שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מנוגמי ולא מונוגמי

נוריתE
לפני 12 שנים • 23 באוק׳ 2011

ומי,שמו לב?

נוריתE • 23 באוק׳ 2011
לחלק השני ,הלא פחות חשןב
של המישוואה? מדגישה..

גברים בעלי אשכים גדולים יותר הם בעלי תאבון רב יותר לבנות זוג מרובות
ו לנשים מתירניות יותר

גברים בעלי אשכים קטנים הם מונוגמיים יותר
ו נמשכים לנשים נאמנות יותר
בת אדם
לפני 12 שנים • 30 באוק׳ 2011

Re: בניגוד לטבע

בת אדם • 30 באוק׳ 2011
MasterKey כתב/ה:
מונוגמיה היא המצאה, שהביאה הנצרות לעולם המודרני ובשלב מסויים אומצה גם ע"י היהדות.
מונוגמיה עומדת בניגוד מוחלט לסוד החיים ולתורת האבולוציה.
לא לחינם נשים נמשכות יותר לזכרי אלפא ולא לחינם זכרי אלפא הינם פוליגמים מטבעם (לא כולם מוכנים להודות בכך. כמובן נוגד את השבלונות ו"ערכי המוסר" בעולם המודרני).
לא נכנס להגדרה המיותרת מהו זכר אלפא, רק לשאלה: אם מי תחשקי להזדיין? גבר מחוספס, חזק, חכם ונאה או עם גבר חלש, טיפש ומכוער?
אגב, אני משוכנע, שכל השולטים כאן הינם זכרי אלפא - אז אנא לא לקחת את העיניין באופן אישי.

הוא חכם הוא נאה והוא אפילו מצליח!
זה הכרח שהוא פוליגמי?
איזו שטות.
MasterKey​(שולט)

MasterKey​(שולט) • 30 באוק׳ 2011
חתולת הזרע כתב/ה:
MasterKey כתב/ה:
מונוגמיה היא המצאה, שהביאה הנצרות לעולם המודרני ובשלב מסויים אומצה גם ע"י היהדות.
לא לחינם נשים נמשכות יותר לזכרי אלפא ולא לחינם זכרי אלפא הינם פוליגמים מטבעם (לא כולם מוכנים להודות בכך. כמובן נוגד את השבלונות ו"ערכי המוסר" בעולם המודרני).
לא נכנס להגדרה המיותרת מהו זכר אלפא, רק לשאלה: אם מי תחשקי להזדיין? גבר מחוספס, חזק, חכם ונאה או עם גבר חלש, טיפש ומכוער?
אגב, אני משוכנע, שכל השולטים כאן הינם זכרי אלפא - אז אנא לא לקחת את העיניין באופן אישי.

זה הכרח שהוא פוליגמי?
איזו שטות.

תחזרי להתנצל, כשתגלי את האמת...
בטי בום​(שולטת)

בטי בום​(שולטת) • 30 באוק׳ 2011
MasterKey כתב/ה:
חתולת הזרע כתב/ה:
MasterKey כתב/ה:

זה הכרח שהוא פוליגמי?
איזו שטות.

תחזרי להתנצל, כשתגלי את האמת...

לשיטתך גבר שלא בוגד הוא לא זכר אלפא?
האם לא יכול להיות גבר חכם, יפה אבל לא מחוספס?
כי יש לפחות שניים כאילו שאני מכירה באופן אישי ולדעתי הם לא פחות מוצלחים הכל "זכר אלפא"אם לא יותר.
האם התאוריה שלך נועדה לתת לך לפחות בעייני עצמך צידוק ?
אני לא בגיל של חתולת זרע וראיתי אילו דברים במהלך חיי, התאוריה שלך חביבה ונעימה לך אבל אין לה שום קשר למציאות.
אנשים שצריכים להשיג ולכבוש ללא הפסקה, בלי שום קשר למין, זה לא בגלל שהם אלפא.
לרוב זה נועד לפצות על דברים אחרים
MasterKey​(שולט)

MasterKey​(שולט) • 30 באוק׳ 2011
בטי בום כתב/ה:
[quote="MasterKey

לשיטתך גבר שלא בוגד הוא לא זכר אלפא?
האם לא יכול להיות גבר חכם, יפה אבל לא מחוספס?
כי יש לפחות שניים כאילו שאני מכירה באופן אישי ולדעתי הם לא פחות מוצלחים הכל "זכר אלפא"אם לא יותר.
האם התאוריה שלך נועדה לתת לך לפחות בעייני עצמך צידוק ?
אני לא בגיל של חתולת זרע וראיתי אילו דברים במהלך חיי, התאוריה שלך חביבה ונעימה לך אבל אין לה שום קשר למציאות.
אנשים שצריכים להשיג ולכבוש ללא הפסקה, בלי שום קשר למין, זה לא בגלל שהם אלפא.
לרוב זה נועד לפצות על דברים אחרים

מה הקשר בין בגידות לזכר אלפא או נקבת אלפא?
האם לשיטתך בכדי להיות פוליגמי/ת צריך לבגוד?
הנה החדשות המפתיעות: ממש לא.

כן - יכול להיות גבר חכם, יפה ולא מחוספס - מה הקשר? הוא יכול להיות גם רגיש, אמפטי, עשיר, יצירתי, שנון ומקסים. מה הקשר לנושא הדיון?

אם מונוגמיה היתה באמת חלק בלתי נפרד, הכרחי ונפלא במהות האנושית, סביר להניח, שלא היינו עדים לכ 50% גרושין ועוד 50% נישואים סבירים פחות או סבירים יותר.

ובנושא "יצר הכיבוש" - הוא כנראה קיים אצל כל גבר אלפא גם אם זה לא כל כך מוצא חן בעינייך...וכן זה בהחלט קשור למין ולאינסטינקט גברי בסיסי icon_smile.gif
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 12 שנים • 31 באוק׳ 2011
אבל יצר הכיבוש קיים אצל המון גברים, כנראה שכמעט כולם.
ואין המון זכרי אלפא. זה כל הקטע בזכרי אלפא - שיש מעט מאד מהם.
ונקבות מוכנות להתחלק בתשומת הלב עם עוד נקבות, בשביל להיות עם זכר אלפא.
ועוד לא פגשתי נקבה שמוכנה להתחלק בסתם חבר להקה רגיל.
ויש הרבה נשים שמעדיפות לא להיות עם מנהיג הלהקה אלא סתם חבר חזק, כדי להיות האחת והיחידה.

העניין הוא, שלהיות המנהיג, החזק מכולם, זה כל כך הרבה דברים. והרצון לכבוש הרבה נשים הוא ממש לא המדד. כולם *היו רוצים* להיות זכר אלפא. כולם *היו רוצים* לזיין את כל הנקבות בלהקה. יש אחד שזוכה לזה, וכל השאר לוטשים עיניים וזוממים לרשת את מקומו.
אז מה שהם רוצים?
כה מעטים ראויים לזה.

(וכל זה עוד לפני שמדברים על כך שההרמון של זכר האלפא שייך לעולם שבו כח ובעלות על נשים הולכים חזק ביחד, וריבוי נשים מחובר לריבוי רכוש, כי נשים הן רכוש, ונישואים באים מכסף ואינטרסים ולא מאהבה. שזה לא בדיוק העולם שבו אנו חיים. נשים הן כבר לא רכוש, והיום גברים (גם נשים) מזהים את זכר האלפא לא על ידי מספר הנקבות שלו אלא על ידי איכות הנקבות, איכות הרכב, איכות החליפה, יוקרת המקצוע וכיו"ב).

מה נשאר? זכר האלפא בוחר את מי שהוא רוצה, כי כולן רוצות אותו. הוא חי איך שהוא רוצה (לא בטוח שהוא רוצה הרמון דווקא. אולי כן. אבל הנקודה היא שהוא בוחר ולא אחרים עבורו) כל השאר מתים להיות במקומו ומסתפקים בשאריות שלו. והם מנסים להיות כמוהו, לחקות את הסממנים שלו, ריבוי נשים למשל. והם מנסים להגיד לעצמם שהם הכי הכי. אבל זה לא יעזור להם.
כי הנסיבות משתנות, אבל מה שנשאר זה שזכר אלפא הוא תמיד *האחד* שחזק מהאחרים. ותמיד רוצים לקחת את מקומו.

והקריטריונים בכלל משתנים.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 31 באוק׳ 2011

מאסטרקי, אתה עשית את הבחירה בשאלה אם מי תחשקי להזדיין? גבר מחוספס, חזק, חכם ונאה או עם גבר חלש, טיפש ומכוער?
אני מעולם לא ראיתי את זה כך.
MasterKey​(שולט)

תאוריות

MasterKey​(שולט) • 31 באוק׳ 2011
בטי בום כתב/ה:

מאסטרקי, אתה עשית את הבחירה בשאלה אם מי תחשקי להזדיין? גבר מחוספס, חזק, חכם ונאה או עם גבר חלש, טיפש ומכוער?
אני מעולם לא ראיתי את זה כך.

ואני מעולם לא הייתי אישה ולכן לא אוכל לענות לך על השאלה.
אולי ניתן להפנותה לשלמה המלך, שידע יותר מכל אדם וידע גם כמה נשים בחייו...
MasterKey​(שולט)
MasterKey​(שולט) • 31 באוק׳ 2011
יולי Yuli כתב/ה:
אבל יצר הכיבוש קיים אצל המון גברים, כנראה שכמעט כולם.
ואין המון זכרי אלפא. זה כל הקטע בזכרי אלפא - שיש מעט מאד מהם.
ונקבות מוכנות להתחלק בתשומת הלב עם עוד נקבות, בשביל להיות עם זכר אלפא.
ועוד לא פגשתי נקבה שמוכנה להתחלק בסתם חבר להקה רגיל.
ויש הרבה נשים שמעדיפות לא להיות עם מנהיג הלהקה אלא סתם חבר חזק, כדי להיות האחת והיחידה.

העניין הוא, שלהיות המנהיג, החזק מכולם, זה כל כך הרבה דברים. והרצון לכבוש הרבה נשים הוא ממש לא המדד. כולם *היו רוצים* להיות זכר אלפא. כולם *היו רוצים* לזיין את כל הנקבות בלהקה. יש אחד שזוכה לזה, וכל השאר לוטשים עיניים וזוממים לרשת את מקומו.
אז מה שהם רוצים?
כה מעטים ראויים לזה.

(וכל זה עוד לפני שמדברים על כך שההרמון של זכר האלפא שייך לעולם שבו כח ובעלות על נשים הולכים חזק ביחד, וריבוי נשים מחובר לריבוי רכוש, כי נשים הן רכוש, ונישואים באים מכסף ואינטרסים ולא מאהבה. שזה לא בדיוק העולם שבו אנו חיים. נשים הן כבר לא רכוש, והיום גברים (גם נשים) מזהים את זכר האלפא לא על ידי מספר הנקבות שלו אלא על ידי איכות הנקבות, איכות הרכב, איכות החליפה, יוקרת המקצוע וכיו"ב).

מה נשאר? זכר האלפא בוחר את מי שהוא רוצה, כי כולן רוצות אותו. הוא חי איך שהוא רוצה (לא בטוח שהוא רוצה הרמון דווקא. אולי כן. אבל הנקודה היא שהוא בוחר ולא אחרים עבורו) כל השאר מתים להיות במקומו ומסתפקים בשאריות שלו. והם מנסים להיות כמוהו, לחקות את הסממנים שלו, ריבוי נשים למשל. והם מנסים להגיד לעצמם שהם הכי הכי. אבל זה לא יעזור להם.
כי הנסיבות משתנות, אבל מה שנשאר זה שזכר אלפא הוא תמיד *האחד* שחזק מהאחרים. ותמיד רוצים לקחת את מקומו.

והקריטריונים בכלל משתנים.

יולי - לא יכולתי לנסח טוב יותר...
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
תודה רבה. אבל זה קצת מוזר, כי אני לא מסכימה עם רוב הדברים שכתבת.
למשל, שהירתעות עזה ממונוגמיה היא סממן מובהק של זכר אלפא. אני טוענת את ההפך - היא סממן מובהק של מי ששואף להיות זכר אלפא אך ללא הצלחה.