סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסיבות בדסמ

diablo666​(שולט)
לפני 13 שנים • 25 באוק׳ 2010

חחחחחח

diablo666​(שולט) • 25 באוק׳ 2010
חחחחחח.... אנטרס ... קרעת אותי מצחוק . ובגללך עקבתי אחרי כל הפוסט המטופש הזה .. רק בגלל כל הסיומות המעולות שלך ..

בכבוד רב.... חחחחחחחחח....

בכל מקרה .. כל הפוסט הזה בנוי דווקא מהאנשים שאם הייתי בונה ליין כזה של בדס"מ אמיתי..דווקא לא הייתי מעוניין שהם לא היו נמנים ברשימת האורחים .. והתשובה כבר ידועה...
למשל יש דווקא המון מסיבות פרטיות בעבר שבהם בילינו יחדיו.. אתה יודע למה ? כי אולי מי שהזמין אותנו באופן פרטי ודיסקרטי.. ידע שלפחות אנחנו מהאנשים שבאמת עושים במסיבות ופחות מדברים . ומתלוננים ... אבל נו .. שיהיה ... תן להם להתווכח על משהו שאנחנו כבר מזמן לא צריכים להתווכח עליו.. כי אנחנו קצת מכירים את עולם הבדס"מ מקרוב..

בברכה : זה שאינו יודע לשאול ..
שוגי​(מתחלף)
לפני 13 שנים • 25 באוק׳ 2010

Re: חחחחחח

שוגי​(מתחלף) • 25 באוק׳ 2010
diablo666 כתב/ה:

למשל יש דווקא המון מסיבות פרטיות בעבר שבהם בילינו יחדיו.. אתה יודע למה ? כי אולי מי שהזמין אותנו באופן פרטי ודיסקרטי.. ידע שלפחות אנחנו מהאנשים שבאמת עושים במסיבות ופחות מדברים . ומתלוננים ... אבל נו .. שיהיה ... תן להם להתווכח על משהו שאנחנו כבר מזמן לא צריכים להתווכח עליו.. כי אנחנו קצת מכירים את עולם הבדס"מ מקרוב..

בברכה : זה שאינו יודע לשאול ..

ומה לגבי אלו שמגששים?
מה לגבי עמית ונילי לעבודה שאני אומר לו- אתה בא למסיבת פטיש השבוע?
אז הוא מוריד את משקפיו, מחכך אותם בחולצה ומגמגם, אבל מה, אני ייצטרך להשתתף?
ויש המון כאלה, ופוטנציאלים טובים.
סאדיסטים, מאזוכיסטים וסוויצ'רים חבויים שעוד לא הייתה להם הפלטפורמה המתאימה, והליווי הנכון שיכוון אותם....

אז כמו שטריסר אמר שהמלך הוא עירום, וכל כך צדק, בוא נראה איך כן אפשר שבישראל 2010 סאדו מאזו לא תחשב לסטייה מינית.
גילוי נאות: אי שם בשנות השבעים-שמונים גם הומוסקסואליות הייתה מחוץ לתחום.
daLord
לפני 13 שנים • 26 באוק׳ 2010

בלי קשר לשום ליין ספציפי

daLord • 26 באוק׳ 2010
אפילו עוד בימי הדאנג'ן היו כאלו טענות.
כאחד שאוהב לצאת למסיבות אני לוקח בחשבון ,בכל מקום שאליו אצא, שלא בכל מסיבה אהנה.
יש הרבה גורמים שמעבר ליכולת הנהלת המסיבה כדי להפוך אותה לטובה או לא.
אם יגיעו אנשים, מתוכם אם יהיה יחס סביר בין נשים לגברים, ואחרי הכל אם הם באים כדי לעשות מעשים או סתם לרקוד ולשתות?

לא לכל מסיבה הקהל מגיע באווירה של ביצוע.. אין מה לעשות.
אגב גם במסיבות ווניליות לחלוטין יש סקס והרבה.. רק פחות פומבי.

ועוד דבר, לא רק הגברים חרמנים, ולא כל הגברים נודניקים.
אם מישהו מציק ולא עוזב יש DM במקרה הטוב ודרכים פחות נחמדות במקרה הרע.