סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

"אבא-עבד" סיפור שליטה של בת באביה

Bloody
לפני 13 שנים • 16 ביולי 2010
Bloody • 16 ביולי 2010
בת ישראל כתב/ה:
ווואלה... אז אני מבינה שגילוי עריות זה הדבר הבא. בטח! בהחלט ניתן להשוות גילוי עריות לכל הדברים הלא מקובלים בחברה שלנו כמו הומואים ובדסמ,
אני מבינה שעוד כמה שנים בהחלט אנשים יקבלו גילוי עריות כמשהו מאוד מקובל ואפילו עכשווי.
רמת הבורות פשוט הולכת ומתגברת.
מה שמצער אותי אפילו יותר

א. אולי יקבלו. מחריד אותך? תחשבי איך המיינסטרים של מה שהולך פה באתר נראה לשכנים שלך.
ב. יחי ההבדל הקטן שבין הפנטזיה שיוצאת לאור בכתב במקום שמיועד לכך, לבין ביצוע שלה - לא חוקי, ומנוגד למערכת המוסרית המקובלת על רובינו. היות ואת כנראה מבולבלת, אסביר - פנטזיות זה כאן. מימוש - לא.
נרגעת?
Lola'{Partial}

לא

Lola'{Partial} • 16 ביולי 2010
והסיבה שלא כי אני מבינה שאני מדברת עם סוג של אידיוט,
וזה חורה לי שבזבזתי עליך זמן ואנרגיה.
פעמיים.
GREEK​(אחר)
GREEK​(אחר) • 16 ביולי 2010
בלאדי כתב:

[quote="Bloody"]
בת ישראל כתב/ה:
ב. יחי ההבדל הקטן שבין הפנטזיה שיוצאת לאור בכתב במקום שמיועד לכך, לבין ביצוע שלה - לא חוקי, ומנוגד למערכת המוסרית המקובלת על רובינו. היות ואת כנראה מבולבלת, אסביר - פנטזיות זה כאן. מימוש - לא.
נרגעת?

אין לך מושג כמה המרחק הוא קטן,קטן מאוד!. את רוב הפנטזיות שלנו אנחנו משתדלים להגשים.

אני באופן אישי לא קראתי את הסיפור (רק הכותרת הגעילה אותי) אין לי עניין בו וחושב שהסיפור הזה נכתב אך ורק כדי כביכול להראות כמה פתוחה ונאורה הקהילה הזאת.וכל מי שכתב דברים חיוביים על השטות הזאת כתב אותם גם כדי להראות על עצמו את אותו דבר.

מי שחושב שזה מעורר אותו מינית שיכתוב מפורשות.
מי שחושב שהסיפור כתוב טוב (לא יודע לא קראתי) שיעודד כתיבה על נושאים אחרים
Lola'{Partial}

הללויה

[quote="GREEK"]בלאדי כתב:

Bloody כתב/ה:
בת ישראל כתב/ה:
נרגעת?

אין לך מושג כמה המרחק הוא קטן,קטן מאוד!. את רוב הפנטזיות שלנו אנחנו משתדלים להגשים.

אני באופן אישי לא קראתי את הסיפור (רק הכותרת הגעילה אותי) אין לי עניין בו וחושב שהסיפור הזה נכתב אך ורק כדי כביכול להראות כמה פתוחה ונאורה הקהילה הזאת.וכל מי שכתב דברים חיוביים על השטות הזאת כתב אותם גם כדי להראות על עצמו את אותו דבר.

על זה בדיוק אני מדברת
Lola'{Partial}

הללויה

יצא לי פעמיים :/
Morticia

Re: הללויה

Morticia • 16 ביולי 2010
[quote="בת ישראל"]
GREEK כתב/ה:
בלאדי כתב:

Bloody כתב/ה:
בת ישראל כתב/ה:
נרגעת?

על זה בדיוק אני מדברת

ואני רק רוצה להוסיף שילדות בנות 12 ומטה יתקבלו בברכה...

(אני אתכם, אם לא הבינו הציניקנים שבחבורה ואתם יודעים - לפעמים הנסיון הנואש להיות מגניב מעיף את המגניבות היישר מן החלון ומשאיר את הנואש עומד שם בודד ועירום. גם כן מלך...)
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}

Re: מענין

זקוק לטיפול כתב/ה:
מבלי להיכנס כרגע להיותו של הסיפור סיפור טאבו, עם הסלידה שהדבר מעורר אצל חלק מן האנשים, נדמה לי שאין מי שיחלוק שכסיפור הוא סיפור טוב ומוצלח בעיקר בגלל הפואנטה
כפי שכתבתי: מצד אחד, הפואנטה אכן מפתיעה. מצד שני, לי היא גרמה להרגיש שהיה כאן חוסר צדק כלפיי האב: הבת התייחסה אליו כאל עבד למרות שהוא בכלל לא היה בקטע ולא ממש הבין מה היא רוצה ממנו. בעיניי, יש כאן חוסר צדק כלפיי האב.

בת ישראל כתב/ה:
והסיבה שלא כי אני מבינה שאני מדברת עם סוג של אידיוט,
וזה חורה לי שבזבזתי עליך זמן ואנרגיה.
פעמיים.
מממ, בלאדי ניסה להסביר לך משהו פשוט ואת מסרבת לקבל את זה, וזה הופך אותו לסוג של אידיוט. מסקנה מעניינת.

GREEK כתב/ה:
Bloody כתב/ה:
...היות ואת כנראה מבולבלת, אסביר - פנטזיות זה כאן. מימוש - לא.
נרגעת?

תגיד, קראת משהו מהסיפורים של פולו שאתה מדבר? אם תטרח לקרוא כמה, תבין ששאחת הסיבות בעטין פולו כותב אותם היא זו: מדובר בפנטזיות, אשר ברור לכל כי הן נשארות בגדר פנטזיות.
לא אטען שאני חסידה גדולה של הסיפורים שלו, רובם נראו לי אכזריים וחסרי טעם. אבל אני מבינה שמדובר בפנטזיה. מי שרוצה לפנטז על דברים שאני לא אוהבת - בבקשה, זו זכותו המלאה. מי שרוצה לפנטז על מעשים לא חוקיים או לא מקובלים חברתית - גם זו זכותו המלאה.

כדוגמה אעלה את הנושא שנשחק כאן להחריד: פנטזית אונס. הרבה (מסתבר) מפנטזות על זה, מעט מאוד רוצות להגשים את הפנטזיה. למה? כי רוב הנשים מודעות להבדל שבין פנטזיה ובין מציאוּת. ואני מקווה מאוד שגם רוב הגברים. ואין לי ספק שפולו נמנה עליהם.

את רוב הפנטזיות שלנו אנחנו מנסים להגשים? אני חולקת על דבריך; את רוב הפנטזיות שלנו אנחנו חוששים להגשים. אנחנו חולמים, מפנטזים, אומרים לעצמנו שיום אחד אולי... אבל בפועל, זה לא באמת קורה. ובדיוק בגלל זה אנחנו כותבים; כי אחת הדרכים להרגיש כאילו הגשמנו את הפנטזיה היא לכתוב אותה. אם יש משהו שאנחנו יודעים שלא נוכל להגשים - כי זה לא חוקי, כי זה בלתי אפשרי מבחינה טכנית או סתם כי אין לנו את האומץ לעשות זאת - אנחנו כותבים. אני לא יודעת אם אתה חוטא בכתיבה, אבל כשאני כותבת אני מרגישה כאילו שהעלילה קורית לי. אני מרגישה כאילו אני שם, כאילו אני חווה את מה שחווה הדמות הראשית בכל מובן אפשרי.

GREEK כתב/ה:
אני באופן אישי לא קראתי את הסיפור (רק הכותרת הגעילה אותי) אין לי עניין בו וחושב שהסיפור הזה נכתב אך ורק כדי כביכול להראות כמה פתוחה ונאורה הקהילה הזאת. וכל מי שכתב דברים חיוביים על השטות הזאת כתב אותם גם כדי להראות על עצמו את אותו דבר.
כמי שלא קרא את הסיפור אין לך זכות להעביר עליו ביקורת. בסיפור הזה, כפי שאולי הבנת מקריאת התגובות, יש טוויסט מסוים בעלילה. רעיון מעניין, למרות שכפי שכתבתי לעיל יש לי בקורת עליו.
אישית, הייתי מעדיפה לו הסיפור היה נכתב על זוג שכנים נחמדים ולא על ההורים. תכל'ס, העובדה שמדובר בהורים לא מאוד רלוונטית לעלילה, רק מסבירה כמה דברים. כמובן, אתה לא יכול לדעת את זה כי לא טרחת לקרוא אותו.
אתה יודע מה? לפחות יש לך הגינות מינימלית ואתה מודה בכך שלא קראת אותו. גם זה משהו.
Morticia
Morticia • 16 ביולי 2010
סליחה, אבל לכל אחד כאן יש את אותן הזכויות כלשכנו ולאף אחד או אחת אין את הזכות לקבוע מהם זכויותיהם של אחרים (בוודאי באם אין בכוונתו או ברצונו לשלול אותן ראשית ולפני הכל מעצמו. גם אז - זכותו ומי אני שאקבע לו?)

זאת לרבות שנאה וסלידה מסיפור
הן ברמה התכנית והן ברמת איכות הכתיבה

נשמרת גם הזכות להביע סלידה מהתוכן המוצג בכותר מבלי להכנס לעובי קורת הטקסט
והזכות להיות מגניב אחוש לוקי בלי להצטדק על פנטזיות שלאף אחד אין כוונה להגשים

לחיי חופש הכתיבה

על החתום

גילוי עריות?
זה מגעיל אותי.

(אתם רוצים שנחיה עם הצורך הברברי שלכם להיות מגניבים בכל מחיר ולהתבהם על כל מי שחושב אחרת? תחיו עם הצרכים הברברים שלנו. כי גם צביעות זה לא להיט...)

עכשיו בואו נכתוב פנטזיה על אונס ונרד על כל המיינסטרימים האלה שעוד מלהגים להם באפס מגנביותם על מיניות בוגרת בין שני בוגרים הנעשית בהסכמה
אויש - החננים האלה...
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
מורטי יקירתי,
את צודקת. אתקן את דבריי: יש לכל אחד זכות להעביר ביקורת על כל דבר. השאלה היא, כמה ביקורת כזו יכולה להיות עניינית.
אם היווני היה כותב: "אני לא יודע לגבי הסיפור עצמו, אבל הנושא נראה לי ממש לא לגיטימי" - סבבה. אבל הוא כתב שלדעתו, מי שמתלהב מהסיפור עושה זאת משום שהוא רוצה להראות כמה הוא פתוח ונאור. לו היה היווני קורא את הסיפור, הוא היה קורא גם את הטוויסט שבו. ויכול להיות שהטוויסט הזה היה מוצא חן בעיניו, למרות שמדובר על נושא שהוא לא לגיטימי בעיניו.

קראתי פעם סיפור חולני בשם ace. מסופר שם על בחור שרצה לנקום בבת זוגו על שבגדה בו בפעם המיליון, לכן חטף אותה ואת המאהב שלה ועשה להם דברים מחרידים. אישית, הסיפור הזה מגעיל אותי. אבל לא הייתי מרחיקת לכת ואומרת, שמחר הסופר הולך לחטוף את בתזוגו ואת המאהב שלה ולהתעלל בהם כך.

להגיד שאהבתי את הסיפור (של פולו)? - ממש ממש לא. הטוויסט מפתיע, זה נכון, אבל הוא חושף (כמו שכתבתי לעיל) חוסר הוגנות כלפיי האב. בנוסף, שוב כמו שכתבתי, הייתי מרגישה יותר בנוח אם הסיפור היה על זוג שכנים חביב, או על חברים של ההורים, ולא על ההורים עצמם.
ועדיין, זכותו של פולו לכתוב סיפורים גם אם אני מוצאת אותם דוחים ולא הוגנים. אולי אני תמימה, אבל אני באמת סבורה שהקטע בסיפור הוא הטוויסט בסוף, ולא העובדה שמדובר בהורים ובבתם. פשוט, העובדה שמדובר בהורים ובבתם חוסכת את הצורך בהרבה הסברים: למה הבחורה מגיע להוריה לסופ"ש, מה פתאום יש לה גישה למחשב שלהם, איך זה שהיא ישנה בביתם וכולי.

אתם חושבים שהיה כאן נסיון לזעזע? תכל'ס, אם זו היתה הכוונה, אז זה יצא ממש עלוב. אני חושבת שהרעיון היה להציג את הטוויסט בצורה שהכי נוחה לכתיבה ולקריאה, מבלי לטרוח להכנס להסברים מיותרים.
Bloody
Bloody • 16 ביולי 2010
GREEK כתב/ה:

מי זה "אנחנו"? אתה באמת חושב שכל האנשים כאן עם פנטזיות האונס, האלימות והשעבוד מנסים להגשים אותן? כי אם כן, זה היה בא לידי ביטוי בסטטיסטיקה הפלילית קצת יותר. אנשים באים לפה כדי להוציא את הדברים החוצה, במילים, אולי פה ושם במעשים שמדמים, בהסכמה בין הצדדים משהו מאותן הפנטזיות. זה לא באמת אתר של אנסים.

GREEK כתב/ה:

אני באופן אישי לא קראתי את הסיפור (רק הכותרת הגעילה אותי) אין לי עניין בו וחושב שהסיפור הזה נכתב אך ורק כדי כביכול להראות כמה פתוחה ונאורה הקהילה הזאת.

אז אתה בא ושולל את הזכות של פולו להביא דברים שעולים לו בראש, כי אתה לא מתחבר אליהם... למה בדיוק? באיזו זכות? אני מתאר לעצמי שאתה לא מכיר את האיש, ולא יודע למה הוא כותב את מה שכותב, אז איך אתה יודע שהאג'נדה שלו היא להוכיח דברים על פתיחות בקהילה? המדד שלך בקביעה שהפנטזיות שלו לגיטימיות פחות מאלה שלך הוא סובייקטיבי לחלוטין, כאמור "אני באופן אישי", ולא עומד במבחן המציאות - שוב, דמיין את התגובה של השכנה פנינה לפנטזיות שיש לך (ואפילו שפה באתר הן מיינססטרים).
GREEK כתב/ה:

וכל מי שכתב דברים חיוביים על השטות הזאת כתב אותם גם כדי להראות על עצמו את אותו דבר.

כמובן שעל הדרך אתה גם בא לפסול את כל אלה שאינם צרי אופקים כמוך, ומסוגלים לתת לגיטימציה לאנשים לפטז, מבלי להיות שותפים לפנטזיה עצמה... אין לי מה לומר על זה חוץ מאשר לצטט איש כאן באתר - "טול קורה מבין עיניך"

Morticia כתב/ה:

לפעמים הנסיון הנואש להיות מגניב מעיף את המגניבות היישר מן החלון ומשאיר את הנואש עומד שם בודד ועירום. גם כן מלך...

איך בדיוק כתיבת סיפור שהנושא שלו הוא טאבו כמעט מוחלט אפילו כאן, במאורת הסוטים הזאת, יגרום לכותב שלו להיראות מגניב?