סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה על יחסים פתוחים

Brave Dwarf
לפני 13 שנים • 20 ביוני 2011
Brave Dwarf • 20 ביוני 2011
טרנסקסית כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
מיסי כתב/ה:
יש לי שאלה אליפל, האם תקבל את זה באם אנג'לינה תחליט לגוון?

בשום פנים ואופן לא!
מה ששלי שלי בלבד (אני מוכן לחלוק עם חבר אבל יש לכך סיבות אחרות מעט, אם תרצי, אסביר). אני אפילו את הבית קניתי במזומן כדי ששום בנק לא יזיין לי את המוח. אז אני אחלוק איבר מאיבריי?

אולי לא את האיבר ששמו אנג'לינה, אבל איבר אחר מאיבריך אתה חולק בכל פעם שאתה יוצא לפאב עם חברים ו"מגוון".

זווית הסתכלות מעניינת גברים מאמצים לעצמם כשהם רוצים.

אני לא "גברים". אני אליפל. ואיני חושב שאת צריכה להיות מוטרדת מהזוית אותה "אמצתי לעצמי" כל עוד לא הצעתי לך נישואין וכל עוד לא הסכמת. מי שצריכה להיות מוטרדת ממנה זאת אנג'לינה, אלא שכיוון שהיא ידעה מי אני מראש, גם הזכות לטרדות אלו אינה חלה עליה. (-:

תחשבי על זה, טרנסקסית.
up u rs​(אחרת)

השאלה היא

up u rs​(אחרת) • 20 ביוני 2011
לא "מערכת יחסים פתוחה כן או לא" אלא בהנחה שקיימת מערכת יחסים כזאת כיוון שצד אחד הוא קינקי לייט על סף הוניליות והשני מעדיף את הבי די אס אמ שלו ישר לוריד ואם אפשר כמה שיותר מלוכלך. (וזאת גם הסיבה שמערכת היחסים נפתחה לעסקים, בצד הרגשי מדובר על מונוגמיות טהורה) ,
רק במקרה הזה- הצד הבידיאסאמי רואה את השיתוף המלא כחלק מהעניין (ואני מברכת כל דקה על רמת הכנות והתקשורת) והצד הקינקי לייט סובל מקיבה רגישה משהו...
מיסי​(נשלטת)

Re: השאלה היא

מיסי​(נשלטת) • 20 ביוני 2011
סיגורני כתב/ה:
לא "מערכת יחסים פתוחה כן או לא" אלא בהנחה שקיימת מערכת יחסים כזאת כיוון שצד אחד הוא קינקי לייט על סף הוניליות והשני מעדיף את הבי די אס אמ שלו ישר לוריד ואם אפשר כמה שיותר מלוכלך. (וזאת גם הסיבה שמערכת היחסים נפתחה לעסקים, בצד הרגשי מדובר על מונוגמיות טהורה) ,
רק במקרה הזה- הצד הבידיאסאמי רואה את השיתוף המלא כחלק מהעניין (ואני מברכת כל דקה על רמת הכנות והתקשורת) והצד הקינקי לייט סובל מקיבה רגישה משהו...

אז זה לא מתאים, אף צד לא אמור לסבול מקיבה רגישה
up u rs​(אחרת)

Re: השאלה היא

מיסי כתב/ה:
סיגורני כתב/ה:

אז זה לא מתאים, אף צד לא אמור לסבול מקיבה רגישה

זה בדיוק מה שאני אומרת לו!
יש סיבה ששלחתי אותו לעשות לכלוך מחוץ לבית. ראבק, יש לנו מנקה רק פעם בשבועיים!
מישהוא מוכן להסביר לסוטה הפרטי שלי שיש דברים שבנזוג יכול לשמור לעצמו?!
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
גמד, ברור שזה לא סטטי. אולי המילים שהייתי צריכה לבחור בהן היו "להיות כנים", עם עצמם ועם בן הזוג. לא חייבים לקבוע מראש עם מה אני אהיה בסדר בעוד עשר שנים, התכוונתי לכן שאני צריכה לדעת מה מתאים לי או לא *היום*. זה גם אומר שאם אמרתי לבן זוגי "זה בסדר" ואחרי שנה אני כבר לא מרגישה שזה בסדר, אני אעדכן אותו, ונמצא יחד דרך ששנינו נהיה מרוצים.

סיגורני - את בסדר עם זה שהוא מתלכלך בחוץ? כי זו שאלה נפרדת. אין לך בעיה עם זה? הכל בסדר ורק זה שהוא מספר לך בעייתי?
אם זה חדש לו, כל העסק הזה שמותר לו לנסות, אני במקומך דווקא הייתי שמחה שהוא רץ לספר לך ולשתף אותך בחוויות שלו, לי זה עושה תחושה שהוא יודע איפה הבית שלו.
אבל אם מה שאת הכי רוצה זה שיעשה ולא יספר לך, כשאת שמה לו גבולות ומגדירה לו מה את מוכנה ומה את לא מוכנה, האם הוא מתכווח אתך? אומר "כן כן" וממשיך לספר? ביקשת ממנו לא לספר והוא מסרב? מה העניין פה, בעצם? איפה הקונפליקט?
up u rs​(אחרת)
יולי Yuli כתב/ה:
גמד, ברור שזה לא סטטי. אולי המילים שהייתי צריכה לבחור בהן היו "להיות כנים", עם עצמם ועם בן הזוג. לא חייבים לקבוע מראש עם מה אני אהיה בסדר בעוד עשר שנים, התכוונתי לכן שאני צריכה לדעת מה מתאים לי או לא *היום*. זה גם אומר שאם אמרתי לבן זוגי "זה בסדר" ואחרי שנה אני כבר לא מרגישה שזה בסדר, אני אעדכן אותו, ונמצא יחד דרך ששנינו נהיה מרוצים.

סיגורני - את בסדר עם זה שהוא מתלכלך בחוץ? כי זו שאלה נפרדת. אין לך בעיה עם זה? הכל בסדר ורק זה שהוא מספר לך בעייתי?
אם זה חדש לו, כל העסק הזה שמותר לו לנסות, אני במקומך דווקא הייתי שמחה שהוא רץ לספר לך ולשתף אותך בחוויות שלו, לי זה עושה תחושה שהוא יודע איפה הבית שלו.
אבל אם מה שאת הכי רוצה זה שיעשה ולא יספר לך, כשאת שמה לו גבולות ומגדירה לו מה את מוכנה ומה את לא מוכנה, האם הוא מתכווח אתך? אומר "כן כן" וממשיך לספר? ביקשת ממנו לא לספר והוא מסרב? מה העניין פה, בעצם? איפה הקונפליקט?

שיספר, חופשי. אבל באמת חייבים את כ-ל הפרטים?!
(זה לא שהוא מסרב לא לספר,הוא פשוט לא מסוגל לא לספר...
ואם מישהו לא הבין- אין פה סבל, יש פה הומור.
רציתי להביא לו את הדיון הזה כדי שאני אוכל להגיד "אתה רואה? אף אחד לא רוצה לשמוע על מי ואיך אתה משתין!" והאמת? קצת הרסתם לי...)
הרמאפרודיטה
הרמאפרודיטה • 20 ביוני 2011
Brave Dwarf כתב/ה:
טרנסקסית כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
מיסי כתב/ה:

בשום פנים ואופן לא!
מה ששלי שלי בלבד (אני מוכן לחלוק עם חבר אבל יש לכך סיבות אחרות מעט, אם תרצי, אסביר). אני אפילו את הבית קניתי במזומן כדי ששום בנק לא יזיין לי את המוח. אז אני אחלוק איבר מאיבריי?

אולי לא את האיבר ששמו אנג'לינה, אבל איבר אחר מאיבריך אתה חולק בכל פעם שאתה יוצא לפאב עם חברים ו"מגוון".

אני לא "גברים". אני אליפל. ואיני חושב שאת צריכה להיות מוטרדת מהזוית אותה "אמצתי לעצמי" כל עוד לא הצעתי לך נישואין וכל עוד לא הסכמת. מי שצריכה להיות מוטרדת ממנה זאת אנג'לינה, אלא שכיוון שהיא ידעה מי אני מראש, גם הזכות לטרדות אלו אינה חלה עליה. (-:

תחשבי על זה, טרנסקסית.

"בלב שלי את היחידה, אבל הזין שלי צריך גיוון"
אני יודעת, שאתה רק אליפל. אותו אליפל החמוד שאני מאוד אוהבת. ולכן אני לא אומרת את זה כדי לפגוע - אבל אתה הרבה פחות "מיוחד" ממה שאתה חושב. אתה אמנם אליפל, אך במקביל אתה גם "גברים".
רוב הגברים אינם אוכלים מהצד כי הם לא אוהבים. להיפך, הם חוזרים כל ערב לאותה אישה שהם אוהבים ואין להם שום כוונה לעזוב. הרי יש להם אישה אחת, וזיונים לרוב. מה יותר טוב מזה ?
גברים נהנים לגוון. מצד שני, לא היה מקובל עליהם, בלשון המעטה, לו האישה האהובה הייתה מוצאת לה איזה גיוון.
קצת מוסר כפול.

נכון, אתה לא לגמרי "גברים". על מה שהם מתאמצים להסתיר, אתה הצהרת בריש גלי.
אני גם לא שופטת אותך או אותה, היא החליטה כאדם מבוגר לקבל זאת ולהתמודד. מכבדת את הזוגיות שלכם, שכבודה במקומה מונח, ומוסיפה שמי ייתן וכולנו נזדווג כמכסים וסירים תואמים כשניכם.
ומעבר לכך - אשריה שהצליחה להתמודד, היכן שאני הייתי נכשלת כשלון חרוץ ומריר.
אני, לגבר כמוך לו היה נופל בידי, הייתי מפוררת באוכל משביתי טסטוסטרון ללא ידיעתו, ולו רק למען הצדק הפואטי אם לא בשם הנקמה המתוקה !

אבל עדיין מתה עליך . . .
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 20 ביוני 2011
טרנסקסית כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
טרנסקסית כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
מיסי כתב/ה:

בשום פנים ואופן לא!

תחשבי על זה, טרנסקסית.

"בלב שלי את היחידה, אבל הזין שלי צריך גיוון"
אני יודעת, שאתה רק אליפל. אותו אליפל החמוד שאני מאוד אוהבת. ולכן אני לא אומרת את זה כדי לפגוע - אבל אתה הרבה פחות "מיוחד" ממה שאתה חושב. אתה אמנם אליפל, אך במקביל אתה גם "גברים".
רוב הגברים אינם אוכלים מהצד כי הם לא אוהבים. להיפך, הם חוזרים כל ערב לאותה אישה שהם אוהבים ואין להם שום כוונה לעזוב. הרי יש להם אישה אחת, וזיונים לרוב. מה יותר טוב מזה ?
גברים נהנים לגוון. מצד שני, לא היה מקובל עליהם, בלשון המעטה, לו האישה האהובה הייתה מוצאת לה איזה גיוון.
קצת מוסר כפול.

נכון, אתה לא לגמרי "גברים". על מה שהם מתאמצים להסתיר, אתה הצהרת בריש גלי.
אני גם לא שופטת אותך או אותה, היא החליטה כאדם מבוגר לקבל זאת ולהתמודד. מכבדת את הזוגיות שלכם, שכבודה במקומה מונח, ומוסיפה שמי ייתן וכולנו נזדווג כמכסים וסירים תואמים כשניכם.
ומעבר לכך - אשריה שהצליחה להתמודד, היכן שאני הייתי נכשלת כשלון חרוץ ומריר.
אני, לגבר כמוך לו היה נופל בידי, הייתי מפוררת באוכל משביתי טסטוסטרון ללא ידיעתו, ולו רק למען הצדק הפואטי אם לא בשם הנקמה המתוקה !

אבל עדיין מתה עליך . . .

את מזכירה לי את אשתי הראשונה ואני נשבע לך שזאת לא הוריאציה הנשית המוצלחת. גם היא, אגב, עדיין מתה עלי. תגידי לי, אז בשביל מה מראש היית מסכימה לחיות לצד מישהו כמוני? כדי לפורר לו משביתי טסטוסטרון במזון ולהרעיל לו את הקפה? לא קל יותר לבחור לך מישהו שפשוט מתאים לך?

יש כל כך הרבה תכונות נשיות שאני מוצא כבלתי נסבלות (נגיד והסכמתי אתך שכל הגברים חרא, למרות שאמרתי לך שאני לא מסכים), אני לא יכול אפילו לדמיין את עצמי חי עם מישהי שאיני מסוגל לקבלה כפי שהיא. למה לי? מה אני, מזוכיסט?
הרמאפרודיטה
הרמאפרודיטה • 20 ביוני 2011
Brave Dwarf כתב/ה:

תגידי לי, אז בשביל מה מראש היית מסכימה לחיות לצד מישהו כמוני? כדי לפורר לו משביתי טסטוסטרון במזון ולהרעיל לו את הקפה? לא קל יותר לבחור לך מישהו שפשוט מתאים לך?

למה ? יש משפט בתימנית הגורס : זה חרא רטוב, וזה חרא יבש.
משמע - כולכם סוג של אותו הדבר . . .
אז עדיף להתמקד על אותו אחד, להוריד ממנו את כמויות הטסטוסטרון הבוגדני ויאללה. אולי עוד יש סיכוי שיצא ממנו משהו טוב ...

icon_smile.gif
kasandra​(מתחלפת){jegularis}
kasandra​(מתחלפת){jegularis} • 20 ביוני 2011
טרנסקסית כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:

תגידי לי, אז בשביל מה מראש היית מסכימה לחיות לצד מישהו כמוני? כדי לפורר לו משביתי טסטוסטרון במזון ולהרעיל לו את הקפה? לא קל יותר לבחור לך מישהו שפשוט מתאים לך?

למה ? יש משפט בתימנית הגורס : זה חרא רטוב, וזה חרא יבש.
משמע - כולכם סוג של אותו הדבר . . .

icon_smile.gif

אין מה להגיד התימנים בורכו באינטלגנציה רגשית מדהימה icon_lol.gif