ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

: - [

להבה חשופה
לפני 13 שנים • 18 בנוב׳ 2010

*גלעד שליט נמצא בשבי כבר 1607 ימים!! .

להבה חשופה • 18 בנוב׳ 2010
ציטוט :"מעניין איך את קוראת ל"חוסר טאקט, חוסר טעם, במילה אחת - מיותר!"' תסלח לי אבל אתה אדיוט"' ' ככה זה כשמשועממים! "- האם אלו דיעות של אנשים? ביקורות בונות? מנומקות? מתייחסות ברלוונטיות רק אל הנושא ולא מתייחסות למעלה השירשור עצמו? האם אין זו סתימת פיות?
אבל עזבי, מה אני יודעת, אפילו לקרוא נכון אני לא מצליחה...(ובעוד אני רושמת- אני קולטת- את עושה אותו הדבר, את מבקרת את יכולתי להבין את הנקרא בלי שאת מכירה אותי בכלל, או טורחת לחשוב אם אני צודקת)."

כן אלו דעות של אנשים. אין בהם דבר וחצי דבר ל"סתימת פיות". זה טבעו של שרשור.

מדוע ולמה דעות האנשים, אמורות להיות "ביקורות בונות"?. לא כל ביקורת היא "בונה"\ "מנומקת".

איני, צריכה להסכים עם דעתך, בדיוק כמו שאת אינך צריכה להסכים עם דעתי.

אני, מבקרת את אי יכולתך להבין שדעות שגם שאינם מקובלות - זכותם להשמע.

אנשים, אינם מקשה אחת. כל אחת \ד רשאים להביע \ לכתוב את דעתם.
=====================

"*ביום שישי הקרוב (19.11) בשעה 17:00 נתכנס לקבלת שבת עם משפחת שליט וחברי קיבוץ רמת יוחנן באוהל המחאה בירושלים. הציבור מוזמן לבוא ולציין עמנו את השבת ה-230 של גלעד בשבי"

צבא החברים של גלעד.

להבה חשופה.
kiska וטרמינטור​(לא בעסק)
לפני 13 שנים • 18 בנוב׳ 2010

Re: *גלעד שליט נמצא בשבי כבר 1607 ימים!! .

[b] כן אלו דעות של אנשים. ואין בהם דבר וחצי דבר ל"סתימת פיות".זה טבעו של שרשור.

מדוע ולמה דעות האנשים, אמורות להיות "ביקורות בונות"?. לא כל ביקורת היא "בונה"\ "מנומקת".

איני, צריכה להסכים עם דעתך, בדיוק כמו שאת אינך צריכה להסכים עם דעתי.

אני, מבקרת את אי יכולתך להבין שדעות שגם שאינם מקובלות - זכותם להשמע.

אנשים, אינם מקשה אחת. כל אחת \ד רשאים להביע \ לכתוב את דעתם.
=====================

אכן זכותם של אנשים שלא להסכים, בשביל זה זה דיון ודמוקרטיה. אבל תסכימי איתי שכשקוראים לאדם מפגר, זו אינה דיעה על הנושא המדובר- אלא על פותח השירשור ולזה ולדיון אין כל קשר.
איפה בדיוק אמרתי שחייבים להסכים? לא אמרתי שאני מסכימה עם כותב השירשור או את דעתי על מה שכתב, אלא ביקרתי את חוסר היכולת להגיב בעניין ורלוונטיות, מבלי לפגוע של האנשים.
התגובות שציינתי לא היו רלוונטיות לנושא בלבד, או נאמרו בצורה פוגענית ולדעתי גורמות לסתימת פיות- כי למה שמישהו ירשום משהו שנוי במחלוקת, אם זה היחס לו הוא זוכה?

kiska