צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

משתמשות מתעלמות

feminine3​(אחרת)
לפני 12 שנים • 14 באפר׳ 2012
feminine3​(אחרת) • 14 באפר׳ 2012
Brave Dwarf כתב/ה:
זונת סושי אייכן כתב/ה:
1.האם האדם שפונה,נוהג בדרך ארץ? עכשיו זה לכשעצמו אכן לא מצדיק אלימות מילולית ולכן:
2.האם טענתי שיש לצעוק עליו אדיוט?.כל שטענתי היה שזה מוצדק להתעלם מאדם שאינו רואה בך אדם אלא אובייקט לצרכיו.

אני חושב ששנינו מפרשים באופן שונה את הפניה. את רואה בה זלזול ואף הבעה נחרצת שהאדם שמולו הוא אובייקט בלבד, ואני רואה בה פניה תוך ניסיון להכיר תו לא, גם אם נואש. לא, גם לא חשבתי שהנשים שפנו אלי הן "אידיוטיות" או שהן רואות בי אובייקט בלבד. למעשה כשסירבתי, עשיתי את זה תוך כבוד וכמה שיותר בעדינות כי לקחתי בחשבון שהסירוב עצמו יש בו לפגוע ולכן ריככתי אותו ככל יכולתי ("אני מוחמא מאוד ואני בטוח שאת נהדרת, אבל אני תפוס ונאמן, בהצלחה לך בהמשך חיפושיך. אליפל". או משהו כזה).

אליפל חג שמח
ובהקשר לשרשור, יש הבדל בין פניה של נשים וגברים. אישה שתענה לה בצורה כזו תכבד לרוב. ואילו הרבה מהגברים פה לא ירפו גם כשתענה להם בנימוס ואף ניתקלתי בתשובות כמו אז למה ענית בכלל אם את לא מעוניינת
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 14 באפר׳ 2012
feminine3 כתב/ה:
אליפל חג שמח
ובהקשר לשרשור, יש הבדל בין פניה של נשים וגברים. אישה שתענה לה בצורה כזו תכבד לרוב. ואילו הרבה מהגברים פה לא ירפו גם כשתענה להם בנימוס ואף ניתקלתי בתשובות כמו אז למה ענית בכלל אם את לא מעוניינת

היי, מקסימונת (-:

תראי, אני לא אמרתי שכל הגברים יכבדו ואני גם לא טענתי שכולם פונים יפה מראש (דיברתי על "כלבה על ארבע" ועל "קחי אותי אני טוב ממנו" וזה כמובן לא הכל). גם במסיבה אחרי שאשה מבהירה יפה בנימוס שאינה מעוניינת והוא מתחיל להציק לה, היא קרוב לוודאי תתלונן בפני השומר והנודניק יעוף. אבל פניה ראשונה ומנומסת אין שום סיבה שלא תזכה בתשובה בהתאם, גם אם את נשואה, עייפה, מקולרת או מה שלא יהיה.

לא, גם אשה לא תמיד תכבד. היא אמנם לא תצעק: "על אבע כלב!" אבל יש להן שיטות אחרות שבדיעבד, לו היו שואלים אותי, הייתי מעדיף לעמוד על ארבע מאשר לספוג את האופן בו הן לא אוהבות להיות "דחויות". אבל זה לשרשור אחר, אני מניח LOL.
feminine3​(אחרת)
feminine3​(אחרת) • 14 באפר׳ 2012
Brave Dwarf כתב/ה:
feminine3 כתב/ה:
אליפל חג שמח

היי, מקסימונת (-:

תראי, אני לא אמרתי שכל הגברים יכבדו ואני גם לא טענתי שכולם פונים יפה מראש (דיברתי על "כלבה על ארבע" ועל "קחי אותי אני טוב ממנו" וזה כמובן לא הכל). גם במסיבה אחרי שאשה מבהירה יפה בנימוס שאינה מעוניינת והוא מתחיל להציק לה, היא קרוב לוודאי תתלונן בפני השומר והנודניק יעוף. אבל פניה ראשונה ומנומסת אין שום סיבה שלא תזכה בתשובה בהתאם, גם אם את נשואה, עייפה, מקולרת או מה שלא יהיה.

לא, גם אשה לא תמיד תכבד. היא אמנם לא תצעק: "על אבע כלב!" אבל יש להן שיטות אחרות שבדיעבד, לו היו שואלים אותי, הייתי מעדיף לעמוד על ארבע מאשר לספוג את האופן בו הן לא אוהבות להיות "דחויות". אבל זה לשרשור אחר, אני מניח LOL.

אני לא מדברת על פניה ראשונה אלא על שניה ואז מתחילה מסכת עינויים.
ותכלס, אם כתוב למישהי משוייכת, תפוסה וכ"ו למה בכלל לפנות אליה? אבל זה באמת דיון נוסף
מהנסיון שלי, לאלו שכן הגבתי ואמרתי לא תודה קיבלתי תגובות מוזרות עד הזויות של אבל את לא מכירה אותי איך את פוסלת ועד לאת סוציומטית כי את לא עונה
נמאס פשוט נמאס
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 14 באפר׳ 2012
אני לא יודע מה ענית ואולי באמת יש הבדל בין אישה שמשיבה: סליחה אני תפוסה אבל מאחלת לך בהצלחה לבין אישה שמשיבה: סליחה אבל אני באמת לא מעוניינת. אולי לשניה יגיבו ביתר קרציות וינסו ללחוץ. בכל מקרה, אנג'לינה זכתה בכל מיני תגובות, היו נודניקים ומגעילים גם, אבל היו גם כאלה שהודו באופן מרגש על התשובה. ואת יודעת מה, אני חושב ששווה לסבול את הנודניקים כדי לא לפגוע במישהו כזה שבאמת היה כן בפנייתו (גם אם הייתה צולעת קצת ופנה לתפוסה או לכזאת שציינה בפרופיל שאינה מעוניינת או השתמש בהעתק הדבק). אח"כ, אחרי שממשיך להתעלק, חוסמים או מתעלמים. זאת דעתי כמובן, אני לא אישה ונהיר לי שאנחנו חווים את העולם באופנים שונים. גם כשפנו אלי נשלטים גברים, הגבתי בהרבה מאוד כבוד ועדינות ועם אחד מהם אפילו שמרתי על קשר וירטואלי במשך תקופה לא קצרה כי היה מקסים עד שהסתבר שהוא בכלל אישה, טוב גם זה קורה (-: (גם היא ואני נשארנו חברים).

לגבי "מדוע פונים אם רואים שהיא תפוסה", אין לי תשובה. אני לא יודע מה מניע את האדם לפנות לאשה שציינה בפירוש שהיא לא מעוניינת. ראיתי כאן שרשורים שדנים בכך ובחלקם הגברים השיבו שלעיתים קרובות נשים מציינות שאינן מעוניינות כדי להרחיק את הלא רצויים בזמן שהן מחפשות את הרצויים. אני לא יודע איך זה עובד בדיוק, אבל אם תגוגלי, תראי שאכן קיימים כאלה (נשים וגברים) שרואים בכך הגיון.

מה שניסיתי להגיד כאן בכל התגובות שלי בנושא, ששמירה על דרך ארץ שווה את השניה הזאת שלוקח לכתוב "תודה אך לא תודה", גם אם אלה עשרים תגובות שאורכות עשרים שניות. פעם אחת בלבד, אח"כ מתעלמים.
כוח הזרוע​(מתחלף)
כוח הזרוע​(מתחלף) • 14 באפר׳ 2012
feminine3 כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
feminine3 כתב/ה:
אליפל חג שמח

היי, מקסימונת (-:

אני לא מדברת על פניה ראשונה אלא על שניה ואז מתחילה מסכת עינויים.
ותכלס, אם כתוב למישהי משוייכת, תפוסה וכ"ו למה בכלל לפנות אליה? אבל זה באמת דיון נוסף
מהנסיון שלי, לאלו שכן הגבתי ואמרתי לא תודה קיבלתי תגובות מוזרות עד הזויות של אבל את לא מכירה אותי איך את פוסלת ועד לאת סוציומטית כי את לא עונה
נמאס פשוט נמאס

למה לשנות נושא?!
הרי פותח האשכול דיבר במפורש על פנייה ראשונית.

גם ההסתתרות מאחורי הטיעון "הוא בטח פנה לבנות תפוסות" הוא שקר. כמו שאמרתי, אני אישית בדקתי את הנושא הזה לעומק. מיעוט מבין עשרות בנות פנויות שפניתי אליהן טרחו להגיב.
כוח הזרוע​(מתחלף)
Brave Dwarf כתב/ה:
אני לא יודע מה ענית ואולי באמת יש הבדל בין אישה שמשיבה: סליחה אני תפוסה אבל מאחלת לך בהצלחה לבין אישה שמשיבה: סליחה אבל אני באמת לא מעוניינת. אולי לשניה יגיבו ביתר קרציות וינסו ללחוץ. בכל מקרה, אנג'לינה זכתה בכל מיני תגובות, היו נודניקים ומגעילים גם, אבל היו גם כאלה שהודו באופן מרגש על התשובה. ואת יודעת מה, אני חושב ששווה לסבול את הנודניקים כדי לא לפגוע במישהו כזה שבאמת היה כן בפנייתו (גם אם הייתה צולעת קצת ופנה לתפוסה או לכזאת שציינה בפרופיל שאינה מעוניינת או השתמש בהעתק הדבק). אח"כ, אחרי שממשיך להתעלק, חוסמים או מתעלמים. זאת דעתי כמובן, אני לא אישה ונהיר לי שאנחנו חווים את העולם באופנים שונים. גם כשפנו אלי נשלטים גברים, הגבתי בהרבה מאוד כבוד ועדינות ועם אחד מהם אפילו שמרתי על קשר וירטואלי במשך תקופה לא קצרה כי היה מקסים עד שהסתבר שהוא בכלל אישה, טוב גם זה קורה (-: (גם היא ואני נשארנו חברים).

לגבי "מדוע פונים אם רואים שהיא תפוסה", אין לי תשובה. אני לא יודע מה מניע את האדם לפנות לאשה שציינה בפירוש שהיא לא מעוניינת. ראיתי כאן שרשורים שדנים בכך ובחלקם הגברים השיבו שלעיתים קרובות נשים מציינות שאינן מעוניינות כדי להרחיק את הלא רצויים בזמן שהן מחפשות את הרצויים. אני לא יודע איך זה עובד בדיוק, אבל אם תגוגלי, תראי שאכן קיימים כאלה (נשים וגברים) שרואים בכך הגיון.

מה שניסיתי להגיד כאן בכל התגובות שלי בנושא, ששמירה על דרך ארץ שווה את השניה הזאת שלוקח לכתוב "תודה אך לא תודה", גם אם אלה עשרים תגובות שאורכות עשרים שניות. פעם אחת בלבד, אח"כ מתעלמים.

כ"כ ברור, כ"כ הגיוני, מדהים שאשכרה צריך להסביר את זה.
גם לי היה מקרה שפנה אליי הומו, עניתי לו בנימוס שאני לא הומו.
כ"כ קשה?!
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 14 באפר׳ 2012
אני מבינה שזה מעליב/ מתסכל/ מרגיז/ מייאש.
בעיקר עם באמת סיננת, עברת על הפרופילים והשקעת בהודעה אישית.
אבל :
א. תחשוב על זה כסינון נוסף שלך, לא טורחת לענות, האם זאת אישה שהיית רוצה להיות אתה?
ב. ולמרות שכולם אמרו לך את זה כבר, להיות אישה בכלוב זה אומר שאת מוצפת בהודעות, חלקן מבחילות, חלקן סתמיות ולפעמים כשאנחנו עוברות על כל כך הרבה הודעות אנחנו קצת מאבדות את הרגישות, בעיקר נשים שרק נכנסו לכלוב ועוד לא יודעות לסנן וקצת סובלות משכרון כח שהמקום מספק.
אבל האמת שאף אחת לא "חייבת" לך תגובה, ונימוס אפשר לבקש לא לדרוש.

חג שמח ובתקווה שתמצא את האחת במהרה.
כוח הזרוע​(מתחלף)
בטי בום כתב/ה:
אני מבינה שזה מעליב/ מתסכל/ מרגיז/ מייאש.
בעיקר עם באמת סיננת, עברת על הפרופילים והשקעת בהודעה אישית.
אבל :
א. תחשוב על זה כסינון נוסף שלך, לא טורחת לענות, האם זאת אישה שהיית רוצה להיות אתה?
ב. ולמרות שכולם אמרו לך את זה כבר, להיות אישה בכלוב זה אומר שאת מוצפת בהודעות, חלקן מבחילות, חלקן סתמיות ולפעמים כשאנחנו עוברות על כל כך הרבה הודעות אנחנו קצת מאבדות את הרגישות, בעיקר נשים שרק נכנסו לכלוב ועוד לא יודעות לסנן וקצת סובלות משכרון כח שהמקום מספק.
אבל האמת שאף אחת לא "חייבת" לך תגובה, ונימוס אפשר לבקש לא לדרוש.

חג שמח ובתקווה שתמצא את האחת במהרה.

מתוך הררי התגובות של בנות עד עכשיו, זאת התגובה הראשונה שבאמת רלוונטית.
חבל שהרסת את זה עם "נימוס אפשר לבקש לא לדרוש". גישה נוראית לחיים.
חג שמח גם לך. את האחת אני אמצא אבל לא כאןicon_smile.gif
בלוסום​(לא בעסק)

אבל כוח הזרוע, למה אתה לא קורא / מקשיב?

בלוסום​(לא בעסק) • 14 באפר׳ 2012
[quote="סיגורני"]
כוח הזרוע כתב/ה:
raponzel כתב/ה:
כוח הזרוע כתב/ה:

כוח יקר - הכרטיס שלך משפריץ סליז! וזואת הסיבה שאם היית פונה אלי - לעולם לא היית מקבל תשובה! בתור מישהי שמכבדת את עצמה, אני רואה תמונת גוף, רואה שכתבת שם על סקס - אחד ועוד אחד בראש שלי יוצא שניים. צר לי, אבל כשאני כותבת שאצלי בדסמ מתחיל מהראש, לכרטיס כמו שלך אין שום צ'אנס אצלי - נקודה למחשבה!

אם הייתי פונה אלייך והיית עונה לי שלא נראה לך שזה מתאים בגלל שבכרטיס שלי כתוב א' ב' ג'- הייתי אומר סבבה, הגיוני. אגב, הייתה אחת שכתבה לי שלא מתאים בגלל משהו שהיה כתוב באותו זמן בכרטיס שלי- וואלה, לגיטימי. אבל אם את פשוט מתעלמת מתגובות מושקעות שאנשים טורחים לכתוב לך- אז את סתם אנטיפטית שלא שווה את הפנייה של אותם גברים.

כן כן, והתגובה הזאת מסבירה בדיוק למה לא כדאי לענות למי שלא מתאים לנו במבט ראשון...
כי אם נענה ונגיד "לא תודה" - הפניה הבאה תהיה "למה את פוסלת ישר" ואם ננסה להסביר-זה יגיע לחילופי הודעות אם מישהוא שלא מחפש להבין אלא לשכנע (ותקרא מחקרים-לאשה לוקח 8 שניות להחליט אם היא נמשכת לגבר או לא...מה שאומר שאם קבלת תשובה שלילית- אני כבר הרבה מעבר לתווך הזה...)
היא לא אנטיפטית ולא נעליים-אלא מעדיפה לא לענות לגבר שמקרין שעניינו העקרי הוא סקס .
ידידי, אתה מפגין קצת חוסר מודעות עצמית או התממות מעושה אם אתה לא מבין למה הכרטיס שלך עשוי לגרום לרוב הנשים.
בוא נגיד שאם הודעה מכרטיס כמו שלך הייתה נוחתת עלי בסוף שבוע כשאני קצת שתויה וחרמנית-יתכן שהייתי משחקת איתך בצ'ט. אבל להפגש איתך? לא נראה לי. אתה בעצמך לא נותן פתח להתעניין בך מעבר לפיזיות- אז למה לבזבז את הזמן על אדם שבוחר להפגין את הצד הכי שטחי שלו?
אבל רוב הנשים הפנויות כאן (הפתעה הפתעה!) מחפשות זוגיות- כך שהן לא יתנו "כרטיס כניסה" לפרופיל שלא משדר רציניות.