צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

"אני מאשים" - הדאנג'ן משפט ראווה

Lakshmi​(נשלטת)
לפני 13 שנים • 25 במאי 2011
Lakshmi​(נשלטת) • 25 במאי 2011
Brave Dwarf כתב/ה:
ToothFairy כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
סליחה שאני מתערב. אבל כיוון שכבר פרסמת, לא עדיף לפנות אל עמוס או אל הנהלת המועדון ישירות? יכול להיות שבזמן ההתרחשות בתוך כל הרעש והתלהטות יצרים, שיקול הדעת היה שגוי, ועכשיו, משהרוחות נרגעו, ההתרחשות עצמה חזרה אל הפרופורציות הנכונות ופינתה מקום לאוזן קשבת. אולי אפילו תקבל פיצוי.

אין טעם לנהל משחק סליטרי פומבי - אתה מול עצמך לעיניהם של אנשי הכלוב. לדעתי, כמובן, כדאי לך להושיב מעברו השני של השולחן אדם שיחזיק בקלפים.

אני דווקא כן חושבת שיש טעם לחשוף מול אנשי הכלוב(לרוב אותם אנשים שהולכים לאותם מסיבות), אף פעם לא הייתי שם אבל באופן (כנראה) לא מפתיע יש פה רוב גורף שמחזק את מה שאמר פותח השרשור.

אני לא חושבת שלמקום כזה יש זכות קיום(ע"פ מה שנאמר ע"י יותר מדי אנשים) , אולי זה מה שיעשה את השינוי, אני יודעת שאצלי זה חיזק את הסיבות למה אני ל-א אלך לשוק הבשר הזול הזה.

אבל כמו שאמר אמן החושים, בגלל שאין יותר מדי אופציות אחרות, ככל הנראה שהשרשור הזה לא יעשה שינוי אצל יותר מדי אנשים..

טעם שאחרים יידעו, אולי. מצד שני, מקרה אחד אינו מאפיין את המקום. כולנו בני אדם (רובנו לפחות), כולנו טועים, שיקול הדעת של כולנו לפעמים אינו נאמן להגינות. מה שהבחור באמת צריך זאת אינה אוזן קשבת או איזה חרם שיקרה או לאו על המועדון, אלא התנצלות מבעלי המועדון ופיצוי בהתאם. אני גם חושב שהתנצלות שכזו תועיל לא רק לפותח השרשור, אלא לבעלי המועדון עצמם שבפעם הבאה יקחו בחשבון גם את התרחיש הזה ויכבדו את שני הצדדים במידה שווה ולא רק את הצד שיודע לצעוק יותר חזק.

נכון, מקרה אחד לא מאפיין את המקום.
תלונות גורפות בהחלט כן,
עצם זה שהוא העלה את הנושא, גרם לעוד אנשים להסכים איתו, הרבה אנשים, אם לומר את האמת
ומזה אי אפשר להתעלם.

זה לא סותר, עצם העובדה שהתנצלות הכרחית פה ופיצוי על התחושה וההתנהגות.
muscle man​(נשלט)

תגובתי לסוגיה הבוערת- בתור מבקר קבוע במועדון

muscle man​(נשלט) • 25 במאי 2011
טוב אז אני כאן באתר ובקהילה כבר 3 שנים, אבל זו רק ההודעה השנייה שלי(והראשונה שאני עומד מאחוריה), אז מגיע לי סוג של מזל"ט(מעניין לעשות מחקר כמה אנשים בשלב הזה מסתקרנים ובודקים את ההודעה הראשונה-ובטח אחרי שכתבתי את זה).

בכל מקרה אני אספר, שעד לפני כחצי שנה הייתי דיסקרטי ומעט מפוחד מבילויים במסיבות הקהילה(מה שאומר שהמסיבה היחידה שהייתי בה לפני כשנתיים כחייל, הייתה עם מסיכה על הפנים לאורך כל הערב, וחשוב לציין שמי שחושב לעשות דבר כזה, שיזכור להכין בלוני חמצן מראש, כי זה מחניק!!).

בחצי שנה האחרונה יצאתי עם מלכה בערך 10 פעמים לדאנג'ן, ובגלל זה רציתי קצת להגיב על הפוסט הארוך הזה(בתקווה שלא נשרתם עד כאן).

אציין בראשית דבריי כי איני קשור בשום צורה לראשי המועדון, או מקבל מהם תמורה כלשהי (חוץ מהרשות להיקשר בצלב...), ולכן אין לי שום אינטרס להגן עליהם בשום צורה כזו או אחרת(טוב אולי מחר בערב במסיבה אקבל איזה צ'ייסר חינם על דבריי, אך לא מעבר לכך).
כמובן שבמידה ומה שנכתב אכן התרחש מדובר בטעות מצערת וקשה, אך איני חושב שנעשה בכוונה תחילה, או מעיד על תרחיש חוזר כלשהו.
האשמה לעניות דעתי במקרה זה היא אכן על אותן שולטות, כשכמובן מן הסתם גם מנהל המועדון שגה בשיקול דעתו, או שמא יש לומר הוטעה וסמך על דבריהן, מאחר והוא מכיר אותן.
אני יכול לספר שוב כאדם שבילה לא מעט במועדון בחודשים האחרונים, כי בעיניי המועדון אכן מהנה ואיכותי, ובעיקר משרת את צורכיהם ורצונותיהם של קהילתנו הקטנה(שבינתיים גדלה למימדים מפחידים).
ישנה תכונה ישראלית ידועה ומעצבנת, בה נוח לנו תמיד להתלונן ולרטון על העולם בכללו, ועל הנושא הנוגע אלינו בפרט. בקהילה שלנו הביקורת כבר חורגת מגבול הטעם הטוב ובאמת מגעילה אותי. ביטויים כמו: "מסיבות של סוטים(אני אגב לא כל כך מבין מה הבעיה בהגדרה הזו, אבל שיהיה)
"הקהילה הזו ואנשיה דוחים אותי", "המסיבות בארץ כל כך רדודות וגרועות", "רק בחול יש מסיבות שוות", "בעל המועדון הוא גזלן תאב בצע" ועוד כהנה וכהנה תלונות ומענות.

אז כן כמובן שלא הכל ורוד, והקהילה שלנו רוויה בסוטים(במובן הרע) ואנשים דוחים, שטוב היה לו היו מוציאים עצמם מהקהילה והאתר, ועוברים לחפש חור פנוי לייחום שלהם, בצ'אט של תפוז. נכונה גם הטענה שלא רק המין הגברי חורג מגבולות הטעם הטוב.

אספר לכם אירוע שקרה לפני כחודשיים באחת המסיבות, באמצעו של סשן קצרצר שנעשה במבוך האינטימי(קצת קשה להגדיר סיטואציה כאינטימית כשצופים בך 30 איש, אבל כמובן שהיינו מודעים לכך, וזה חלק מהרעיון של סשן במועדון).
מישהי מהקהל שצפתה באותו אירוע, החליטה משום מה כי העובדה שאני נשלט מבחירה לאותה המלכה, אומר בצורה כזו או אחרת כי הפקרתי את גופי לכל המעוניינת בכך. במהלך אותו אירוע לפתע קיבלתי מכה חלשה לאיזור די אינטימי בגופי(טוב הכי אינטימי), מ"יד" שללא ספק לא הייתה מוכרת לי, ואף כף הרגל שלה עשתה דרכה לאיזור בו היא לא אמורה היתה להימצא(5 סנטימטר מהפה שלי).
המלכה שהיתה איתי הבהירה בצורה שאינה משתמעת לשני פנים, כי תתלונן עליה מיידית אם תעשה דבר כזה שוב, ובתגובה קיבלה אמירות כמו: "תיכנסי בו, בעבד המושתן הזה" "את עדינה איתו" ומשפט המפתח "את סתם קנאית ולא רוצה שהוא ילקק גם לי".
אז כן, יכולנו להתלונן וכנראה להעיף אותה, אבל האמת היא שמיד לאחר מכן היא פשוט הלכה ויצאה מהמועדון, כך שבכל מקרה זה היה מיותר.
אותה הבחורה שלא כל כך זיהיתי אותה בפניה, אינה מהמלכות הקבועות שמבלות במועדון מאחר ואותן אני מכיר, אלא כנראה סתם בחורה מסכנה, שראתה בהזדמנות זו אירוע בו היא יכולה לפרוק את תסכוליה הרבים, על המין הגברי.
אגב מבחינה משפטית אני מניח שמדובר בהטרדה מינית(רק תארו לכם מקרה הפוך, בו גבר היה שולח את ידו לאיבר מין נשי ללא הסכמתה-ועוד עם 30!! עדים קבילים לבית משפט- נראה לי שלקצב היה חבר לתא לשנים הקרובות..) , אבל זה נראה לי קצת פדיחה לתבוע מישהי על כך שהטרידה אותך(זכויות הגבר במשפחה), וגם האמת שהאירוע הזה ממש עבר לי ליד הראש ולא ממש ריגש אותי(חוץ מזה שזה הרס לי באמצע את הסשן המדהים...).

בכל מקרה האשמה באותו מקרה הייתה ספציפית על אותה בחורה מסכנה, ואני לא חושב שישנה דרך כלשהי בה מישהו מבעלי המועדון יכל למנוע דבר שכזה.

האשמה במקרה שלך לטעמי(בהנחה והפרטים אכן מדויקים) היא גם ספציפית על אותן נשים לטעמי, ולוו ככל הנראה בשיקול דעת מוטעה של אותו עמוס.

המועדון הזה לעניות דעתי הוא נפלא ואיכותי, ובאמת שאני נהנה מאוד מביקוריי שם. כמובן שתמיד יש לא מעט לשפר ולהוסיף(מישהו אמר מסיבות פליי-פארטי??), אבל הדרך הזו בה אנשים מהקהילה מתלוננים, מבקרים ואומרים שהמסיבות האלה לא מתאימות בשבילם, כי הם "איכותיים" מדי בשביל זה, מצחיקה בעיני.

אגב בהשוואה למסיבות האחרות בקהילה חשוב לציין, שזו אולי המסיבה שבה ה-bdsm תופס מקום נרחב יותר מאשר הריקודים נטו(שגם הם לא רעים בעיניי), וזו אחת הסיבות בגללן כמעט תמיד אעדיף לצאת אליו בחמישי.

לסיכום: לטעמי הבעיה היא ספציפית וקשורה אולי לנשים שולטות מעטות, אך אינה מעידה לעניות דעתי על בעיה מערכתית במועדון. אני מניח שלא כולם יסכימו עם דבריי ואכבד זאת, אך זה מה שנוכחתי לדעת בביקוריי הרבים במועדון.

(וכן אני יודע שאני חייב ללמוד בעתיד להשתמש פחות בסוגריים(או בסוגריים בתוך סוגריים))

נתראה בחמישי...

icon_wink.gif [U][align=justify]
ויבי אנושי​(שולט)
ויבי אנושי​(שולט) • 25 במאי 2011
השליטה כתב/ה:
וודקה סלייב כתב/ה:
הכי טוב במקרים כאלו שבעל מועדון יוציא החוצה את כל הניצים במטרה לברר את האמת ככל שניתן ואז יחליט את מי להכניס חזרה אם בכלל, לא יהיה הוגן להפלות ולהאמין רק למי שהוא מכיר טוב יותר, שמקושר/ת אליו יותר או בגלל שהיא אישה, גם נשים ובמיוחד במקומות כאלו שמתי לב בעיקר כשהן מעט שתויות מקבלות לגיטימציה מסויימת לומר או לעשות דברים לא מוסכמים מראש, לעיתים אף וולגריים ובגלל שהן נשים אז זה הופך את זה כביכול לבסדר, אז ממש לא.

עם כל הצער, בעל מועדון לא יכל לשמש שופט. תפקידו להעיף את מי שמתלוננים עליו/ה כעל פוגע. חבל שמרסלוס לא ניגש להתלונן מיד. אני קוראת לכל מי שנפגעים במסיבות מאנשים/נשים שלא מכבדים את המרחב האוטונומי שלהם, להתלונן.

לא משנה אם אתה גבר או אישה - פגעו בך? את/ה לא לבד. דווחו כדי שהאדם/האישה הפוגע/נית יוצאו.

אני חייב להסביר משהו. חלק מהזעם שלי כלפי המועדון ובעליו נוצר רק לאחר המקרה ולא בזמן התרחשותו. א. עמוס התעלם מפניותיי הטלפוניות אליו. ב. לפני שכתבתי פה את הפוסט כתבתי אותו בפורום בליינים. והמגיב הראשון שם היה אחד השותפים בדאנג'ן שאגב אני מכיר אותו אישית (אבל לא היכרות מעמיקה) הבחור השתלח בי וניסה להציג את סיפורי כסיפור הקוזאק הנגזל בנוסף הוא ניסה להכניס תוכן שיווקי סמוי בתגובתו ולהפוך עניין רגשי לעניין מסחרי ושפל ולכתוב כמה המועדון היה מלא וכמה אוהבים ללכת אליו בלי כל קשר ענייני לפוסט שכתבתי העיקר להזמין עוד אנשים למועדון. והכי מכעיס שהוא כתב שמצלמות האבטחה במועדון מספרות סיפור שונה ואני יודע בוודאות שלא עשיתי כלום. המשמעות המיידית עבורי הייתה שהוא משקר במצח נחושה ו/או שאין מצלמות אבטחה או שאם יש מצלמות אז אין ממילא פרטיות לכל המבלים במועדון. מאוד כעסתי למקרא התגובה שלו ורק אז החלטתי לצאת חוצץ אמיתי נגד המועדון ונגד בעליו.
GlenRoth
לפני 13 שנים • 26 במאי 2011
GlenRoth • 26 במאי 2011
התיאור שלך למה שקרה, שהוא בעיניי מקומם מאד, לא זכה לתגובה מבעלי האתר למעט האשמות נגד חסרות ביסוס, כאילו אתה שקרן.

הם גם ידעו לספר שהמקום מצולם ויש בידיהם כביכול צילומים "מפלילים" שלך אבל הוסיפו שהצילומים נמחקים לאחר שבוע, מה שאומר בעצם שאין להם צילומים שלך, גם אם היו כאלה...

בקיצור, הסיפור שלך נשמע אמין למדיי ותגובת הדאנג'ן (או חוסר התגובה) ממש לא. מאד מצער שכך הם פני הדברים.
אני מניח שכל אחד יעשה את שיקוליו, אם להגיע או לא למקום כזה.
GlenRoth
GlenRoth • 26 במאי 2011
GlenRoth כתב/ה:
התיאור שלך למה שקרה, שהוא בעיניי מקומם מאד, לא זכה לתגובה מבעלי האתר למעט האשמות נגד חסרות ביסוס, כאילו אתה שקרן.

"בעלי האתר" = הכוונה כמובן לבעלי הדאנג'ן.
ראש למטה
ראש למטה • 26 במאי 2011
האם פני המקום הם כפני הבעלים שהגיבו?
יש הרבה ביקורות שאומרות שהמקום הוא כיף אך מצד שני יש יותר מדי תגובות כמו זה שוק בשר וכדומה.
למי להאמין?
איזו סיבה יש לאדם שפתח שרשור זה לשקר?

לא הייתי מעולם שם אך מהרושם שנוצר מפוסטים שונים אז אמנם המקום כיף אבל אין דין ואין דיין במקום ולכן עושה רושם של מקום שלמרות הכיף לא כדאי לבקר בו.
ויבי אנושי​(שולט)
ויבי אנושי​(שולט) • 26 במאי 2011
ראש למטה כתב/ה:
האם פני המקום הם כפני הבעלים שהגיבו?
יש הרבה ביקורות שאומרות שהמקום הוא כיף אך מצד שני יש יותר מדי תגובות כמו זה שוק בשר וכדומה.
למי להאמין?
איזו סיבה יש לאדם שפתח שרשור זה לשקר?

לא הייתי מעולם שם אך מהרושם שנוצר מפוסטים שונים אז אמנם המקום כיף אבל אין דין ואין דיין במקום ולכן עושה רושם של מקום שלמרות הכיף לא כדאי לבקר בו.

אני חושב שבשלב הזה, גם בעלי הדאנג'ן כבר לא מאמינים לשקר של עצמם ומבינים טוב מאוד שנעשה לי עוול. אם הייתי בונה את האישיות שלי מאגו הייתי עומד על זכותי לקבל התנצלות אבל זה ממש לא הכרחי די לי בכך שאנשים מכריזים כי ידירו רגליהם מהמקום.