סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ערב נשים 02/07

פרחונית​(לא בעסק)
לפני 13 שנים • 7 ביולי 2011
פרחונית​(לא בעסק) • 7 ביולי 2011
אני חושבת שההתרעמות היא בעיקר על כך שלקחו רעיון מהעולם הסטרייטי וניסו להעביר אותו לעולם הלסבי מבלי לחשוב שקהל היעד הוא עם ראש קצת אחר.

הרושם שנוצר הוא שיש איזו תבנית, שניסו להעביר אותה לקהל יעד אחר, מבלי להשקיע יותר מדי מחשבה.
Beta Male
Beta Male • 7 ביולי 2011
פרחונית כתב/ה:
אני חושבת שההתרעמות היא בעיקר על כך שלקחו רעיון מהעולם הסטרייטי וניסו להעביר אותו לעולם הלסבי מבלי לחשוב שקהל היעד הוא עם ראש קצת אחר.

הרושם שנוצר הוא שיש איזו תבנית, שניסו להעביר אותה לקהל יעד אחר, מבלי להשקיע יותר מדי מחשבה.

אז על מה ההתרעמות? אם הרעיון לא טוב לא יגיע קהל ודום 34 לא ירוויח
אני מניח שלא היתה פה דאגה כנה לפרנסתו של הבחור
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 7 ביולי 2011
פרחונית כתב/ה:

לא הבנתי ואני כמובן מדבר כלסבי מוצהר אבל בכ"ז כזה שלא יכול להמנות עם קהילת הלסביות השמרנית (-:

למה קהל היעד הלסבי הוא "עם ראש קצת אחר"? כי זוג לסביות מביאות ילדים לעולם בגיל שמונים לעומת זוג סטרייטי שעושה זאת ביגילאי 30-40 פחות או יותר (תמיד קיימים יוצאים מן הכלל, אנא, לא להתנפל עלי בגלל שטויות, גם ככה אני סובל מכלובהפוביה ממאירה), כי לסבית מפתחת קריירה בגיל תשעים לעומת סרייטי/ת שעושה זאת לרוב בסיום לימודיו/ה, דהיינו בגיל 30-35, כי לסביות בנות עשרים מתות על אלוויס פרסלי ואילו בנות ה-60 על לידי גאגא (סליחה, לא מומחה)? איפה ההבדלים?

והכי חשוב - אדם בן חמישים יחפש לו פרטנרית בת גילו וירגיש נוח יותר לחפש אותה במועדון המאכלס אנשים בגילו, לעומתו לסבית בת 50 תחפש לה פרטנרית בת 18?
פרחונית​(לא בעסק)
פרחונית​(לא בעסק) • 7 ביולי 2011
Brave Dwarf כתב/ה:
....

אני לא חושבת שזה בגלל כל מה שכתבת
אני לא לסבית ולא מתיימרת לייצג כאלו
אני כן אישה דו מינית ולכן נראה לי שאני חלק מקהל היעד של הערב הזה

ומה שמעניין אותי כשאני פוגשת נשים זה הדו שיח, סוג של דיאלוג, קליק שהוא ביסודו מנטלי ושכלי ולא גופני
ואחרי זה, ועל בסיס זה, יכולה לבוא המיניות

וספציפית עבורי מבחינה מינית, המשיכה היא לנשים מבוגרות ממני
גם אם הייתי חושבת לבוא לערב כזה, כנראה שלא הייתי מוצאת גם את מבוקשי בגלל הגבלת הגיל

סביר להניח שערב כזה (על טהרת המין הנשי) ייראה שונה מערב סטרייטי.

מצד שני, אני ממש לא בליינית, אז אולי אני לא מבינה כלום icon_rolleyes.gif
פרלין​(נשלטת){ש}

אבל גמד

פרלין​(נשלטת){ש} • 7 ביולי 2011
אתה מדבר על ערבים שכל הקטע שלהם זה הפרדת גילים. ערבים "רגילים" לקהל סטרייטי שמופרדים על ידי הגיל. כלומר, אם אתה לא יכול להשתלב בערב אחד, אתה משתלב באחר. נכון?

פה הקונספט הוא של ערב נשים. האם בנוסף יש ערבי נשים גם לנשים בגילים אחרים? כלומר, ערב לנשים עד גיל 45 וערב לנשים מגיל 45?

זו הבעיה. אני חושבת.

אבל בכל מקרה זכותו של בעל העסק לעשות את מה שהוא רואה לנכון כרווחי וזכותו של קהל היעד למחות.

אם מדובר בעוול מזעזע? לא ממש. פשוט לא מתאים לקהל יעד מסוים ואולי, כמו שאור אמרה, קצת יותר פוליטי.
Brave Dwarf

Re: אבל גמד

Brave Dwarf • 7 ביולי 2011
פרלין כתב/ה:
אתה מדבר על ערבים שכל הקטע שלהם זה הפרדת גילים. ערבים "רגילים" לקהל סטרייטי שמופרדים על ידי הגיל. כלומר, אם אתה לא יכול להשתלב בערב אחד, אתה משתלב באחר. נכון?

פה הקונספט הוא של ערב נשים. האם בנוסף יש ערבי נשים גם לנשים בגילים אחרים? כלומר, ערב לנשים עד גיל 45 וערב לנשים מגיל 45?

זו הבעיה. אני חושבת.

אבל בכל מקרה זכותו של בעל העסק לעשות את מה שהוא רואה לנכון כרווחי וזכותו של קהל היעד למחות.

אם מדובר בעוול מזעזע? לא ממש. פשוט לא מתאים לקהל יעד מסוים ואולי, כמו שאור אמרה, קצת יותר פוליטי.

לא בהכרח, פרלין. ישנם מועדונים שבמהלך השבוע מתפקדים כמועדונים לכל הגילאים ואחת לשבוע מגבילים לפעמים לפי מגדר, לפעמים לפי גיל ולפעמים לפי שניהם. קיימים מועדונים שהייתי מחשיב אותם לסגורים יותר, באחד מהם דווקא כן נהגנו לבקר פעם ואהבת חיי אף התנדבה בו, שמארגנים ערב ריקודים אחת לשבוע לחתך גילאים מסויים. המועדון המדובר הגביל לגיל שלושים ומעלה ומן הסתם לולי עבודתה של אשתי, לא היינו יכולים להיות נוכחים.

השיקולים שלהם מאוד מעניינים אגב, אולי כדאי לשים אליהם לב. כיוון שהמרכז עצמו עוסק בקירוב יחסים בין המגזר היהודי לזה הערבי, ההנחה הייתה שאנשים מעל גיל 30 שקולים יותר ולכן הסיכוי שהערב יסתיים במריבה על רקע פוליטי קטן.

גם המועדון הנוכחי, בו אנחנו מבקרים, לא היה יורד בעיניי לולי היו בו ערבים לגילאים שאינם מתאימים לשלנו אפילו אחרי שהייתי משנה קידומת ולא הייתי יכול לבקר בו. אני מאוד נהנה מן העובדה שהמשתתפים קרובים לגיל שלי ונמצאים במצב דומה לשלי בחייהם. רכשנו שם לא מעט חברים.

לבסוף:
"אבל בכל מקרה זכותו של בעל העסק לעשות את מה שהוא רואה לנכון כרווחי וזכותו של קהל היעד למחות.

אם מדובר בעוול מזעזע? לא ממש. פשוט לא מתאים לקהל יעד מסוים ואולי, כמו שאור אמרה, קצת יותר פוליט"

אני מצטער שאני נשמע חננה אבל בעיניי מה שהתרחש בשרשור נראה לא כמו מחאה לגיטימית של קהל היעד, אלא ירידות מלוכלכות בשפה שלא סתם רחוקה משפת הטרקלינים אלא אפילו לא הייתה מביישת את שוק הכרמל בימיו הלוהטים. אבל שלגי אמרה את זה יותר טוב: "יש לי תחושה שאנשים נכנסים לכלוב ומיד מחפשים היכן הם יכולים להתחיל איזו מלחמה קטנה".
ועל כך חבל.
השולט אור​(שולט)
לפני 13 שנים • 8 ביולי 2011
השולט אור​(שולט) • 8 ביולי 2011
גמד יקר, חבר שלי

השאלות ששאלת לגיטימיות אבל מצביעות בעיקר על חוסר הבנה טוטאלית בקהילה הלהט"בית או הקווירית.

יש בידול, יש חוקים שאין בינם ובין החוקים בעולם הסטרייטי שום קשר.
ובעיקר יש פמיניזם.
בפמיניזם אין דבר כזה הפלייה על רקע גיל.
בפמיניזם רואים בטרנסיות נשים לכל דבר ובטרנסים חברים לדרך.
בפמיניזם הלסבי היחס לנשים הוא יחס של כבוד לכל אישה באשר היא.

אז כשבא בעל מועדון באיצטלה של מארגן מסיבה לנשים בלבד, ובפועל קובע חוקים שכל מטרתם להקטין נשים ולפגוע בהן - התגובה היא תרעומת וכעס.

יש חוקים בעולם הסטרייטי - אנחנו נאלצות לקבל אותם כשאנחנו יוצאות למסיבות סטרייטיות. אבל החוקים המפלים הללו לעולם לא מתקיימים באירועים שלנו.

אז לא, בעל המאה הוא לא תמיד זה שקובע. כשאדם בוחר לפנות לקהילה כלשהי, הוא חייב קודם כל לבדוק מה כללי המשחק באותה הקהילה.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 8 ביולי 2011
השליטה כתב/ה:
גמד יקר, חבר שלי

השאלות ששאלת לגיטימיות אבל מצביעות בעיקר על חוסר הבנה טוטאלית בקהילה הלהט"בית או הקווירית.

יש בידול, יש חוקים שאין בינם ובין החוקים בעולם הסטרייטי שום קשר.
ובעיקר יש פמיניזם.
בפמיניזם אין דבר כזה הפלייה על רקע גיל.
בפמיניזם רואים בטרנסיות נשים לכל דבר ובטרנסים חברים לדרך.
בפמיניזם הלסבי היחס לנשים הוא יחס של כבוד לכל אישה באשר היא.

אז כשבא בעל מועדון באיצטלה של מארגן מסיבה לנשים בלבד, ובפועל קובע חוקים שכל מטרתם להקטין נשים ולפגוע בהן - התגובה היא תרעומת וכעס.

יש חוקים בעולם הסטרייטי - אנחנו נאלצות לקבל אותם כשאנחנו יוצאות למסיבות סטרייטיות. אבל החוקים המפלים הללו לעולם לא מתקיימים באירועים שלנו.

אז לא, בעל המאה הוא לא תמיד זה שקובע. כשאדם בוחר לפנות לקהילה כלשהי, הוא חייב קודם כל לבדוק מה כללי המשחק באותה הקהילה.

אור,
תראי בכמה דברים האשמת אותו. אני לא מכיר אותו, יכול להיות שאת צודקת והוא אכן מפלה נשים, טרנספוב (הערתך ממקודם), גמדפוב ואפילו דינוזאור. אלא שכאן, כל מה שהוא אמר שהוא רוצה לעשות מסיבה לנשים עד גיל 45. בגדול, יכול להיות שהוא פשוט לא מכיר את הרגישות לנושא וכל מה שהיה זקוק לו היה הסבר, לדוגמא כמוני.

מי שטען כי הנשים מעל גיל 45 אינן מוזמנות בגלל שאין להן וסת, היו אתן ולא הוא.(-:

שבת שלום, ברחתי יש לי פגישה עם חשמלטור.
nomorenomore
nomorenomore • 8 ביולי 2011
השליטה, קראתי את התגובות שלך ואת התגובות של "דום" 34.

נגעלתי.

את הרבה מעל רמתו, ואני חושב שאין לך שום סיבה להגיע למקום בזיוני שכזה.

התגובות שלו לא רק שובניסטיות, אלא בעיקר טיפשות וילדותיות.

אני ב 100% איתך בתגובות שלך, ואכן, ומקווה שרבים ורבות גם.
נילי ונילי
נילי ונילי • 8 ביולי 2011
שלגי כתב/ה:
זכותו של בעל מקום מסחרי להחליט על מסיבה לקהל יעד מסוים.
זה גם מקובל להפליא בעולם שם בחוץ.

אמממ... זה לא כל כך נכון. תראי את כל המקרים שבהם החוק מתערב אם בעלי מועדונים עורכים סלקציה גזענית בכניסה.

אנחנו רגילים לחשוב שזכותו של הפרט להיות גזען כמה שהוא רוצה בד' אמותיו, אבל החוק אומר שגם אם זה העסק הפרטי של סבתש'ך, זה עדיין לא ד' אמותיך. וגם אם כן- אסור לך שם לנהוג באפליה כלפי לקוחות.

אז נכון שגילנות (אייג'יזם) עדיין לא הוכרזה רשמית כאפליה לא חוקית, אבל זה עדיין לא אומר שזה בסדר.

ואני בעיקר מתבאסת מהשרשור הזה מכל התגובות של 34.
34, בנימה אישית: לא עקבתי אחרי מה שהלך פה, אז פספסתי את התכתובת. נכנסתי לפה כדי למצוא קצת פרטים על המקום או לכתוב לך אדומה כדי לקבל יותר פרטים. לא רק בהקשר של ערבי נשים, אלא בכלל, כי לפעמים בא לי סליז ורציתי לדעת האם אפשר להגיע סוליקו או שאני צריכה לפברק בן זוג לצורך זה. התגובות שלך קצת הורידו לי את החשק ואני מתבאסת מזה כי באמת נורא רציתי למצוא מקום ידידותי שבו אני יכולה להזדיין.
ההפסד כולו שלי.