ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דור המהפכות לנגדנו - כשאישה מתהפכת עליך , מה עלינו לעשות ?

master xy​(שולט)
לפני 13 שנים • 21 במרץ 2011
master xy​(שולט) • 21 במרץ 2011
שמעון התרסי כתב/ה:
ברשותכם אחזור לנושא,

האם זה נכון שמי שמצהירה שאינה מחפשת אכן לא מוצאת?
אני בספק.

רק המשקפיים המוזרים של XY חוסמות בפניו אולי את הקסם שבערפל הזה.

אני לא בטוח שהפשטנות הגברית, כך הדבר= הדבר כך, עדיפה במשהו.

:]-

ראה , להלן מעשיה :

נכנסת אישה נאת מראה ודקת גיזרה לפאב תל אביבי ממוצע . עולה על הדלפק וצורחת את ההצהרה הבאה ״ אני לא מחפשת הערב זיונים ! אתם שומעים אותי ? הא ? אני לא שומעת ׳כן׳ ...״ חוזרת לפטפט עם חברתה על ענייני דיומא .

יש מנהג נלוז לכל פרופיל נקבי בכלוב לתת תצהיר נוטריוני מראש שאף אחת כאן לא מחפשת ולא מתחפשת . לא משנה מה , קודם כל היא לא מחפשת .

אני לא מחפשת . אני לא מחפשת . טוב הבנו . ומכלל לאו אני חייב לשמוע הן - אני לא מחפשת אבל אם אתה שווה אז אני מוכנה להתחפש ולחפש .

שמעון התרסי
שמעון התרסי • 21 במרץ 2011
master xy כתב/ה:
שמעון התרסי כתב/ה:
ברשותכם אחזור לנושא,

אני בספק.

ראה , להלן מעשיה :

נכנסת אישה נאת מראה ודקת גיזרה לפאב תל אביבי ממוצע . עולה על הדלפק וצורחת את ההצהרה הבאה ״ אני לא מחפשת הערב זיונים ! אתם שומעים אותי ? הא ? אני לא שומעת ׳כן׳ ...״ חוזרת לפטפט עם חברתה על ענייני דיומא .

יש מנהג נלוז לכל פרופיל נקבי בכלוב לתת תצהיר נוטריוני מראש שאף אחת כאן לא מחפשת ולא מתחפשת . לא משנה מה , קודם כל היא לא מחפשת .

אני לא מחפשת . אני לא מחפשת . טוב הבנו . ומכלל לאו אני חייב לשמוע הן - אני לא מחפשת אבל אם אתה שווה אז אני מוכנה להתחפש ולחפש .

במה אם כן אתה משאים אותן?
במתן עדות שקר, בהונאה עצמית?

והאם אין לגברת את הזכות לשנות את דעתה?

אגב הגרסה הגברית של המטבע הזה מטרידה אותי הרבה יותר:

ברנש אחד נכנס לצ'וטט בפאב תל אביבי טיפוסי:

"לא שאני מנסה להתחיל איתך או משהו כזה, אבל את יודעת ש...ורק שתדעי לך ששמתי לב ש...
ובאמת לא בשביל משהו! פשוט יש לי איזו שיחת חולין / שקר כלשהו שהייתי חייב לפרוק מעל ליבי" [במקרה הטוב- במקרה הרע תהיה מעורבת הכפשה]

אגב נראה לי שאלו בדיוק הגברים שיודעים איך להכנס לתוך התחתונים של הגברת שמבקשת שלא יפנו אליה.

מאידך נדמה לי שאם היתה חובה חוקית להצהיר על כוונות פלרטוט בראשית כל פלרטוט העולם היה הרבה פחות מעניין...

וכך סובב העולם :]-

SO WHAT?
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 21 במרץ 2011
לנסות להבין למה ההתהפכות?

אם זה מוצדק, או סתם תקופת מחזור..
master xy​(שולט)
שמעון התרסי כתב/ה:
master xy כתב/ה:
שמעון התרסי כתב/ה:
ברשותכם אחזור לנושא,

אני בספק.

ראה , להלן מעשיה :

במה אם כן אתה משאים אותן?
במתן עדות שקר, בהונאה עצמית?

והאם אין לגברת את הזכות לשנות את דעתה?

אגב הגרסה הגברית של המטבע הזה מטרידה אותי הרבה יותר:

ברנש אחד נכנס לצ'וטט בפאב תל אביבי טיפוסי:

"לא שאני מנסה להתחיל איתך או משהו כזה, אבל את יודעת ש...ורק שתדעי לך ששמתי לב ש...
ובאמת לא בשביל משהו! פשוט יש לי איזו שיחת חולין / שקר כלשהו שהייתי חייב לפרוק מעל ליבי" [במקרה הטוב- במקרה הרע תהיה מעורבת הכפשה]

אגב נראה לי שאלו בדיוק הגברים שיודעים איך להכנס לתוך התחתונים של הגברת שמבקשת שלא יפנו אליה.

מאידך נדמה לי שאם היתה חובה חוקית להצהיר על כוונות פלרטוט בראשית כל פלרטוט העולם היה הרבה פחות מעניין...

וכך סובב העולם :]-

SO WHAT?

לא מאשים . מה פתאום . רק שואל האם זה ברירת המחדל של האישה - קודם כל אני לא מחפשת , עכשיו נשמע מה יש לך להציע .

אם זה חלק מהמשא ומתן כפי שמקובל שגבר מחזר אחר האישה . סבבה .
master xy​(שולט)
TAKARA כתב/ה:
לנסות להבין למה ההתהפכות?

אם זה מוצדק, או סתם תקופת מחזור..

תכיני הפוך .
Bent
לפני 13 שנים • 22 במרץ 2011
Bent • 22 במרץ 2011
מתהפכת לי הקיבה כאן בצד
ראובן

''מוצדק או לא''

ראובן • 22 במרץ 2011
תודה ל Takara על התגובה העניינית הראשונה. חבל ש- xy כבר מאס בדיון. קשה גם להבחין בין התפרצות ''מוצדקת'' לבין כזו ש''אינה מוצדקת'', משום שבמובן האישי-סובייקטיבי, כל התפרצות היא הנכחה מוצדקת של רגש. כל שאני יכול להציע הוא את אמת המידה האישית שלי, לאותן ''התהפכויות'' נשיות:

התפרצויות הנשארות בתחום הבעת המצוקה האישית (כגון: ''אני לא מוכנה למבחן, אני רוצה להתאבד!''; ''אין לי מה ללבוש, אני לא יוצאת ככה למסיבה!''; אקטים כמו פריצה בבכי, היזרקות על המיטה, שבירת צלחות וכו') - כל אלו ודומותיהן מותרות וגם יש צורך לעשות מאמץ להכיל ולנחם.

התפרצויות הכוללות פגיעה בך או באהובים אחרים (כגון: ''בגללך לא התכוננתי למבחן! אתה רוצה שאתאבד!'', ''אין לי מה ללבוש כי אתה רוצה שאהיה מכוערת!'', אקטים כמו צרחות עליך, תקיפה פיזית, שבירה של חפצים היקרים ללבך וכו') - כל אלו ודומותיהן אסורות ויש צורך להתעלם או להעניש, לפי סולם הערכים האישי שלך.

R
seelinewoman
seelinewoman • 22 במרץ 2011
שמעון התרסי כתב/ה:
ברשותכם אחזור לנושא,

אני בספק.

גם אני.
כל מי שכאן מחפש/ת משהו, גם אם כתוב אצלם ההפך.
עם זאת, הרשות נתונה לחפש משהו שונה לגמרי מהצפוי.
Lakshmi​(נשלטת)

Re: ''מוצדק או לא''

Lakshmi​(נשלטת) • 22 במרץ 2011
ראובן כתב/ה:
תודה ל Takara על התגובה העניינית הראשונה. חבל ש- xy כבר מאס בדיון. קשה גם להבחין בין התפרצות ''מוצדקת'' לבין כזו ש''אינה מוצדקת'', משום שבמובן האישי-סובייקטיבי, כל התפרצות היא הנכחה מוצדקת של רגש. כל שאני יכול להציע הוא את אמת המידה האישית שלי, לאותן ''התהפכויות'' נשיות:

התפרצויות הנשארות בתחום הבעת המצוקה האישית (כגון: ''אני לא מוכנה למבחן, אני רוצה להתאבד!''; ''אין לי מה ללבוש, אני לא יוצאת ככה למסיבה!''; אקטים כמו פריצה בבכי, היזרקות על המיטה, שבירת צלחות וכו') - כל אלו ודומותיהן מותרות וגם יש צורך לעשות מאמץ להכיל ולנחם.

התפרצויות הכוללות פגיעה בך או באהובים אחרים (כגון: ''בגללך לא התכוננתי למבחן! אתה רוצה שאתאבד!'', ''אין לי מה ללבוש כי אתה רוצה שאהיה מכוערת!'', אקטים כמו צרחות עליך, תקיפה פיזית, שבירה של חפצים היקרים ללבך וכו') - כל אלו ודומותיהן אסורות ויש צורך להתעלם או להעניש, לפי סולם הערכים האישי שלך.

R

אני לא חושבת שהתפרצות כמו "בגללך לא למדתי למבחן" דורשת התעלמות או עונש
להפך, אלו ההתפרצויות שצריך להבין מאיפה הן נובעות.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 22 במרץ 2011

ראובן מה הופך את ההתפרציות האילו לנשיות?
ואם אילו הנשים שאתה מכיר, קבל את השתתפותי הכנה בצערך.
או כמו שאומרת האישה שלך שנשמעת לי הרבה יותר אינטילגנטית לנוסח הזה
רק בתענוגות : )