אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מילים מילים

פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 13 שנים • 2 בנוב׳ 2010
פרלין​(נשלטת){ש} • 2 בנוב׳ 2010
The Fool כתב/ה:
הג'ברווקי נקרא גבירקא בתרגום הישן של השיר, אני חושבת. יש עוד כמה גרסאות לשם שלו, אבל אף אחת לא נשמעת בארמית...

דווקא בחדש מכולם. של רינה לויטן.

זה הכל תלוי במידת החרמנות. כשאני חרמנית לא אכפת לי שיקראו לי בכל שם. אני אפילו עונה לשם תקווה, תתארו לכם.
nerissa​(אחרת)

Re: שאלה לנריסה:

nerissa​(אחרת) • 2 בנוב׳ 2010
מישלי כתב/ה:
נריסה יקרה,
אני חושבת שאנחנו מבינות אחת את השניה יותר טוב ממה שנראה כאן...
ואם יש משהו שאני לומדת מהדיאלוג הזה, הוא שיש כינויים שרק את יכולה להמציא !
כמו "גד מלוח" למשל icon_eek.gif

( :

נו בארור! icon_lol.gif זה אמור להיות מעניין כל הלופט גישפט הזה שלנו, לא? icon_wink.gif
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
זה נורא תלוי עם מי אני. איכשהו, עם כל אחד דברים אחרים מרגישים נכונים.
אני שונאת שקוראים לי גברתי ומאסטר וכל מיני כאלה, אבל היה לי פעם מישהו שרק ככה הרשיתי לו לקרוא לי. איכשהו הרגיש לי שזה מה שנכון לנו. לא יודעת למה.
גם היה לי פעם מישהו שהיה קורא לי זונה (זונה שלי, זונה טובה, זונה יפה, זונה קטנה, זונה מלוכלכת...) ואיכשהו מהפה שלו זה היה נשמע כמו מילת החיבה הכי מתוקה בעולם. משהו בטון כנראה icon_smile.gif

מזדהה עם מישלי בקטע של לקבל הכל באהבה.
מזדהה עם נריסה בקטע של - אני כנראה לא אמצא את עצמי בקשר משמעותי עם מישהו שמאד נמשך למשהו שאותי מאד דוחה. מה הסיכויים icon_smile.gif
The Fool
The Fool • 2 בנוב׳ 2010
פרלין כתב/ה:
The Fool כתב/ה:
הג'ברווקי נקרא גבירקא בתרגום הישן של השיר, אני חושבת. יש עוד כמה גרסאות לשם שלו, אבל אף אחת לא נשמעת בארמית...

דווקא בחדש מכולם. של רינה לויטן.

זה הכל תלוי במידת החרמנות. כשאני חרמנית לא אכפת לי שיקראו לי בכל שם. אני אפילו עונה לשם תקווה, תתארו לכם.

LOL
Anan-Sagol​(שולט)
לפני 13 שנים • 3 בנוב׳ 2010

מתבקש הסבר

Anan-Sagol​(שולט) • 3 בנוב׳ 2010
מה ההבדל בין "על גחונך זחלי בת אשפתות, סחבה לחה ונפקנית" לבין "אלי בזחילה יא שרמוטה" ?
אתנה
לפני 13 שנים • 6 בנוב׳ 2010

Re: מתבקש הסבר

אתנה • 6 בנוב׳ 2010
Anan-Sagol כתב/ה:
מה ההבדל בין "על גחונך זחלי בת אשפתות, סחבה לחה ונפקנית" לבין "אלי בזחילה יא שרמוטה" ?

עד עכשיו קראתי את השירשור עם חיוך
ואז הגעתי לתגובה שלך, והוא נעלם.
ההבדל הוא השפה בה אתה משתמש.
ההשקעה שאתה כשולט בוחר במילים בהן אתה מתבטא.
למילים יש כוח עצום.
התחושה הקדומה שיש לנשלטת שלך כשהיא שומעת את המילים הנקיות לעומת ההרגשה הזולה בשימוש בשפת רחוב.

כמובן שהכל תלוי בסיטואציה.

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 13 שנים • 7 בנוב׳ 2010

Re: מתבקש הסבר

אתנה כתב/ה:
Anan-Sagol כתב/ה:

עד עכשיו קראתי את השירשור עם חיוך
ואז הגעתי לתגובה שלך, והוא נעלם.
ההבדל הוא השפה בה אתה משתמש.
ההשקעה שאתה כשולט בוחר במילים בהן אתה מתבטא.
למילים יש כוח עצום.
התחושה הקדומה שיש לנשלטת שלך כשהיא שומעת את המילים הנקיות לעומת ההרגשה הזולה בשימוש בשפת רחוב.

כמובן שהכל תלוי בסיטואציה.

אני דווקא הייתי מעדיפה את השני.
creamy
לפני 13 שנים • 26 בנוב׳ 2010
creamy • 26 בנוב׳ 2010
יולי Yuli כתב/ה:
זה נורא תלוי עם מי אני. איכשהו, עם כל אחד דברים אחרים מרגישים נכונים.
אני שונאת שקוראים לי גברתי ומאסטר וכל מיני כאלה, אבל היה לי פעם מישהו שרק ככה הרשיתי לו לקרוא לי. איכשהו הרגיש לי שזה מה שנכון לנו. לא יודעת למה.
גם היה לי פעם מישהו שהיה קורא לי זונה (זונה שלי, זונה טובה, זונה יפה, זונה קטנה, זונה מלוכלכת...) ואיכשהו מהפה שלו זה היה נשמע כמו מילת החיבה הכי מתוקה בעולם. משהו בטון כנראה icon_smile.gif

מזדהה עם מישלי בקטע של לקבל הכל באהבה.
מזדהה עם נריסה בקטע של - אני כנראה לא אמצא את עצמי בקשר משמעותי עם מישהו שמאד נמשך למשהו שאותי מאד דוחה. מה הסיכויים icon_smile.gif

מזדהה לגמרי.
ונורא נהנית עכשיו להיות שפחה.
אפילו גאה בעובדה שאני שפחה מסורה ואוהבת. icon_smile.gif)
פעם לא היתה לי האפשרות להנות מזה. היא נפתחה. במקום הנכון.
כנראה שבזמן הנכון מול האדם הנכון, זה פשוט מתאים. ואז זה מענג אותי נורא.
כשאני יודעת שהוא קורא לי בשם מסויים מתוך אהבה ורצון לחבר אותי אל עצמי, אני בהודייה.

נריסה ומישלי, תענוג לקרוא אתכן כאן. נורא התגעגעתי icon_smile.gif
פייה{O}
לפני 13 שנים • 29 בנוב׳ 2010
פייה{O} • 29 בנוב׳ 2010
אותי כינויי ה-אדון-שפחה-כלבה בעיקר משעשעים. קשה לי להתייחס לזה ברצינות כאשר ברור שמדובר במשחק.

אבל אם זה היה עושה טוב למי שמולי לקרוא לי כך - שיהיה לו לבריאות. אני זורמת icon_smile.gif

קשה לי לחשוב על מילים שהיו עושות לי ממש רע למעט מילים שמביעות העלבה ברורה (שמנה, מכוערת וכדומה).

Sticks and stones may break my bones but words can't hurt me

fishy.gif