לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תהייה

walking dead
לפני 12 שנים • 23 בדצמ׳ 2011
walking dead • 23 בדצמ׳ 2011
מUחדת כתב/ה:
free spirit כתב/ה:
מUחדת כתב/ה:
ותהייה נוספת, חמורה לא פחות ולא קשורה אפילו יותר:

מהי כתובתם של התסריטאים בעונה השישית והביזיונית של 'דקסטר'?
מעוניינת לשלוח להם זרי פרחים נבולים על הצלחתם הפנומנלית בביזוי מותג.

למה?? אני דווקא ממש אהבתי את העונה הזו. דום'ס דיי קילרס שולטטטטתים! גם הסיום שעליו לא נדבר (כי לעשות ספויילינג לעונה הזו צריך להיות פשע שעונשו מוות) נהדר.

אולי נשלח את זרי הפרחים הנבולים להפקת המירוץ למיליון-שלא נדע מטומאה-או מהדחות?

תקשיבי ותקשיבי לי טוב, פריסטייל, שומעת, עבור?
כי רק על זה שאת לייק את העונה ואני דיסלייק אותה- מגיע לך אווטינג מחריד! ממש מחזיקה את עצמי, את רוח הקודש והקוד של הארי, כדי לא להשתלח בך ולספר על כל המיילים, טלפונים, אסאמאסים, ציוצים בטוויטר ויוני דואר שאני מקבלת מכאלו שמכירים אותי ויודעים מה אני יודעת עליך! זה בגלל קווין, נכון?! עיניו התכולות מעוורות אותך, הלענה מבלבלת אותך. זה מזכיר לי את 'אנטיגונה' בואך 'המלך ליר'.
ההתחלה הייתה טובה. באמת. הפרקים האחרונים מרגישים כמו פארודיה. שום ספויילר. אני לא כזאת נבלה שעושה אווטינגים לפרקים. רק לאנשים ורק כשמבקשים ממני במייל/ מברק מזמר.

בברכת סכיזופרניה לכל.

אווטינג? אווטינג??? אל תגרמי לי להוציא את ארבעת פרשי האפוקליפסה מהבוידעם. קווין, עאלק. כולם יודעים שהכוכב האמיתי של הסידרה הוא מאסוקה. האיש, השארם, הקינק והצחוק המדבק. לזה אני קוראת חומר לחתונה אמיתית.
מUחדת

מה? חה# far better!

מUחדת • 23 בדצמ׳ 2011
Ice Truck Killer
Qu'est-ce que c'est
fa fa fa fa fa fa fa fa fa
far better# באני!*

..*כזאת היפסטרית, הפריסוקה (!).
נילי ונילי
נילי ונילי • 23 בדצמ׳ 2011
פריסי, אני עם מיוחדג'ת. הפעם הגזמת באמת. מדובר בעונה בזיונית לחלוטין שדרדרה את המותג.

דקסטר התחיל בתור הבלאד-גאי החנון שהיה ונשאר בבתוליו מאז היום בו שחרר אותו אביו המאמץ מבריכת הדם של אמו בהנגאר, והפך להיות פתולוג, מנתח סיבים, מזהה טביעות אצבעות ולאב-גיק סטייל דיוויד קרוזו מסוקס שפעם בעונה מישהי יורדת על ברכיים ומעניקה לו מציצה ולב אוהב.

לא אמין ובלתי נסבל. אם הייתי מעוניינת בסמלי סקס בחלוקי מעבדה הייתי צופה בCSI. לא בשביל זה באתי לדקסטר. מזל שלפחות הוא גומר מהר.
Mary Jane
Mary Jane • 23 בדצמ׳ 2011
מUחדת כתב/ה:
ותהייה נוספת, חמורה לא פחות ולא קשורה אפילו יותר:

מהי כתובתם של התסריטאים בעונה השישית והביזיונית של 'דקסטר'?
מעוניינת לשלוח להם זרי פרחים נבולים על הצלחתם הפנומנלית בביזוי מותג.

לגמרי...שברו לי את הלב.
אגב, כבר התחלת לראות Breaking Bad ? סדרה מעולה
Franchesca
Franchesca • 23 בדצמ׳ 2011
העונה הייתה מצויינת.
רק חבל שזה דקסטר קצת אחר.
אני חושבת שפרק הסיום, היה הפרק היחיד שנצמד לסגנון העונות הקודמות.
מעבר לזה, גם בסגנון הזה, נהנתי לצפות בדקס.
נראה שהם קצת מרחו את התפתחות העלילה.
יש משהו לא פתור בנוגע למתלמד של מסוקה, חבל שהם שומרים את זה לעונה שביעית.
מUחדת

ז"ל לא יבין זאת.

מUחדת • 23 בדצמ׳ 2011
אלואים. כבר חששתי שאהיה היחידה שתגדף את העונה, וחמור מכך- הזאת שתעקם את האף כשכולם יהללו את ההתפתחות אחורנית- לסדרה אחרת לגמרי (מה לוסט?)-
ובחייאת, הפרק עם בראיין היה דרעק, דברה הופכת משחקנית מחוננת לסמרטוט פרוידיאני, מוטיב הידיים הסתמי שיחזיר את הבלונדינית של מסוקה לעונה הבאה, כמובן (**ספויילר עצמי: עוד לא ראיתי את הפרק האחרון אבל כבר מהפרומו ברור שנתפר בגסות, כמו כל העונה ולא איכפת לי שתגלו הכל**) ועוד לא הוצאתי מילה על הסצינה הכל-אמריקנית כשדקס מציל את התחנה באקט הירואי כל כך והיי- היה פה סיפור שניראה לי מעולה בהתחלה אבל מרגע שנתגלה גורלו של הפרופ'- הכל הקצין לרעה אפילו יותר. וזה דקסטר! אישיותו המהודקת הפכה לקשקוש.

אפילו בעונות החלשות זחלתי אחריו כנוסעת אפלה וסמויה. והנה, אני לא לבד. ואולי ללב אין חוקים
אבל הקוד של הארי?! על זה באמת אין כפרה.

(לא, מריג'! אני חייבת להתחיל לראות כבר. גם את לוסט התחלתי להדביק בעונה רביעית. רוצה לומר, היה לי פחות זמן להתבאס על הסיומת המעפנה)
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 23 בדצמ׳ 2011
ללא ספק העונה החלשה ביותר של דקסטר. מרוחה, לא מהודקת, צפויה להחריד רוב הזמן ואפילו גרועה יותר כשהיא לא צפויה אבל גונבת קליימקסים מסרטים של בראד פיט.
אני אעמיד פנים שהיא לא קרתה, מה שלא צריך להיות קשה בהתחשב בכך שהדבר המעניין היחיד שקרה בה היה חייב לקרות כבר בעונה שעברה.
walking dead
walking dead • 23 בדצמ׳ 2011
אוף, אתם רעים icon_smile.gif אבל ככה אני אוהבת אתכם.
מUחדת
לפני 12 שנים • 24 בדצמ׳ 2011

This Is the Way the DEX World Ends

מUחדת • 24 בדצמ׳ 2011
אתחיל בציטוט משירו של שלום חנוך:
"..היו ציפיות והיו תהיות/ מה הוא מכין, מה הולך להיות /וכולם אמרו: הוא בטח רוצה למתוח, זה מתאים לנוח/ אז איך השתנה לנו זה?/ סיבך את החוטים במוח...זה לא מי שהכרנו/ זה לא מי שבחרנו/ זה לא נוח ..זה לא הוא"

זה לא דקסטר. זה לא הוא. ועכשיו אבצע פליק-פלאק לעונה 5
Deb: You don't like Quinn much.
Dexter: I don't like him at all. But I want you to be happy.

אני לא אוהבת את הדקסטר הזה אבל רוצה להיות מאושרת, או משהו. שיהיה מאושר. פסיכוטי, מהודק, בעל ערכים ונטול חברים. בקיצור- שהתסריטאים יעלו בעונה הבאה את דברה, הילד של דקס, המטפלת שלו, החבר שלה, קווין ועוד כמה דמויות מעכבות למטוס, רחוק רחוק לסדרת בת שתעלה מיד כשדקסטר תרד- עניין של עונה לכל היותר- כי ככה אי אפשר.

לא אשכח את פרק הסיום של עונה 4. דממה ירדה עלינו, חרדה, הלם. ישבנו דוממים וניסינו לעכל. איזה עבודת תסריט מהממת. איזה סצינה נוראית וחד פעמית. איזה יופי יהיה ההמשך!
ואז באה עונה 5. ואז התחילה לקרטע לקראת הסוף- שהיה מעולה אבל הרבה פחות מעולה מדקסטר שלנו ופתאום עונה 6.

ליסטן- מעולם לא מצאתי עצמי מעבירה ק-די-מ-ה בפרק חדש שצופה בו ובטח לא בפרק סוף עונה.
זה קרה אמש ולא בגלל הסיבה (הטובה) של סקרנות מסנוורת הגורמת לצופה אדוק לנהוג בפזיזות. היה לי מעייף, ארוך, נסחב וגרוע מכל- צפוי כמו איום איראני ופתאטי כמו תגובה של משרד החוץ הישראלי.
זאלו אמר את זה קודם- העונה הסתיימה בסצינה שהייתה אמורה להפעים אותי. זה לא קרה-כי זה כבר קרה!!- וגרוע מזה- כבר יכולה לדמיין את העונה הבאה וזה מתחיל להלחיץ אותי- בקטע רע.
ולא רק סרטי בראד פיט הפכו לתנ"ך של הכותבים- גם כל סרט של דייוויד פינצ'ר, כל העונות של 'חוק וסדר' וכמה פרקי מופת של אופרה וינפרי.