בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עוד מכה נחרצת, לאותם "אזרחים" שעולים על סיפון ספינ

זאלופון​(שולט)
לפני 13 שנים • 29 במרץ 2011

עם כל הכבוד לנימולר

זאלופון​(שולט) • 29 במרץ 2011
אזופוס לא פחות מפורסם, והסיפור שלו על הילד שצעק "זאב! זאב!" רלוונטי בעיניי למה שקורה עם הליברמניה הרבה יותר מאשר הסיפור על הילד, או הכומר, שלא נשאר מי שיצעק עבורו.
כשאני שומע היום על עוד חוק "פשיסטי" או עוד רעיון "גזעני", אני ישר מניח ששוב מדובר בניפוח מופרך של משהו מטופש וחסר חשיבות שיש בו מעט מאוד גזענות ועוד פחות מזה תוכן, ותמיד אני צודק. ההיסטריה הזו שמכתירה כל שטות בשמות בומבסטיים משנות ה-30 מגבירה את הסיכוי לכך שיום אחד אני אטעה (ואיתי חלק ניכר מהציבור), וכשבאמת יבוא זאב גזען ופשיסט לא נשים לב.
כשייאסר על ערבים להעסיק בבתיהם נשים יהודיות מתחת לגיל 45, אנא צעקו לי "זאב! באמת הפעם!" חזק באוזן. כל עוד אוסרים עליהם לרגל למען אויבינו ולקבל על זה כסף מאתנו דווקא וכל מיני דברים כאלה, אנחנו עדיין לא זאבים, ובמקרים מסוימים אנחנו מפסיקים גם להיות חמורים.
    התגובה האהובה בשרשור
בכוח המוח​(שולטת)

Re: עם כל הכבוד לנימולר

בכוח המוח​(שולטת) • 29 במרץ 2011
זאלופון כתב/ה:
אזופוס לא פחות מפורסם, והסיפור שלו על הילד שצעק "זאב! זאב!" רלוונטי בעיניי למה שקורה עם הליברמניה הרבה יותר מאשר הסיפור על הילד, או הכומר, שלא נשאר מי שיצעק עבורו.
כשאני שומע היום על עוד חוק "פשיסטי" או עוד רעיון "גזעני", אני ישר מניח ששוב מדובר בניפוח מופרך של משהו מטופש וחסר חשיבות שיש בו מעט מאוד גזענות ועוד פחות מזה תוכן, ותמיד אני צודק. ההיסטריה הזו שמכתירה כל שטות בשמות בומבסטיים משנות ה-30 מגבירה את הסיכוי לכך שיום אחד אני אטעה (ואיתי חלק ניכר מהציבור), וכשבאמת יבוא זאב גזען ופשיסט לא נשים לב.
כשייאסר על ערבים להעסיק בבתיהם נשים יהודיות מתחת לגיל 45, אנא צעקו לי "זאב! באמת הפעם!" חזק באוזן. כל עוד אוסרים עליהם לרגל למען אויבינו ולקבל על זה כסף מאתנו דווקא וכל מיני דברים כאלה, אנחנו עדיין לא זאבים, ובמקרים מסוימים אנחנו מפסיקים גם להיות חמורים.

זה באמת מדהים כמה יצירתיות והגיון נפתל יכול להיות לאנשים, ע"מ להביא את נימולר ולאנוס אותו לסיטואציה הנ"ל.
huan
huan • 29 במרץ 2011
זאלו, אני לא חושב שמישהו כאן חושב שבוגדים ופושעים אחרים לא צריכים להענש על פשעיהם ואף אחד חוץ מפותח השרשור לא צעק "זאב זאב" מהסיבה הפשוטה שמדובר בעוד חוק ועוד תקנה שיופעלו באופן סלקטיבי כלפי אנשים עם דם מאוד מסויים ויהוו אות מתה עבור כל השאר. זאת מבלי להזכיר את כל אותם חוקים בלתי כתובים ויוזמות אזרחיות למינהם שאוסרות על ערבים לעבוד יחד עם יהודיות לא נשואות שמה יחטפו אותן לכפרים - ויש לא מעטים הבוחרים לציית להם.

הזאב לא יבוא לטרוף את הכבשים מפני שלא מדובר בזאב אלה בקרחון שזוחל מטר לשנה - הוא לא יפתיע אף אחד (קצת מצחיק להתחיל לצעוק "קרחון! קרחון" לעבר משהו שהיה חלק מהנוף ב65 השנים האחרונות) אבל תן לו זמן והוא ימחא את הכפר מעל פני האדמה בדרך שאף זאב לא היה מצליח.
Brave Dwarf

Re: עם כל הכבוד לנימולר

Brave Dwarf • 29 במרץ 2011
זאלופון כתב/ה:

מפליאה לא פחות העובדה שאותם אלו שמתרעמים על חוק שמאפשר לשלול אזרחות מאדם שפעל נגד מדינה בטענה שמדובר בחוק גזעני, מתרעמים, באותה הנשימה ובהפרש של שעות ספורות, על מינויו של יורם כהן לראש שב"כ רק בגלל היותו חובש כיפה.

לא זכור לי מינוי של שמאלן לתפקיד מפתח (ולא חסרים כאלו) שגרר כנגדו גל חשדות על היותו טלי פחימה או ענת קם.
שמעון התרסי
שמעון התרסי • 29 במרץ 2011
יודעים מה ההבדל בין נאצי ללאומני?
Brave Dwarf
לפני 13 שנים • 30 במרץ 2011
Brave Dwarf • 30 במרץ 2011
שמעון התרסי כתב/ה:
יודעים מה ההבדל בין נאצי ללאומני?

ספר.
ואני אספר את ההבדל בין Holy War לבין Holy Shit.
ואולי גם על זבוב בכוס קפה. על ילדים עם עיניים עצובות, שהשנה לא חגגו פורים. על פחדים בילקוטים, במקום שנועד לספרים, על קלמרים עם דמעות במקום עטים.

על רוחות שחזקו על האביב, על פגזים שכיסו את המרומים וגם על ציפורים.
Mephisto​(שולט)
Mephisto​(שולט) • 30 במרץ 2011
אז רגע,
מי בעד לשלול אזרחות לקבוצה המתכחשת לחוקי המדינה,
המצהירה בריש גליי כי החלטות הממשלה לא חלות עליה,
המעוניינת לשמור על האידיאולוגיה הקיצונית שלה גם במחיר חורבן המדינה,
הנלחמת בחיילי צה"ל ובשוטרי המדינה באלימות קשה לעיתים?

ואני מדבר על נוער הגבעות כמובן.
שוסי
שוסי • 30 במרץ 2011
קבוצה אגב,שמלכתחילה לא גרה בתחומי מדינת ישראל.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 30 במרץ 2011
Mephisto כתב/ה:
אז רגע,
מי בעד לשלול אזרחות לקבוצה המתכחשת לחוקי המדינה,
המצהירה בריש גליי כי החלטות הממשלה לא חלות עליה,
המעוניינת לשמור על האידיאולוגיה הקיצונית שלה גם במחיר חורבן המדינה,
הנלחמת בחיילי צה"ל ובשוטרי המדינה באלימות קשה לעיתים?

ואני מדבר על נוער הגבעות כמובן.

לא אני, מפני שלעולם אין שוללים אזרחות לקבוצה. יחידים מביניהם שיפעלו למען חורבן המדינה, אינם ראויים להיות אזרחיה.

והנה דוגמה טרייה ל"אפקט אזופוס". הזילות של המושג "גזענות" רק הולכת ונעשית מגוחכת יותר, ובה בעת מסוכנת יותר.
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4049594,00.html
Seth
Seth • 30 במרץ 2011
מי שבדרך כלל סובלים מאלימות הם דווקא המתיישבים היהודים.

מי שנוהגים לתקוף חיילים באופן קבוע הם דווקא פעילי שמאל קיצוני.

העיסוק של אנשי שמאל בשכתוב ההיסטוריה וסילוף העובדות הוא לא דבר חדש כמובן.
כך מכרו לרוב הציבור הישראלי את פנטזיית אוסלו וכך מנסים למכור לנו גם היום שמי שתוקע את חזון השלום והאחווה במזרח התיכון הם כמה מבני פח רעועים באמצע שום מקום.

טרי מהיום ויש לצערי עוד מאות דוגמאות כאלה:
http://www.youtube.com/watch?v=ptLsHVqPGfE