להיות אגרסיבים ונשים מחונכות להיות מופנמות. לכן, בדרך כלל, גבר ינצח במאבק כזה.
אם יש "שובר שיוויון" כלשהו: אישה שמכירה טכניקות, שמעזה להיות אסרטיבית גם באופן פיזי ולא מפחדת ממוסכמות חברתיות, ההסתברויות כבר משתנות.
נקודה נוספת: לרוב, גברים "ילכו מכות" הרבה יותר פעמים במהלך חייהם, אם זה בתור ילדים ואם זה בתור בוגרים יותר. (קצת יותר, בכל זאת מדובר בגברים.) לכן, לגבר הממוצע יהיה יותר ניסיון במאבקים פיזיים מאשר לאישה הממוצעת.
הערות לסעיף זה: א. כל הכתוב לעיל מבוסס על מחקר מעמיק ועל סטטיסטיקה מדוייקת להפליא (=הערכה שלי). ב. לפרוטוקול אבקש לציין, שהמצב הקיים מאוד מצער אותי. בעיקר חינוך הגברים לאגרסיביות וחינוך הנשים לעדינות. ג. אני לא מציעה לאף אחד להיאבק איתי. icon_twisted.gif

6. לשאלה: "מה יש בשליטה הגופנית הטהורה שכל כך עושה את זה לחלקים מאיתנו?" - וואלה, לא יודעת. אולי כי זה ממחיש את עוצמת השליטה; בשליטה מנטלית הבחור יכול, לכאורה, להפסיק את השליטה שלי עליו בכל רגע. בשליטה גופנית, אני לא משאירה לו הרבה ברירות.
7. כל מה שמורטי אמרה.

RIZE את קוראת את צפונות נפשי!

סבבה, אבל זאת לא אני כתבתי בכלל, ולמה מאתיים פעם?
נועד לגדולה​(נשלט)
נועד לגדולה​(נשלט) • 12 במאי 2010
RIR כתב/ה:
נועד לגדולה,
הרשה לי לחלוק על טענתך: אישה קטנה ממך יכולה להכניע אותך, ועוד איך. זה לא עניין של מסה, זה עניין של טכניקה. הכנעתי גם גברים גדולים (פיזית) ממני. למעשה, רוב הגברים שאני מכירה הם בסביבות הגודל שלי או גדולים ממני.
יש הרבה דברים שאפשר לעשות פרט ל"לשבת על הבחור עד שייגמר לו האוויר". בכלל, סתם לשבת על מישהו ולחכות שהאויר ייגמר נראה לי לא מאוד מועיל, שלא לומר - משעמם. האדם שלמטה בהחלט יכול לשנות את המצב, גם אם היושב הוא אדם כבד והאדם עליו יושבים אינו חסון יתר על המידה.
במובן מסוים, הטענה שלך על המסה נכונה: יהיה קשה יותר להסיט אדם שמן יותר, בפרט אם הטכניקה לא מדויקת. אם משתמשים רק בכוח, אזי הטענה הזו ברורה. עם זאת, ניתן בהחלט להסיט אנשים כבדים יותר, רצוי תוך שימוש בטכניקות מלוכלכות.
אתה יודע מה באמת יפה? אישה יכולה להכניע אותך, כשאתה שוכב על הגב, מבלי להיות עליך כלל. היא יכולה להיות לצידך, ועדיין להביא אותך למצב של חוסר אונים. נכון שזה נחמד? icon_smile.gif

נועד לגדולה כתב/ה:

למה את לא ממליצה להאבק בך? דווקא נשמע מאד נחמד להאבק בך.
אשה דומיננטית בעלת מאסה ויכולת האבקות (לפחות לפי מה שציינת).

טוב, אוציא את המרצע מן השק: אני שוקלת בערך 72 ק"ג. מספיק גדול בשבילך?
והתכוונתי - אני לא ממליצה למי שלא רוצה להיפגע, כמובן.

את אכן צודקת שזה סתם משעמם רק לחכות שיצא האויר
בינתיים אפשר לרכב עליו, לעשות פייסיטינג
או סתם לקרוא אזיה עיתון שהוא כבול בין הרגליים בתפיסת מספריים

מבחינת הגודל אנחנו כמעט באותו הגודל
אני 173 על 70 קג
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
האדון אבישי כתב/ה:
מה טכניקה יענו חיה בסרט של קראטה קיד ילדונת ששוקלת 50 קילו מרים אותה באויר זורק אותה על המיטה וסוגר את העימות.

בחיי, איזו תמימות... מי כאן ראה יותר מדי סרטים?
האדון אבישי כתב/ה:
אם יצא לך להכניע גבר (עבד) זה כי הוא נתן לך את פשוט לא יודעת.

ואם יצא לי להכניע גבר שאינו עבד?
איני נוהגת לחזור על עצמי, אבל אני מבינה שצריך להסביר לך דברים לאט. לכן, אני מוכנה לחרוג ממנהגי ולחזור שוב על כמה נקודות:
1. הקרבות שאני מנהלת הם עם בחורים שמתאמנים איתי.
2. ישנם קרבות בהם ניצחתי, ישנם קרבות בהם הפסדתי. זה כולל, אני חושבת, כל אחד (או כמעט כל אחד) מהבחורים איתם נלחמתי.
3. מתוך כל הבחורים איתם נלחמתי, יש שניים איתם שכבתי. אחד היה בן זוג ועבד שלי, וגם הוא ניצח אותי לפעמים. הסקס עם השני הוא סמי-ונילי (יש בין שנינו מאבקי שליטה קלים וקצת קשירות מדי פעם, לא יותר מזה), וגם הוא מנצח אותי לפעמים. ולפעמים אני מנצחת.
האם הבנת עכשיו, או שפבעם הבאה לכתוב לך יותר גדול ועם ניקוד?

נועד לגדולה כתב/ה:
את אכן צודקת שזה סתם משעמם רק לחכות שיצא האויר.
בינתיים אפשר לרכב עליו, לעשות פייסיטינג.
או סתם לקרוא איזה עיתון שהוא כבול בין הרגליים בתפיסת מספריים.

אנסה את זה באימון הבא. אם המורה שלי ירשה, כמובן.

נועד לגדולה כתב/ה:
מבחינת הגודל אנחנו כמעט באותו הגודל : אני 173 על 70 קג
מה שאומר שאתה רזה ממני. נחמד.

שין,
אני לא Rize, אני RIR. מתחיל דומה, בהמשך ניתן להבחין בשינוי קל.
האדון אבישי
לפני 14 שנים • 13 במאי 2010
האדון אבישי • 13 במאי 2010
RIR כתב/ה:
האדון אבישי כתב/ה:
מה טכניקה יענו חיה בסרט של קראטה קיד ילדונת ששוקלת 50 קילו מרים אותה באויר זורק אותה על המיטה וסוגר את העימות.

בחיי, איזו תמימות... מי כאן ראה יותר מדי סרטים?
האדון אבישי כתב/ה:
אם יצא לך להכניע גבר (עבד) זה כי הוא נתן לך את פשוט לא יודעת.

ואם יצא לי להכניע גבר שאינו עבד?
איני נוהגת לחזור על עצמי, אבל אני מבינה שצריך להסביר לך דברים לאט. לכן, אני מוכנה לחרוג ממנהגי ולחזור שוב על כמה נקודות:
1. הקרבות שאני מנהלת הם עם בחורים שמתאמנים איתי.
2. ישנם קרבות בהם ניצחתי, ישנם קרבות בהם הפסדתי. זה כולל, אני חושבת, כל אחד (או כמעט כל אחד) מהבחורים איתם נלחמתי.
3. מתוך כל הבחורים איתם נלחמתי, יש שניים איתם שכבתי. אחד היה בן זוג ועבד שלי, וגם הוא ניצח אותי לפעמים. הסקס עם השני הוא סמי-ונילי (יש בין שנינו מאבקי שליטה קלים וקצת קשירות מדי פעם, לא יותר מזה), וגם הוא מנצח אותי לפעמים. ולפעמים אני מנצחת.
האם הבנת עכשיו, או שפבעם הבאה לכתוב לך יותר גדול ועם ניקוד?

נועד לגדולה כתב/ה:
את אכן צודקת שזה סתם משעמם רק לחכות שיצא האויר.
בינתיים אפשר לרכב עליו, לעשות פייסיטינג.
או סתם לקרוא איזה עיתון שהוא כבול בין הרגליים בתפיסת מספריים.

אנסה את זה באימון הבא. אם המורה שלי ירשה, כמובן.

נועד לגדולה כתב/ה:
מבחינת הגודל אנחנו כמעט באותו הגודל : אני 173 על 70 קג
מה שאומר שאתה רזה ממני. נחמד.

שין,
אני לא Rize, אני RIR. מתחיל דומה, בהמשך ניתן להבחין בשינוי קל.

אז תגידי שאת מתאבקת בwwe icon_razz.gif
די הבנות פה חיות בסרט בחיי
כבר רשמתי לגבי הגורילה לא? תקראי טוב
Lordpain​(שולט)
Lordpain​(שולט) • 13 במאי 2010
RIR

מה בדיוק את לומדת ?

האבקות חופשית ?

האבקות יווני/רומי ?

לוחמה משולבת ?

כי עד כמה שידוע לי בתחומים האלו לא מערבבים נשים עם גברים ועוד במלוא העוצמה כמו שתיארת
שפעם את מנצחת ופעם הם, את ממש מתארת מאבק, שלזה אף מאמן נורמלי לא יסכים כי די ברור לו מה תהיה התוצאה האמיתית .

ללא ספק ישנה חשיבות לטכניקה אבל אסור לשכוח שכל טכניקה חייבת להישען על כושר גופני טוב כוח וסיבולת כוח כמה שיותר גבוהים כי אחרת היא לא תזוז ...
כל אומנות לחימה דורשת נשענת על כושר גופני מעולה על מנת שהיא תהיה מעשית
למעט אומנות לחימה אחת והיא אייקידו .

באייקידו יש שימוש די מינמלי בכוח מה שבתאוריה יכול לאפשר לאישה ששוקלת אפילו 40 קילו
לשבור את הידיים והרגליים לגבר שרירי וחזק ממנה, כמובן שיש תנאי קטן לעוצמה הזו
משהו כמו 20 25 שנה (לפחות) של אימונים ולחיות את האומנות הזו בכל רגע קיים, על מנת שספונטנית היא תוכל ליישם את זה בצורה נכונה ומלאה בקרב .
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
אללה איסתור, מה עשיתם ממני...
כמו שכתבתי, אני מתאמנת בנינג'יטסו. במסגרת האימונים יש לנו שני סוגי קרבות: קרבות קרקע וקרבות "רגילים". ובשניהם קרה לי הן שניצחתי והן שנוצחתי.

איני טוענת שאנצח כל גבר בכל מצב, ברור שאין זה כך. כל שאמרתי הוא פשוט מאוד: אישה יכולה לנצח גבר, גם אם הגבר חזק ממנה. זה הכל.

לגבי קרבות סומו/היאבקות וכולי: כפי שכתבתי לעיל, חלק מהחוכמה הוא לא להגיע לכאלה מצבים. אם (למשל) אקלוט מישהו כבד מאוד מנסה להכנס איתי למאבק מהסוג הזה, אעשה כל שביכולתי כדי לא להיכנס אליו. יש שתי דרכים עיקריות לעשות את זה: אחת היא לא לאפשר לו להתקרב (לתקוף אותו בכל פעם שהוא מנסה), והשניה היא, במידה והוא כן הצליח להתקרב, לנטרל אותו בדרך אחרת. זה לא חייב להיות משהו מסובך מידי; לפעמים מספיק להמם אותו על ידי מכה לאף, ולנצל את שניית ההלם הזו כדי לתפוס אותו בבריח ולהוריד אותו על הבטן. כמה פשוט, ככה יעיל.

לסיום, פניה לנשים: למרבה הצער, רוב הגברים יכולים לנצח את רוב הנשים. שימי לב למה שהם כתבו כאן: דברים כמו "לתפוס אותה ולהטיל אותה". הרבה נשים לא יודעת דברים בסיסיים כמו שחרורי ידיים, או כמו פגיעה בנקודות תורפה (מה שגם יכול לעזור להשתחרר - כאמור לעיל מספיקה שנייה אחת בה היריב המום כדי לעשות לו משהו). אני ממליצה לכולן ללמוד איזושהי אמנות לחימה, או אפילו לעבור קורס בסיסי בהגנה עצמית, כדי להיות מסוגלת להתמודד עם תקיפה.
אגב, רק אחרי שלמדתי שחרורי ידיים והתחלתי ליישם אותם, שמתי לב שהרבה גברים נוטים לתפוס נשים ולמשוך אותן אליהם. כמובן, הם לא היו מעזים לעשות כזה דבר לגבר אחר. מדובר בחוצפה שלא תיאמן: מי אתה שתנהג כלפיי בכח? מי אתה, שתכריח אותי באלימות פיזית (כי זה בדיוק מה שזה!) לעשות את מה שאתה רוצה לעשות? במקרה כזה, אם את יודעת משהו פשוט כמו שחרור ידיים, את יכולה לעשות את התנועה הפשוטה הזו ולהעמיד את הגבר במקום. לא תאמיני כמה שהוא יהיה המום כשיקרה כזה דבר! זה יגרום לו להבין שיש לך רצון משלך, ושהוא חייב לכבד אותך ואת רצונך.
Beta Male
Beta Male • 13 במאי 2010