בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

Turn me Off

גורגי99
לפני 12 שנים • 9 במאי 2012
גורגי99 • 9 במאי 2012
Mary Jane כתב/ה:
גורגי99 כתב/ה:
[

מה רע בלציין שמישהוא הוא עבד,משרת ,או כלבלב..הרי יש פה המון מלכות שרוצות את זה..ולזה האתר מדבר לא?לעבדים נשלטים כלבלבים וכזה,כמו שיש נשלטות ,כלבות,שפחות,מתמסרות,וכן גם זונות..מה את מנסה להיות מיוחדת ,או מעניין לך כקלפת השום..מה זה אמור היה להביע "שאת יודעת תמשפט הזה"אז אני הוסיף פה מה שבאמת מפריע לי..מתנשות כמו מרי גין שחושבות שהם המלכות הכי טובות באתר...ולהיות עם האף למעלה ,לדעתי יש כאן כמה כמוך שבאמת אולי קליפת השום יותר טובה ממכם

הבעייה שמי שמפריע לו שמישהוא כותב שהוא עבד ,או נשלט ,או משרת..שזה באתר בדסמ..יכול לצאת מפה וללכת לאתר אחר,אין פה נשלטות עם כינויים של משרתת,שפחה ?,למה לומר רק על גברים..?למה לא לציין גם על נקבות,למה לתקוף רק עבדים,נשלטים...מה זה אמור לעשות אותה מלכה מיוחדת,מה גבר נשלט אמור לומר למישהיא שהיא מלכה או שולטת?שהוא אדון ,מאסטאר,מה?זה הבעייה ,ההתנשות הזאת..זו באמת בעייה .

שלום לך, גורגי הזועם.
למען הסדר הטוב, הבה נעמיד את דברים על דיוקם.

א. כוונתי לא הייתה לטעון שכינויים כאלה הם רעים, אלא שאינם מושכים אותי. אני מעדיפה להוריד למטה נסיך ולא את מי שבוחר לכנות עצמו ברשת חברתית/אתר היכרויות בשמות כמו כלב, זונה וכיו"ב. עניין של טעם אישי.

ב. בעניין קליפת השום - הדבר נאמר בהקשר מסוים ולא כאמירה כללית לגבי נשלטים. כתבתי שלא מעניין אותי לקבל פניות מזרים, בהן האדם הפונה משליך עליי את חשקיו ורצונותיו המיניים מבלי שנשאל לגביהם. בעיניי זו גסות רוח איומה, וכמו שאין הדבר מקובל בהיכרות ראשונה פנים מול פנים, כך אין לכך מקום בתקשורת כתובה.

ג. נכון שהתייחסתי רק לגברים נשלטים ולא לנשים נשלטות, אך לא הייתה כאן כוונה להפלות או לתקוף גברים, ועמדותיי תקפות לשני המינים. ובכל אופן, גם אם הייתי מתייחסת אחרת לנשים, זו זכותי, כבעלת העדפות, כל עוד אני עושה זאת באופן מכובד.

ד. מעולם לא כיניתי את עצמי 'מלכה' ובטח שלא 'המלכה הכי טובה באתר'. אני משתדלת להביע את דעותיי באופן סבלני וסובלני. אני מבינה שאתה שומר לי טינה עוד מהשרשור בעניין יום הזכרון ושדבריי, ככלל, אינם לרוחך ונתפשים כמתנשאים, ועל כן אני מקווה שהבהרה זו תיישב את העניינים בינינו.
גברים המציינים בפניה הראשונה ומבלי שנשאלו לכך, מה הם אוהבים שעושים להם. מעניין אותי כקליפת השום.
כינויים גבריים המכילים את המילים משרת, עבד, זונה וכו'. מרגיש לי כמו מושפל סדרתי או כמו להיכנס לחנות בגדים יד שניה.
אנשים חסרי בושה, מבוכה, כבוד עצמי, גבולות, נימוס. לא יכולה לעבוד עם חומר אנושי כזה.
ומעל לכל- אנשים שלא קוראים. כי שכל זקוק לספר כמו שחרב זקוקה לאבן משחזת (ציטוט בערך, ג'ורג' ר.ר. מרטין).לגבי א.לא כינויים רעים?מושפל סידרתי זה לא כינוי רע?לומר כמו להיכנס לחנות בגדים יד שנייה..זה לא נחשב כינויים רעים..מה בסך הכל נשלט או עבד רוצה פה,לשפוך את הפנטזיות הרגשיות שלו ,אז גם לומר על עצמו עבד או משרת ,בעינייך זה כינוי רע..כי לא ראיתי שכתבת ,שכינויים אלה אינם מושכים אותך.ולגבי ב.אני בכלל לא ציינתי שאם עבד או נשלט משליך עלייך את חשקיו זה בסדר,על זה לא אמרתי כלום...אני אפילו מסכים איתך בזה.לגבי ג.קראתי שהסכמת איתי על משהוא ..שציינת רק על גברים,והיתכוונת לשני המינים,מה לעשות שאני לא מדיום ,ולא קורא מחשבות ,אז אולי בפעם הבאה תצייני היטב למה את מתכוונת(אני אומר לך מה לעשות,כי בפיסקה ד..את אומרת שאת לא מלכה)לדעתי את גם לא נשלטת אוקי.לגבי ד.אני בספק אם את לא מרגישה כמו מלכה(מלכה מתנשא אומנם אבל מלכה)אולי לא אמרת ולא ציינת..אבל את מתנהגת כך.לגבי יום הזכרון,כבר מזמן ששכחתי הכל..ואנני שומר לך טינה ולא כלום,ומגיב ככל המגיבים פה(וגם אנני שונא אותך)
Mary Jane
Mary Jane • 9 במאי 2012
טעות/
barnit

חשבתי על זה

barnit • 9 במאי 2012
2 דברים דוחים אותי

1. פלוצים שחשים את עצמם גאונים על בחורה שכותבת עם שגיאות כתיב (או יותר גרוע שמסננים אנשים רק בגלל דיסקלציה).

2. אנשים שחשים שהניק שלהם כזה מתוחכם (לדוג' zoog).

קודם כל תהיה בן אדם אחר כך תפתח ת'פה שלך על אחרים.
עדיף כל חוטא בשגיאות כתיב/דיסלקט על פני מפלצת מזעזעת כמוך.

מובאן יהא טעמבל !
Here And There​(נשלטת)

Re: חשבתי על זה

Here And There​(נשלטת) • 9 במאי 2012
Barnit כתב/ה:
2 דברים דוחים אותי

1. פלוצים שחשים את עצמם גאונים על בחורה שכותבת עם שגיאות כתיב (או יותר גרוע שמסננים אנשים רק בגלל דיסקלציה).

מובאן יהא טעמבל !

ואם להיות קצת יותר מדוייקים אז הצליל של צמד המילים "זו" באנגלית זה "zu"
ואם אתה רוצה להיות עוד יותר מדוייק, אז "זוג" באנגלית זה "couple".
אין משהו יותר טיפשי מאדם שמלין על שגיאות כתיב של אחרים כשהוא בעצמו לא יודע לכתוב.
ולא, השפה לא משנה.

The Gondola Man

The Gondola Man • 9 במאי 2012
pet כתב/ה:
Barnit כתב/ה:
2 דברים דוחים אותי

מובאן יהא טעמבל !

אין משהו יותר טיפשי מאדם שמלין על שגיאות כתיב של אחרים כשהוא בעצמו לא יודע לכתוב.
ולא, השפה לא משנה.

אני מניח שהוא פשוט הוסיף G לZOO. לא מומחה לפונטיקה אנגלית, אך גם אם זה לא נשמע בדיוק אותו הדבר, זה בטח די קרוב.

מעבר לכך, ראוי לציין כי הוא כתב שגיאות בעברית, ולא שגיאות כתיב.
ובכלל, למה מישהו צריך לתרץ משהו למישהו?
מה בדיוק הופך אותו ל"מפלצת מזעזעת"? זה שהוא מעוניין בעברית תקנית?

עברית קלוקלת זה טרן אוף מבחינתו. עם או בלי שגיאות כתיב.
זכותו לחשוב ככה, (ואני באופן אישי לגמרי איתו בנושא).

לא חייבים ליצור ריב מכל דבר.
לא חושב שהוא התכוון להעליב דיסלקטים, ואם איכשהו בתגובתי זו אני מעליב מישהו, אני מתנצל. התקיפה פשוט נראתה לי לא במקומה.
Here And There​(נשלטת)
לפני 12 שנים • 10 במאי 2012

Here And There​(נשלטת) • 10 במאי 2012
The Gondola Man כתב/ה:
pet כתב/ה:
Barnit כתב/ה:
2 דברים דוחים אותי

מובאן יהא טעמבל !

ולא, השפה לא משנה.

אני מניח שהוא פשוט הוסיף G לZOO. לא מומחה לפונטיקה אנגלית, אך גם אם זה לא נשמע בדיוק אותו הדבר, זה בטח די קרוב.

מעבר לכך, ראוי לציין כי הוא כתב שגיאות בעברית, ולא שגיאות כתיב.
ובכלל, למה מישהו צריך לתרץ משהו למישהו?
מה בדיוק הופך אותו ל"מפלצת מזעזעת"? זה שהוא מעוניין בעברית תקנית?

עברית קלוקלת זה טרן אוף מבחינתו. עם או בלי שגיאות כתיב.
זכותו לחשוב ככה, (ואני באופן אישי לגמרי איתו בנושא).

לא חייבים ליצור ריב מכל דבר.
לא חושב שהוא התכוון להעליב דיסלקטים, ואם איכשהו בתגובתי זו אני מעליב מישהו, אני מתנצל. התקיפה פשוט נראתה לי לא במקומה.

לא נעלבתי ולא לקחתי אישית, אני פשוט לא סובלת אנשים שתופסים תחת על אחרים רק בגלל שהתמזל מזלם ויש להם יכולת מסויימת שלאנשים אחרים אין.
בסופו של דבר, זה רק עניין של מזל, שום דבר אחר.

הוא לא חייב לתרץ שום דבר לאף אחד, וזכותי לחשוב שמי שקובע את דעתו על אנשים על בסיס איך שהם כותבים דברים ולא על בסיס תוכן הדברים שהם כותבים הוא שטחי ועצלן.

עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}

Re: ועוד

[עושי הסמיילי עם האף : - ) (פאקינג קריפי)
בחורים עם פרופיל צבעוני

נפגעתי icon_smile.gif באמת
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}

Re: ועוד

מUחדת כתב/ה:
רווח לפני סימן קריאה ! או שאלה ?
כל כותבי החחחחח
עושי הסמיילי עם האף : - ) (פאקינג קריפי)
בחורים עם פרופיל צבעוני
"לפני הכל______/קודם כל_________"
כל מי ש"בתחום"
מריג' כתבה: "כינויים גבריים המכילים את המילים משרת, עבד, זונה וכו'"-
אז אותו דבר רק עם שולט/דום/שליט/מלך/מאסטר.
חוסר בהומור- ובהומור עצמי בעיקר.
פנטזיות משוכפלות.

מה רע בלהוסיף צבע לחיים ? גם ככה יש לנו מספיק אפור icon_smile.gif חחחח
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
אחרי קריאת כל ההיעלבויות (כאילו, מישהו דיבר אליכם או עליכם? נו באמת):
אנשים שלוקחים כל דבר באופן אישי.
ואני מקווה שלא כולם כמוני - כי גם אני כזאת לפעמים, פאק.

אבל הפעם לא לקחתי ללב כשאמרו משהו על אנשים עם מחסור בהומור עצמי
אוי ואבוי. אני מתבגרת icon_eek.gif
DomMale4fem

DomMale4fem • 10 במאי 2012
Barnit כתב/ה:
2 דברים דוחים אותי

מובאן יהא טעמבל !

אפתח בסיפור/"וידוי" קטן: אתמול לפני שכתבתי תגובה כאן, בשרשור הזה, שכללה התנצלות בפני "פותח/ת/י השרשור" על איזה (טרן) "אוף טופיק" קטן שביצעתי, בדקתי את הפרופיל ואז גיליתי שזה לא זוג כמו שחשבתי תחילה, למקרא הניק, אלא אחד שמעיד על סיפור אישי עצוב שיש לו. בעקבות זאת תיקנתי ל"פותח השרשור" ורק אז שלחתי את התגובה.

גם לפני שאני שולח את התגובה הזו בדקתי את הפרופיל שלך, ואומר בכנות שהתרשמתי לטובה גם מהתוכן ומה שכתוב בו וגם מצורת כתיבתו, בעברית טובה ונטולת שגיאות למיניהן (דבר נדיר כאן).

לכן נוצר דיסוננס קשה שבעתיים עם מה שכתבת כאן, אבל בכל זאת אומר ואשאל את הדברים הבאים:

למה האלימות המילולית הזו?

אם הדברים שלך נכתבו עקב היכרות אישית עם פותח השרשור ודעה רעה ושלילית שלך עליו כאדם/גבר/פרסונה בדס"מית, האם לא מן הראוי שהיית כותבת זאת במפורש ולא מתנסחת בצורה מכלילה, ואולי היה עדיף אם היית מהססת ובוחרת שלא לשלוח את התגובה הזו כלל - אולי זה לא המקום ולא הפורום (תרתי משמע) ל"חיסול חשבונות"?

אולם אם את לא מכירה את האיש כלל , חוזרת וביתר שאת התהיה:

איך ועל סמך מה נוצרה ה"קפיצה למסקנה" שמדובר ב"מפלצת" ובמי ש"צריך להיות בן אדם"? (אבהיר כי אינני מכיר את האיש - וגם לא אותך - ונתקלתי בניק שלו לראשונה רק כשנכנסתי לקרוא את השרשור הזה, אתמול).

אולי - רק ייתכן - הוא "struck a nerve"? (קשה לי לבחור באימרה מתאימה - האם "קשוט עצמך תחילה" או "טול קורה מבין עיניך" (מתייחס לגברים ונשים כאחד)?)

למה כל אחד שמעלה לכאן הרהור צריך לזכות לחרפות וגידופים, בשפה חריפה כל כך?

ולסיום: איך היית מרגישה אם מישהו היה יורד לרמה הזאת וכותב לך - באיזה take off על האופן בו בחרת לסיים את תגובתך - "איכסססס יא מגעילה"? ("קלטתי" את שגיאות הכתיב המכוונות שם בסוף, אבל בחרתי לא להיגרר).

על החתום:

אחד שמתנשא - ולא בוש בכך - על אלה שכותבים בשגיאות כתיב (ללא הבדל דת, גזע ומין) ושכתיבתם וסגנונה מעידה עליהם, וחושד בכל אלה ש"מתהדרים" בדיסלקציה, הפרעת קשב ושאר ירקות. כל אלה אינם בושה אך גם אין סיבה להפוך אותם לאיזה "טרנד".

בשביל זה וכדי לכבד את מי שקורא אותך ולא נעים לו לקבל את ה"כזה/ו אני - תיחנקו!" נוצר ה-spell check למיניו.

אני, מצד שני, גם לא גאה בכך שזו דעתי וגישתי, ולא עולה על בריקדות וחוצב להבות באידאולוגיות - אני "פשוט" כזה. עכשיו אתם יכולים להסתער ולסקול אותי וירטואלית באבנים/בליסטראות מילוליות.