שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

bdsm בריא

teacher​(שולט)
לפני 13 שנים • 7 בספט׳ 2011
teacher​(שולט) • 7 בספט׳ 2011
יולי, את לא קרציה (בינתיים).
לפעמים ההתעקשות לנסות למסגר משהו במילים מאפשרת ניתוח מעמיק יותר והבהרה של רעיונות קצת מעורפלים.

בכל מקרה, בדברים האחרונים שכתבת מקופלת עוד תובנה שכבר התייחסתי אליה אבל לא אכפת לי שוב - א י ן ק י צ ו ר י ד ר ך.

אנשים שבאים לbdsm כדי לתפוס זיון מהיר, אנשים שחושבים שעלו על האוטוסטרדה ליחסי זוגיות, אנשים שחיים בלה לה לנד וחושבים שהחיים זה סרט, אלה 20% שגורמים ל80% מהבעיות כאן.

וזה כן הבדל בין הוונילה וביננו. בוניל אנחנו מזהים את האנשים האלה מקילומטרים ויודעים להתרחק מהם. כאן הם מצליחים לעשות די הרבה נזק לפני שמסמנים אותם. בין אם זה בגלל הדיסקרטיות המוגברת, התחפושות, המשחקים והפאסון, אך בעיקר בעיקר, המחשבה שהכללים שלנו הם מיוחדים ומה שתופס בשאר העולם לא תופס אצלנו.

וכמובן שאנחנו מייפייפים מילים ובכך מסווים תופעות מוכרות. כך זונה הפכה למלכה בתשלום, מערכת יחסים הפכה לקולר (שאפשר להוריד ולשים לפי המצברוח), סוצייופטים אלימים הם ׳דומים מסוכנים׳ , אנחנו לא נפגשים כדי להיות ביחד יותר, אלא לעשות ׳סשן׳ ( כאילו מישהו מאיתנו מקבל משכורת על זה אחר כך). ככה גם זיון שכל נהיה שליטה מנטאלית
אנשים שחושבים שאם הם שולטים אז הם שולטים על כל העולם, נשלטים שחושבים שהם יכולים להתחכך בכל שולטת, לא חסר תופעות.  
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 13 שנים • 8 בספט׳ 2011
נכון, הכל נכון לגמרי.
אבל תעשה לי טובה, ככה בקטנה, אישי: הנח מראש שעניין ה"אין קיצורי דרך" ברור לי לחלוטין.
גם אני כבר אמרתי: אני מדברת מתוך חוויה של מערכת יחסים, לא על תחושה בסשן. הסשן היה רק דוגמה.

בלי קשר לנושא, אני חושבת שכל מה שכתבת נכון כל כך, כל כך.