ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם כל פרסום הוא פרסום טוב?

בלוסום​(לא בעסק)
לפני 14 שנים • 4 ביוני 2010
בלוסום​(לא בעסק) • 4 ביוני 2010
LadyBug כתב/ה:
אז לפי דברייך,

אף אחד לא הגדיר מה מותר ומה אסור לפרסם.
.

ממש ממש ממש לא! מה שאמרתי הוא תבחרי ***** איפה ***** לפרסם!!!!!

ותתבגרי וצפי לתגובות שאינן כוס התה שלך בגלל שפרסמת בפומבי!
בלוסום​(לא בעסק)
נiגה כתב/ה:
'מינרווה' כתב/ה:
LadyBug כתב/ה:
וסליחה, אם בכבוד הדדי עסקינן,
קראי שוב את ההודעה הראשונה ששלחת לי
ואמרי לי בבקשה אם בעינייך זוהי דוגמא לכבוד הדדי, או לכבוד בכלל

ואת מוזמנת לחזור לטקסט שלך, ולבדוק אם אפשר היה שטעיתי (מודה! טעיתי!) בהבנתו כפנטזיה??

אני אולי הבעתי מחאה נמרצת בקול רם (כזו אני), אני מניחה שיש אחרות או אחרים ששתקו.

מבחינתי תאור סשן שכזה מקומו במקום הפרטי שלך (או של מי שזה לא תהיה, זו לא את אלא העיקרון), ולא בשום מקום פומבי שהוא.

אני רוצה לנצל את הבמה הזו להתנצל על ההתלהמות, אך לא על העיקרון שעומד מאחוריה (הסברתי אותו להלן).

מחאה?
על מה בדיוק?

מינרווה,
אני ממליצה לך בחום לקרוא בפורום אלפוני לפני שאת קוראת בכל פורום אחר.
ובהזדמנות זו להזכיר לך- זהו אתר בדס''מ.
במי בדיוק את נלחמת ? באלו שעושים בדס'מ או בשדים של עצמך?

לא באלה ולא באלה.

אני נלחמת בכך שכשמישהי כותבת דבר שכזה בפורום פומבי, ואחר כך... מצפה כמו ילדה קטנה שלא יגיבו לה בתגובות שליליות?!
גם אני חטפתי על הראש ואחטוף על הראש על יצירות שכתבתי. זה חלק מהענין. אם בחרתי לפרסם משהו בפומבי אין מה לעשות - תהיינה מגוון של תגובות.

התלונה שלי היא לא רק על מה שהיא פרסמה אלא בעיקר על איפה. אם היתה מפרסמת זאת בבלוג שלה, לא היתה לי ברירה - היתי חייבת לשתוק, כי זה הבית הפרטי שלה. אבל ברגע ששמה זאת במקום פומבי? למה עלי להתעלם? איך אני אמורה להתעלם אם כל שני וחמישי היא מקפיצה את השרשור? כל יום שגלשתי פה זה עמד מול עיני, בעקבות תגובות חוזרות ונשנות שלה בנושא מה ששמר את הנושא בראש הנושאים כמעט כל יום השבוע.

שוב - כתבת משהו בפומבי? יש לצפות לתגובות מתלהמות כמו גם אוהבות. ככה זה.
מכשפונת ממתק

ולחשוב

מכשפונת ממתק • 4 ביוני 2010
שאני מפסידה כל כך הרבה בזמן שאני ישנה.

פעם הבאה בבקשה להגיד לי מראש וגם לדאוג לפופקורן.
חניבעל

תגובה

חניבעל • 4 ביוני 2010
מינרווה.
אני מבין שנמחקתי משום מה מכל פורום פומבי או פרטי שבו אני יכול להגיב לך לכן אגיב פה.

אני לא בקשתי בציד המכשפות הזה. את בקשת זאת לעצמך.

כשפרסמתי את הפוסט הזה לא ציינתי את שמך כשולחת ההודעה הבעייתית. את עשית זאת בעצמך.

אני חושב שההד עשה את שלו ואין לדעתי צורך בתגובות פלצת נוספות. המשוכנעים שוכנעו. האיתנים נשארו בדעתם.

שנינו יודעים שהגזמת/הקצנת/הפרזת וכל מילה נוספת מיותרת ולא אוסיף על מילים כדורבנות כמו אלה שקראנו מכל ידידיי ויתר השותפים לפוסט הזה.

לא הייתי רוצה שתסולקי ולא הייתי רוצה שתעשי זאת בתוקף דעתך רצונך וברירתך.את מוזמנת לא לקרוא אותי או את ליידיבאג או את קורינה ובכלל. את לא רשאית לצוות עליהם ובכלל על כל מי שלא יהיה את הטעם האישי שלך.

אני מושיט לך יד לרדת מהעץ שאליו טיפסת ולהתנצל פומבית בפני ליידיבאג.

כבר אמרו אחרים שמי שלא טועה- לא יודע. הדברים הרעים שקורים לנו-הם הניסיון. נפלת? תקומי ותמשיכי. לא נעשה נזק בלתי הפיך.

מוזמנת לשבת ולדבר איתי על זה על קפה. בארומה.אני אתעקש.מה כבר יקרה?. מקסימום תקבלי מכות וקורטוב של השפלה פומבית. icon_wink.gif
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 4 ביוני 2010
'מינרווה' כתב/ה:
נiגה כתב/ה:
'מינרווה' כתב/ה:
LadyBug כתב/ה:
וסליחה, אם בכבוד הדדי עסקינן,
קראי שוב את ההודעה הראשונה ששלחת לי
ואמרי לי בבקשה אם בעינייך זוהי דוגמא לכבוד הדדי, או לכבוד בכלל

ואת מוזמנת לחזור לטקסט שלך, ולבדוק אם אפשר היה שטעיתי (מודה! טעיתי!) בהבנתו כפנטזיה??

אני אולי הבעתי מחאה נמרצת בקול רם (כזו אני), אני מניחה שיש אחרות או אחרים ששתקו.

מבחינתי תאור סשן שכזה מקומו במקום הפרטי שלך (או של מי שזה לא תהיה, זו לא את אלא העיקרון), ולא בשום מקום פומבי שהוא.

אני רוצה לנצל את הבמה הזו להתנצל על ההתלהמות, אך לא על העיקרון שעומד מאחוריה (הסברתי אותו להלן).

מחאה?
על מה בדיוק?

מינרווה,
אני ממליצה לך בחום לקרוא בפורום אלפוני לפני שאת קוראת בכל פורום אחר.
ובהזדמנות זו להזכיר לך- זהו אתר בדס''מ.
במי בדיוק את נלחמת ? באלו שעושים בדס'מ או בשדים של עצמך?

לא באלה ולא באלה.

אני נלחמת בכך שכשמישהי כותבת דבר שכזה בפורום פומבי, ואחר כך... מצפה כמו ילדה קטנה שלא יגיבו לה בתגובות שליליות?!
גם אני חטפתי על הראש ואחטוף על הראש על יצירות שכתבתי. זה חלק מהענין. אם בחרתי לפרסם משהו בפומבי אין מה לעשות - תהיינה מגוון של תגובות.

התלונה שלי היא לא רק על מה שהיא פרסמה אלא בעיקר על איפה. אם היתה מפרסמת זאת בבלוג שלה, לא היתה לי ברירה - היתי חייבת לשתוק, כי זה הבית הפרטי שלה. אבל ברגע ששמה זאת במקום פומבי? למה עלי להתעלם? איך אני אמורה להתעלם אם כל שני וחמישי היא מקפיצה את השרשור? כל יום שגלשתי פה זה עמד מול עיני, בעקבות תגובות חוזרות ונשנות שלה בנושא מה ששמר את הנושא בראש הנושאים כמעט כל יום השבוע.

שוב - כתבת משהו בפומבי? יש לצפות לתגובות מתלהמות כמו גם אוהבות. ככה זה.

זכות דיבור, מירוונה
מירוונה, זכות דיבור

תכירו.
מUחדת

מינרווה, ע"ת חברת הכנסת חנין זועבי של הכלוב.

מUחדת • 4 ביוני 2010
חניבעל כתב/ה:
מינרווה.

מוזמנת לשבת ולדבר איתי על זה על קפה. בארומה.אני אתעקש.מה כבר יקרה?. מקסימום תקבלי מכות וקורטוב של השפלה פומבית. icon_wink.gif

רק אל תקרא לה כלבה! לא במרחב הציבורי! השפלה? סבבה. אבל לא פומבית!
כלבה? קראת למינרווה (' ') כלבה? פה? במרחב הציבורי? אין דה מידל אוף איט?
זה משפיל ומעליב וסר טעם.
עדיף בבלוג. בלוג זה מקדש פרטי שאינו ציבורי.

כלבה?
חברותיי הטובות ביותר קוראות לי ככה. בציבור ובפני נבחרי הציבור כולם.
בלוסום​(לא בעסק)

הבהרת אי הבנה יסודית

אני אשתדל, למרות שיש פה אנשים שכבר חרצו את דעתם עלי (ממזמן, כך נראה לי).

ברגע שמישהי כותבת יצירה פומבית קורים כמה דברים:

אחד - זכותה על היצירה פוקעת ברגע שלחצה "שלח".

שניים - היא תקבל תגובות אוהדות, אפילו סוגדות, אך מצד שני - גם מתלהמות, שונאות, כועסות. נכון כולנו אמורים לנסות לאהוב או לכל הפחות להבין את מה שהשני עובר. אממה? לפעמים זה בלתי אפשרי.

כשראיתי את השרשור הפומבי של ליידיבאג עברה בי חלחלה בשל תוכנו ובשל המצאו, בתור תאור סשן אישי ואינטימי בינה לבין השולט שלה, בפורום פומבי. לי אישית לא היה נעים לראות זאת שם.

זו זכותי המלאה, אחרי אי אילו ימים שבהם השרשור הזה הוקפץ כל שני וחמישי בעיקר ע"י ליידיבאג עצמה, כך שלא יצא לדקה וחצי מהעין הפומבית, להגיב לה על מה שקראתי שם. זה פומבי!

אם כתבתי משהו בפומבי, אינני יכולה להחזיק את החבל משתי קצותיו, לא יכולה לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה - לא יכולה לצפות לקבל רק תגובות של פוצי מוצי. אני אצפה מראש לקבל תגובות מכל מגוון הקשת. הן בלתי נמנעות.

מה בסה"כ ביקשתי? שתפסיק לכתוב? לא ולא! ביקשתי שתאורי סשן שכאלה ימצאו את עצמם בבלוג הפרטי שלה! זה *כל* מה שביקשתי! אני חושבת שזו בקשה לגיטימית. כמה נוח, שרק אחרי ששלחתי לה את ההודעה היא תיקנה בשרשור שזו פנטזיה, ולא היה שום איזכור ולו הקטן ביותר שלא היתי מודעת לכך בזמן שכתבתי לה את ההודעה הפרטית שכתבתי לה. מאוד נוח להעמיד אותי באור של האשמה התמידית. כמה נוח!

על מה אני אשמה בדיוק? על כך שהתלהמתי? על כך שהבעתי את דעתי האמיתית לגבי מה שאני חושבת ומרגישה? על כך שהבעתי סלידה במקום שבו אנשים אחרים או ששותקים או שסוגדים? אז כן, אני מינרווה ואני חריגה. תמיד היתי. נכון, היתי צריכה להפעיל שיקול דעת לגבי מה כתבתי, אבל הגיעו מים עד נפש ולא יכולתי להבליג יותר ולראות את הפרסום הפומבי הזה קופץ לי שוב ושוב. שוב, אם זה היה מפורסם בפוסט בבלוג היתי סבה על עקביי ושותקת. אבל מכיוון שזה היה בפומבי, ההתנהגות לגבי זה היא שונה.

מעולם לא התימרתי להיות נציגת המעמד הפועל. מעולם לא התימרתי ליצג אף אחד חוץ מעצמי ואת דעתי. זה הכל.
ומי שבוחר לשנוא אותי, וקוראים לי בשמות גנאי שאינם מכבודם וכבודי, זה כבר לא עניני, זו בחירה שלהם.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי יונ' 04, 2010 2:29 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
JabberwockY​(שולט)
JabberwockY​(שולט) • 4 ביוני 2010
'מינרווה' כתב/ה:

התלונה שלי היא לא רק על מה שהיא פרסמה אלא בעיקר על איפה.

פורום "הבנים על הבנות" הוא בדיוק, אבל בדיוק המקום לכתוב את מה שהיא כתבה.
הבעיה היא לא עם העובדה שלא אהבת פרסום כזה או אחר [זה בסדר, כולם הפנימו ש"חתולה" זה טוב ו"כלבה" זה רע. אפשר להמשיך הלאה], ואפילו לא עם זה שבחרת להגיב בשפת ביבים על הפוסט של Ladybug ו'לשבח' את אדונה, אלא עם זה שאת מטיפה להוציא פוסטים כאלו מהפורום ששייך, לרוע מזלך, לכולם. הפוסט המדובר, אני מודה, הוא רק קרדום בשבילי לחפור בו; הצלחת לעלות לי על העצבים כי יש לי משהו אישי נגד פאשיזם.

ולכל השאר:
כאן דווקא אסור להתעלם מתגובות כמו של חתולונת. צריך להוקיע אותן, בייחוד כשהן מגדישות ככה את הסיאה ומטיפות לאיך צריך לצנזר את הפורום; זה לא טרול שמטרתו רק להפריע, אלא היא באמת מאמינה במה שהיא כותבת ואי אפשר לדעת לאילו כותבים מוכשרים היא מוציאה את הרוח מהמפרשים. הקול השקט כבודו במקומו מונח, אבל לא כשהוא מאיים על מעט הבדסמ שעוד נשאר כאן.
מUחדת

Re: הבהרת אי הבנה יסודית

מUחדת • 4 ביוני 2010
'מינרווה' כתב/ה:

מה בסה"כ ביקשתי? שתפסיק לכתוב? ..
מעולם לא התימרתי ליצג אף אחד חוץ מעצמי ואת דעתי. זה הכל.
.

זה הכל?

לכתוב: "את רוצה לעשות בדסמ? סבבה
תעשי זאת עם עצמך ...
אני מוצאת אותך פוגעת ופולשת למרחב הגלישה שלי. (שלך??)
מבקשת ממך לכבד את בקשתי (למה מי מת ומינה אותך לכלובי?) ולעבור לכתוב בפרטי בלבד.
אין לי שום רצון לעבור בפורומים ולראות את החוליים הנפשיים שלך (חוליים נפשיים? שלה? ואכילת יתר כפייתית היא לא חולי נפשי?) פרושים לי מול העינים שאצטרך להתקל בהם.
שמרי את הבדסמ שלך לעצמך.."

תלי קורה, הא?
בלוסום​(לא בעסק)

Re: הבהרת אי הבנה יסודית

מיiחדת כתב/ה:
'מינרווה' כתב/ה:

מה בסה"כ ביקשתי? שתפסיק לכתוב? ..
מעולם לא התימרתי ליצג אף אחד חוץ מעצמי ואת דעתי. זה הכל.
.

זה הכל?

לכתוב: "את רוצה לעשות בדסמ? סבבה
תעשי זאת עם עצמך ...
אני מוצאת אותך פוגעת ופולשת למרחב הגלישה שלי. (שלך??)
מבקשת ממך לכבד את בקשתי (למה מי מת ומינה אותך לכלובי?) ולעבור לכתוב בפרטי בלבד.
אין לי שום רצון לעבור בפורומים ולראות את החוליים הנפשיים שלך (חוליים נפשיים? שלה? ואכילת יתר כפייתית היא לא חולי נפשי?) פרושים לי מול העינים שאצטרך להתקל בהם.
שמרי את הבדסמ שלך לעצמך.."

תלי קורה, הא?

מסתבר שאפילו עברית את לא יודעת לקרוא. אין טעם שאחזור על מה שכתבתי אינספור פעמים בכל תגובה שכתבתי.

אם היית עוברת בחיים חצי, חצי! ממה שאני עוברת - תאמיני לי לא היית עוברת לפסים אישיים..אבל כנראה שזה מה שנשאר לך להגיד, OH WELL..