צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

וביושר לבב שוב תהיי ענוה ונכנעת. הטפה למצטרפת אודות ענוה..

נילי ונילי
לפני 13 שנים • 5 במאי 2011
נילי ונילי • 5 במאי 2011
בקיצור, מה שאתה אומר פה זה בעצם משהו כמו:

"לכי לכי יא כונפה, מי בכלל היה רוצה אותך? במקל לא הייתי נוגע בך. במקל!
מי שרק לך? אני שרקתי לך? יא פוזלת, יא מעפנה. אני שרקתי לך?! אני??
במקל, אני אומר לך. במקל!! את בכלל לא יפה. למה מה את חושבת שאת? סתם מכוערת.

סתם שרקתי לך כי את בחורה ואין פה בכלל בחורות שעוברות ברחוב. ובכלל כל הבלוג שלך זה רק לינקים מיוטיוב"
טרבולי והקצפת
לפני 13 שנים • 5 במאי 2011
טרבולי והקצפת • 5 במאי 2011
נילי ונילי כתב/ה:

סתם שרקתי לך כי את בחורה ואין פה בכלל בחורות שעוברות ברחוב. ובכלל כל הבלוג שלך זה רק לינקים מיוטיוב"

גיי, גיי, פישן אחורה, גיי! גרוייסע מציאה!!

http://www.youtube.com/watch?v=JXvrH7CGYoQ
the_drow​(שולט)
לפני 13 שנים • 6 במאי 2011
the_drow​(שולט) • 6 במאי 2011
Vestri כתב/ה:
קפה מחמדי

זה באמת פוסט שוביניסטי

אתה יוצא מאיזו נקודת הנחה שזה ממש כיף ונהדר לקבל אינסוף פניות, שזה כמו להיות באיזה בופה אכול-כפי-יכולתך של מעדנים... וזו לא המציאות.

מכל צד של המשוואה שאתה מתאר של היצע וביקוש יש יתרונות וחסרונות.

כשאת אישה, וכל הגברים החרמנים פונים אליך ללא אבחנה, זה לא מחמיא, זה לא נחמד. זו החפצה נטו, ולא החפצה נעימה. וזה במקרה הטוב.

במקרים הגרועים יותר, זה תוקפני והטרדה

באמצע - זה זיוני שכל מעצבנים.

לא חסרים שרשורים על העניין שהבחורות מעדיפות פניה אישית, עדיף אינטליגנטית, וכו -- ויש מלא נימוקים והסברים לעניין.

ישנם גברים שלא מסכימים, לא רוצים -- סבבה. אבל אז שלא יתלוננו כשמתלוננים עליהם.

וישנם גברים שהם באמת עד כדי כך דבילים, עד כדי כך לא מבינים שיש אישה אמיתית בקצה השני של האדומה.

הם חושבים רק על עצמם ועל החרמנות שלהם.

למה אני צריכה להיות אחראית לזה? הם מתחילים באקט, יש להם גם אחריות בתוצאות.

וכל זה עדיין רק ברמת ההודעות... יש גם את השלב שרוצים לפגוש מישהו ואז בכלל נפתחת עונת הסרטים.

אני לא רואה כל סיבה לא ללעוג למישהו שמתייחס אלי בתור אובייקט למילוי הרצונות שלו, ובמיוחד לכאלה שמנסים להחפיץ אותי באופן כ"כ עילג (שוב, במקרה הטוב)

(ואני גם אני מודה שאני לועגת סדרתית. אבל אצלי זה קודם לכלוב. אני במהות שלי אליטיסטית, ואין לי טיפה של סבלנות לחוסר שכל, חוסר תרבות, חוסר נימוס, חוסר התחשבות, חוסר אמפטיה, ועוד כמה חוסרים. ואני לא מבינה למה אני צריכה שתהיה לי? )

אני חושבת שזה לא כל כך קשה ללמוד איך לתקשר בפורום אינטרנטי. זה שהבעיה חוזרת על עצמה בתכיפות כזו, ואפילו מתעצמת, היא בעיניי סימן לבעיה תשתיתית באוכלוסיה מסויימת... אוכלוסיה שממש לא רוצה להיות איכותית בסופו של דבר.

ואני -- אני בעד איכות.

(אה ועוד דבר -- מי שלא רוצה, לא חייב לקרוא אותי. בימים אלו אני שקטה פה, אבל כשאני כותבת בבלוג שלי -- זה המקום שלי. מי שלא אוהב, שלא יהיה שם.)

אבל הוא צודק בזה שנשים באתר לא שולחות הודעות בד"כ וגם אם כן הן בקושי טורחות לרשום היי.
כי בעצם מה זה משנה? יש לה ציצים...
את כמות ההודעות המושקעות שקיבלתי כאן מנשים היא אני יכול לספור על יד אחת.
אתן דורשות השקעה ואינטלגנציה ומחשבה כשבעצם לא תמיד יש על מה לרשום כי הפרופיל לא ממש מלא. ובכלל, נראה לך שבחור בפאב שראה אותך ישקיע בך יותר מ"היי מה קורה" בשביל רושם ראשוני? זה מגוכח.

אז למה אני פונה אם הפרופיל לא מעניין?
כי כמות הנשלטות בגילי באתר שאינן תפוסות, אינן מחפשות את אבא שלה, לא לוקות בהפרעת אישיות, עם רמת האינטלגנציה שאני דורש ושמאתימות לטעם שלי קטנה יותר מכמות ההודעות המושקעות שקיבלתי.
כי יכול להיות שאכיר את אהבת חיי כך.
הסיכויים קלושים, אבל עדיין. אני רומנטיקן חסר תקנה.

אין לי ספק שהשקעה היא נדרשת, אך משני הצדדים.
Vestri
Vestri • 6 במאי 2011
אבל drow

זו הבחירה של כל אחד ואחת אם לשלוח מסר, ולמי

ואם נשים לא מרבות לכתוב, זו לא עילה להטרדה או סתימות.

אני באמת לא בטוחה אם כתיבה למי שגם לא טרחה לכתוב בפרופיל זו רומנטיקה, או משהו אחר, אבל בסופו של דבר זו הבחירה שלך.

אני חושבת שיש הרבה דרכים לסנן את הקש מהתבן (זו האמרה בעברית?), ואני מאמינה שמי שלא מסנן, אז שיאכל קש. ברצינות.

סינון פרופיל זו דרך טובה בעיניי. אני חייבת לומר שאני תמיד תמיד מופתעת מההודעות שאני מקבלת בהתחשב בזה שאין לי פרופיל, ואני בערך אף פעם לא עונה להם. זה נראה לי על פניו פניות סתומות (לא סתום במובן של טיפש, או לאו דווקא, אלא סתום במובן המילולי יותר vague, incomprehensible, blocked)

בטח לא מכווון, לא מכוון *אלי* וזה חיוני.

גם אם הייתי מחפשת, אז לא הייתי מחפשת את אלה.

וגם, ההשוואה למי שניגש אלי בפאב היא השוואה לא טובה. בפאב יש לי נתונים התחלתיים -- איך הוא נראה, טון דיבור, איך הוא מתלבש, שפת גוף, וכן - אפילו אם משפט הפתיחה מוצא חן בעיניי. אין הרבה סיכויים שאגיב לליין שחוק. ודרך אגב, זה אפילו פחות כיף כשאת מוטרדת פיזית בפאב וזה קורה כל הזמן. זה יהיה נחמד אם גברים (בכלליות, כן?) יתייחסו יותר ברצינות לעניין הזה של הטרדות. זה לא משהו נדיר, ממש ממש להפך. והגיע הזמן שיותר נשים ישמיעו קולן בנושא. כל הכבוד לאלה שלא מקבלות את זה כמצב נתון.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
נראה לי שהבעיה מתחילה ונגמרת ב"אתן". מי אלה, ה"אתן" הזה?

drow, דוגמת הפאב שלך מצויינת: כשמישהו ניגש אלי, ויוצר עבורי תחושה שהוא ניגש כי מצאתי חן בעיניו, אני אהיה נחמדה. אם מישהו נכנס לפאב ואומר את אותה השורה לכל בחורה בחדר בהנחה שעל מישהי זה בטח יעבוד - כשהוא ייגש אלי לא אהיה נחמדה אליו. ולהגיד שבמקרה הזה אני לא בסדר - די מגוחך. הוא בחר להתנהג ככה, בעיה שלו.
ואם אתה בוחר לשלוח הודעות לכל אחת מבלי לענות לעצמך על השאלות "למה דווקא היא", ו"למה שהיא תרצה לדבר איתי", בהנחה שפשוט תנסה את כולן ואולי יצא מזה משהו - זו בעיה שלך.
the_drow​(שולט)
לפני 13 שנים • 7 במאי 2011
the_drow​(שולט) • 7 במאי 2011
יולי Yuli כתב/ה:

drow, דוגמת הפאב שלך מצויינת: כשמישהו ניגש אלי, ויוצר עבורי תחושה שהוא ניגש כי מצאתי חן בעיניו, אני אהיה נחמדה. אם מישהו נכנס לפאב ואומר את אותה השורה לכל בחורה בחדר בהנחה שעל מישהי זה בטח יעבוד - כשהוא ייגש אלי לא אהיה נחמדה אליו. ולהגיד שבמקרה הזה אני לא בסדר - די מגוחך. הוא בחר להתנהג ככה, בעיה שלו.
ואם אתה בוחר לשלוח הודעות לכל אחת מבלי לענות לעצמך על השאלות "למה דווקא היא", ו"למה שהיא תרצה לדבר איתי", בהנחה שפשוט תנסה את כולן ואולי יצא מזה משהו - זו בעיה שלך.

גברים עושים את זה. כי זו בדיוק הבעיה. אחרת נשאר לבד.
בואי נעשה את החישוב הסטאטיסטי על ההיכרות הראשונית כאן.
יצאתי\דיברתי כאן עם כבר עם כמה וכמה נשלטות כאן כך שהן יורדות מהפרק.
כנ"ל נשלטות תפוסות כי אני לא טמבל. אין לי מה לשלוח הודעות למי שלא רוצה אותן.
עכשיו, אני צריך לחפש נשלטת בגילי או יותר צעירה יותר כי רוב הסיכויים לצערי היא שנשלטת מבוגרת ממני תחשיב את ההודעה כהטרדה גרידא וזו לא המטרה וזה כבר מגביל אותי לנשלטות בגיל 18 - 21.
אני גם מחפש נשלטת שמפגינה רמת אינטלגנציה מסויימת ולפי ההיגיון שלך גם הפרופיל שלה צריך למשוך את העין, גם הבלוג וכו'.
נוסיף לזה את הקריטריון שהנשלטת הנ"ל לא מחפשת מישהו ממש מבוגר ביחס אליה וזה כשלעצמו נדיר (כבר קיבלתי כאן בחזרה הודעה שמצהירה נחרצות שאני תינוק ושאין לה מה לדבר איתי מנשלטת צעירה ממני. ראי ערך דמות אב). גם נשלטת שלא אכפת לה אם מישהו גבוה ממנה קשה למצוא (מה לעשות שאני מטר שישים ובמבה, ראי ערך דמות אב\הרגשת חוסר אונים).
אם יש לה תמונה שלה, אני גם צריך להימשך אליה.

עכשיו עזבי שיש עוד מכשולים בדרך ויש עוד מכשולים ראשוניים שבטוח פספסתי, נתחשב רק בזה.

לפי זה, ובהתחשב בכמות הנשלטות הכוללת באתר הסיכויים שלי למצוא בת זוג באתר מאוד קטנים.
אני מגדיל אותם באופן משמעותי אם אני מתעלם מהקריטריון של הפרופיל\האינטלגנציה ברמת ההודעה הראשונה אא אין אחד כזה. הרי בכל מקרה אגלה את זה אם היא תחזור אלי.

ובחור שמדבר עם כל הבחורות בפאב, וזה כבר מוכח, הוא בחור שנשים מוצאות אותו יותר אטרקטיבי כי יש לו כישורי אנוש מעולים וביטחון עצמי מאוד גבוה והוא ככל הנראה נראה מאוד טוב ומכאן בטוח להסיק שיש לו זין ענק והוא טוב במיטה (ראי ערך זכר אלפא).
וכן, סביר להניח שהוא משתמש באותו משפט פתיחה ("היי אני X").
בתיה

Re: התנשאות

בתיה • 7 במאי 2011
לילימיי כתב/ה:

אצל נשים או גברים,
אף פעם לא הייתה תכונה
חיננית במיוחד.

אולי חדלתי להבין גברים ועברית.

אולי איני מבינה דבר וחציו בשוביניזם פעיל.

אני לא רואה בכתיבה דבר שוביניסטי, אלא כתיבה עם קורטוב של חיוך על סף גיחוך, שמאוד מקובל עלי. אולי אני נקבה שובניסטית גדולה.

מי יידע ?

העובדה, שיש גברים ואפילו נשים שיש להם מה להציע והם לא יודעים להשתמש בשפה בעברית בצורה ראויה, עדיין לא פוסלת אותם מלהיות בני אדם.

העובדה שיש נשלטים שבחיי היומיום, שמים את המלכות המלקות בכיס של הכסף הקטן, עדיין לא מהוות שום תרוץ לנסות להנמיך אותם.

קפה.(ואחרים)..
אתה. בשום אופן שלא תיקח את התגובה שלי כדלת שנפתחה.

כתיבה ככתיבה מהווה מאז ומתמיד בעיה. למילה הכתובה אין קול.
אין אינטונציה, אין גוון. מחצית ממנה לפחות נתפסת כפי שהקורא או הקראת רוצה לקרוא אותה.

מי שבוחרת להיפגע.
ברוב המקרים, זו בעיה שלה.

ולמען הסדר הטוב, איני מוציאה אותי מהכלל. בזמנו העפתי את הבלוג שלי מאותן הסיבות ממש...
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
the_drow כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:

גברים עושים את זה. כי זו בדיוק הבעיה. אחרת נשאר לבד.
בואי נעשה את החישוב הסטאטיסטי על ההיכרות הראשונית כאן.
יצאתי\דיברתי כאן עם כבר עם כמה וכמה נשלטות כאן כך שהן יורדות מהפרק.
כנ"ל נשלטות תפוסות כי אני לא טמבל. אין לי מה לשלוח הודעות למי שלא רוצה אותן.
עכשיו, אני צריך לחפש נשלטת בגילי או יותר צעירה יותר כי רוב הסיכויים לצערי היא שנשלטת מבוגרת ממני תחשיב את ההודעה כהטרדה גרידא וזו לא המטרה וזה כבר מגביל אותי לנשלטות בגיל 18 - 21.
אני גם מחפש נשלטת שמפגינה רמת אינטלגנציה מסויימת ולפי ההיגיון שלך גם הפרופיל שלה צריך למשוך את העין, גם הבלוג וכו'.
נוסיף לזה את הקריטריון שהנשלטת הנ"ל לא מחפשת מישהו ממש מבוגר ביחס אליה וזה כשלעצמו נדיר (כבר קיבלתי כאן בחזרה הודעה שמצהירה נחרצות שאני תינוק ושאין לה מה לדבר איתי מנשלטת צעירה ממני. ראי ערך דמות אב). גם נשלטת שלא אכפת לה אם מישהו גבוה ממנה קשה למצוא (מה לעשות שאני מטר שישים ובמבה, ראי ערך דמות אב\הרגשת חוסר אונים).
אם יש לה תמונה שלה, אני גם צריך להימשך אליה.

עכשיו עזבי שיש עוד מכשולים בדרך ויש עוד מכשולים ראשוניים שבטוח פספסתי, נתחשב רק בזה.

לפי זה, ובהתחשב בכמות הנשלטות הכוללת באתר הסיכויים שלי למצוא בת זוג באתר מאוד קטנים.
אני מגדיל אותם באופן משמעותי אם אני מתעלם מהקריטריון של הפרופיל\האינטלגנציה ברמת ההודעה הראשונה אא אין אחד כזה. הרי בכל מקרה אגלה את זה אם היא תחזור אלי.

ובחור שמדבר עם כל הבחורות בפאב, וזה כבר מוכח, הוא בחור שנשים מוצאות אותו יותר אטרקטיבי כי יש לו כישורי אנוש מעולים וביטחון עצמי מאוד גבוה והוא ככל הנראה נראה מאוד טוב ומכאן בטוח להסיק שיש לו זין ענק והוא טוב במיטה (ראי ערך זכר אלפא).
וכן, סביר להניח שהוא משתמש באותו משפט פתיחה ("היי אני X").

אתה לבד גם עכשיו. אז אולי בכל זאת משהו במתודה שלך לא עובד. מדבר עם כולן - יופי. מתחיל עם כולן ללא אבחנה עם אותו המשפט - אין לי מושג איך הגעת למסקנות על גודל הזין שלו אבל גברים כאלה משיגים כוס, כמובן, סטטיסטיקה וכל זה - אבל הם משיגים פוסטמות, ונראה שזה לא הכיוון שלך. יש פה כמה שולטים בגילך שכן מצאו פה - אולי תבקש מהם טיפים, במקום להניח הנחות מופרכות?

עוד דבר, משום מה אתה חושב שהמקום היחיד למצוא בו בת זוג הוא הכלוב, זה כמובן לא נכון. אמנם, זה המקום היחיד בו בחורות מסתובבות עם שלט "נשלטת" עליהן, אני מבינה את המשיכה לשיטה הזו. תמורת מוכנות להתמודד עם חוסר ודאות, מאגר האופציות שלך יגדל משמעותית. אתה באמת חושב שכל מי שעשויה להתאים לך קוראת לעצמה "נשלטת" ונרשמת לכלוב? נו, באמת.

ובשורה התחתונה - לפי כל מה שכתבת פה, הבעיה הכי גדולה שלך היא שאתה מנסה לפתור צורך בזוגיות על ידי סטטיסטיקה. זה לא יעבוד. באמת.

*גילוי נאות: בן הזוג שלי הוא 1.55 גובה, ואני מרגישה לידו ^כזאת^ קטנה, רק כי יש לו אישיות של גלדיאטור. הכל בראש בייבי.
Cafe​(שולט)
לפני 13 שנים • 8 במאי 2011
Cafe​(שולט) • 8 במאי 2011
נילי ונילי כתב/ה:

נסחפת, לא אמרתי לכי.
רק אל תתנשאי.
את יכולה להשאר icon_smile.gif