בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם הנשים אכן שוות וראויות לכבוד?

אלימלך
לפני 14 שנים • 1 באוג׳ 2010
אלימלך • 1 באוג׳ 2010
fog כתב/ה:

...בלי קשר לכלום, מתי אתה נותן לי את הסיסמאות למאגר הפורנו שלך...

קודם כל תפסיק להרגיז את מורטישה.
הדורבנים​(נשלט)
לפני 14 שנים • 1 באוג׳ 2010
הדורבנים​(נשלט) • 1 באוג׳ 2010
אז רגע אלימלך, אני אחכה ותאוותי בידי עוד כמה ימים (ואני לא באמת ארגיז אותה, אני מקווה)icon_confused.gif.
מורטי, זה לא שאני לא מכבד את דעתך חלילה, ואת יודעת את זה. זה פשוט שאני לא יורד לסופה לפעמים. הנה, מההודעה האחרונה שלך הבנתי (ותקני אותי אם אני טועה) שאת מגדירה: "מלכת סאדו" כ"אדם חלש ונבזי ששואב את כל הכוח שלו מניסיון להחליש אחרים".
למה בעצם? להגדרתי, מלכת סאדו זאת מישהי שמתלבשת בלבוש מגניב וקינקי, כשהיא עוברת ליד אנשים הם משתחווים ומנשקים את נעליה, והיא גם לעיתים שולטת מנטלית, או מצליפה/ מטפטפת שעווה/ תופרת/ תוקעת מסמרים בכל מיני איברים בגופים של אנשים להנאתה המינית. ברוב המוחלט של המקרים, זאת גם הנאתם.
(אני אפילו לא מכיר מקרה אחד שזה לא כך, אבל אני מניח שהיו אי-אילו).

האם ההגדרה שלי לא נכונה, לדעתך?  
אלימלך
לפני 14 שנים • 2 באוג׳ 2010
אלימלך • 2 באוג׳ 2010
פוג, על פניו נראה שהמאגר פנטזיות שלך הרבה יותר גדול מהמאגר שלי(אגב, זה לא פורנו אלה פמדום),
אתה בקלות יכול לשחרר את תאוותך בידך.
בלוסום​(לא בעסק)

Re: האם הנשים אכן שוות וראויות לכבוד?

בלוסום​(לא בעסק) • 2 באוג׳ 2010
אתנה כתב/ה:
חתול צללים כתב/ה:
הנה סרטון קצר שמנסה לשפוך קצת אור על הנושא ->

http://www.youtube.com/watch?v=jvjDr8KKtsE

קליפ הזוי
שהדבר הכי בולט בו זה האובססיה ל-וגינה .

האם הנשים אכן שוות וראויות לכבוד?

כל אדם שווה וראוי לכבוד , כל עוד הוא לא רצח/אנס/גנב או להבדיל אלף אלפי הבדלות , יצר קשר אינטימי עם הבן זוג שאיתך .

אני מאמינה שהיית רוצה שייתייחסו אלייך בכבוד לא בגלל המגדר שלך , אלא כי אתה אדם שמגיע לו את הכבוד .

מסכימה עם אתנה, ולא יכולה להתאפק יותר (היתי ילדה טובה, רואה? חיכיתי מלא זמן...) ומהשניה שראיתי את הקליפ ההזוי הזה כל מה שרץ לי בראש זה הקטע הבא
(ותודה לך חתול ששלחת לי ת'לינק...):

http://www.youtube.com/watch?v=WQVJoDa6iZI
Morticia
Morticia • 2 באוג׳ 2010
ג'יז פוג!
הויכוח הזה ממש מיותר בעיני
אבל בוא נאמר שנעשה כאן שימוש בהשאלה
ובוא נאמר שכשבחורה שבמקרה היא המנהלת שלי ולא מלכת הסאדו שלי מתנהגת אליי כמו אחת מחוץ לקונטקסט המיני וללא שום הסכמה אז כן - היא חלשה ונבזית
ע"ע בזויה

ולא, אני לא מבינה איך אפשר להעריץ כזו אישה.

סתם גועל נפש של בן אדם.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 2 באוג׳ 2010
אלימלך כתב/ה:
פוג, על פניו נראה שהמאגר פנטזיות שלך הרבה יותר גדול מהמאגר שלי(אגב, זה לא פורנו אלה פמדום),

א. מצד אחד, מהקמצוץ שלך שכן ראיתי, אני מסכים שזה לא פורנו, כי מפורנו אני לא מתגרה. מצד שני, תרשה לי, לכשאקבל את המפתחות, לבחור לא להראות מאום מהפמדום שלך לילדים?
ב. כן נכון, יש לי מאגר בראש, אבל אני כבר מתחיל לשחזר ישנים .. icon_smile.gif
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 2 באוג׳ 2010
Morticia כתב/ה:
ג'יז פוג!
הויכוח הזה ממש מיותר בעיני
אבל בוא נאמר שנעשה כאן שימוש בהשאלה
ובוא נאמר שכשבחורה שבמקרה היא המנהלת שלי ולא מלכת הסאדו שלי מתנהגת אליי כמו אחת מחוץ לקונטקסט המיני וללא שום הסכמה אז כן - היא חלשה ונבזית
ע"ע בזויה

ולא, אני לא מבינה איך אפשר להעריץ כזו אישה.

סתם גועל נפש של בן אדם.

}{
אלימלך
אלימלך • 2 באוג׳ 2010
fog כתב/ה:
אלימלך כתב/ה:

א. מצד אחד, מהקמצוץ שלך שכן ראיתי, אני מסכים שזה לא פורנו, כי מפורנו אני לא מתגרה. מצד שני, תרשה לי, לכשאקבל את המפתחות, לבחור לא להראות מאום מהפמדום שלך לילדים?
ב. כן נכון, יש לי מאגר בראש, אבל אני כבר מתחיל לשחזר ישנים .. icon_smile.gif

א. גם למבוגרים אני בספק אם הייתי מראה.
אבל אתה יכול להפסיק לפנטז על המאגר הזה, רובו אבד יחד עם הדיסקים קשיחים שקרסו,
כנראה לא עמד להם (כוחם) עם החומר שהיה שם.

ב. מה רע ב וינטג'...
Cypris​(מתחלפת){חתול צללים}
לפני 14 שנים • 8 באוג׳ 2010

Re: האם הנשים אכן שוות וראויות לכבוד?

חתול צללים כתב/ה:
אתנה כתב/ה:

אני מאמינה שהיית רוצה שייתייחסו אלייך בכבוד לא בגלל המגדר שלך , אלא כי אתה אדם שמגיע לו את הכבוד .
[/color]

לאור העובדה שאנחנו עדיין בכלוב, ועוד בפורום הבנות על הבנים, הנחת המוצא לפיה מאן דהוא, לצורך העניין אני, רוצה שיתייחסו אליו בכבוד אינה כה טריוויאלית, שלא לדבר על זה שבשביל כבוד צריך לעבוד ואני בכלל בקטע של לשכב על הגב, להתענג על פאר הבריאה, לשאת מבטי לעבר התקרה וללחוש חרישית באוזנה של העזר: בז', נצבע את התקרה בבז'.

אבל, יקירי, אהובי, מחמל נפשי... חשבתי שסיכמנו כבר על צבע לתקרה...

לא אמרנו שעכשיו תתחיל לחשוב על צבע לקיר...? =)