סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הוא אמר לי

מיסי​(נשלטת)
לפני 13 שנים • 9 ביולי 2011
מיסי​(נשלטת) • 9 ביולי 2011
מה הקשר לותיק או חדש?
קומון סנס לא מגיע עם וותק ואם משהו מרגיש לא טוב או לא נכון לא עושים
the rain song
the rain song • 9 ביולי 2011
מיסי כתב/ה:
מה הקשר לותיק או חדש?

זה נכון מאוד אבל לא בהכרח כל כך פשוט.
לפעמים מרגישים טוב עם משהו (בתיאוריה זה טוב), רוצים לנסות, סומכים על מישהו "שיודע" וזה לא מי יודע מה טוב בסופו של דבר.
קורה
מיסי​(נשלטת)
the rain song כתב/ה:
מיסי כתב/ה:
מה הקשר לותיק או חדש?

לפעמים מרגישים טוב עם משהו (בתיאוריה זה טוב), רוצים לנסות, סומכים על מישהו "שיודע" וזה לא מי יודע מה טוב בסופו של דבר.
קורה

נכון, וכשזה קורה מפסיקים אם זה סשן או נפרדים אם זו זוגיות
the rain song
the rain song • 9 ביולי 2011
מיסי כתב/ה:
the rain song כתב/ה:
מיסי כתב/ה:
מה הקשר לותיק או חדש?

קורה

יאפ
אבל לפעמים יש רגשות ולא תמיד זה בכוונה ומדובר בבני אדם
ובקיצור, האחריות היא על שני הצדדים

ובענייני בדסמ - לצד הותיק אמור להיות יותר ידע.
אם אני מעולם לא נקשרתי ואני נותנת למישהו עם 15 שנים בתחום לקשור אותי ואני נותנת לעצמי להיות חסרת אונים למשך הזמן שזה קורה אני מצפה ממנו לאחריות מסויימת.
ואם ביקשתי להפסיק והוא לא מפסיק ואני קשורה וחסרת אונים אני לא יכולה פשוט ללכת. אני צריכה לחכות שהוא יתיר אותי קודם.
את יודעת, שיבארי זה התעסקות

או אם לגמרי במקרה אני נופלת ונפצעת בגלל שאני קשורה בצורה לא הכי בטוחה והוא לא שם לתפוס אותי
יש כל מיני תרחישים אפשריים

בקיצור, אני עדיין חושבת שמי שותיק אחראי קצת יותר ממי שרק הגיע לסצינה.
עם כל הכבוד לקומון סנס וכל זה.
והתרחקנו מהנושא המקורי של השרשור - צר לי
מיסי​(נשלטת)
the rain song כתב/ה:
מיסי כתב/ה:
the rain song כתב/ה:
מיסי כתב/ה:
מה הקשר לותיק או חדש?

קורה

יאפ
אבל לפעמים יש רגשות ולא תמיד זה בכוונה ומדובר בבני אדם
ובקיצור, האחריות היא על שני הצדדים

ובענייני בדסמ - לצד הותיק אמור להיות יותר ידע.
אם אני מעולם לא נקשרתי ואני נותנת למישהו עם 15 שנים בתחום לקשור אותי ואני נותנת לעצמי להיות חסרת אונים למשך הזמן שזה קורה אני מצפה ממנו לאחריות מסויימת.
ואם ביקשתי להפסיק והוא לא מפסיק ואני קשורה וחסרת אונים אני לא יכולה פשוט ללכת. אני צריכה לחכות שהוא יתיר אותי קודם.
את יודעת, שיבארי זה התעסקות

או אם לגמרי במקרה אני נופלת ונפצעת בגלל שאני קשורה בצורה לא הכי בטוחה והוא לא שם לתפוס אותי
יש כל מיני תרחישים אפשריים

בקיצור, אני עדיין חושבת שמי שותיק אחראי קצת יותר ממי שרק הגיע לסצינה.
עם כל הכבוד לקומון סנס וכל זה.
והתרחקנו מהנושא המקורי של השרשור - צר לי

tאני מסכימה שהאחריות על שני הצדדים
לא מסכימה שוותק אומר אחריות או ידע.
הוא או היא יכולים להיות וותיקים ואנשים רעים א כל שם תואר אחר
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 9 ביולי 2011
ותיק, מנוסה, אמיתי.
ואני תוהה, מה היתם עושים לפני ארבעים שנה, כאשר כלוב עדיין לא היה קיים אבל בני אדם כן. איך הייתם מצליחים להפיל עליו את האחריות שלה ותחת איזו איצטלה?

ציטוט:
העניין הוא שיש הבדל בין להגיד תקשיבי אני חושב שזה לא מתאים לי כי.....
לבין להגיד אני חושב שאת לא באמת נשלטת.....
זה נכון שהשורה התחתונה דומה מאוד.
רק שבראשונה יש התנהגות של בנאדם בוגר שמקבל החלטות עצמאיות, ובשניה התנהגות של ילד קטן שלא יודעה מה עושים ואיך עם הצעצוע שקיבל .

ואת זה את גילית לפי משפט אחד, מפיה. משפט ששגורים בו מאפיינים כלוביים לחלוטין. אם היא לא הבינה אותו, ואם לא הייתה מגואגאת, היא יכלה לשאול אותו למה הוא התכוון.

ציטוט:
זה בסדר לבוא ולהגיד תקשיבי זה הולך אחרת ממה שחשבתי ,ואני חושב שזה לא ילך כי אנחנו לא מתאימים...
לבין את בעצם X לא אמיתי...

הוא כלל וכלל לא אמר שאינה אמתית, קראי את הודעתה המקורית. אלא היא (פעם שלישית גלידה) (-:

ציטוט:
למען הסרת הספק , לא ממש אפשרי לחיות בכנות ויושר מכול סוג שהוא כשאתה מרגיש שמהצד השני מסבנים לך את האוזן ועוד גורמים לך להרגיש שבעצם אתה זה שלא בסדר כאן-זה ההבדל.

ושוב ה"אני מאמינה שקיימים שולטים ונשלטים אמיתיים ולא אמיתיים ולכן כל מי שאומר שאיני מתאימה לו, גורם לי להרגיש לא בסדר ולכן הוא האשם". זה הפרק ב' מהסידרה - גברת אני לא פסיכיאטר, אני מהנדס (-:
לפי מה שהבנתי הם לא חיו ביחד. הם נפגשו פעם אחת או יותר במהלכה הוא החליט שאינה מתאימה. נו מה, לא קורה?

ציטוט: מתנצלת אם אני נשמעת רעה וקשה ,אבל יחד אם זאת אני חושבת שאם כול אחד קצת כשהוא הייה נכנס לקשר הייה פשוט לא עושה לשני את מה שלא הייה רוצה להרגיש שיעשו לו זה הייה מונע הרבה תקלים מיותרים בעתיד המשוטף, אם הוא בכלל אפשרי להתקיים.

את לא. את מקסימה ונהדרת ואחד האנשים הכי כייפיים בכלוב לנהל עמו שיחה אבל הפעם אני חושב שאת שופטת את האדם יותר מדי. נכון שהעולם היה ורוד ויפה לו כולנו היינו זהירים יותר עם אלו שממול, אבל אין הוא כזה (במאמר מוסגר אוסיף שבעולם ורוד סרגיי אוחז את ידה של הלקוחה בידו, מתישב מולה על הכורסא ומקשיב לסיפורי הגבס שרודפים אותה בשנתה). לבוא ולומר לאישה - אינך מתאימה לי, בעיניי אינך נשלטת וכד', לגיטימי. אגב, זכותו המלאה להתאכזב ואפילו לכעוס קצת על האכזבה. מה לעשות שגם שולטים הם קודם כל בני אדם ונדמה לי שטוב שכך.
בלוסום​(לא בעסק)

אריאנה יקירתי.. :)

בלוסום​(לא בעסק) • 9 ביולי 2011
אני חושבת שנשמח להבהרה: האם השורה הראשונה בהודעה המקורית שלך היא משהו שאמר לך הבחור או משהו שרץ לך בראש כתוצאה ממה שאמר? ואם זה לא מה שאמר - מה כן אמר?
אנימה

Re: תודה רבה

אנימה • 9 ביולי 2011
Brave Dwarf כתב/ה:
אנימה כתב/ה:
eriana כתב/ה:
על התגובות העינייניות. תודה על התובנות.
נרגעתי. אני כן נשלטת, ולא ''שולטת''. לא מלמעלה , ולא מלמטה. איזה כיף לי. icon_smile.gif
לשמחתי אין לי יותר שום מערכת יחסים עם ה''אדון'' .
אני כולי תקווה, ומאוד רוצה להאמין שישנם שולטים אמיתיים כאן, בחלקת האלוהים הזאת.

את שוב נופלת בפח.
כשאת בונה ציפיה לשולט " אמיתי" את בעצם מאמינה שיש גם נשלטת " אמיתית"
הדבר האמיתי הוא מה את מרגישה וזה צריך להנחות אותך, לא אמירות ריקות מתוכן שנועדו
לחלץ ממך משהו שאת לא רוצה לתת או משהו שאת מזהה שעלול לסכן אותך.
אותו אדם שהיית איתו בקשר השתמש במניפולציה שקל להשתמש בה מול אנשים שהם חסרי ניסיון בתחום. קחי בחשבון
שאותו אדם תופס את עצמו כשולט והוא לא חושב לרגע שהוא עושה את עצמו . זו פשוט דרכו ואלו הכלים אלו. ויש כאלו לא מעט.

היא לא "שוב", אלא עדיין.
היא אמרה מראש:

eriana כתב/ה:
''את שולטת מלמטה'' - את בכלל לא נשלטת.
האם להביע את רצוני, בין היתר גם כדי לשמור על בריאותי וביטחוני, דבר שמיותר לציין
שקודם כול השולט מחוייב לעשות את זה, פוסל אותי להיות נשלטת אמיתית?
מה סך הכול ביקשתי?

הוא לא דיבר על נשלטת אמיתית כלל וכלל. הוא בסך הכל ציין שבעיניו אינה נשלטת. היא זו שפירשה אותו כפי שפירשה ובהתאם למושגיה שלה, שאינם קשורים אליו, או למה שאמר לה, כפי שזה קורה תמיד בכלוב, שלפה אותו לביקורת כלובית בעודו עטוי במושגים שלה.

מוזר לי שאף אחד לא שם לב לכך וכולם בחרו להעביר ביקורת דווקא עליו. יש כאן שרשור מקביל בו אדם כתב שהוא רוצה לעשות מסיבת נשים לנשים עד גל 45 וכולם הרביצו לו בגלל שלדעתם נשים מעל גיל 45 אינן מקבלות וסת. מסכן, אני תוהה אם הוא ידע על כך כאשר קבע את גיל הכניסה למועדון. בטח להבא את אישור הכניסה יתנה בטמפון מדומם. (-:

אם הוא טוען שהיא לא נשלטת, זאת אומרת שיש
לו משנה סדורה מראש מה היא כן נשלטת שבשבילו היא "אמיתית"
הוא לא היה יכול לגלות גמישות או איפוק או סבלנות כי הוא שבוי בקונספט
של הדום הקשוח ואין בלתו. זכותו, רק הוא עלול למצוא את עצמו בעתיד מתלונן
שאין באמת נשלטות. עייף ומריר.

אני לא חושבת שהיא פתחה את השרשור כדי לסובב אותו על הגריל.
היא פשוט התמלאה בספקות וזה קצת בילבל אותה, כי כל כך
הרבה מדברים על חשיבות הביטחון של הנשלטת וכשהיא מנסה לדבר
על זה כשהיא לא מרגישה נוח עם משהו, אז במקום לנהל דיאלוג שלא יגמר
בפיצוץ היא פתאום לא נשלטת והיא עוד מעיזה לשלוט מלמטה.
זה מבלבל כי מסרים כפולים תמיד מבלבלים. אז כן להגיד כשמשהו
כן מפריע או לא? אם האחריות של שני השותפים בקשר- מה זה
אומר בעצם? מה זה אומר מבחינת הנשלטת?
מתי היא תחשב אחראית ומתי היא תהפוך להיות שולטת מלמטה?

וכן, גם אני חושבת שוותק לא אומר כלום ואת זה לימד אותי דום מאוד ותיק.
אם יש לך את זה, ואתה אוהב את זה ומאמין בתקשורת כנה ולא מסתובב
ברחוב עם מבט קשוח ( כי אתה דום!) אין סיבה שלא יצליח לך
בת אדם

טוב אז ככה

בת אדם • 9 ביולי 2011
אז אני חייבת להגיד שלראשונה נרשמתי לאתר הרגשתי כמו תינוקת.
וכן הייתי צעירה בת 18 אבל עדיין 18 שחוותה מלא ובעולם הוונילים הייתי כרישה לא קטנה.
בוא נהיה כנים יש פה לא מעט פסיכים, חסרי חיים וחיים בסרט.
[אפילו על עצמי אני יכולה לראות קצת מהתסמינים הנ"ל;]
אם היא לא תדע שכנראה מה שמצפה לה בחיפושים אחר אדונה המיוחל הן הרבה שיחות חסרות תכלית, לא נעימות, פסיכותיות -היא לא תדע איך להזהר ובאיזה אמצעים לנקוט כדי לשמור על עצמה - גם פיזית וגם נפשית במהלך החיפוש הזה.
בקיצור, את צריכה להבין שלא תמיד השיחות יהיו נעימות ועדיף לך שכזה משפט גרם לך להבין עם מי יש לך עסק. משהו טוב שיצא לי מכל החיפושים האלו זה שאני יודעת לזהות עם מי אני לא אהיה בקשר תוך שיחה של חמש דקות באינטרנט.לפעמים אפילו אחרי משפט.
וגם לסנן דרך פרופילים, תמונות הודעות בפורומים .

אז להזהר וללמוד שיש בעסק הזה לא מעט סכנות.
אם תרצי לדבר אני פה ואני בהחלט אהיה מוכנה לשתף אותך ולעזור במה שיכולה.
שוב אני מזכירה לדעתי אין טעם להכנס למסגרות האלה וברגע שתצאי מהן גם כל הוויכוח המעניין הזה[הייתי חייבת לציין כי נהניתי לקרוא את השרשור מאוד!] הוא לא יחזור על עצמו לא אצלך בראש ולא בדיאלוג עם אנשים אחרים.
את זו את ומה שנכוון לך הוא מה שנכון לך.
רפאל
רפאל • 9 ביולי 2011
מי שליברלי מספיק בשביל לקבל השקפות שונות על אודות מהי שליטה ומי היא נשלטת, צריך להיות ליברלי מספיק בשביל לקבל גם השקפות שונות על אודות מה אינה שליטה ומי אינה נשלטת.