בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שוקל ניתוח לשינוי מין

Episode​(לא בעסק)
לפני 13 שנים • 6 במאי 2011

חחחחח

Episode​(לא בעסק) • 6 במאי 2011
פסיכולוג,ח"ח על הכותרת ועל התוכן.
חמורים לעולם לא מתים - הם רק מתחלפים.

חשבתי שתבין את זה עד עכשיו..
פסיכו לוג​(שולט)
לפני 13 שנים • 6 במאי 2011

Re: חחחחח

פסיכו לוג​(שולט) • 6 במאי 2011
Rogue כתב/ה:
פסיכולוג,ח"ח על הכותרת ועל התוכן.
חמורים לעולם לא מתים - הם רק מתחלפים.

חשבתי שתבין את זה עד עכשיו..

העלבת את כל המתחלפים...

moon, עד כה שקט בגיזרה.
nomorenomore
לפני 13 שנים • 7 במאי 2011
nomorenomore • 7 במאי 2011
IO moon כתב/ה:
אני לא מסכים אתך אורנוס,

התעלמות היא לא תמיד הפתרון האופטימלי. יש מה לעשות, ופסיכולוג עשה את זה בצורה נכונה.
בתלונתו המשועשעת על המצב, הודיע למעשה הפסיכולוג לכל באיי הכלוב כי הוא זה שקורא את ההודעות ולכן אין כל טעם לשלוח.
סביר להניח שכמות ההודעות תצטמצמנה משמעותית כתוצאה מכך.
מעניין אותי לדעת האם ההנחה שלי נכונה. פסיכולוג, תוכל לחלוק איתנו את המידע הסטטיסטי העומד לרשותך - האם מספר ההודעות ירד מאז שפרסמת את הפוסט ?

וחוץ מזה, אני מקווה שתעמוד במילתך ותיישם את מה שהבטחת בכותרת הפוסט.
לאחר שינוי מין סביר להניח שתתחיל לקבל הודעות גם לעצמך ולא תצטרך לחטט באלו של החברה שלך.

יצא לך לחשוב שאולי בת זוגתו, הנשלטת שלו, מרצונה, מתוך כבוד ונאמנות לאדונה מראה לו את ההודעות שהיא מקבלת?

אני חושב שזה דבר המצופה מנשלטת, אשר מקבלת הטרדות, לשתף את אדונה בזה.

אין פה שום חיטוט...
הרמאפרודיטה
לפני 13 שנים • 7 במאי 2011

Re: שוקל ניתוח לשינוי מין

הרמאפרודיטה • 7 במאי 2011
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:

בת זוגתי המקולרת מקבלת פניות מאדיוטים שאפילו לא מעלים על דעתם העבשה שיתכן שהאדון קורא את ההודעות שנשלחות אליה.

לאחר כמה תגובות מתוחכמות ורשימת התעלמות הולכת ומתארכת, החלטתי לנסות להתעלם ולקבל את המצב. מה לעשות. אולי אנסה להתנחם בעובדה שלא רק גברים יכולים ללקות באידיוטיזם כרוני. זו לא פונקציה מגדרית.

לא הבנתי בדיוק על מה התלונה.
בתחילת השרשור תיארתי לעצמי שמתחילים איתה, ובהמשך הייתה רמיזה לאיומים או וואטאבר. בכל מקרה, חוויתי את הכל icon_smile.gif
היחיד שזכה להיות מקולר לי, הפך בין לילה מאלמוני בעל תיבת הודעות נידחת לסחורה חמה. הזוי, לא? או שההפך?
ולא רק בהודעות "רומנטיות" עסקינן, גם הטרנספוביה הרימה את ראשה המכוער. רק פחות.

אין צורך להגיב או להתחכם. עונים בקרירות "תפוסה" / "מקולרת" תודה להת'. לא לקחת את זה קשה, ולהתנצל על מבנה כרומוזומלי וכו'.

לגבי הפרטיות של נשלטת - איזו פרטיות? מאסטר חודר לכל נימי נשמתך. ומן הסתם אם הבחורה נתנה לו ססמה, זה כבר לא נקרא חיטוט, לא ?

לגבי הניתוח לשינוי מין - נדמה לי שתהיה יותר פופולרי דווקא בלי לחתוך . . .

שבת שלום icon_smile.gif
Mooooon
לפני 13 שנים • 8 במאי 2011
Mooooon • 8 במאי 2011
Sparafucile כתב/ה:
IO moon כתב/ה:

וחוץ מזה, אני מקווה שתעמוד במילתך ותיישם את מה שהבטחת בכותרת הפוסט.
לאחר שינוי מין סביר להניח שתתחיל לקבל הודעות גם לעצמך ולא תצטרך לחטט באלו של החברה שלך.

יצא לך לחשוב שאולי בת זוגתו, הנשלטת שלו, מרצונה, מתוך כבוד ונאמנות לאדונה ...

דבר היותו חטטן נכתב בהומור
אני מתנצל שלא הוספתי חייכן בסוף המשפט וגרמתי לך להבין שלא כהלכה.
Mooooon
Mooooon • 8 במאי 2011
יולי Yuli כתב/ה:
מון, הנתונים הסטטיסטיים *שלי* מראים שאלה ששולחים את ההודעות, לא נכנסים לפורומים. אם משווים את רשימת המטרידים עם רשימת המגיבים - כמעט ואין חפיפה. פה ושם יש יוצאי דופן אבל זו הסטטיסטיקה. ניסיתי לדבר עם חלק מהמטרידים שלי, לא תמיד זה עובד, עושה רושם שהם לא יודעים עברית כל כך טוב, אבל מתוך מי שהסכימו לדבר איתי, רובם אומרים שמעולם לא נכנסו לפורום או שעשו זאת פעמים ספורות בלבד.

יולי, קודם כל קבלי ח"ח על המאמץ. לא כל אחד היה משקיע זמן לאסוף נתונים מהמטרידים.
איני חולק על נכונות הנתונים שהבאת, אבל מסתייג מקבוצת המדגם שלדעתי אינה מצביע על הכלל. לדבריך לא כולם ענו על השאלות. יתכן שאלה שענו מהווים קבוצה לא מייצגת שלא קוראת פורומים. יתכן שאלה שדווקא קוראים פורומים ומכירים טוב יותר את הלוך הרוחות של האתר ידעו שאין טעם לטרוח לענות.

בכל מקרה המסקנות שלך נוגדות את תאור המצב הלקוני "בינתיים שקט בגזרה" מפי מי שאינו מהווה תחליף לאשפוז בכפיה.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
IO moon כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:
מון, הנתונים הסטטיסטיים *שלי* מראים שאלה ששולחים את ההודעות, לא נכנסים לפורומים. אם משווים את רשימת המטרידים עם רשימת המגיבים - כמעט ואין חפיפה. פה ושם יש יוצאי דופן אבל זו הסטטיסטיקה. ניסיתי לדבר עם חלק מהמטרידים שלי, לא תמיד זה עובד, עושה רושם שהם לא יודעים עברית כל כך טוב, אבל מתוך מי שהסכימו לדבר איתי, רובם אומרים שמעולם לא נכנסו לפורום או שעשו זאת פעמים ספורות בלבד.

יולי, קודם כל קבלי ח"ח על המאמץ. לא כל אחד היה משקיע זמן לאסוף נתונים מהמטרידים.
איני חולק על נכונות הנתונים שהבאת, אבל מסתייג מקבוצת המדגם שלדעתי אינה מצביע על הכלל. לדבריך לא כולם ענו על השאלות. יתכן שאלה שענו מהווים קבוצה לא מייצגת שלא קוראת פורומים. יתכן שאלה שדווקא קוראים פורומים ומכירים טוב יותר את הלוך הרוחות של האתר ידעו שאין טעם לטרוח לענות.

בכל מקרה המסקנות שלך נוגדות את תאור המצב הלקוני "בינתיים שקט בגזרה" מפי מי שאינו מהווה תחליף לאשפוז בכפיה.

זה בסדר, לא טענתי לסמכות בנושא או להשקעה במחקר מהימן icon_razz.gif
אבל כנראה שלא הסברתי את עצמי טוב. זה לא שמישהו לא ענה לי - אידיוטים *תמיד* עונים. הכוונה הייתה שחלק מהתגובות לא היו ממש רלוונטיות. בודדים נאותו לפתח שיחה ולענות בנועם לשאלותי. שאר התגובות היו בסגנון למשל "הנה הטלפון שלי", "טוב אז יאללה מתי את באה אני מחכה", "את שמנה, נכון?" וכיו"ב.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 13 שנים • 10 במאי 2011

המממ

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 10 במאי 2011
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
כחולית כתב/ה:
מי ששואלת זאת אני icon_smile.gif
לא מתכוונת להכנס לפרטיות שלכם, מן הסתם, וברור לי שיש לזה יתרונות- אחרת ההתנהגות לא הייתה מתקיימת, אבל אני תוהה, אפילו אם תוכל להסביר באופן כללי, למה זה קיים והאם זה הדדי.
לפי דבריך, אני מבינה שזו חובתה להראות לך?

כשהקשר נבנה על אמון וכנות, ואין מה להסתיר האחד מהשניה, המונח "חובתה להראות לי" מגוחך מיסודו. זה פשוט טבעי. אני מצטער כחולית, אין לי ענין לפרט יותר מכך בפורום הזה.

האם גם הדואר שלך פתוח בפניה, בשם אותם אמון וכנות?
icon_twisted.gif
פסיכו לוג​(שולט)
לפני 13 שנים • 11 במאי 2011

Re: המממ

פסיכו לוג​(שולט) • 11 במאי 2011
Dan_Kap כתב/ה:
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
כחולית כתב/ה:
מי ששואלת זאת אני icon_smile.gif
לא מתכוונת להכנס לפרטיות שלכם, מן הסתם, וברור לי שיש לזה יתרונות- אחרת ההתנהגות לא הייתה מתקיימת, אבל אני תוהה, אפילו אם תוכל להסביר באופן כללי, למה זה קיים והאם זה הדדי.
לפי דבריך, אני מבינה שזו חובתה להראות לך?

כשהקשר נבנה על אמון וכנות, ואין מה להסתיר האחד מהשניה, המונח "חובתה להראות לי" מגוחך מיסודו. זה פשוט טבעי. אני מצטער כחולית, אין לי ענין לפרט יותר מכך בפורום הזה.

האם גם הדואר שלך פתוח בפניה, בשם אותם אמון וכנות?
icon_twisted.gif

וודאי. אם היא תבקש.

(גאד אני מקווה שהיא לא קוראת פורומים...)
Brave Dwarf
לפני 13 שנים • 11 במאי 2011

Re: שוקל ניתוח לשינוי מין

Brave Dwarf • 11 במאי 2011
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
אני פשוט מתבייש ביותר מידי יצורים שנולדו עם מבנה כרומוזומים דומה לשלי.

בת זוגתי המקולרת מקבלת פניות מאדיוטים שאפילו לא מעלים על דעתם העבשה שיתכן שהאדון קורא את ההודעות שנשלחות אליה.

לאחר כמה תגובות מתוחכמות ורשימת התעלמות הולכת ומתארכת, החלטתי לנסות להתעלם ולקבל את המצב. מה לעשות. אולי אנסה להתנחם בעובדה שלא רק גברים יכולים ללקות באידיוטיזם כרוני. זו לא פונקציה מגדרית.

אני מתנצל בשם בני מיני שמציפים אתכן בהודעות מרגיזות כל כך. בחיי שזה עושה לי חשק להתנדב לויצו ונעמת.

זה נשמע כמעט כמו אגדה.
היה חתול, עצבנו אותו נורא כי פנו לחתולה עליה בנה.
ובזמן שאונן על חתולים, פתאום נבהל שמא יגנבו לו את החתולה. הוא הראה תעודות של פסיכולוג ואפילו של הספה, למד קנדית ופסיכולוגית גם, אבל דבר לא עזר, חתולי רחוב המשיכו לצחקק בעודו חובט את ראשו בשטויות אותן יצר.