צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חרדי בחוף ים מעורב

לקקני 1
לפני 14 שנים • 27 במאי 2010

נשמע מפחיד

לקקני 1 • 27 במאי 2010
בקיצור,העסק נשמע קצת מפחיד,נראה לי שלא יהיה לי ברירה אלא להמשיך ללכת לחוף נפרד,ומשעמם.
העיקר יושבי החופים ירויחו שלא יראו כנגד עינהם דמות שתפריע להם בשלוותם.
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}

Re: נשמע מפחיד

יאלללה כתב/ה:
בקיצור,העסק נשמע קצת מפחיד,נראה לי שלא יהיה לי ברירה אלא להמשיך ללכת לחוף נפרד,ומשעמם.
העיקר יושבי החופים ירויחו שלא יראו כנגד עינהם דמות שתפריע להם בשלוותם.
אתה כותב את זה בצחוק, אני מקוה? כי לדעתי זו ממש לא המסקנה המתבקשת מהשרשור הזה.
לקקני 1

לא בדיוק

לקקני 1 • 27 במאי 2010
זה חצי בצחוק חצי ברצינות.
נכון שאף אחד לא כתב שיקבלו אותי במקלות,אבל הרבה כותבים איך הם יסתכלו על חרדי שבא בעינייים לא הכי טובות,ככה שזה לא עושה חשק לבוא.
אם תחשבו ברצינות,אין שום סיבה בעולם להסתכל על חרדי בצורה לא מחמיאה,מה קרה?לחרדי אסור ליהנות?לחרדי אין תאוות?רק לחילונים מותר לההנות?
יש לי הרגשה,כאילו יש כאלו מפריע להם שמישהו הוא גם חרדי וגם מעיז לפלוש לתחום ההנאות שנהנים ממנו בד"כ הציבור החילוני.
כאילו אומרים לנו,לא מספיק שאתה נהנה בתור חרדי,אתה עוד רוצה לקחת את ההנאות שלנו.
Winner​(מתחלפת)
Winner​(מתחלפת) • 27 במאי 2010
יאללה איזה זונת צומי
אתה מתאים בול לים ולמסיבות רק חבל שאתה פחדן
walking dead
walking dead • 27 במאי 2010
אין לך מה להיעלב. חלק ניכר מהאנשים פשוט לא אוהבים שבאים ובוחנים אותם כמו קופים בגן חיות ועל כן לא רואים בעין יפה כאשר אדם מגיע במטרה לתצפת עליהם, זה לא קשור להיותך חרדי.
ריפרף

Re: לא בדיוק

ריפרף • 27 במאי 2010
יאלללה כתב/ה:
נכון שאף אחד לא כתב שיקבלו אותי במקלות,אבל הרבה כותבים איך הם יסתכלו על חרדי שבא בעינייים לא הכי טובות,ככה שזה לא עושה חשק לבוא.
אם תחשבו ברצינות,אין שום סיבה בעולם להסתכל על חרדי בצורה לא מחמיאה,מה קרה?לחרדי אסור ליהנות?לחרדי אין תאוות?רק לחילונים מותר לההנות?
יש לי הרגשה,כאילו יש כאלו מפריע להם שמישהו הוא גם חרדי וגם מעיז לפלוש לתחום ההנאות שנהנים ממנו בד"כ הציבור החילוני.

ישך מחשבות מצחיקות,

תנסה טיפול ב CBT : - )

icon_arrow.gif
Here And There​(נשלטת)

Here And There​(נשלטת) • 27 במאי 2010
יאלללה כתב/ה:

אתה קורה לזה "קנאה" אני קוראת לזה "צביעות".
אתה מתאר מצב של "מצד אחד לאכול את העוגה ומצד שני לשמור אותה שלמה".
וזה צבוע.

זו הסיבה שחילונים, כולל אותי, מרימים גבה.
לא כי כואב לנו משהו.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 27 במאי 2010
שום דבר.

לך על זה!

אל תבהה כי זה מעלה את הפיוז כשבוהים בך ואין לכך שום קשר לדת, מין או חוף מעורב. לגבי הפאות, תחבוש כובע קסקט, בנדנה או לפף את הראש בחולצה (גם לך יהיה יותר נוח ככה וגם לא תחטוף מכת שמש).

לך על זה כל עוד יש לך רצון. חובה על כל אדם להתנסות טרם הוא מחליט את מקומו בעולם, וזכותו של כל אדם להתחרט בכל שלב של חייו על החלטה שעשה אתמול.

וגם למסיבה לך. הם מעצבנים לפעמים, כפי שאתה רואה, אבל באמת שלא נושכים אם אתה לא מבקש במפורש.

ואגב, בקטנה, תמצא זמן ושב עם עצמך לרגע שניים, חודש או שנה ותחשוב אם באמת אתה נמצא במקום שנועד לך. כי העובדה שנולדת לתוך מסגרת מסויימת אינה הופכת את אותה המסגרת ל"בית".

וכמובן בהצלחה! (-:
Dago
Dago • 27 במאי 2010
אוף די כבר, אל תעשה חשבון לאף אחד ולך לאן שתרצה, חלק מהתגובות פה לא ראויות להתייחסות.
כותבים לך שהחרדים צבועים, ומה החילונים...יראי שמיים?
זו הסטיגמה על עולם החרדי וזה מראה על בורות.
שים פס ולך על זה, רק תשדל לא לבהות. ואם יכולתי הייתי בא איתך, זה הרבה פחות מפחיד ומוזר שחילוני וחרדי יחד, עדיין נשארו לי חברים מעולם החרדי.
בהצלחה!!!
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}

יאללה,
תהרוג אותי מנין התחושות הללו. הדבר היחיד שנכתב כאן על תחושות שליליות, לפחות ממה שאני הצלחתי לראות, זה אם בחור חרדי יתחיל עם בחורה בביקיני. החילוני המצוי לא ישים לב יתר על המידה להימצאותו של בחור חרדי על חוף הים. שים לב שיש הבדל גדול מאוד בין סתם ללכת לחוף לבין ללכת לחוף ולהתחיל עם בחורות. אני מקווה שאתה מבין אותו.
בנוסף, ברשותך אחזור על משהו ממה שכתבתי קודם: כחילונית, אני לא מצליחה להבין מה כל כך מיוחד בחוף הים, למה אתה חושב שדווקא במקום המסוים הזה יהיה לחילונים מוזר לראות חרדי. אני חושבת, ותקן אותי אם אני טועה, שבחברה החרדית עושים סיפור גדול מהרעיון של חוף מעורב. בפועל, כשתגיע אליו, תראה שאין בו שום דבר מיוחד.

יאלללה כתב/ה:
זכאילו אומרים לנו,לא מספיק שאתה נהנה בתור חרדי,אתה עוד רוצה לקחת את ההנאות שלנו.

שמע אחי, או שזה נכתב בצחוק, או שאתה חי בחתיכת סרט. "נהנה בתור חרדי"? הדבר היחיד שאפשר להנות ממנו כחרדי זה יציאה לשאלה...

Dago כתב/ה:
כותבים לך שהחרדים צבועים, ומה החילונים...יראי שמיים?
לא, אבל זו בדיוק הנקודה: החילונים לא מתיימרים להיות כאלה:
אני יכולה להגיד לך: "אני לא מאמינה באלוהים!" ולחלל שבת - כי מבחינתי, אין בזה שום דבר לא מוסרי. אם מישהו אומר לך: "אני מאמין בכל מה שהדת אומרת ומקיים את כל המצוות", ומחלל שבת בסתר - הוא צבוע.
דוגמה להמחשה: אם מטיף אדוק לצמחונות יבוא לאכול באל גאוצ'ו, האם לא תראה בכך צביעות? ודאי שכן. לעומת זאת, אם מי שאינו מטיף לצמחונות יאכל באל גאוצ'ו, הרי שלא תראה בכך צביעות. מבין את ההבדל?