שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

טוב רבותי, על מי מכם הכתבה הזו?

שוסי
לפני 13 שנים • 21 בינו׳ 2011
שוסי • 21 בינו׳ 2011
מUחדת כתב/ה:
בטי בום כתב/ה:
וא' זה הזמן להודות לה על האומץ, לשתיהן אחרת היינו תקועות עוד כמה שנים עם נשיא אנס ואולי אז גם צ' וח' היו סובלות מידיו הארוכות של המניאק.
קצת סולידאריות נשית, דאמט.

חותמת.
כמה שאת צודקת.

דוגרי.
L איה

נ.ב. עבור לא קשורה.

L איה • 21 בינו׳ 2011
לא קשורה.
אז זהו, שבעינין הדאגה לילדים אני באמת אשמח לשמוע את דעתך המלומדת...
האם להזמין משטרה , תקשורת ,סכסוכי שכנים ומריבות בחדר מדרגות הם מסר חשוב ,
הכרחי ויעיל מהשמעת הכבש השישה עשר בסיטואציה המדוברת?
עם ביקורת כה נשגבת, וניסיון בהורות מרשים כשלך, יהיה זה בזבוז נוראי של תיעול האנרגיה שלך לתקיפתי בפורם זה או אחר,
רק כדי להצדיק את הצהרותייך על דעתניות וכוחנות.
למה שלא תפתחי בכלוב פינת ייעוץ בעניני הורות,
מעין 'סופר נני של הסאדו מזוכיסטים'. תוכלי שם לבקר בדעתנות ותוקפנות כל דיעה שאינה תואמת
את שלך,לשפוט כל התנהלות לחומרה הגם שאין לך ניסיון וכו' וכו' ורק בשם ה'דאגה לחינוך ילדים'
אה, וגם בשם הצביעות, בל נשכח.
אם אין לך פנאי ( ההתנדבות בוראייטי בוודאי גוזלת את מירב זמנך...)
את מוזמנת להתגושש עם השכן שלי באופן חד פעמי,
אני ברשותך, אמשיך להשמיע מוסיקה- והפעם בפלייליסט: כוורת.
שבת תענוגות,
ליבנת
להבה חשופה
להבה חשופה • 21 בינו׳ 2011
ליבנת כתבה: "....א' היקרה כבר ערכה את נקמתה כאשר פנתה לתקשורת. זאת על סמך הידיעה שזהו סוג הרעש שייתן לה את הבמה.
מציאת הפתרונות חלה עליה, לא על מי ששומר על החוק גם אם רק בחזכת 'נבל ברשות התורה' .
לשלוח איליו משטרה בשעות שבהן החוק מתיר רעש, פנייה לתקשורת, ולא מכתב עם בקשה לגישור זו הדרך הבטוחה לריב ומדון.
אומללה החפצה בשקט אמרת?
ליבנת.

ליבנת.

בכתבה נאמר"... ולאחר שעורך הדין השובב כבר הבהיר לה שאין בכוונתו לחדול מתחביבו, נותרה א' חסרת אונים אל מול התשוקה הסוערת והקולנית בדירת השכן.

"הוא אמר שזו זכותו ושהוא לא יפסיק. אני לא יודעת מה לעשות", היא אמרה בייאוש."

אותה א' יקרה. בהחלט פנתה אליו מה זה משנה, אם בע"פ או בכתב.

כל אחת\ד {דיירים הגרים בבנין משותף} ברי דעת -צריכים לשמור על "תרבות הדיור". אין סיבה שהנאותיו של העו"ד, יגרמו ל א' "חוסר נוחות" בלשון המעטה.

מבחינת א'. כלו כל הקיצין. ולכן מצאה לנכון לפנות למשטרה \ תקשורת.

נ.ב. ליבנת.
כתבת בתגובה {כאן} ..."למה שלא תפתחי בכלוב פינת ייעוץ בעניני הורות,
מעין 'סופר נני של הסאדו מזוכיסטים'. תוכלי שם לבקר בדעתנות ותוקפנות כל דיעה שאינה תואמת
את שלך,לשפוט כל התנהלות לחומרה הגם שאין לך ניסיון וכו' וכו' ורק בשם ה'דאגה לחינוך ילדים'
אה, וגם בשם הצביעות, בל נשכח.
אם אין לך פנאי ( ההתנדבות בוראייטי בוודאי גוזלת את מירב זמנך...)"

להזכירך, אנשים בפורום מביעים את דעתם. תגובה כמו זו שכתבת - אומרת דרשני.

שבת שלום.

להבה חשופה
ראובן

גוש דן או גוש חרא

ראובן • 21 בינו׳ 2011
מכובדותי,

אבקש להוסיף מספר דברים:

1. אני יודע מיהו אותו עורך דין וגם מי צורחת ככה. הוא רחוק מלהיות ''גוש חרא'' (כדברי בטי). למעשה, הינו אחד השולטים היותר מיומנים ומוערכים בקהילתנו.
בניגוד גם לדברי קליבר, הבחור בהחלט עושה סאדו ומכל הלב.

2. המרחב הציבורי שייך לכולנו. כולל סוטים שאכן עושים רעש. אם אפשר להפעיל מקדחי כביש (קונגו), החל ב-שש בבוקר ועד אחת עשרה בלילה, איני רואה סיבה מדוע אי אפשר גם ליהנות קצת.

3. הערות בדבר ''מה יחשבו הילדים'' הן מיותרות. מי שמגדל ילדים בתוך מרקם עירוני, צריך לקחת בחשבון את טבע המרקם העירוני וזה כולל סקס וסאדו לעתים.
במקום להתפייט, עדיף שתבדקו, בורגניות יקרות, מה הילדים הצנועים שלכן עושים בחשכת המחשב האישי.

4. עכשיו גשו-נא לאפות פשטידה ולעשות סקס משעמם ושקט, כמו שמגיע לכן.

R
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
מה זה משנה מי זה?
זה לא משנה אם הצרחות נובעות מסשנים, מריבה, או זמרה גרועה במיוחד. יש חוק שמגדיר כמה ומתי מותר להרעיש, ויש גם דבר נחמד שנקרא התחשבות - זה אומר שאני לא אגרום לרעש מחריש אזניים באופן קבוע, ואתה לא תזמין לי משטרה ב- 23:05 כשאני עושה מסיבת יום הולדת. הכתבה הזאת לא באמת מעניינת, והסיבה היחידה שבכלל יש כתבה זה כי מקור הרעש משעשע.

בהמשך לכך שזה משעשע - התכוונתי להתוודות חגיגית שהכתבה עלי, אבל יותר מידי אנשים פה יודעים שאני לא עורך דין אז זה בטח לא יעבוד. אבל אני כן יודעת איך הוא מרגיש: אני גרה במעונות. בכל פעם שאני עושה משהו יותר סוער ממשחק מונופול, כל השכונה שומעת icon_redface.gif
huan
huan • 21 בינו׳ 2011
ציטוט: המרחב הציבורי שייך לכולנו. כולל סוטים שאכן עושים רעש. אם אפשר להפעיל מקדחי כביש (קונגו), החל ב-שש בבוקר ועד אחת עשרה בלילה, איני רואה סיבה מדוע אי אפשר גם ליהנות קצת.

הטענה בדבר ה"חוקיות" של המעשה מדגימה היטב את ה"מישפטיזציה" הפושע בחברה הישראלית בה כללי התנהגות הנאותה והאנושית מתחלפים בפילפולים משפטיים. ישנו פער בין "התנהגות לא נאותה" ו"התנהגות פלילית" אך פער זה לא מכשיר את השרץ.

לא ממש משנה במי מדובר ואילו ילדים חשופים לזה (החשיפה ליחס של ההורים שלהם לאורח חיים שונה יזיק להם הרבה יותר מהצרחות עצמם)החשוב הוא שמדובר בדפוס התנהגות הראוי לגינוי שנופל לאותה הקטגוריה של השמעת מוזיקה בקולי קולות באוטובוס, הפעלת מקדחי כביש ב6 בבוקר ועוד מגוון התנהגויות "חוקיות" אחרות.

אם שמיעת מוזיקה באוזניות, התחשבות באחי בני האדם וחוסר הרצון לקחת דוגמא מגופים מפוקפקים כמו עיריית תל אביב הופכים אותי ל"וניל משעמם" אני גאה להיות אחד כזה.
נילי ונילי

Re: גוש דן או גוש חרא

נילי ונילי • 21 בינו׳ 2011
ראובן כתב/ה:
1. אני יודע מיהו אותו עורך דין וגם מי צורחת ככה. הוא רחוק מלהיות ''גוש חרא'' (כדברי בטי). למעשה, הינו אחד השולטים היותר מיומנים ומוערכים בקהילתנו. R

אההה, אז למה לא אמרת ככה?

לא ידעתי שהוא מיומן (!) ומוערך (!!). אז אם זה ככה- הכל בסדר.
נוריתE

נוריתE • 21 בינו׳ 2011
ראובן כתב/ה:

3. הערות בדבר ''מה יחשבו הילדים'' הן מיותרות. מי שמגדל ילדים בתוך מרקם עירוני, צריך לקחת בחשבון את טבע המרקם העירוני וזה כולל סקס וסאדו לעתים.

R

"צודק" ראובן
כל משפחה עם ילדים
שמחפשת דירה
צריכה לבדוק מעבר לגני ילדים, בתי ספר ,מרכז קניות נוח ועוד דברים
גם אם אין בבנין שכנים שעוסקים בבידיס''מ
ואם ,הם לא יעברו דלת דלת לבדוק את הנטיות המיניות של השכנים ויקנו את הדירה בלי לדעת אותן
באמת,זאת תהיה בעיה שלהם ...עם קולות שוט וצרחות בחצות הלילה

הוא,אמיתי? האיש הזה?עם התגובות שלו? R? icon_rolleyes.gif

ושאוסיף? ראובן? את המשפט הנצחי והאמיתי
"כשיהיו לך ילדים,אתה תזמר זמירות אחרות"

הוספתי.

אולי תשלח גם אותי לאפות עוגות ולעשות מין מסיונרי?
נוריתE
נוריתE • 21 בינו׳ 2011
ובאשר לאותו השכן שלא ישן ולא נותן לישון ,
לדירים יש זכות להתאגד ,לפנות לעורך דין של האגודה לתרבות הדיור ולהעיף אותו מהבניין
ואני מקווה מאוד שיעשו כך.

גועל נפש.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}

נילי ונילי כתב/ה:
ראובן כתב/ה:
1. אני יודע מיהו אותו עורך דין וגם מי צורחת ככה. הוא רחוק מלהיות ''גוש חרא'' (כדברי בטי). למעשה, הינו אחד השולטים היותר מיומנים ומוערכים בקהילתנו. R

אההה, אז למה לא אמרת ככה?

לא ידעתי שהוא מיומן (!) ומוערך (!!). אז אם זה ככה- הכל בסדר.

icon_lol.gif