שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פנטזיית אונס

daniel222
לפני 13 שנים • 15 באוג׳ 2011
daniel222 • 15 באוג׳ 2011
רצסיבי כתב/ה:
לרגע חשבתי שהשרשור הזה נפל עלי כפרי בשל ביום בהיר, בדיוק באמצעה של טריולגיית-פנטזיית-אונס שאני כותב ומגלגל בראשי ובבלוגי לסירוגין.

אבל כרגיל, הדיון פה הופך מהר מאוד לדו-קרב לגבי נושאים לא רלוונטיים (שוביניזם וכו').

ובכל זאת, אני אנסה לתעל את הויכוח חזרה לערוץ מועיל - בשתי שאלות.
ובבקשה, להתעלם משאלות של מגדר (הוא והיא זה באמת אותו הדבר), פלילים (הכל בהסכמה מודעת וכשירה), מימוש (נגיד שזו פנטזיית-שאינה-למימוש, כדי להקל על הבליעה) ושאר ירקות.

1. מה לדעתכם יכול לגרום לאדם לרצות להיאנס בפנטזיה?
- נתקלתי פה בשרשור פעמיים בסיבה שהפתיעה אותי - שזה נותן בוסט לאגו.
- לי נראה שהסיבה העיקרית היא מזוכיזם / רצון להשפלה / ביטול העצמי / לשמש כלי מיני טהור
- יש לכם מניעים נוספים?

2. האם ניתן לפתור את האבסורד של פנטזיית האונס?
(אם זה מתוכנן, זה לא אונס, ואם זה לא מתוכנן, זה לא בדס"מ)

1) לחוות חוסר אונים

2) ברגע שזו פנטזייה על אונס אז מן הסתם היא בנוייה מאקטים שהמפנטז עליהם אוהב שעושים לו
אם זה יהיה אונס אמיתי אז יהיו גם הרבה דברים שהנאנס\ת לא רוצה שיקרו ומשם מהר
מאד יגיע הרצח של נפש וזו ממש לא תהיה הפנטזיה.
לכן אני לא רואה כאן אבסורד.
רצסיבי​(נשלט)
רצסיבי​(נשלט) • 15 באוג׳ 2011
Morticia כתב/ה:
רצסיבי כתב/ה:
לרגע חשבתי שהשרשור הזה נפל עלי כפרי בשל ביום בהיר, בדיוק באמצעה של טריולגיית-פנטזיית-אונס שאני כותב ומגלגל בראשי ובבלוגי לסירוגין.

אבל כרגיל, הדיון פה הופך מהר מאוד לדו-קרב לגבי נושאים לא רלוונטיים (שוביניזם וכו').

ובבקשה, להתעלם משאלות של מגדר (הוא והיא זה באמת אותו הדבר), פלילים (הכל בהסכמה מודעת וכשירה), מימוש (נגיד שזו פנטזיית-שאינה-למימוש, כדי להקל על הבליעה) ושאר ירקות.

- לי נראה שהסיבה העיקרית היא מזוכיזם / רצון להשפלה / ביטול העצמי / לשמש כלי מיני טהור
- יש לכם מניעים נוספים?

זה מוזר.
כי אם תקרא מעט מהתכנים של הויכוח הלא קשור על זה על שוביניזם תגלה שעלתה כאן ההשערה למשל שגבר משוכנע שאישה היא יצור "חלש" ולכן יש לו פנטזיה בו היא מוכיחה לו שהיא יותר "חזקה" ממנו.
(כי אנסים הם אנשים מאוד חזקים).

אני מניחה שבכל ביטוי של כביכול מזוכיזם, רצון להשפלה, ביטול עצמי וכיו"ב אפשר לראות גם הענשה עצמית.
למשל, על איך אדם כל היום בוגד באשתו.
אז בפנטזיות יש איזו אישה שמענישה אותו על זה ואונסת אותו.

באשר לשאלתך השנייה, אותי מעניין לדעת - האם פנטזיית אונס אקטיבי, הווה אומר שאני מפנטזת על איך אני אונסת אותך, היא גם אבסורד לדעתך?

נ.ב. פוג. תסתפק במחשבה שמה שמסב לך עונג אולי גרם לגבר שחווה את החוויה לסבל איום ונורא. לא מהסוג המענג. שנאת האחר = שוביניזם.

פנטזיית אונס כסוג של ענישה (כפרה)?
אוקי, קיבלתי, למרות שבעיני זו סיבה לא בריאה, אבל גם סיבה שכזו היא סיבה.

(לגבי ענייני האבסורד והשוביניזם פשוט לא הבנת למה כיוונתי בדבריי. אבל בקטנה. לא בגלל זה התכנסתי וגו')

תוכנות נוספות למישהו לגבי איזו מהשאלות שהצגתי ?
רצסיבי​(נשלט)
רצסיבי​(נשלט) • 15 באוג׳ 2011
daniel222 כתב/ה:
רצסיבי כתב/ה:

- יש לכם מניעים נוספים?

1) לחוות חוסר אונים

2) ברגע שזו פנטזייה על אונס אז מן הסתם היא בנוייה מאקטים שהמפנטז עליהם אוהב שעושים לו

1 - אוקי, יופי של סיבה.

2 - והנה בדבריך הוכחת את האבסורד המובנה... (אונס מוזמן ותפור לפי מידה - בהכרח אינו אונס)
daniel222
daniel222 • 15 באוג׳ 2011
רצסיבי כתב/ה:
daniel222 כתב/ה:
רצסיבי כתב/ה:

- יש לכם מניעים נוספים?

1) לחוות חוסר אונים

2) ברגע שזו פנטזיה על אונס אז מן הסתם היא בנוייה מאקטים שהמפנטז עליהם אוהב שעושים לו

1 - אוקי, יופי של סיבה.

2 - והנה בדבריך הוכחת את האבסורד המובנה... (אונס מוזמן ותפור לפי מידה - בהכרח אינו אונס)

לא כל כך כיוון שזו פנטזיית אונס ולא פנטזיה על אונס אמיתי, שני דברים שונים לחלוטין.
Grey / Green
Grey / Green • 15 באוג׳ 2011
רצסיבי כתב/ה:

- יש לכם מניעים נוספים?

נדמה לי שיש פנטזיית אונס קלאסית ושאפשר להגדיר את העקרונות והגבולות שלה. זה ניתוח שלי, כמובן. לפי מה שנראה לי, הרצון הוא בביטול הרצון. רוצה לומר: אני רוצה שזה יקרה לי בלי שאני ארצה שזה יקרה לי.

מכאן אפשר להסיק: (1) אני רוצה (חשוב מאוד). (2) אני רוצה ש*זה* יקרה (הזה הוא פעילות נעימה, ואני אסתכן ואניח גם: מן הסוג שלא הייתי מתנגד שתתרחש גם שלא בכפייה). (3) אני רוצה שזה יקרה בסיטואציה שבה הרצון שלי לא יכול לשחק תפקיד (כלומר אני מעוניין שלא לשלוט על הסיטואציה או אפילו לבחור מתי היא תתרחש, אבל אני לא מעוניין שיקרה לי בה משהו שנוגד את סעיף קטן 1 - כלומר, משהו שאני באמת מתנגד שיעשו לי).

מכאן דומני שקל להבין שפנטזיית אונס היא פנטזייה די תמימה (לפחות אם מדרגים אותה בסוג הסקאלות שאנחנו משתמשים בהן). היא לא מאוד רחוקה מהרצון שיקשרו אותי למיטה, או שיגידו לי מה לעשות, או שיכריחו אותי לעשות משהו שאינו מין, כמו נגיד ללקק נעל. זחל, עבד, לקק נעל. זחל, עבד, ועכשיו תשכב איתי. לא מאוד רחוק.

במשחק הזה של ביטול הרצון אפשר להכניס הרבה מאוד דברים שהם - לפחות בתור פנטזיה - נהדרים. כל מה שנמצא בצ'קליסטים הבדסמים המפוארים שמסתובבים באינטרנט ושמתחיל במילה Forced. למשל, הומוסקסואליות-שבכפייה. אני לא רוצה לשכב עם גברים כי אני לא הומו, אבל אם תכריחי אותי למצוץ לאקס שלך, אני ממש אשמח. אני לא רוצה שתזייני אותי בתחת. אבל אם כבר חסמת לי את הפה... בבקשה, אל תכריחי אותי לשכב עם החברות שלך; אני לא מעוניין שתקשרי אותי לאסלה בבית השימוש של התחנה המרכזית ותאלצי אותי למצוץ זיינים שיופיעו מבעד לחור במחיצת התא; ללבוש שמלה? אני? אנא ממך, הרפי. יש בזה שחרור נהדר מאחרריות ומשיפוט עצמי: באופן ונילי אני לא מעוניין בדברים האלו, אבל אם כבר יש מישהו אחר, שזה מחרמן אותו, ורוצה ממש להכריח אותי, למרות שאני מוחה בקול רפה ואפילו קצת מנסה למשוך את הידיים מתוך האזיקים - אז זה בסדר.

מצד שני, זה קצת משעמם.

כן מעניין (כמובן, ברמת הפנטזיה שאין לממש אותה לעולם): הדברים שפסלנו קודם. למשל, יש דברים שאני בשום אופן לא מוכן לעשות במסגרת היחסים הבדסמים שלי, כי אני פחדן מדי, אבל הפנטזיה שלי היא שמדי פעם תרדי מהפסים ופשוט תעשי לי מה שבזין שלך.
Morticia
Morticia • 15 באוג׳ 2011
אתם יודעים, אני פעמים רבות מבחינה בין פנטזיות לבין סתם מחשבות או מחשבות רעות.
אני לא חולמת על כל מחשבה רעה שעוברת לי בראש

בטח לכל אחד יש איזו פנטזיה או שתיים שאי אפשר באמת להגשים "במציאות"
אבל אני חולמת על דברים שאפשריים בעולמנו
או לפחות משתדלת.

לדאבוני, זה לא אומר שאין לי פנטזיות שטרם הגשמתי.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 13 שנים • 16 באוג׳ 2011
רצסיבי כתב/ה:

- יש לכם מניעים נוספים?

אני מאד מסכימה עם הניתוח הנחמד של ירוקאפור. או לכל הפחות, מזדהה איתו.
קצת משלי:

1. אני מניחה שבין הסיבות המגוונות, הנפוצות יהיו כאלה שקשורות איכשהו לתחושת אשמה. זה יכול להיות באופן שצויין פה - תשוקה להיענש, אבל לא רק. אני רוצה שלא להיכנס לדיון על דיכוי נשים על ידי החברה, אבל בעצם יש קשר: אחת הסיבות לכך שזו פנטזיה נפוצה אצל נשים היא שעד לא מזמן, החברה לא התירה לנשים להיות חרמניות. לא הייתה לאשה לגיטימציה חברתית לרצות סקס - לא רק שמצופה ממנה לא ליזום סקס, אלא גם לסרב כשהוא מוצע לה. "בחורה טובה" לא רוצה להזדיין. כשחבר שלה מנסה לשכנע אותה היא אומרת - לא ולא!!!
אז לבחורה כזאת, שלימדו אותה שאסור לה לרצות, פנטזיית האונס מספקת מפלט. היא מאפשרת לה להנות מסקס נטול אשמה. עבור בן אדם שמרגיש אשם בכל פעם שהוא מזדיין, הרי שאם המין כפוי ו"זו לא אשמתו" - אז הוא יכול לא לשפוט את עצמו ולהתפנות אל העונג.
ניחוש פרוע (מבוסס קצת גם על עצמי): אני יכולה בקלות לדמיין מצב בו גבר מפנטז על אונס כי הוא לא מרגיש ש"מותר לו" לרצות מין אגרסיבי או בכלל, מין שלא דורש ממנו אכפתיות ורוך כלפי אשה. הוא מאמין שזה לא בסדר, אבל אם זו היא שכופה עליו אז הרי שזה בסדר גמור, כי הוא לא היוזם של הסקס המנוכר ונטול ההתחשבות ולכן מותר לו להנות מזה.
פוג, מה דעתך?

לגבי עצמי, המקורות שאני יכולה לזהות לפנטזיה הזו הם:
- אונס זה איום ונורא, זה פחד גדול, זה אסור ולא רצוי וזה הסבל בהתגלמותו. זה הדבר שאני הכי לא רוצה במציאות. יש לי נטיה להרכיב פנטזיות ממה שנראה לי הכי מאיים והכי נורא (אישיו בפני עצמו, כמובן, אבל נניח כרגע לפסיכואנליזה שלי icon_smile.gif)
- מה שציינת, שזה להרגיש נחשקת - אני כל כך מגרה שהוא לא יכול להחזיק את עצמו - תקף גם לגבי.
- מין אגרסיבי, כמה שיותר כוחני ככה יותר כיף - חיקוי של אונס מייצר הכי הרבה אגרסיביות icon_smile.gif
- אני לא צריכה לעשות שום דבר. אני לא צריכה לשתף פעולה, אני לא צריכה להיות נחמדה, אני לא צריכה לציין מפורשות שאני מסכימה, אני לא צריכה לפעול וליזום ולחשוב, וגם לא לענות על השאלות השנואות - ככה טוב? מה את רוצה? האם מותר לי? גמרת? icon_twisted.gif

* באשר לרצון בהשפלה: במקרה שלי - בקריאה ראשונה חשבתי שזה רעיון מוזר לאללה. במחשבה לאחור אני מבינה שזה דווקא מסתדר, אבל אף פעם לא הכרתי (אישית) בחורה שזו בכלל פונקציה אצלה. גם אם אני יכולה להנות מהשילוב, הרי שזה שילוב של שני דברים שונים, וההשפלה לא מהווה מרכיב חשוב. בכל פעם שחברה סיפרה לי על פנטזיית אונס, היא ציינה את סיבת ה"להרגיש נחשקת". אם כי, אני חושדת שלא תמיד זו הסיבה העיקרית, אלא שזו הסיבה שקל יותר להודות בה.

2. אני חושבת שהמילה "פנטזיה" וההבנה שלנו, כאן בפורום הזה, למה הכוונה ב"פנטזיית אונס", זה לא מונח חדש לנו ולרובנו ברור פחות או יותר מה זה אומר - פותרת את האבסורד. הרבה דברים בבדס"מ הם חיקוי של מצב שלו היה אמיתי היה רע מאד, אבל אם החיקוי לא מוצלח מספיק ולא "מרגיש אמיתי" אז ההנאה מתפוגגת (היה לי פוסט על זה פעם icon_smile.gif). פנטזיית אונס עובדת באותה השיטה בדיוק אז מהבחינה הזו היא לא מיוחדת בכלל.
בנוסף, ציינת "אם זה מתוכנן זה לא אונס", אבל אני חושבת שזה בסדר גמור, וכמעט כל מי שמפנטז על זה מודה ברצון ובשמחה שהוא לא רוצה אונס. קונפליקט ה"אמיתי/לא אמיתי" שמלווה יחסי שליטה - במקרה הזה דווקא די פשוט. אם בפרקטיקות אחרות (אדון/שפחה למשל) אתה יכול לשמוע דברים כמו "זה לא סתם משחק" - הרי שעם פנטזיית אונס כמעט ולא תמצא ויכוחים עם הקונצנזוס: כל המפנטזים מציינים בברור שזה רק משחק וזה רק בכאילו וברור שלא באמת. ואם זה ברור - הרי שאין, בעצם, קונפליקט icon_smile.gif
אם כבר להיות מוטרד ממשהו, אז נראה לי שההבנה מאיפה מגיע הרצון לפנטז על משהו אכזרי ואנטי-מהנה כל כך, היא שמציקה. נושא ההגשמה, במקרה הזה, דווקא נראה לי פשוט למדי.

אגב, מה שאותי הכי מעניין זה מה קורה בראשו של מי שמעוניין להיות בצד ה"אונס" - אבל זה כבר לשרשור אחר icon_smile.gif
venus in our blood​(שולטת)

מדוע

venus in our blood​(שולטת) • 16 באוג׳ 2011
פנטזייה שנחשבת הכי נפוצה כמעט בקרב נשלטות (כן,כן, הכי נפוצה. הכוונה היא ל א אלייך, החסודה כמובן ! ) עוברת כזו שיפוטיות ושבט ביקורת בפורום הבנות על הבנים ?
מרוב הטפות,שיפוטיות וביקורת , לרגע כמעט התבלבלתי וחשבתי שאני נמצאת באתר ואנילי...

הגענו מספיק רחוק כדי להכיר בסטיות שלנו, להשלים עמן ואפילו לחבבן. לא הגיע הזמן שאת אותו המקום נעניק גם לאחרים ?
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 16 באוג׳ 2011
[quote=daniel222]

(אם זה מתוכנן, זה לא אונס, ואם זה לא מתוכנן, זה לא בדס"מ)[/quote]

לכן אני לא רואה כאן אבסורד.[/quote]

ברור שיש כאן אבסורד: מצד אחד - כשאת רוצה את זה - זה כבר לא יכול להיות אונס או פנטזיית אונס. כי את רוצה את זה... זה כבר מוריד חלק ניכר ממה שבעיני עושה את זה טוב - המאבק, התוקפן שצד את קורבנו ורואה את תהליך כניעתה מולו, חוסר הרצון של הקורבן שמשהו כזה יקרה לה / לו. ברגע שרציתי את זה - מבחינתי זה כבר לא פנטזיית אונס ולא אונס ולא כלום.
מצד שני - ההבדל בין פנטזיית אונס לבין אונס אמיתי הוא, שבאונס אמיתי לא שואלים אותך כלום, בהגשמת פנטזייה יש הרבה מקום לרצונות של ה"קורבן" - והנה לך האבסודר...

מקווה שהסברתי את עצמי בצורה מספקת, אין ספק שאבסדור הזה מלווה אותי מזה מספר שנים ומונע ממני הגשמה מספקת של הפנטזיה הזו, ללא עוררין. נב. מצטערת על הצטוט של דניאל שהתחרבש, זה לא נתן לי לעשות את זה כמו שצריך בשום פנים ואופן...
Red Leaf

Re: פנטזיית אונס

Red Leaf • 16 באוג׳ 2011
זונת סושי כתב/ה:
בחור200 כתב/ה:
בתור נשלט הפנטזיה הכי גדולה שלי היא ליאנס, אנאלית אוראלית או בצורה הרגילה.
האם למישהו יש ניסיון בתחום?
למיטב ידיעתי הוא יותר מפותח כשהגבר הוא השולט.

מה זה אוראלית?
שמכריחים אותך למצוץ או שמוצצים לך בכוח?

הו, זו פנטזיה שאני יכול להתחבר אליה. אני אתרווח לי על הספה, בזמן שאאנס למציצה, כשכל אשר רציתי זה לשתות בקבוק בירה או סתם לראות רמזור. למרות שלא ממש רציתי לקבל מציצה באותה עת, אני תמיד מוכן להתפשר ולאאנס לקבלת מציצה.

תמצצי לי!!!!!
אה רגע, אני צריך להתנגד?