לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לאפשר לאשתך להוציא את המלכה שבה... מחשבות ?

כפוף
לפני 10 שנים • 13 באוק׳ 2013

יש סיכוי קלוש מאוד

כפוף • 13 באוק׳ 2013
אם תחפור ברשת (בעיקר בבלוגים מארה"ב) תגלה שכמה מערכות יחסים "פמדומיות" כדת וכדין התחילו כך (ואני מתכוון להגדרה המזוכיסטית של פמדום לא לתחליפים שכמה בנות המציאו רק כדי להתהדר בתואר המאוד מכובד "שולטת"). תגלה גם שיש מעט מאוד כאלה ואחוזי ההצלחה אפסיים.

ולאלו שקמו על הכותב עם העניין הזה של "שליטה מלמטה" אין לכן הבנה לנפש המזוכיסט הנשלט, לדחפים שלו, לכמיהה שלו ואתן מתקשות לקבל את ולעובדה שיש לו רצון לממש צרכים משלו ולמלא חוסרים משל עצמו.
זה לא בדס"מ אלא רתיעה מבדס"מ - שליטה ונילית שכמוה יש בהרבה מערכות יחסים.
נשוי חתיך מתחלף
לפני 10 שנים • 15 באוק׳ 2013

בעל הנסיון

נשוי חתיך מתחלף • 15 באוק׳ 2013
משתנה מאשה לאשה, וגם אצל אותה אשה - תלוי בתקופה בחיים שלה: ייתכן שהיום אשתך תסתכל עליך כמו על מטורף ובעוד 5 שנים, אתך, או עם גבר אחר, בנישואין או במערכת יחסים שניה, היא תרצה לשלוט. זה תלוי בהמון גורמים שאין לך מושג מה הם. לדוגמא, היא תקבל ג'וב חדש בעבודה שידרוש ממנה לנהל אנשים ופתאום תתאהב בתחושת הכח, או לדוגמא היא תהפוך לפתוחה יותר לשונות של אנשים, וזה יכול לנבוע מהיכרות עם שונות, אפילו אצל הילד/ה שלך..

לא פעם, נשים שגדלו במשפחות נורמטיביות עם אפס סטיות ומשפחה אוהבת, מוגנות במאה אחוז, הן ואניליות ללא שום סיכוי לשינוי.

עצתי לך, ואני חווה את זה בנישואיי, ואני נשלט מלמטה (או איך שלא קוראים לזה), כלומר: אני אוהב שהאשה שולטת כמו שאני רוצה שהיא תשלוט ולא איך שבא לה (וזה בסדר ונורמלי ומי שלא בא לה אני גם כן מבין), היא לשבת איתה ערב אחד על הספה ולומר לה שאתה רוצה לדבר איתה בנושא מאד אישי וששאתה מבקש שהיא תהיה פתוחה ומרוכזת בשיחה. תכבה טלויזיה ושיהיה שקט בבית.
ואז תגיד לה שלאחרונה (אני מדגיש: לאחרונה!!, לא תמיד), אתה מפנטז שהיא שולטת בך בסקס. תהיה נבוך, ואם לא - אז תשחק אותה נבוך (ואתה תהיה נבוך, אין לך מה לדאוג), ואתה היית רוצה לעשות את זה ביחד איתה, ושזה מדליק אותך. אל תהיה ישיר מדי ולא החלטי מדי.
אם היא נחנקת מצחוק- תחייך ותגיד שזה לא נצחיק, ואפילו תתרגז על זה שהיא לא מקשיבה וכו'.
אם היא חוטפת שוק, תגיד לה זה לא קריטי (הפנטזיה שלך), ותנסה למתן את זה ולרדת מהנושא, ותבין שיש כאן בעיה אמיתית - היא לא בעניין.
אם היא מחייכת ואומרת לך, "מה זה אומר?" תתאר לה בעדינות ותתחיל מתיאורים עדינים, אל תיכנס להארד קור בשלב הראשון.
אפשרות נוספת היא לדבר על משחקי שליטה, כך שהיא תבין שאתה מוכן גם לשלוט עליה ותיתפס כפחות "חלש", וכאחד שזה "מדליק" אותו ולא כאחד שיש לו ממש נטיה להישלט והוא עבד (ורצוי-עבד מין) במהותו. תגיד לה "בואי ננסה, מה את מעדיפה להיות - שולטת או נשלטת?" אם היא בוחרת בנשלטת, תשחק את המשחק ותשלוט בה.
שוב - בהצלחה!!
מעריץ גאה​(נשלט)
לפני 10 שנים • 21 באוק׳ 2013

Re: אין טריגרים ואין ריפלקסים

מעריץ גאה​(נשלט) • 21 באוק׳ 2013
ייעוץ בדסמי כתב/ה:
התייחס אליה כמו מלכה והיא תהיה כזו עבורך
אם תחפש תשובות מן החוץ ובמיני התניות- הרי שלעצמך אתה מסור ולא למלכתך
התשובה בחיי היומיום ובפרטים הקטנים
פנק אותה, בשל לה, נקה עבורה, עסה אותה, כבס את בגדיה, קנה לה, השקע בה את זמנך
התמסר לה לחלוטין
אוה אז כל שתראה לנגד עיניך הוא כמה מלכה היא באמת

צודקת, יכול להיות שאולי בהתחלה תגיד לך עזוב לא צריך כי הורגלה אחרת, אבל אתה תרגיל אותה להתפנק עד שהיא תתרגל לזה.
דבר נוסף נכון שנאמר, בשביל לקבל צריך לתת גם בזוגיות ארוכת שנים שלוקחים מובן מאליו, אם תרצה שהיא תתן בכיף בלב שלם ובהנאה תצטרך לתת מעצמך ולפנק אותה גם.