שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

תכריחי אותי למצוץ זין

בכוח המוח​(שולטת)
לפני 14 שנים • 26 בספט׳ 2010
בכוח המוח​(שולטת) • 26 בספט׳ 2010
טוב. לאט, לפחות למי שהתייחס ברצינות ולא הכניס לכאן חמורים וסוסים.

ברור לחלוטין שלא כולם אותו דבר, לא לכולם יש אותן סיבות, וכל אחד מגיע לבדס"ם מהמקום שלו.
העניין הזה תקף כמעט לכל שאלה מהסוג הזה.

העניין הוא אחר -
השאלה היא, האם ישנה תופעה כזו, שבה צרכים הומוסקסואלים מוכחשים אצל נשלטים ויוצאים אל פני השטח רק כאשר "מכריחים" אותם?
הרי ביננו, ברור שאף אחד לא באמת מכריח מישהו, מעל הכל מרחפת עננת הסכמה, שאם לא מדובר בסוג של אונס. משכך, גם לא ברור איך מדובר בהשפלה, בבסיס האמיתי של הדברים.

למה זה חשוב?
זה חשוב למשל בשביל להביא למודעות מלאה את ה"תפקידים" של השולטת:
האם היא בעצם משמשת ככלי על מנת לאפשר את ההתפלשות הזו בזכריות אחרת, אבל הדבר בכלל נחשב ל"התמסרות" עקב כוחה של השולטת עליו?
זה חשוב למשל כדי לאמוד צרכים אמיתיים של מי שנמצא במשחק המורכב שנקרא בדס"ם משני צידי השוט, וזה חשוב על מנת להבין דינמיקה אישית בלי קשר לבדס"ם.

ברור לי שאפשר לפטור את זה ב: זו רק השפלה. אבל השאלה היא למה דווקא לזה נמשכים אותם נשלטים כמבטא השפלה.

ולעניין ניוש-
שוב, לא כל ניוש מבטא צורך הומוסקסואלי, אבל אני חושבת שאי אפשר להתעלם מההקשר.
ועוד - ברור שמי שמכחיש את זה ממילא יחזור ויכחיש, אבל האם שולטות למשל יכולות לומר שתופעה כזו מוכרת להן, ואם כן - מהן דרכי ההתמודדות בתוך דינמיקה שצרכיה האמיתיים חבויים ומוכחשים?
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 26 בספט׳ 2010
ציטוט: ברור לי שאפשר לפטור את זה ב: זו רק השפלה. אבל השאלה היא למה דווקא לזה נמשכים אותם נשלטים כמבטא השפלה.

גם אלו שדיברו על סוסים וחמורים הסבירו לך כי זה אחושילינג קיצוני ואחושרבאק משפיל עבור גבר סטרייט.
והשפלה אינה "רק". השפלה מהווה ניואנס מאוד משמעותי במערכת יחסים BDSMית, mind you. את יכולה שלא להתחבר אל ניואנס זה. אבל במחוזותינו אינו לעולם "רק".
בכוח המוח​(שולטת)
Brave Dwarf כתב/ה:
ציטוט: ברור לי שאפשר לפטור את זה ב: זו רק השפלה. אבל השאלה היא למה דווקא לזה נמשכים אותם נשלטים כמבטא השפלה.

גם אלו שדיברו על סוסים וחמורים הסבירו לך כי זה אחושילינג קיצוני ואחושרבאק משפיל עבור גבר סטרייט.
והשפלה אינה "רק". השפלה מהווה ניואנס מאוד משמעותי במערכת יחסים BDSMית, mind you. את יכולה שלא להתחבר אל ניואנס זה. אבל במחוזותינו אינו לעולם "רק".

בסדר, הבנתי. אתה רוצה למצוץ זין רק כי זה משפיל אותך כגבר סטרייט.
תן לאחרים גם להגיב, אכפת לך?
Brave Dwarf
בכוח המוח כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:

את...
טוב זאת את.
מ. מטורפת? ד. דפוקה?
את רוצה שאשיב לך כלשונך? את נאנחת כל כך כזיינתי אותך בתחת. את באמת לא מסוגלת להבין?
ועדיין אני חושב שכתם שלך נמצא בלבך.
ולכן את לבדך.
בכוח המוח​(שולטת)
Brave Dwarf כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:

את...
טוב זאת את.
מ. מטורפת? ד. דפוקה?
את רוצה שאשיב לך כלשונך? את נאנחת כל כך כזיינתי אותך בתחת. את באמת לא מסוגלת להבין?
ולכן את לבדך.

כרגיל גמד,
רק אמרתי שזה שאתה מגורה מכך שמזיינים אותך בתחת כי זה משפיל, (על פי ההסבר שלך, כן? אחרת איך יש לך תשובה חד משמעית בעניין?)
לא אומר שלאחרים אין הסבר אחר, כמו למשל גם משיכה למהות הזכרית.

זיינת אותי בתחת? שוב שתית למוות?
Brave Dwarf
בכוח המוח כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:

את...
טוב זאת את.
מ. מטורפת? ד. דפוקה?
ולכן את לבדך.

כרגיל גמד,
רק אמרתי שזה שאתה מגורה מכך שמזיינים אותך בתחת כי זה משפיל, (על פי ההסבר שלך, כן? אחרת איך יש לך תשובה חד משמעית בעניין?)

ברור שכן.
וכשזיינתי אותך צרחת עוד ועוד. וגם טענת שהשמש זורחת לך משם. בהתחלה אכן כולנו החוורנו למראה. אלא שאת עזבת והשמש נשארה. את היא זו שעודך נותרת שקועה בחשכה.
אני בשום פנים לא טענתי שדעתי חד משמעית. הצדקתי את לילה לבן ואת CAT שהגיבו לפניי - פעמיים.

אולי באמת כדאי לך לדחוף את ההיסטריות שלך לתחת שלך כמו גם את הסטיגמות שלך. ובעיקר את המרירות. כפי שאני זוכר, יש לך תחת גדול דיו כדי להכיל את כולם. תעשי לכולנו טובה, בכוח תחת גדול ופרצוף של דראג, טרם את מגיעה לכאן ומחרבנת את שלשוליך המילוליים כי סגרת את בלוגך ואין לך היכן, פני למקום בו עשה זאת אביך.

כן כן. ליד המשקוף של השירותים. כזכור לי, אמך התלהבה מכך.

(-:
בכוח המוח​(שולטת)
Brave Dwarf כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:

את...
טוב זאת את.
מ. מטורפת? ד. דפוקה?
ולכן את לבדך.

כרגיל גמד,

ברור שכן.
וכשזיינתי אותך צרחת עוד ועוד. וגם טענת שהשמש זורחת לך משם. בהתחלה אכן כולנו החוורנו למראה. אלא שאת עזבת והשמש נשארה. את היא זו שעודך נותרת שקועה בחשכה.
אני בשום פנים לא טענתי שדעתי חד משמעית. הצדקתי את לילה לבן ואת CAT שהגיבו לפניי - פעמיים.

אולי באמת כדאי לך לדחוף את ההיסטריות שלך לתחת שלך כמו גם את הסטיגמות שלך. ובעיקר את המרירות. כפי שאני זוכר, יש לך תחת גדול דיו כדי להכיל את כולם. תעשי לכולנו טובה, בכוח תחת גדול ופרצוף של דראג, טרם את מגיעה לכאן ומחרבנת את שלשוליך המילוליים כי סגרת את בלוגך ואין לך היכן, פני למקום בו עשה זאת אביך.

כן כן. ליד המשקוף של השירותים. כזכור לי, אמך התלהבה מכך.

(-:

פנינים. כרגיל אצלך icon_smile.gif)

למה אתה מתרגז כל כך?
דווקא לא אכפת לי אם תמשיך לחיות בהכחשה, בעניין זה כמו באחרים.
למעשה, בניגוד כנראה אליך, אתה לא באמת מטריד אותי, על צרכיך ונטיותיך.

בוא תנסה פעם אחת לשלוט בעצמך, אה?
אל תענה לי, הדעות שלך מעולם לא עניינו אותי, מעולם לא החשבתי אותך כבר שיח אלא כבריון עילג ממילא, וכך אני גם לא אגיב לך.

אתה חושב שתצליח לעמוד בזה, גמד אמיץ (שולט) /ענק פחדן (נשלט)?
Brave Dwarf
את מאמינה שהצלחת לשעמם אפילו אותי?
ואני דווקא כזה מעין לוחמני. לא מהתחת שלך זוהרת השמש. אבל כן את נראית כאחד. ומכיוון שאני מאוד אוהב בעלי חיים וצפיתי באלבומך, אז כן, את נראית וחושבת כמו תחת של חמור.

לא לשווא צער בעלי חיים עולה בכל פעם שאת מעלה את הגיגיך. (-:

יש מצב שבתמונה הבאה תדחפי את הזין שלו יותר עמוק?\

אני בכלל הייתי עסוק בלכתוב פוסט.
אבל מכיוון שביקשת. הגבתי גם לך.
בכוח המוח​(שולטת)
Brave Dwarf כתב/ה:
ואני דווקא כזה מעין לוחמני. לא מהתחת שלך זוהרת השמש. אבל כן את נראית כאחד. ומכיוון שאני מאוד אוהב בעלי חיים וצפיתי באלבומך, אז כן, את נראית וחושבת כמו תחת של חמור.

יש מצב שבתמונה הבאה תדחפי את הזין שלו יותר עמוק?

אתה צודק במאת האחוזים.
אני דומה לתחת של חמור, אני מרירה, אני מכוערת, אני לבד, יש לי כתמים באוזן, בלב, בתחת.
מה זה עניינך? אני מדברת על המראה שלך? יש לי עניין כלשהו בך?
אתה איש חולה ודוחה, תמיד היית. לזה יש לצרף את המוח הקטנטן והחמום שלך המצטרף לעילגות היחודית הזו.
להתעסק איתך זה כמו להתעסק עם חרא, כמה שנזהרים זה תמיד נדבק.
איכס.
Brave Dwarf
בכוח המוח כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:

יש מצב שבתמונה הבאה תדחפי את הזין שלו יותר עמוק?

אתה צודק במאת האחוזים.
אני דומה לתחת של חמור, אני מרירה, אני מכוערת, אני לבד, יש לי כתמים באוזן, בלב, בתחת.
מה זה עניינך? אני מדברת על המראה שלך? יש לי עניין כלשהו בך?
אתה איש חולה ודוחה, תמיד היית. לזה יש לצרף את המוח הקטנטן והחמום שלך המצטרף לעילגות היחודית הזו.
להתעסק איתך זה כמו להתעסק עם חרא, כמה שנזהרים זה תמיד נדבק.
איכס.

הצעתי לך נישואין?
לא
והעובדה שפירקת אותי משל הייתי לך חתן לעתיד אומרת דרשייני.
אני מגיב בפורום הכלוב. הבעתי את דעתי, ציינתי שני אנשים שדעתם אינה קולעת לזו שלי אבל בהחלט עשוייה להוות אמת. הודיתי בתחום בו איני מבין.

האם לא לשם כך פתחת את השרשור?
או שמא כהרגלך הוא נפתח לשם -יש לי שלשול הניחו לי לחרבן!
?
לא יודע מה אתך... אבל.
את מסריחה