לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם לזה יקרא סאדו ?

אבדון מהצפון
לפני 12 שנים • 4 בדצמ׳ 2011

צודק

אבדון מהצפון • 4 בדצמ׳ 2011
קיבלתי אותה הודעה מטופשת מהמלכה עלייק מורן .
אפנה לכלובי להעיף אותה מכאן . תצטרף אליי.....
Madame T​(שולטת)
לפני 12 שנים • 5 בדצמ׳ 2011
Madame T​(שולטת) • 5 בדצמ׳ 2011
dave כתב/ה:
אני פניתי למלכה והצגתי מועמדות. היא הציבה תנאי- קודם אשלם את חשבון החשמל שלה
ע"ס 800 שח' בכדי שהחשמל בדירתה לא ינותק ואז אם תהיה מרוצה אולי ניפגש. כמובן שלא הסכמתי. לאחר מספר חודשים פניתי אליה שוב ואז "ציוותה" עליי לבצע קניות בסופר מרקט- רשימה ארוכה של 40 מוצרי מזון, להניח את סל הקניות בכתובת מסוימת (סירבה לומר אם היא מתגוררת באותה הכתובת)

אני בעד הקמת גמ"ח למלכות. מה דעתכם?
כל חברי הכלוב יתרמו שקל לקופה מרכזית ומלכה נזקקת תגיש בקשה לקופה המרכזית לתמיכה..

שאלה לי אליך: אם כבר פנית אליה פעם אחת ונדרשת לשלם את חשבון החשמל שלה, מן הסתם כבר הבנת עם מי 'יש לך עסק', לשם מה פנית אליה שוב כעבור מספר חודשים? icon_rolleyes.gif יפה להתמרמר ולכעוס, אבל קצת COMMON SENSE ועינים פקוחות וביקורתיות כלפי דרישות שונות ומשונות ולא רלבנטיות לא הזיקו מעולם לאיש (או אישה), ואין זה משנה אם מדובר במישהו באתר הזה או בעולם ה"אמיתי" מעבר לגבולות הכלוב.
FOR GOOD
FOR GOOD • 5 בדצמ׳ 2011
Madame T כתב/ה:
dave כתב/ה:
אני פניתי למלכה והצגתי מועמדות. היא הציבה תנאי- קודם אשלם את חשבון החשמל שלה
ע"ס 800 שח' בכדי שהחשמל בדירתה לא ינותק ואז אם תהיה מרוצה אולי ניפגש. כמובן שלא הסכמתי. לאחר מספר חודשים פניתי אליה שוב ואז "ציוותה" עליי לבצע קניות בסופר מרקט- רשימה ארוכה של 40 מוצרי מזון, להניח את סל הקניות בכתובת מסוימת (סירבה לומר אם היא מתגוררת באותה הכתובת)

אני בעד הקמת גמ"ח למלכות. מה דעתכם?
כל חברי הכלוב יתרמו שקל לקופה מרכזית ומלכה נזקקת תגיש בקשה לקופה המרכזית לתמיכה..

שאלה לי אליך: אם כבר פנית אליה פעם אחת ונדרשת לשלם את חשבון החשמל שלה, מן הסתם כבר הבנת עם מי 'יש לך עסק', לשם מה פנית אליה שוב כעבור מספר חודשים? icon_rolleyes.gif יפה להתמרמר ולכעוס, אבל קצת COMMON SENSE ועינים פקוחות וביקורתיות כלפי דרישות שונות ומשונות ולא רלבנטיות לא הזיקו מעולם לאיש (או אישה), ואין זה משנה אם מדובר במישהו באתר הזה או בעולם ה"אמיתי" מעבר לגבולות הכלוב.

דרך אגב, בשרשור הפוך על שרשור המרמור, היה אפשר לפתוח שרשור... חלומות ( !! )
כל אחד היה מתחיל אותו במשפט "שלום אני המלכה מורן " ואז מציין מה הוא היה רוצה לקנות בכסף
למשל -
"שלום אני המלכה מורן
בתור צעד ראשון, שיוכיח לי את רצינותך,
אני רוצה שתקנה לי "יאכטה "
אבל לא צריך להתפרע, אפשר גם לבקש דברים יותר הגיוניים לצעד ראשון, כמו מיקרוגל נניח,
או אייפון
קצת
קצת שכל ישר אנשים... icon_biggrin.gif
גברים​(שולט)

מלכה.

גברים​(שולט) • 5 בדצמ׳ 2011
פעם, לא מזמן, מלכה היתה מגיעה עם ממלכה, ארמון, כרכרה מלכותית, זהב וכסף, עם נתינים ונתינות, ולבושה במיטב השמלות, החזיות והביריות.
כל מה שהיא חיפשה, זה נסיך יפה תואר על סוס לבן (או ג'יפ גדול) שייקח אותה לבאושר ועושר, עד היום הזה.

היום, כך מסתבר, המלכה המלכותית, מגיעה עם חדר וחצי ובלי חשמל, במקרה הטוב, ובלי אוכל במקרה הפחות טוב, וכל מה שהיא מחפשת, זה נשא של כרטיס אשראי (גם כספומט טוב יעבור) , או נשא של כרטיס טוקמן טעון למחצה שיעביר אותה, מבלי שתצטרך לעבוד, את היום הזה.

בברכת, לא מקבל עבדי מין.

ג.

* תגובה זו נועדה למלכות בשביל שקל בלבד, ואין לראות בה אמירה כלשהיא לגבי בנות המין היפה והחזק המסתובבות כאן וצדות להן עבדים ונשלטים, להנאתן.
מUחדת
מUחדת • 5 בדצמ׳ 2011
בעיניי זו הוכחה לכך שמלכה אמיתית שולטת מהלב.
לוותר על ארמונות, מחסני התבואה, הזהב והיהלומים כדי להתמסר כל כולך לשליטה
ובסוף לחטוף עלבונות מפשוטי העם..
היינו בסרט הזה בכיכר ציון בירושלים, בימים שלכיכר רבין עדיין קראו על שם מלכי ישראל,
ג.ברים.

תקציר: הסתה פרועה. נחשף השמפניה הכלובי הראשון.
FOR GOOD

Re: מלכה.

FOR GOOD • 5 בדצמ׳ 2011
גברים כתב/ה:
פעם, לא מזמן, מלכה היתה מגיעה עם ממלכה, ארמון, כרכרה מלכותית, זהב וכסף, עם נתינים ונתינות, ולבושה במיטב השמלות, החזיות והביריות.
כל מה שהיא חיפשה, זה נסיך יפה תואר על סוס לבן (או ג'יפ גדול) שייקח אותה לבאושר ועושר, עד היום הזה.

היום, כך מסתבר, המלכה המלכותית, מגיעה עם חדר וחצי ובלי חשמל, במקרה הטוב, ובלי אוכל במקרה הפחות טוב, וכל מה שהיא מחפשת, זה נשא של כרטיס אשראי (גם כספומט טוב יעבור) , או נשא של כרטיס טוקמן טעון למחצה שיעביר אותה, מבלי שתצטרך לעבוד, את היום הזה.

בברכת, לא מקבל עבדי מין.

ג.

* תגובה זו נועדה למלכות בשביל שקל בלבד, ואין לראות בה אמירה כלשהיא לגבי בנות המין היפה והחזק המסתובבות כאן וצדות להן עבדים ונשלטים, להנאתן.

כן,
אבל אם קראת את השרשור, אז הפיסכו' בספת עור, מוכן לתרום את כל "שק האשכים" למדע, אם רוב מלכות "התקנה לי", ובמיוחד זו המדוברת, הן לא בעצם
גברים !
עכשיו, אם זה היה הניק ש- ל י -
אז אני, ידידי, הייתי מתמרמר קצת על התאוריה הזאת...
icon_biggrin.gif
lola3333

לזאת יקרא

lola3333 • 5 בדצמ׳ 2011
השלמת הכנסה.

אם אפשר אז למה לא.
לא חסר נצלנים, אנשים שמנסים את מזלם ואם נפלו על קורבן תמים או סתום מספיק כדי להענות לבקשה אז דיינו.
גברים​(שולט)
גברים​(שולט) • 5 בדצמ׳ 2011
מUחדת כתב/ה:
היינו בסרט הזה בכיכר ציון בירושלים, בימים שלכיכר רבין עדיין קראו על שם מלכי ישראל,
ג.ברים.

מUחדת - ההלשנה הזו שלך עלולה להכניס אותי לצרות. שני כרטיסי טוקמן משומשים, חשבון חשמל אחד אבל בלי עבד מין, אם את מוחקת אותה מיד או לפחות מעבירה את האשמה לפור גודי.
מUחדת
מUחדת • 5 בדצמ׳ 2011
גברים כתב/ה:
מUחדת כתב/ה:
ג.ברים.

מUחדת - ההלשנה הזו שלך עלולה להכניס אותי לצרות. שני כרטיסי טוקמן משומשים, חשבון חשמל אחד אבל בלי עבד מין, אם את מוחקת אותה מיד או לפחות מעבירה את האשמה לפור גודי.

פור גוד הוא עבד המין שלך? לא הבנתי כלום אבל מופתעת אני לא.
FOR GOOD
FOR GOOD • 5 בדצמ׳ 2011
מUחדת כתב/ה:
גברים כתב/ה:
מUחדת כתב/ה:
ג.ברים.

פור גוד הוא עבד המין שלך? לא הבנתי כלום אבל מופתעת אני לא.

גברס הוא הנשלט-מלמעלה שלי
זה לא כוחות
אני אוכל אותו בלי מלח במניפולציות, אינטילגנציה גבוהה, וכושר פיתוי איכותי
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif