בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלא נדע מטומאה, לשמחת מזלנו

מUחדת
לפני 12 שנים • 14 בדצמ׳ 2011

ימה

מUחדת • 14 בדצמ׳ 2011
זה שפונדק לא מכיר אותך לא אומר שהוא לא מאוהב בך. הוא רק לא יודע את זה.

חוצמזה שמדובר בבחור שאיך-נגיד-בעדינות? לא מאמין ב"אל תסתכל בקנקן אלא.."
מבחינתו אם זה ניראה כמו קנקן, מוריד שערות כמו קנקן ועם ציצי ענק של ואזה? הוא בתוכו.
אתנה

אכן שרשור כיפי

אתנה • 14 בדצמ׳ 2011
אושונת מתוקה ~ צר לי לאכזב אבל האח הצעיר הוא הגיי בצוות האחים.

ואני בכלל מאמינה/מקווה/ממש ממש רוצה שהבלונדיניות להלן ~ בר ואינה ייזכו.

'Bambi'​(אחרת)
'Bambi'​(אחרת) • 14 בדצמ׳ 2011
[quote="ימה"]
אושה כתב/ה:

ורק לי פונדק עושה משהו? (זה בטח הלסת וההנאה הצרופה שלו מסבלו של החבר הקשקשן)

אני חולה על פונדק מאוהבת!!!
הכי בעלי לעתיד! (לא נותנת לעובדת חוסר ההכירות בנינו או חוסר האופק להכרות בנינו להפריע לי - וכאן המקום לצאת בקריאה נרגשת אם מישהו פה מכיר את העלם - אני פנויה ומעוניינת)

לא רק לך, הוא חתיך אש. הלסת, האף הגדול שלו. אני חולה על אף גדול אצל גברים. אני ילדה מוזרה
ימה​(נשלטת)

Re: ימה

ימה​(נשלטת) • 14 בדצמ׳ 2011
מUחדת כתב/ה:

מבחינתו אם זה ניראה כמו קנקן, מוריד שערות כמו קנקן ועם ציצי ענק של ואזה? הוא בתוכו.

הוא יאהב אותי גם עם הציצי הבינוני שלי icon_cry.gif
מUחדת

Re: ימה

מUחדת • 14 בדצמ׳ 2011
ימה כתב/ה:
מUחדת כתב/ה:

הוא יאהב אותי גם עם הציצי הבינוני שלי icon_cry.gif

מאמי,
יש לך דופק?
זה מספיק. פונדק לא קטנוני.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 14 בדצמ׳ 2011
אושינק׳ה שלא נדע מטומאה, את טועה. אלון הוא ההומו, אורן הוא המבוגר. ואלון הוא העו״ד. עשיתן סלט, ליידיס. טוב שאני פה. או כמו שטום אומר: אני סוג של שלמות.
מUחדת
מUחדת • 14 בדצמ׳ 2011
פרלין כתב/ה:
אושינק׳ה שלא נדע מטומאה, את טועה. אלון הוא ההומו, אורן הוא המבוגר. ואלון הוא העו״ד. עשיתן סלט, ליידיס. טוב שאני פה. או כמו שטום אומר: אני סוג של שלמות.

אורן בן 47, עו"ד
אלון בן 38, מנכ"ל

מאתר רשת, פרינשוש. אלון הוא ל-א עו"ד. מזל שיש אותך לעשות לנו יותר בלאגן משהיה עד עכשיו. כעת הכל ברור כשמש- אורן הוא גיי אבל לא ולא עו"ד או שכן ואלון הוא אב לקהילה גאה. או משהו כזה.
טעימה אוהבת

עוד פרטים

טעימה אוהבת • 14 בדצמ׳ 2011
עמדתי לצטט מהפייס אבל מיוחדת הקדימה אותי
הנה עוד כמה פרטים על הזוג המהולל:
"זוג אחים שגדלו ב"בית פולני" והגשימו את חלום האימא הפולניה – האחד עו"ד והשני מנכ"ל, אבל בדרך האחד שכח את השני. אורן, עו"ד מיושב, "מורעל" תכניות ריאליטי שמצהיר על כך בגלוי, עיניו מנצנצות כשמדבר על הז'אנר. הגיע בראש ובראשונה בכדי להגשים את הפנטזיה ואם "על הדרך" יצטרך לעשות את זה עם אחיו, אז המטרה מקדשת את האמצעים... להבדיל מאורן, אלון הגיע למירוץ בכדי לנסות לזכות באהבת אחיו, קבלתו כהומוסקסואל ואיחוד התא המשפחתי."
מUחדת
מUחדת • 14 בדצמ׳ 2011
בדיוק, רק ששושה-אושה החליטה לעשות לי סיבוב פרסה, לבלבל אותי, להטריף אותי כמו נהג מונית סיני וכתבה את זה:

ציטוט: "הבנת הנקרא יקירתי : האח הצעיר, הרעשני, בלי המשקפיים, הסטרייט - הגיע לתוכנית בשביל אחיו ההומוסקסואל - כדי לחזק את הקשר ביניהם ולהראות לו שהוא מקבל אותו!
עם אושה-שושה לא מתווכחים על טלויזיה"

ואז באה פרלין, הטילה קורה בעיניי והוסיפה עשן למדורה- והעולם כמנהגו.

נפגש בנקודת הסיום הבאה, ביצ'ז!
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 14 בדצמ׳ 2011
אני היחידה שהתעצבנה בפעם השניה אתמול על זה שלא מעיפים אנשים, מזלזלים באינטליגנציה שלנו ומושכים את התוכנית עד אימה? שמבטיחים לנו הדחה ואין כבר מתח כי אם זה זוג חזק, אז בטוח הוא ישאר, שלא לדבר על זה שיש 6 זוגות ויש עוד פעמיים שלא ידיחו אף אחד...
הבלונדיניות מרגיזות, לא סובלת אותן, לא יודעת איך הן שרדו עד כה (מזל אחושילנג) ותמיד היו אחרונות או כמעט אחרונות.
טום ואדל מצחיקים ודפוקים אבל לא מגיע להם לזכות. גם בגלל הטימטום וגם כי הם לא משחקים הוגן.
האחים חכמים, אבל גם לא משחקים הוגן.
התימניות לא ישרדו עוד הרבה זמן, כל הכבוד להן שבכלל הגיעו עד הלום.
פונדק וחברו- הם בסדר, אהבלים חרמנים. לא אכפת לי שיעופו יותר מידי.
ממי שנשאר עד עכשיו, אני בעד שוש ושושה שהמשימה של הפוט מסאז' גרמה לי לומר: אוווווווווווו
הם פשוט מהממים, מפרגנים, יש להם זוגיות מקסימה, הם לא מרגיזים אף אחד ומצליחים למרות שהם משחקים הוגן ומתחשבים בכולם.