סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש לכם רעיונות שונים להשפלה קשה מאד?

bondman​(נשלט){FLR}
לפני 13 שנים • 14 באפר׳ 2011
bondman​(נשלט){FLR} • 14 באפר׳ 2011
אתם לא מבינות ולא תבינו את הנפש הגברית, אבל ההסבר הוא די פשוט

לפחות אצלי...

השפלת הניוש:

ההשפלה היא לא בעצם ההתיחסות כאישה

אלא ההתיחסות כזונה.

אף חד לא רוצה שהניוש יעשה ממנו ליידי.

הוא רוצה להיות זונה.

וזונה ממין זכר זה פחות מרגש מלהיות זונה נקבה ( בגלל ההקשר החברתי וההטבעות של אלפי שנים בהיסטוריה האנושית)

ואז אתה לא נתקע ומוצץ

אלא נתקעת ונמצצת וזה יותר מרגש.

צריך לקרוא לזה:
לא ניוש אלא שירמוט

אני מעריץ נשים ולא רואה אותן כמשהו מופשל
ולכן להיות אישה לא משפיל אותי בכלל כשהייתי בגיל טיפש עשרה אפילו היתה לי תקופה שרציתי להיות
אישה ודי הייתי מבואס שאני נולדתי גבר.

לאחר מכן השלמתי עם הרעיון של להיות גבר ואפילו למדתי שזה עדיף בעולמו המעוות.
דווקא כשאני חושב על זה עכשיו , להיות אישה ממש לידי, יכול להיות חווית ניוש מענינת
לא משפילה אלא מאוד מעשירה.

ושלא יובן לא נכון גם בשירמווט יש הרבה העשרה וזה עושה טוב להשקטט האגו.

לפני יומיים אמרה לי ידיה באמצע קטע כזה : רק כשדופיקם אותך את נרגעת ,
וזה היה נכון, זה מכניס אותי לשלווה ולרוגע, כי האגו ברח כמו שפן....ואז הספייס שלי מתגלה במלא הדרו.
מיאוווווווווווווו
יוני s
לפני 13 שנים • 14 באפר׳ 2011
יוני s • 14 באפר׳ 2011
ההשפלה הכי גדול(הפומבית) שאני עברתי,
זה להיות בחוף הים שטיטול בלבד מכסה את איזור חלציי...

זה היה כל כך משפיל
מאזניים​(מתחלף)
לפני 13 שנים • 16 באפר׳ 2011

Re: יש לכם רעיונות שונים להשפלה קשה מאד?

מאזניים​(מתחלף) • 16 באפר׳ 2011
DickLa כתב/ה:
שמתי לב שמאד מושכת אותי השפלה קשה
ניוש למשל זה ממש משפיל אז זה מעניין אותי
יש עוד כל מיני דברים משפילים...
כמו למשל לחלוב גבר ולתת לו לאכול. לאמן אותו ככה על בסיס קבוע.
או למשל לחלוב אותו ולטבול בזה סטרפאון ולזיין לו את הפה.
הבעיה היא שתמיד שיוצא לי לשוחח עם שולטות והן שואלות מה מעניין אותי ואני עונה שבין היתר השפלה קשה מאד, הן שואלות מה למשל? ועם כל הכבוד זה אמור להיות התפקיד שלהן לא? icon_smile.gif
הן המשפילות. הן משתעשעות. אם אומר להן הכל עוד אואשם בשליטה מלמטה icon_wink.gif
בכל אופן זה יהיה נחמד ליצור פוסט עם רעיונות השפלה אקסטרימיות.
תכלס זה נשמע מאד מושך. במידה ומדובר בשולטת שאתה נמשך אלייה ויש ביניכם קשר מאד טוב ההרגשה היא שפשוט בא לך לתת לה את כל כולך ושממש תשפיל אותך בצורה קשה מאד ותשתעשע בך.
אז - יש למישהו עוד רעיונות? icon_smile.gif

אם כל כך מגרה אותך לבוש הנשי וגם משפיל אותך. לא ברור לי למה זה משפיל אבל זה לא ענייני. תתחיל לצאת עם זה החוצה. תתחיל בהתחלה בערב ברחוב בעיר זרה וגם במועדונים. נראה לי זה יעלה לך אדרנלין. icon_smile.gif
DickLa​(פמית נשלטת){רק בנות.❤️}
לפני 13 שנים • 16 באפר׳ 2011
Sparafucile כתב/ה:
נולי כתב/ה:
בדיוק עדן! להיות אישה זה טוב אפילו יותר מלהיות גבר, ולכן ניוש הוא פרס ולא השפלה. זו מתנה שדומית נותנת למי שהיא אוהבת במיוחד. היא מעניק לו את העונג להדמות לאישה ולנסות להרגיש כמה זה בטו ונפלא.
N

הרבה זמן לא קראתי כזה גיבוב שטויות פמיניסטי. דעתי כמובן. אני גבר ועל כן אני אידיוט ונחות............

icon_lol.gif
SWAY
לפני 13 שנים • 3 במאי 2011

כמה השפלות

SWAY • 3 במאי 2011
1. לתת לעבד ללכת עם חנות פתוחה ועם כפתור בבוקסר פתוח לעשות קניות, כמובן שאסור לו לסגור תא החנות או את הכפתור לארוך כל מסע הקניות, אסור לו אפילו להסתכל לשם.
2. להפוך את הכלב של המלכה לאלפא אל מול העבד, לתת לעבד לאכול מהאוכל של הכלב רק אחרי שהכלב סיים לאכול, ללכת לטיולים כשהעבד מאחרוי המלכה והכלב, כמובן שהעבד ישן על הרצפה ולכלב יש כרית נוחה ומלונה, ולפעמים הוא ישן עם המלכה.
3.המלכה לוקחת את העבד לקוסמיטיקאית ומאפרת כדי... שתהפוך אותו ליותר מכוער, מוסיפים לו שלושה פצעונים במקומות אסטרטגיים הפנים, סימן של נזלת שהתייבשה יוצאת מהאף, מוסיפים חיבור בין הגבות, משהו ירקרק על השיניים הקדמיות, וצהוב באוזן, יום שלם עליו להסתובב עם כל התוספות...
sheri666
לפני 13 שנים • 8 במאי 2011

רעיונות להשפלה...

sheri666 • 8 במאי 2011
משום מה נשמע לי מוכר התחושה הזו שלך. האם תרצה שאעביר למלכתך מסר כי היא תחליט לבד על העונשים, ואז יהיו אלו כואבים במיוחד??? icon_biggrin.gif
Here And There​(נשלטת)
לפני 12 שנים • 6 באוג׳ 2011
Here And There​(נשלטת) • 6 באוג׳ 2011
טוב השרשור הזה נפתח מזמן אבל אני מקווה שזה עדיין רלוונטי.
עבורי השפלה קשה יכולה להיות השפלה בפומבי (מבחינתי זו השפלה "אמיתית" מהסוג שאני לא אוהבת), עשיית צרכים עלי, קריאה בשמות גנאי מעליבים כמו "מכוערת וכו'".
אבל העניין הוא שכל אחד רואה השפלה בצורה אחרת ומה שעבורי נחשב למאוד משפיל יכול להיחשב ל"סתם" עבור מישהו אחר.

אני חושבת שהשפלה קשה אמיתית זה כל מה שמשפיל *באמת* ולא סתם מחרמן.
אזור השפלה
לפני 11 שנים • 21 באפר׳ 2013
אזור השפלה • 21 באפר׳ 2013
שרשור פוסטים מעניין yes.gif