בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם להפגש עם "סאבית" בת 17.5 לסשן?

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 12 שנים • 20 באפר׳ 2012

בשלות נפשית

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 20 באפר׳ 2012
אתה יכול לקרוא את הדיעה שלי בנושא כאן - http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=15743

אתה מוזמן גם להעביר לה את מה שכתבתי.

icon_twisted.gif
feminine3​(אחרת)
לפני 12 שנים • 20 באפר׳ 2012

חדוות הסימנים ייאיי אני אוכל להראות לחברות שלי

feminine3​(אחרת) • 20 באפר׳ 2012
xillixer כתב/ה:

לפעם ראשונה אני מתכנן מקסימום סקס ונילי רגיל עם קצת ספאנקים אם היא תתעקש. אני יודע כבר שזה מאוד יאכזב אותה, כי היא מאוד רוצה כאבים, היא ביקשה שישארו סימנים.
אבל אני אגיד לה שתישן על זה. גם אני אשן על זה.

אם סימנים זו המטרה שלה, אז היא ממש לא בשלה לסשן ולא מבינה את המשמעות. סימנים היא יכולה לקבל גם מלהכנס במשקוף או כל דבר אחר, זה יסדר לה אחלה של סימן
BelGoat​(שולט)
לפני 12 שנים • 21 באפר׳ 2012
BelGoat​(שולט) • 21 באפר׳ 2012
Red Leaf כתב/ה:
בטי בום כתב/ה:
גם אם היא הייתה בת 19

ברגע שהיא בת 19, התמונה משתנה לחלוטין. היא כבר בגירה, וככזו, היא גם נושאת אחריות על מעשיה. בגיל 19 היא זכאית להתחיל לחקור את מיניותה ולבדוק מה טוב עבורה, ומה לא.

אבל פה דובר על ילדה בת 17, שזה מצב יותר בעייתי. לא צריך להתמם, בנות 17 לרוב נמשכות לגברים מבוגרים יותר, לא בני 30+(מלבד חריגות כדומה), אלא יותר לכיוון ה20+. לדעתי, די ברור שילדה בת 17 שיוצאת, לדוגמא, עם בחור בן 23, לא תבקש ממנו שיספר לה "על הפרחים והדבורים", לעיתים הילדות תוכלנה לתת שיעור כזה או אחר, גם בגמרא. צריך לזכור שהילדות של היום, לצערם של חלקכם ולשמחתם של היתר, לא תמימות כל כך.
בד בבד, חשוב לזכור שעל הנייר - אסור.

אבל אם אתה לא מצליח להתאפק, ואתה חייב לשכב עם בחורה שכה צעירה ממך(אין לי כוח לחפש את המערכון של החמישיה על הבן 40 שיוצא עם תלמידת יב'), תיהיה זהיר וקח אחריות על מעשיך. לדעתי, אם כבר קיבלתם את ההחלטה לבצע "אקט" בדסמי, עליך לבדוק בציציותיה מה גרם לה לבקש זאת, להזהר שבעתיים שלא תדרוך על נקודה מאוד רגישה שתצלק אותה(אני אישית מכיר כמה "ילדות" בנות 17-20+ שהגיעו לעולם הבדסמ מאחר ורצו חוויה מתקנת לאירוע אלים שעברו. על אחת כמה וכמה, אני יודע שזה מיותר לציין את זה, אבל שמעתי על גאונים שכבר ניסו - גם אם גילית שזה אכן המקום שממנו היא באה, שלא תעז לנסות לעטות את תפקיד המרפא, ולהתיימר לדעת איך לטפל בה, על אחת כמה וכמה "לתקן את האונס/תקיפה". לא לא לא).

מאחר והחלטת להתנסות עם ילדה בשלהי התפתחותה, תעשה זאת ברוך, בעדינות, באהבה, בהקשבה ובלי אגו. אל תביא חמישה גברים שיזיינו אותה, אל תשתין עליה, אל תתלה אותה, אל תוציא ממנה דברים שייתכן ואתה רואה(תן לזמן לעשות את שלו, ייתכן והיא לא תצליח להתמודד עם זה). תזכור תמיד ללטף, תמיד לאהוב, ותן לה להרגיש שעשתה משהו מיוחד, גם אם בסך הכל היה מדובר על זיון קצת כוחני בדוגי + כמה ספנקים. היא ילדה, בכל זאת.
תזכור שמה שקל להקנות/ללמד בהיותה ילדה, קשה מאוד לתקן בהיותה מבוגרת.

לדעתי, תחשוב פעמיים אם אתה כל כך צריך את זה, ואם זה כדאי לך.

כל הכבוד על התגובה העניינית והיפה.
אני אסכים לחלוטין ואף אדגיש, אין כל עניין החוקיות בנושא אלא המוסריות והדאגה, לקחת אדם שגילו קרוב לחצי מגילך הוא בעייתי במיוחד בטווח הגילאים הנדון.
במיוחד בעולם בו גם המנוסים גרמו/או קיבלו צלקות נפשיות כבדות כאשר מישהו עושה טעות.
קח משנה זהירות, ולא משנה באיזה דרך הייתה בוחר.

דעתי האישית? יש יותר מדי ילדות אבא שמסתובבות עם בני 30+ או 40+, אני אישית מאמין שגם הנושא הזה הוא צלקת אחת גדולה ולא הגיונית. למעט מקרים בודדים אין סיבה לבחורה בגיל כזה להסתכל על גברים (נשואים או לא) בגיל מבוגר שכזה אלא אם זה מגיע ממקום לא בריא לחלוטין.
לכן פה אדגיש - לעניות דעתי אף המפגש והסשן, גם אם יהיה מאד מכובד ומתאים ולא יצלק אותה בשום צורה אפילו לא הקלה ביותר, עדיין יערער את הבחורה נפשית בגלל טווח הגילאים הגדול (מה שכן כאשר האדון נשוי הבעיה מחמירה - גלגל שלישי הוא אחד הדברים המצלקים שקיימים - זה מקבע התנהגות ותחושת חוסר בטחון בעצמי שלך).
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 21 באפר׳ 2012
מלכת האהבה כתב/ה:
Lakshmi כתב/ה:
the_drow כתב/ה:
מלכת האהבה כתב/ה:
לפי החוק- כן.
לפי המוסר- באופן כללי אני תמיד בעד ביטוי עצמי, וכבר התבטאתי כאן בעבר שאני לא חושבת שיש פסול גם באנשים שמתנסים בבדסמ לפני גיל 18.
מה שכן, העניין פה לא הגיל הכרונולוגי אלא הגיל המנטלי. צריך מאוד להיזהר עם זה.
עד כמה אתה באמת מכיר אותה טוב? עד כמה אתה מוכן להיות זה שיקח על עצמו אחריות לבחורה כה צעירה? האם היא מוכנה להתנסות כזו עם מישהו שמבוגר ממנה בכ"כ הרבה שנים?

תשאל את עצמך את השאלות הללו וכשאתה מחליט, תחשוב גם עליה ומה זה יעשה לה.

מסכים לחלוטין.
הטיעון של "תחשוב אם זו הייתה הבת שלך" לא רלוונטי.
אם זו הייתה הבת שלי הייתי אומר לה לעשות מה שטוב לה ואם היא חושבת שזה טוב לה אז שתלך על זה, אבל ההשלכות עלולות להיות א', ב', ג', ד'.
ההתרעמות הזו מלשכב עם אישה (וכן אני מגדיר באופן כללי נערה בת 17.5 כאישה אבל זה אינדווידואלי. ישנן בנות 22 שאינני מגדיר אותן כנשים) צעירה ממך בגיל באופן משמעותי היא בגדר "גילוי עריות" מבחינת אותם אנשים. לפרויד יש הרבה מה להגיד על זה.
העניין כאן הוא לא הכרונולוגיה אלא הבגרות הנפשית. השאלה היחידה היא האם היא יודעת מה טוב לה.
אם היא כבר התנסתה בסשנים בעבר (ואני לא מתכוון מכה פה ושם בטוסיק) ובהחלט רוצה להמשיך עם זה ולעניות דעתך היא באמת מוכנה לזה לך על זה. אם היא תיפגע, שניכם תשאו בתוצאות. אבל ככה זה עם כל נשלטת לא?

מזה השטויות האלה?כל מה שאתה אומר, נכון, כשמדובר בבחורה בוגרת,
וכמה שהן אולי נראות בוגרות או חושבות שאין כאלה, אין בחורות בגיל שהן מתחת ל-20,זה משהו שמגיע עם השנים, עם הדברים שאתה עובר
..אני ידעתי מה טוב לי בגיל 17?!אם הייתי יודעת מה טוב לי בגיל 17 לא הייתי עושה חצי מהדברים שעשיתי כי חשבתי שהם "טובים" לי..מה ידעתי מהחיים שלי בכלל?!
תפסיקו להתייפייף ולנסות לתרץ את זה
חסר בחורות בנות 20 לסשן?אני לא קונה את הדברים המטיומטמים שאמרת פה, תסלח לי.

קודם כל, קצת תרבות דיון!!! לטעון שמישהו כותב שטויות, בגלל שזה מנוגד לדעות שלך, ועוד להרחיב ולהציג דוגמא שלא תמיד נכונה בפועל- טעות.
אין שום קשר למראה חיצוני או לזה שאנשים בני 17 "חושבים" שהם בוגרים. במקרה הזה יש שולט, מבוגר (כנראה שבוגר יותר) וכמו שתמיד בודקים ובוחרים בני זוג לסשן, כאן יש מקום לשיקול דעת נוסף.
את אולי לא ידעת מה טוב לך בגיל 17, ויש אנשים גם בגיל 30 שלא יודעים מה טוב להם.
אני, לעומת זאת, ידעתי מה טוב לי כבר בגיל 16 וכבר אז שלטתי גם על בוגרים ממני. מוכנה להתייצב לכל בדיקה פסיכולוגית נדרשת בשביל להוכיח שלא נגרם לי שום נזק מוחי או נפשי.
אף אחד לא מתייפף, והדברים לא מטומטמים. לשם שינוי, תפתחי את הקופסה ותנסי לראות את התמונה הגדולה ולא רק מנקודת המבט שלך.
מי קבע שמישהו בן 17 ו11 חודשים הוא ילד, ובגיל 18 הוא הולך לבוגר ואחראי? זה אולי נכון לפי החוק היבש אבל ממש לא נכון בפועל.

אם היה מדובר במישהי בת 15, הייתי אומרת שמשהו כאן לא תקין.
אבל כשמדובר במישהי שכן ייתכן והינה בוגרת ואחראית מספיק לדעת מה טוב לה, יש כאן מקום לשיקול דעת.
ושוב, ללמוד תרבות דיון. גם אם אני חושבת ש90% מהדעות כאן מנוגדות לשלי ולא נכונות, אני לא מתפרצת על אנשים.

אין לי תרבות דיון, בואי תחנכי אותי.
(ו-וואו, אני ממש מחזיקה ממך שאת לא מתפרצת על אנשים *שקל?*)
אני חסרת סבלנות לתירוצים, ולא משנה באיזה שם הם באים
אני שמחה בשבילך שידעת בגית 16 מה את רוצה, הסטטיסטיקה מראה אחרת (לא סתם יש הפרדה בין בגיר לקטין..) שילד שרוצה במבה לפני ארוחה, ל-א יודע מה טוב לו, נקודה.
וגם בחורה בת 17 שחושבת שהיא נמשכת לכאב..רוב הסיכויים שאין לה עדיין מושג מה טוב לה.
אה וגם בחורה בת 18 בספק אם יודעת מה טוב לה, אם את..נורא רוצה להיות קטנונית.
lori{ע_מ}

Re: חדוות הסימנים ייאיי אני אוכל להראות לחברות שלי

lori{ע_מ} • 21 באפר׳ 2012
feminine3 כתב/ה:
xillixer כתב/ה:

לפעם ראשונה אני מתכנן מקסימום סקס ונילי רגיל עם קצת ספאנקים אם היא תתעקש. אני יודע כבר שזה מאוד יאכזב אותה, כי היא מאוד רוצה כאבים, היא ביקשה שישארו סימנים.

אם סימנים זו המטרה שלה, אז היא ממש לא בשלה לסשן ולא מבינה את המשמעות. סימנים היא יכולה לקבל גם מלהכנס במשקוף או כל דבר אחר, זה יסדר לה אחלה של סימן

איזו משמעות יש לסימנים?
רק אני​(נשלטת)
רק אני​(נשלטת) • 21 באפר׳ 2012
כמה צדקנות !
זה באמת משנה אם היא בת 17 ו-10 חוד' או 18?...
כמו שלא הייתם רוצים שהבת שלכם, גם בגיל 20, תוכה ע"י גבר, ככה אתם לא רוצים את זה בגיל 17.

ולענייני שואל השאלה, הכל שאלה של בגרות.
לא הייתי ממליצה לך להיות עם מישהי בת 17 שעדיין בתסביכי בגרות, בדיוק כמו שלא הייתי ממליצה לך להיות עם מישהי בת 22 שעדיין בתסביכי בגרות.
רק אתה יכול לענות לעצמך על השאלה שהעלית לכאן..
שלגי
שלגי • 21 באפר׳ 2012
פעם חשבתי שכדי להגיע לבידי צריך לפני זה לחוות וניל ולהיות מאוד מגובשים ובוגרים - זה נבע בעיקר מהנסיון האישי שלי. הפנטזיות היו קיימות תמיד, מבלי שידעתי שיש להם כותרת, חוקים ושמות קוד. את העולם הזה גיליתי כעולם מחוץ לראשי רק בגיל 30 פלוס.

אבל, העולם השתנה, ילדים נחשפים לבידיאסאם בסדרות לכל המשפחה כמעט, שלא לדבר על האינטרנט שבו כל מתבגר או מתבגרת מצויים רואים דברים שאני לא ידעתי שקיימים בכלל.

מה שלא השתנה הוא הבשלות והבגרות שמגיעות כשהן מגיעות.
פחות חשוב לטעמי אם נערה או אישה צעירה חוות ספנק (שמשאיר או לא משאיר סימנים) במסגרת סקס ויותר חשוב הקונטקסט - האם זה מישהו שאכפת לו מהן ולהן ממנו, או מה שקרוי - מערכת יחסים. זה לא שבגיל 17 אין נערות שמקיימות סקס סתמי - אבל זה עדיין לא הופך את זה לנכון, בעיקר אם הן עוד לא חוו מערכת יחסים של ממש - ובגיל 17, ואפילו 18 נדיר שזה המצב.
מצד שני זה הגיל שבו בדרך כלל מרגישים נורא בוגרים ודי נדמה שהמבוגרים לא ממש יודעים על מה הם מדברים ושהם סוג של דינוזאורים שתם זמנם.

כשגבר בן שלושים פלוס שואל על סשן (וסשן בלבד) עם נערה בגיל הזה - כנראה שגם הוא מרגיש שמשהו פה לא בסדר. קח בחשבון שהאחריות היא עליך בסופו של דבר - לא כי הגדרת עצמך כשולט - אלא כי אתה הבוגר והיא עדיין לא.
feminine3​(אחרת)

Re: חדוות הסימנים ייאיי אני אוכל להראות לחברות שלי

feminine3​(אחרת) • 21 באפר׳ 2012
lori כתב/ה:
feminine3 כתב/ה:
xillixer כתב/ה:

איזו משמעות יש לסימנים?

ציניות זו לא מילה גסה
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 21 באפר׳ 2012
אני מאוד מסכימה עם שלגי. הנוער של היום- הם יודעים המון, והם חושבים שבגלל הידע שלהם הם גם מאוד בוגרים, אבל אני לא רואה שהבשלות הרגשית באה יד ביד עם הידע. אם כבר- יש להם יותר ידע ממה שהם יכולים להתמודד איתו מבחינה רגשית.

בתור "זקנה", אני ממש שמחה שחייתי בזמן בו לא היה אינטרנט, ורוב נעוריי חייתי גם בלי כבלים.
nomorenomore
nomorenomore • 21 באפר׳ 2012
קצת "הצחיק אותי" שבין הדברים הבודדים שאנשים חושבים על הקשר של שולט-נשלטת הוא נסיון "לרפא" מאונס או פגיעה. איפה צויין שהיה דבר שכזה... לא כל נשלטת עברה אונס או פגיעה או תקיפה.

יש בחורות שבאמת רוצות להיות מושפלות. מוכות. והן לא עברו שום התעללות. ש-ו-ם.